Rejestracja i logowanie

Tragiczny wypadek na Lipowej. Nie żyje 39-letni bełchatowianin. Policja szuka świadków

Wydarzenia 07-05-2018 Autor: mjs Foto: fot. poglądowe
118
Tragiczny wypadek na Lipowej. Nie żyje 39-letni bełchatowianin. Policja szuka świadków

W nocy 4 maja na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Lipowej doszło do śmiertelnego wypadku. 39-letni mężczyzna zginął pod kołami autobusu. W tej chwili bełchatowska prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo, a rodzina ofiary i policja wystosowała apel do świadków tragicznego zdarzenia.

Jak informuje Ewelina Maciejewska z Komendy Powiatowej Policji:

- Około godziny 23.45 bełchatowscy policjanci zostali wezwani do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Lipowej i alei Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierowca autobusu jadąc ulicą Wyszyńskiego skręcał w ulicę Lipową. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn mężczyzna z chodnika wpadł pod tylne koła pojazdu. Kierowca autobusu był trzeźwy. Szczegółowy przebieg zdarzenia i wszelkie jego okoliczności są ustalane w toku prokuratorskiego śledztwa.

Kilka godzin po zdarzeniu rodzina 39-latka wystosowała za pośrednictwem portali społecznościowych apel o zgłaszanie się świadków tego wypadku. Dziś z podobną prośbą zwracają się policjanci z bełchatowskiej komendy.

- Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o osobisty kontakt z prowadzącym sprawę asp. szt. Piotrem Bukowskim pokój 107, lub telefonicznie pod nr 44 635 52 48 - informuje policja.

 

komentarze (118)
Dodaj komentarz

Że względu na tak rażące pomówienia na miejscu tych ludzi złożył bym wniosek na policji czy też w prokuraturze o ściganie i ukaranie, tak pustych ludzi.

Tak, ciekawe kto by gorzej na tym wyszedł, a pusty jesteś sam.

Chcąc czy nie chcąc, prawda jest taka i wiedzą o tym wszyscy, że plotki na dany temat rozpuszczają pewne osoby, które gówno w temacie zrobili, nie wiedząc o niczym! Na co dzień siedzą w oknach, na ławkach i filują co i który sąsiad robi, gdzie idzie, co niesie, w co jest ubrany, nie radzą sobie z samym sobą oraz ze swoimi bliskimi, zazdroszczą, że komuś wiedzie się lepiej, a tym którym pójdzie coś nie tak wciskają szpile w plecy, rozsiewając plotki bez poparcia dowodami, pouczając wszystkich dokoła jak to się powinno robić – to ich chleb powszechny. Ale dzięki tej sytuacji nie tylko my ale i też inni, którzy nas wspierają – widzą kto kim jest i jaki jest. I tak z tego miejsca drodzy sąsiedzi, bardzo dziękuje i życzę udanego życia.

No proszę ktoś wreszcie prawdę o samym sobie napisał. Tak im się wiedzie, że śmieci całe auta ze wsi do miasta przywożą i kto tu żyje cudzym koszyem, ludzie muszą płacić za nich. Nie mówiąc o tym, co kradną z zakładów pracy. Na tym się wzbogacają właśnie. Tacy z nich bogacze, no patrzcie. emoji

Każdy płaci jednakową stawkę za gospodarowanie odpadami. Masz dowód na kradzież? to idź i zgłoś to.

Puknij się w końcu w ten pusty łeb. Za śmieci płaci każdy nie ma wyjątków. A za pomówienia można nieźle dostać pogarach, czego oczywiście tobie życzę. Proszę jeszcze pamiętać, że w internecie nikt nie jest anonimowy.

No właśnie, sami obgadujecie ludzi, piszecie nieprawdę na temat ludzi z całego bloku i kto tu jest winny? Sami puknijcie się w wasze puste łby.

Nie prawdę? Z całego bloku? To nie prawda. Po pierwsze - prawdę, a po drugie - tylko o jednych. Kończę z wami to gadke, bo ona nie ma sensu. Jest takie stare przysłowie "ruszysz gówno to będzie bardziej smierdziało" Żegnam

Kobieta, która najbardziej pluje jadem pod artykułem jest wyprana z uczuć. Przemawia przez nią zazdrość i zawistność

Ludzie, więcej szacunku do zmarłego i jego bliskich! Nawet jeśli chłopak miał problemy życiowe to nie zasłużył sobie na śmierć tragiczną.

