Rejestracja i logowanie

Tragiczny finał poszukiwań 87-latki z powiatu bełchatowskiego

Wydarzenia 06-10-2019 Autor: rk Foto: pogląd
12
Tragiczny finał poszukiwań 87-latki z powiatu bełchatowskiego

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 87-letniej mieszkanki powiatu bełchatowskiego, które trwały od minionego piątku. Kobietę znaleziono martwą w rzece nieopodal miejscowości Podstoła.

Od 4 października trwała akcja poszukiwawcza starszej kobiety z miejscowości Podstoła. Z policyjnych informacji wynikało, że wybrała się ona w piątkowe południe na grzyby do lasu, a ostatni raz widziana była ok godz. 16:00 w odległości ok 1 km od miejsca zamieszkania. Później słuch o niej zaginął. Kobieta miał problemy z pamięcią, co wraz z szybko zapadającym zmrokiem mogło być przyczyną jej zagubienia się w terenie leśnym.

Do niedzieli trwały poszukiwania. Liczne zastępy straży pożarnej wraz z funkcjonariuszami policji i ochotnikami przeczesywały teren. Łącznie blisko setka osób uczestniczyła w akcji poszukiwawczej 87-latki.

W niedzielę ok godz. 14:00 poszukiwania miały swój smutny finał. Zwłoki starszej kobiety znaleziono w rzece nieopodal miejscowości Podstoła.

Obecnie na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora, celem szczegółowego wyjaśnienia przyczyn śmierci kobiety.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Współczuję bo mieszkam nie daleko dużo siły rodzinie życzę by ten czas i ból szybko minął

Słowa uznania dla służb za zaangażowanie w poszukiwania które trwały przez 3 dni. Policja i straż stanęły na wysokości zadania. Szacun

Wiek nie ma znaczenia, nie zawsze upilnujesz niestety, ktoś kto przeszedł podobną sytuację to rozumie. ????

Pokój ZUS-owi i jego mieszkańcom

Jak ktoś nie ma doczynienia z osobą starszą której się wydaje że jest dużo sprawniejsza niż w rzeczywistość to tylko łatwo mówić. Co przywiazać do łóżka i na koniec czekać? Współczucie dla rodziny okażcie

Bierzmy odpowiedzialność za ludzi starszych!

Łatwo jest oceniać, ale żyć w tym środowisku jest inaczej ????

Wątpię żeby Pani non stop była w lesie, teraz zimne noce, czarno to widzę, znalazłaby się już dawno w tym lesie trochę czasu juz minęło, kurcze szkoda ale samemu do lasu i to z problemami pamięci to tak słabo rodzinna powinna zabronić wyjścia samej.

Nie nie zawsze ludzie starsi mieszkają z rodziną. Nie należy obwiniać bliskich

W tym wieku sama do lasu???

I co znalazła się?

Jeszcze nie byłem na poszukiwaniach i nic nie znaleziono

dodaj komentarz
Czytaj także