Rejestracja i logowanie

Uwaga kierowcy! Rusza duża inwestycja. Droga będzie wyłączona z ruchu - sprawdź, gdzie wyznaczono objazdy

Wydarzenia 21-07-2020 Autor: Emste Foto: powiat bełchatowski
19

Od 22 lipca kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami na drodze między Łękińskiem a Czyżowem. Droga powiatowa 1500E oraz odchodząca od niej droga gminna prowadząca przez las zostaną wyłączone z ruchu. Wszystko w związku z zaplanowaną przez gminę Kleszczów inwestycją.

Już w środę, 22 lipca rozpoczną się wstępne prace, związane z realizacją przez gminę Kleszczów inwestycji pn. "Rozbudowa drogi powiatowej 1500E na odcinku od ronda w Łękińsku do ronda w Kalisku i drogi gminnej 101419E w Czyżowie o łącznej długości dróg ok. 7,312,26 mb wraz z infrastrukturą techniczną"

W związku z jej realizacją, z ruchu zostaną wyłączone dwa odcinki dróg – powiatowej 1500E oraz odbiegającej od niej drogi gminnej, prowadzącej przez las. Zaplanowany na czas prac objazd został wyznaczony obwodnicą Kleszczowa (mapę znajdziecie w zdjęciach pod artykułem). Urzędnicy informują też, że przeniesiony na obwodnicę zostanie przystanek autobusowy, znajdujący się w pobliżu ronda w Czyżowie.

W kolejnym etapie inwestycji planowane jest wyłączenie innego odcinka tej drogi – od Czyżowa do skrzyżowania w Kalisku. Kierowcy, którzy na co dzień korzystają z tej trasy muszą uzbroić się w cierpliwość, zgodnie z umową prace nad inwestycją mają zakończyć się w 2023 roku.

komentarze (19)
Dodaj komentarz

W Kleszczowie jest wszystko po staremu,czyli tandeta,bajzel i prawdopodobnie przekręty na wysoką skalę. Drogę którą mają budować czy remontować od Łękińska do Kaliska za jak piszecie około 50 milionów robi ta sama firma co ulicę Główną w Kleszczowie i wiele innych w naszej Gminie.Jak jest jakość ich roboty szkoda gadać ,przecież na ul głównej w stronę Cmentarza przerabiali kilka razy, a i tak jest wszystko spierd........ Jak zobaczyłem te maszyny i samochody z rejestracją SKL i tych samych ludzi to mnie normalnie szlag trafił,przecież oni robią ,partaczą chyba piętnastą drogę ,siedzą nieprzerwanie w Kleszczowie chyba 7-8 lat. Czyż tylko jedna firma zawsze musi wygrać przetarg? a może w Kleszczowie tak ma być i koniec gadki. CBA z Warszawy nie żadna delegatura pilnie potrzebne,bo tu chyba naprawdę coś śmierdzi w tym kleszczowskim Urzędzie Gminy

wójt Kleszczowa musiał mieć dobrego nauczyciela od robienia takich interesów, a może ma dobrych specy od tych spraw wśród swoich urzędników? Jak był radnym to ponoć słabiutko się reprezentował,no no ktoś nad nim solidnie popracował

@Rafał masz rację w Polsce rządzą ludzie z tzw układów.Już w Gminach są oszustwa i kradzież. W życiu nie uwierzę, że taki człowieczek jak wójt może kiwać policję,prokuratora wojewodę czy CBA. Za tym ich obrzydliwym bogactwem musi ktoś stać, jakby chcieli to by te przekręty ukrócili w kilka dni. Myślę że Kleszczów też powinien być dokładnie przetrzepany,przecież to nie pierwsze wydatki idące w dziesiątki milionów,a efekty tych kosztów naprawdę są znikome jak np. budynek przedszkola i żłobka na osiedlu. inaczej

jakbyś ty bodzio był wójtem gminy kleszczów i miał łeb do robienia interesów to byś też coś takiego stworzył, albo byś się zapił na śmierć

Z tym Sarbinowem chyba nie ma przesady,nasz sąsiad był tam i opowiadął że był tam też w tym czasie wójt z Kleszczowa. Wszystko ponoć odstawione na tip top. Wójt po kilku piwach mówił że kupił jeszcze inne domki.które też będą wyglądać jak te .W tych najbardziej podobało się im wyposażenie i teren wokół nich, meble też z górnej półki, zapewne kosztowało to krocie chyba ze trzy bańki oczywiście mowa o milionach.