Ludzie są bardzo wredni, chodzi konkretnie o wypadek, a wypisują bzdury, rzeczy o których nic nie wiedzą. Słyszeli od sąsiadów i to na dodatek takich, którzy wymyślają głupoty, aby uprzykszyć życie innym. Zastanówcie się co robicie i co piszecie, bo każdy ma własne życie i nie musi się z niego nikomu z was spowiadać. Każdy ma prawo do tego, aby sobie nawet wypić, jeśli chce. Co komu do tego. Zajmijcie się wlasnym życiem, nikt nie jest niczyim niewolnikiem, ani niczyją własnością. Nikt nie musi się nikomu tłumaczyć co robi. Tylko wredni ludzie wtrącają się w życie innych. Każdy ma je tylko jedno i w jaki sposób je przeżyje, to jest wyłącznie jego sprawa. Ludzie mają niby tyle szkoły, a zachowują się gorzej niż dzieci z przedszkola. Totalna głupota w tym bloku. Dajcie innym żyć w spokoju. Każdy żyje na własny sposób i nie musi nikogo wysłuchiwać. Kto ma coś na sumieniu, będzie tłumaczył się przed Bogiem, a nie przed wami. Krytykować innych to każdy potrafi, a zająć się własnym synem i bratem nie potrafili. Co za ludziska.

Krytykować innych to każdy potrafi - no właśnie, proszę w pierwszej kolejności zacząć od męża i syna.

O jakiego męża i syna chodzi, bo ja nie mam ani męża, ani też syna.

Więc jeśli każdy ma prawo do własnego życia i do popełniania swoich błędów to niech nikt nie wypowiada się na nie swój temat.

Ostatnio z tego bloku same nowości można usłyszeć od Pań z ławeczki - jedna po pijaku próbuje blok puścić z gazem w powietrze, sąsiad sąsiadowi rozwala małżeństwo, kolejny codziennie siorpie piweczka, następny codziennie nabuzowany, jednej opieka zabiera dziecko za chlanie. Widać, że nie wiele jest normalnych rodzin w tym bloku.

Widać teraz kto zajmuje się plotkami i to na dodatek bzdurami wyssanymi z palca. Zajmij sie własnym zyciem, bo widocznie twoje jest bardzo nudne. emoji

Aż tak nudne i powalone, jak twoje to na pewno nie.

WY zaczęliście BZDURY wypisywać.!

No właśnie wy idioci.

Dziecka nikt nikomu na razie nie zabrał, masz niewłaściwe informacje zakuta pało. Jeżeli slucha się osoby, która sama rozpierdoliła małżeństwa swoich synów i swoje, to tak juz jest. Były mąż jej musiał się z własnego mieszkania wyprowadzić, bo nie mógł z kretynką wytrzymać . 

W każdej plotce jest ziarenko prawdy.

Piszesz o sobie ? Nie mogłem usunąć ciąży bo nie jestem kobietą, nie mogłem ukraść butów koleżance, bo nie noszę butów damskich, kto komu rozwalił małżeństwo znam inną wersję, wiem też kto przegrał sprawę w sądzie o pobicie.

A może jesteś obojniakiem haha

zabłysłaś, , inteligencji można pozazdrościć, nie ma co :-D

Ty, wiesz bardzo możliwe buhahahahah

To znasz złą wersję, wyssaną niestety z mózgu skretyniałej starej baby.

No i niektorzy pędzą bimber w piwnicy, psychicznie wykańczają swego syna, który pije bo nie może wytrzymać ze swoją rodzinką, i w dziwnych okolicznościach wpada pod autobus. Usuwają ciążę w angli, żeby się nie wydało przed ludźmi. Przyjeżdża komornik za komornikiem, bo mają tyle długów. Kradną buty najlepszej koleżance. U kogoś widzą że popija, a u siebie nie. Nawet wnuczkę traktują jak powietrze. Itd

Jesteś zakompleksionym człowiekiem, bez jakichkolwiek życiowych wartości. Dziewczyno (facet takich bzdur na pewno by nie napisał) weź zejdz z tonu. Jak wstydu nie masz pisać ten stek kłamstw o zmarłym, który sam się nie obroni? Jaką masz czelność wbijać szpile najbliższym Mariusza? Nie pozwalasz im w spokoju przeżywać tragedii. Pamiętaj, że karma wraca

Super, ja też tak chcę.

Bimber? psychicznie wykańczają syna? hahahah JESTEŚCIE TEMPAKAMI! Idź piwko sobe kup, może dzięki temu zaczniesz myśleć

Niestety źle trafiłeś, bo ja akurat się nie alkoholizuję , nie mam z tym problemu, ale ty widocznie tak

Oj masz, masz!

To widocznie nie wiesz z kim piszesz, bo nie dotyczy to mnie. Haha?

