Rejestracja i logowanie

Tomasz Zubilewicz w ZSP nr 3. Prezenter TVN tym razem nie mówił o pogodzie [FOTO][VIDEO]

Wydarzenia 22-03-2019 Autor: magjas Foto: mjs
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (14)
Dodaj komentarz

**** bogates****ysyny z PO koalicji z tvn w natarciu w kometarzach szcze na was d ogrobu smiecie pieniedzy nie wemiecie zjeby antypolskie z koalicji

POwiedzial kiedy zamnkna elektrowni 5 czy 7 lat PO wygramycj przez koalicje wyboracj?

Spłoną wozy TVN'u

Ilu tu zwolenników Tuska mieszka .... szkoda że Stefan W zamknięty

Fajny gość i do tego nie pracuje w reżimowej TVPiS

fajny gość szkoda że sie sprzedał za srebrniki i pracuje w antypolskiej gadzinówce tvn

Dla lewaków każdy kto się sprzeda albo pluje na Polskę jest fajny. Kiedyś tacy ludzie pomieszkiwali dworce. Dziś niestety dorwali się do Internetu i próbują nam wmówić, że wszystko co nienormalne jest normalne.

Energetyk pseudo szkoła przechowalnia żadnej pracy na kopalnii i elektowni nie dostaniecie frajerzy. I jeszcze zapraszają pogodynka i o czym on tam gadał ten warszawiak.

Jeśli jest z TVN to nie mam do tego Pana zaufania

Kobito jesteś pusta jak dzban

Twierdzisz , że ja jestem pusta po wypowiedzi , że nie mam zaufania do tej stacji ? Wpisz sobie na You tube baranie jak naczelny TVN nie wiedział, że jest nagrywany i ładnie się wypowiedział o widzach swojej stacji . Zacytuję ,, Widz jednego nie wybaczy - mówienia prawdy. Trzeba manewrowac między zdaniami i kombinować bo jak będzie nudno to te debile wezmą i przełączą " myślę, że to raczej Ty jesteś pusty /ta jak dzban skoro ktoś Ci pluje w oczy a udajesz , że deszcz pada.

Do Ciebie zaufanie mają tylko Tirowcy emoji

Średnio nas obchodzi jak Twoja mamusia na życie zarabia

A ktoś myślał, że będzie mówił o pogodzie ? Przecież pracuje w TVN stacji , która otwarcie wspiera PO a jak wiemy to ugrupowanie najchętniej by nam kopalnie zamknęło. Jak ten Panu zależy rzeczywiście na ekologii to powinien raczej spojrzeć na Niemcy gdyż właśnie to ten kraj niechlubnie reprezentuje czołówkę w wytwarzaniu CO2 . Ale swój swojego nie ruszy. Nieprawdaż ?

dodaj komentarz