Nic dziwnego, że politycy w Polsce kradną ile wlezie,poczynając od wójta ,a kończąc na ministrze.Za przykład można wziąć Kleszczów.Kawałek drogi ma kosztować 45mln, Niedawno na tej drodze naprawiano wyrwę ,gdzie wymieniono 12 metrów rury z tworzywa sztucznego zasypano ziemią i kamykami dziurę , zalano to na długości ok. 20 metrów asfaltem.Wykonanie tej naprawy kosztowało Gminę 4 mln.zł. Ja się pytam Polityków, Posłów PIS z naszego regionu czy wy nie widzicie jak grabiona jest Gmina. Ja się pytam pana Wojewody łódzkiego czy nie widzi lub nie podejrzewa że w Kleszczowie może dochodzić do machlojek lub korupcji w wykonaniu obecnych władz ? Wreszcie pytam się służb odpowiedzialnych za ściganie i dławienie oszustw i korupcji, czy wy też tego niebywałego kleszczowskiego zjawiska nie widzicie?,a może czekacie że mieszkańcy za was podejmą się kontroli lub śledztwa w Urzędzie Gminy. Wy wszyscy przedtem PO teraz PIS tylko dużo mówicie o tępieniu oszustw ,kradzieży korupcji jak zbliżają się wybory,a potem nic nie robicie. Może wam jest to na rękę?,a może wójt pomoże w wyborach? za nasze pieniądze. Wstydy,Wstyd jeszcze raz Wstyd. Jak tak dalej będzie to rozkradną Polskę doszczętnie.

@ @ Olek, ty jesteś chory na główkę ?czy może jesteś z bandy wójta z Kleszczowa ? Nikt inny chyba by się nie odważył pisać takich głupot. To jest kolejny kant na gminnej kasie.

Po oddaniu tej inwestycji Czas przelotu do Bełchatowa ,,przez Kalisko -Łękawa ,, będzie 17min Brawo inżynierowie Tak trzymać powodzenia i 

jakim cudem ma byc szybciej?emoji

Na ten czas proponuję jechać do SARBINOWA tam pewnie wójt wygospodaruje część pieniążków.... Tutaj trzeba CBA i prokuratora i wziąć gościa za pysk. A gdzie droga przez wkop??? Nie było by problemu z dojazdem do Kleszczowa na czas remontu. A termin wykonania inwestycji również podlega dyskusji. Chłopaki co budują autostradę pewno będą się jeszcze od Kleszczowa uczyć jak się powinno pracować ???????????? bo tam mają jakiś krótki termin wykonania inwestycji...... No coments....

Oj widzę że PACHOŁKI Chojnowskiego negują wypowiedź. Ciekawe kto...... ???????????? Nie trudno się domyśleć..... ???? ???? ???? ????

Dosadny to jest robione tak wójt szuka firmy która zrobi wycenę np.45 000 000 zł za usługę a w zeczywistosci usługa warta 40 000 000 to więc po odwrócenie podatku nasz wódz przytula 4000 000 czystej monety ktora sam prezes fitmy budoelanej przywozi w neseserku a potem kupuje domki w Sarbinowie.

A wylot z ebe na rogowiec nadal piękna wizytówka tak bogatego regionu chyba że z producentami zawieszenia umowę na 100lat podpisali często jeżdżę tam tedy i nie jest **** fajnie

To się wódz pieniążków nachapie zaś wykonawca przyniesię w walizwczce nadwyżkę kasy i postawią się nowe domki wczasowe lub się kupi nowe działki.

To jakiś żart? 2,5 km rocznie?

prawie 67cm dziennie emoji

Zamiast pisać głupoty może napiszcie o wzmożonych kontrolach na drogach przejazdowych, na kopalni i wyłączenie tych dróg dla pojazdów zewnetrznych , nie związanych z KWB.

7 kilometrów drogi w 3 lata? To chyba żart. Osoby odpowiedzialne za taką umowę powinny natychmiast być wywalone z roboty na zbity pysk.

ło kurka, długość inwestycji podana co do centymetra emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także