Dotyczy, dotyczy! Tak jak ktoś tu napisał PRAWDA W OCZY KOLE!

No właśnie kole, ale widocznie ciebie, bo ja z waszej głupoty nic sobie nie robię. Na głupotę nie ma lekarstwa. Bez sensu pisać z tłukami. Żegnam.

Tłuk tłuka pogania i zawsze tłukiem pozostanie!

KOLE KOLE ALE W TOWJE! Sram na WAS DEBILE

To się wreszcie wysraj, bo smierdzisz głupotą.

Aż takiej jak ty to nikt nie ma.

Widocznie ma, napewno ty.

Niektórzy tracą ciąże przez libacje! Niektórzy lądują na drzwiach lub w mieszkaniu sąsiadów w trakcie libacji i awantur rodzinnych.

GŁUPIA PINDA!!! DO ROBOTY DARMOZJADZIE

Ja pracować nie muszę, stać mnie na życie bez brudzenia sobie rąk, a darmozjadem jestes ty ......

Państwo łoży na takich jak ty - NIESTETY - I TYLE W TEMACIE.

Niestety nie państwo, masz złe informacje plotkarzu. emoji

Buauuahahahah

Wy wszyscy jesteście idio..... którzy myślą że wszystkie rozumu pozjadali. Winni są tu obydwoje, jak ten który zginął jak i kierowca.

dokładnie, jak można nie widzieć, tylko tak jest najlepiej zeznać "po prostu nie widziałem"

Nie wierze, że kierowca go nie widział. Każdy doświadczony kierowca auta typu mzk, autobus, tir, powie że w chwili wykonywania manewru skrętu w prawo jego obowiązkiem jest obserwacja tylnego koła za pośrednictwem lusterka i sprawdzenie czy np. nim niezacacza o chodnik, czy inną infrastrukturę.

Komentarze typu „nietrzeźwy” „pijany” są chore przecież to był weekend majowy i każdemu należy się coś z życia to nie są czasy byle w pracy do 15.00 i w domu kobita urobiona po pachy z obiadem na stole i z kapciami w ręku bo ciężko narobiony mąż wrócił co cała dniówkę leżał z kopytami do góry w tych czasach młodzi ludzie tyrają jak Murzyni od switu do zmierzchu bo rynek pracy jest tak skonstruowany żeby człowiek był jak robot wiec jeśli nawet chłopak był nawalony w 3 **** to sorry ale niech się każdy puknie w pierś i powie jak spędzał ten długi weekend bo ci co piszą takie bzdury to siebie nie pamiętają bo nie ma ludzi idealnych każdy z nas ma coś za uszami. Wiec jedno co można powiedzieć to tyle ze żal człowieka bo jeszcze życie było przed nim żal rodziny i wszystkich bliskich mu osób i trzeba współczuć mieć trochę pokory w sobie bo plucie pomówienia do niczego dobrego nie prowadzą bo pamiętajcie życie jest tylko jedno i każdego z nas może spotkać tragedia

Jeśli tylko nie prowadził żadnego pojazdu miał prawo być pijany. Proste. Pijany może iść. Nie ma tu co komentować.

Mądre słowa

39 latek mial problemy z alkoholem

No i? To iść nie mógł? O świadków chodzi, a nie problemy z alko.

Ja pół godziny wcześniej widziałam go bardzo pijanego przed jego blokiem. Dzwonił domofonem, jednak nikt nie otwieral jemu drzwi, chociaż u jego rodziców paliło się swiatło. Nikt nie wpuscił go do domu, więc sobie poszedł i doszło do takiej tragedii, teraz wielkie żale, do kogo?

Tak bardzo był pijany, ale jednak domofonem potrafił zadzwonić? tu się coś nie klei?

Ty się nie kleisz haha

Jak go widziałaś bardzo pijanego, to trzeba było pomóc mu dojść do domu!

Dokładnie, to się nazywa właśnie SĄSIEDZTWO, które dla butelki piwka zrobi wiele! Co niektórzy ciągle nabuzowani chodzą, opieka społeczna powinna się za takich ludzi zabrać na poważnie.

Kto chodzi, to chodzi nabuzowany. Haha

Roboty nie mają, darmozjady, tylko na Państwu żerują. A kopa w tyłek na rozpęd i do roboty.

Lepiej zeruje się na państwie niemieckim niż na polskim, chwasty pielić. Niektorzy nie muszą jeździć po świecie, żeby miec z czego żyć.

Oj ale zazdrość przez ciebie przemawia. Może jak nauczysz się niemieckiego to może tam cię też zechcą.

