Rejestracja i logowanie

Uwaga kierowcy! Przed nami kolejna policyjna akcja

Wydarzenia 06-09-2019 Autor: agula
12
Uwaga kierowcy! Przed nami kolejna policyjna akcja

Już jutro kolejna policyjna akcja pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". Oznacza to, że na jednym odcinku drogi będzie stało kilka patroli policji w różnych odległościach, które będą kontrolować prędkość u kierowców. 

Nadmierna prędkość to bardzo często główna przyczyna wypadków, szczególnie tych śmiertelnych. Dzieje się tak, ponieważ to właśnie ona jest elementem, który warunkuje długość drogi hamowania.

7 września policjanci z województwa łódzkiego, w tym też z Bełchatowa będą szczególnie kontrolować prędkość u kierowców, a co oczywiste, jej przekroczenie będzie wiązać się z mandatem. W myśl kaskadowych pomiarów - na jednym odcinku drogi stało będzie kilka patroli policji - mijając jeden możemy spodziewać się za chwilę kolejnego.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Lubię zapier......

Ministrant widzę że prawdziwy katolik. Fałszywy plujący jadem gad.

Ulica Edwardów. Bełchatów. Odcinek od Męczenników Katyńskich do kościoła. Pojutrze wystarczy stanąć i spisywac tych co jadą pod prąd na parkingu koło kościoła na Dolnośląskim. Po każdej mszy

Zapraszam do Olesnika na droge na ktorej jest sklep miedzy droga na rogowiec s skrzyzowaniem na Kurnos

Zapraszamy na DK74 od Szczercowa przez Rusiec do Mierzynowa.

Zapraszam na drogę Domiechowice-Emilin zwłaszcza wieczorową porą.

A ja proponuję Bełchatow-Rogowiec i odwrotnie.6.3o-7oo/14.5o-15.3o.I nie prędkość,tylko tych co pędzą lewym pasem i na siłe omijając stojący sznur aut w korku.

Za te bzdury powinni ci zabrać prawko. Naucz się jeździć.

To jest tzw jazda na suwak Januszu drogowy. Są dwa pasy to się dwoma jedzie żeby sprawnie szło A nie zostawić sznur do olesnika A drugi pas wolny. Polecam jechać za granicę nauczyć się jeździć.

Tam stoją, jak muszą w ciągu jednego dnia uzupełnić braki półroczne.

Zapraszam patrole na drogę wojewódzka nr. 74 od miejscowości Szczerców w stronę Chabielic . Zwłaszcza w godzinach 6.00 do 7.30 i od 14.30 do 15.30 . Strach się ruszyć tak pędzą kopalnioki i nie tylko do pracy i z pracy. Aż się prosi o postawienie stałego odcinka pomiaru prędkości . Pragnę zaznaczyć że jest bardzo duży ruch a przy tym zero chodnika i pobocza gdzie można spokojnie iść pieszo ewentualnie jechać rowerem .

Przepraszam to jest droga wojewódzka 483

dodaj komentarz
Czytaj także