Rejestracja i logowanie

Ukradł rower 13-latkowi. Wpadł pod bełchatowską komendą

Wydarzenia 14-08-2019 Autor: magjas
4
Ukradł rower 13-latkowi. Wpadł pod bełchatowską komendą

Policjanci Wydziału Kryminalnego bełchatowskiej komendy zatrzymali 24-latka, który ukradł rower o wartości 650 złotych.

12 sierpnia do bełchatowskiej komendy policji zgłosił się ojciec 13-letniego chłopca, który zawiadomił, że w piątek, 9 sierpnia nieznany mężczyzna ukradł rower jego syna. Do kradzieży doszło na terenie parku przy Placu Wolności w Bełchatowie. Sprawca wykorzystał chwilę nieuwagi małoletniego, wsiadł na rower i odjechał w nieznanym kierunku.

- Powiadomieni o kradzieży policjanci wydziału kryminalnego od razu przystąpili do działania. Jeszcze tego samego dnia wytypowali prawdopodobnego sprawcę. Mężczyzny nie było jednak w miejscu zamieszkania. Amator cudzej własności, którym okazał się 24–letni bełchatowianin został zatrzymany 13 sierpnia na skrzyżowaniu w pobliżu komendy. Został rozpoznany przez operacyjnych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wcześniej jednak przyznał się do kradzieży i wskazał miejsce, gdzie ukrył rower – informuje Ewelina Maciejewska a z KPP w Bełchatowie.

Zabezpieczony jednoślad powrócił już do prawowitego właściciela. Sprawca kradzieży będzie natomiast musiał liczyć się z odpowiedzialnością karną, której górna granica to nawet 5 lat więzienia.

 

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Znając życie , to pewnie dopiero co wyszedł z ktoregoś z Bitcoinow. Myślę, że Policja powinna się zainteresować bywalcami , gdyż to śmietanka belchatowskich złodziei , narkomanów i prostytutek.

Niemożliwe...To przypadek, albo zbieg jakiś paranormalnych okoliczności aby funkcjonariusze podjęli jakiekolwiek działania.Bardziej prawdopodobne jest to, że sprawca sam się zgłosił i przyznał.

Smrodowe za siodełko powinien zapłacić ten gnój.

Upier... łapę!!!

dodaj komentarz
Czytaj także