Niemiecki potrafię bardzo dobrze, nawet mam tam bardzo bliską rodzinę.

BUHAHAHAHAH masz w ciemnej d.....

Niektórzy nie muszą jeździć po świecie, żeby mieć z czego żyć? hahah darmozjadzie, żerujesz na socjali, do roboty się weź.

Ciekawe kto żeruje, chyba ty

Nikt na państwie nie żeruje, masz złe informacje.

Oj żeruje, żeruje

Rodzina się nim nie przejmowała, a do ludzi mowili, żeby traktować go jak powietrze, to nikt się nie chciał wtrącać.

Ludzie gadają z ławeczki, że ktoś ostatnio pewną osobę latającą z prawie "gołym tyłkiem" przed blokiem wieczorem lub w nocy, też nie chciał wpuścić do domu.

Ty jednak masz pustke w tej swojej bani haha

PRAWDA W OCZY KOLE! NASTĘPNYM RAZEM ZACZNIJCIE OCENIAĆ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI OD SIEBIE A NIE OD INNYCH!!!!

No właśnie wy sami sie oceniajcie

To jeżeli było tak jak piszesz, to czemu się posłuchałeś / posłuchałaś? A teraz wielkie wywody wypisujesz? Przypuszczam kim jesteś - plotki szybko się roznoszą, że najwięcej na ten temat ma dopowiedzenia jedna rodzinka z tego samego bloku!

Pier.... się w ten zakuty łeb. PATOLOGIA!!!

Patologią ty jesteś, bo twój synslek musiał miesiąc się włóczyć i sypiać w samochodzie. Sąsiedzi zanosili jemu papier toaletowy i jedzenie. Prosił ich nawet o nocleg. Gdyby nie wy taka PATOLOGIA , to żył by do dzisiaj.

Co znosili? Którzy sąsiedzi? Ty obłudy kłamco. Oby Ci ktoś język upier..... za te kłamstwa.

Lecz się psychiatryczne. Szkoda słów na takich darmozjadów, którzy żyją jedynie cudzym życiem, bo ze swoim porządku nie umieją zrobić.

Nie jesteś wtajemniczona / wtajemniczony w jego życie. Gówno wiesz na ten temat. Rodzina właśnie się nim zajmowała! To nie był człowiek ubezwłasnowolniony, aby go trzymać na uwięzi.

Pracowali z nim ludzie , którzy wszystko o nim wiedzą. Na darmo nie upominają się o swoje pieniądze, ktore jest do dziś im winny.

Słyszysz i nie grzmisz! Ale na szczęście "Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy" Poczekamy

No właśnie poczekamy.

A ktoś jest od zajmowania się pijakami? Weź walnij się w swój pusty łep.

Znał kod do domofonu, miał klucze od mieszkania.

Idź na policję, przedstaw sie z imienia i nazwiska i złóż zeznania. Policja na pewno to sprawdzi. A przede wszystkim czy jesteś Maria, bo może Jolka, która co chwile zmienia informacje co do godziny.

Puknij się w głowę. Bzdur nie wypisuj.

Szkoda chłopaka, bo był spokojny i bardzo grzeczny.

Domyślam się że zaraz poleci grom hejtow w moją stronę ale.. Siostra zmarłego wyraźnie pisała pojazd typu MZK/Autokar więc nie rozumiem po co tyle głupich komentarzy.. Fakt nie wiadomo czyja wina była jak na razie.. Ale komentarz był ogólnie o tym jak MZK jeździ... Popieram Panią która pisała wyżej już nie raz był przypadek że MZK nie patrząc że osobowe jest na wysokości nagle się włącza do ruchu i osobowka musi dawać po hamulcach stwarzając zagrożenie mimo małej prędkości... Pan Mariusz miał całe życie przed sobą.. życie które kochał... Córkę.. Niech spoczywa w spokoju..

mzk o polnocy? wez nie Cpaj

Po pierwsze każdy już wydał wyrok na MZK, które o tej porze nie jeżdżą... Był to bełchatowski PKS, tak PKS. Jechałem z piątku na sobotę ok. godz. 2:30 i na skrzyżowaniu stała policja na kogutach i autobus stał przed pasami.. pomyślcie jak mógłby PKS rozjechać kogoś skręcając w prawo w Lipową w kierunku ronda w centrum, albo kierowca musiałby być ślepy albo nie wiem.. prędkość PKS przy takim manewrze jest żadna. Fakt duży ciężar itd. ale autobus stał przed pasami kawałek

Nie dość że czytać ze zrozumieniem nie potraficie a komentować się wam zachciało to jeszcze prawo jazdy jak widać w większości przypadków za mendel jajek kupione.

Ludzie przestańcie wypisywać głupoty. Dopóki nie ma jasnych dowodów winy nie wolno na nikogo rzucać oskarżeń. Jedno jest pewne, stała się tragedia, nie żyje młody człowiek który miał rodzinę, kierowca prowadzący samochód też odreagowuje itp. pozwólcie rodzinie przeżyć żałobę. A jeżeli cokolwiek widzieliście lub wiecie czy też słyszeliście, idźcie na komendę.

Debile odzywać się jakbyście pożądania wszystkie rozumy. Gdy wsiadziesz w coś większego od swojego daewoo będziesz wiedział jak wygląda praca kierowcy autobusu. Musisz trzymać się rozkładu zwracać uwagę na pasażerów, obserwować drogę , zatoczki , kretynów w swoich osobowkach którzy cisną ****y gazu byle nie wpuszczać przed siebie autobusu. Buraki z kopalni i elektrowni na pożyczkach. Wiec zastanów się nad swoją technika i kultura jazdy zanim wypowiesz się na temat kierowcy tira bądź autobusu.

Wszystkie te wypowiedzi które do tej pory były wpisane to debilstwo nie znacie faktów a bez sensu wpisujecie się

Znasz,to napisz,co i jak ....

A skąd wiecie czy to wina mzk? wpadł pod tyle koła, sprawdzano trzeźwość tego co wpadł?

A skąd wiesz, że wpadł pod drugie koła?

Trzeba umieć czytać, to bedzie się wiedziało. emoji

No właśnie, bo chwilę wcześniej widziano go pijanego, nie mógł się na nogach dobrze utrzymać.

Ten przepis już jest zniesiony.mzk-a lub autobus wyjeżdżający z zatoczki musi czekać.mozesz go przepuścić jeśli chcesz.

Zlikwidować mzk, nikt tym praktycznie nie jeździ, szkoda hajsu z budżetu.

O tej porze nie jezdza MZK, a w ciagu dnia jeździ nimi naprawde dużo osób. Proszę nie pisac jak sie czegos nie wie. Ja jezdze prawie codziennie i wiem jak dużo pasażów jezdzi. Wiadomo, że sa linie mniej i bardziej oblegane. Darmowa komunikacja to jeden z niewielu udanych projektów naszej wladzy. Pozdrawiam serdecznie

Młodzież i dzieci jeżdżą do szkół,ludzie dorośli do pracy,emeryci jeżdżą,renciści,mieszkańcy naszego pięknego miasta,więc nie pisz bzdur ....

Tylko,czy powinny być całkowicie bezpłatne dla wszystkich ...

Ale to ktoś jest lepszy ktoś gorszy, że ten miałby mieć darmowy przejazd a tamten nie? Oczywiście, że dla wszystkich, albo dla nikogo! Pani komentarz nie ma związku z tematem. Jak w temacie tragedii można się zastanawiać nad sensem bezpłatnych mkz ?!

Dla ciebie nie powinny byc dostepne nawet po wykupieniu biletu Sorry nie nadajesz sie do zycia w spoleczenstwie

Wpuścić ok ale są takimi egoistami ze z zatoczki wyjeżdżają gdy auto jest już na jego wysokości i trzeba walić po hamulcach żeby się wcisnoł jaśnie pan z mzk

Tepa dzida Mzk o godz 23:45? Po drugie za lloda masz prawo jazdy? Po trzecie Kto Ci kaze hamowac Jedz niech Cie walnie ... "MZK"i bedziesz znała na przyszlosc ja sie zachowac

MZK miała kurs o tej godzinie?

A było gdzieś napisane,że to MZK ???

Było napisane, że auto typu MZK / Autokar

Może czas najwyższy żeby kierowcy MZka zaczęli również zwracać uwagę... Bo ostatnio coraz częściej wyjeżdżając z zatoczki wymuszają pierwszeństwo nie patrząc że jadący samochód jest już w połowie... Z pieszymi jest to samo. Pozdrawiam

Jak się prawko ma za bańki z mlikiem, to się nie wie że autobus wyjeżdżający z zatoczki ma pierwszeństwo.

jak wymuszają ? nie wiesz że MZK ma pierwszeństwo jak wyjeżdża z zatoczki , włączony kierunkowskaz to znak że kierowca powinien wpuścić MZK do ruchu . 

„W połowie...” myśle, ze ciężko raczej uciec spod kol autobusu, będąc w jego połowie. Pozdro

Ciekawe co za buraki dali minusy emoji Pewnie brak jaj aby sie pokazac hahahahha

dodaj komentarz
Czytaj także