Rejestracja i logowanie

Tadeusz Rozpara w wyborach samorządowych. Były prezydent prezentuje swoje postulaty dla Bełchatowa [VIDEO]

Wydarzenia 12-10-2018 Autor: rafkur
30

Tadeusz Rozpara i Artur Ostrowski kandydaci do sejmiku wojewódzkiego przekonywali bełchatowian do oddania głosu na listę SLD Lewica Razem. Były prezydent jest na niej „dwójką”, a Ostrowski, poseł w latach 2005-2015 otwiera ją z pozycji pierwszej.

Obaj kandydaci chcą w Bełchatowie skupić się na dwóch sprawach: przyspieszeniu budowy wschodniej obwodnicy miasta i inwestowaniu w bełchatowski Szpital Wojewódzki. Biorąc z kolei temat regionu, obaj politycy lewicy chcieliby skutecznie wpływać na zwiększenie liczby inwestycji na terenie całego, dawnego województwa piotrkowskiego.

Szerzej o wyborczych planach w załączonym materiale video.

 

 

komentarze (30)
Dodaj komentarz

Kiedyś lewica w Bełchatowie coś znaczyła. Szkoda Panie Tadeuszu, bo bardzo Pana cenię za dokonania z minionych lat, że tak się wycofaliście z życia polityczno społecznego w ostatnich latach. Nic o Was nie słychać. Nigdzie Was nie widać. A szkoda bo był potencjał. Pamiętam czasy że super działaliście. Że było gro młodych ludzi przy Was. A teraz ? Może warto odpowiedzieć sobie na pytanie: co się takiego zadziało, że już tego nie ma? Może zabrakło dobrego przewodnika żeby tych młodych pociągnąć za sobą? A szkoda bo brakuje nam mieszkańcom takiego kierunku w tym mieście. Pierwszy chyba raz nie ma samodzielnych list do miasta i powiatu. Szkoda i jeszcze raz szkoda. Ale myślę że to kwestia braku waszej obecności w życiu lokalnym i nie tylko na miesiąc przed wyborami ale przez całą kadencję. Nawet jeśli nikt się nie dostał to można było w jakimś nawet minimalnym stopniu uczestniczyć w życiu tego miasta. Tutaj tego zabrakło.

I jeszcze prawnik bez pojęcia - rozpara znamy twoje zachowania - rodzinę pogrzebałeś . jesteś byle ktoś.

Jak można tak pisać - rozparta to wredny komuch

Rzepa to już się całkiem zamotał

to spoka facet ,p.Tadeuszu powodzenia::

Czytając to wszystko stwierdzam jedno: kandydatom totalnie brak dystansu do siebie i do polityki. Każdy kto wystawia się na widok publiczny narażony jest na krytykę ze stron kontrkandydatów. Taką czy inną krytykę. Ale drodzy kandydaci po co podszywać się pod kaśki, baśki czy inne sabiny i bronić się wyzywając innych od nikich czy gnoi czy gnid. Żenujące to. A prawda jest taka że niedziela wszystko zweryfikuje i da prawdziwy obraz rzeczywistości.

Bo nie rozumiesz o czym mówisz, więc możesz sobie stwierdzać co tam chcesz. Żenujące jest to, że jak przeciwnikom politycznym brakuje merytorycznych argumentów dotyczących pracy kandydata, to zaczynają się zajmować jego życiem politycznym, próbując nurzać go w swoim szambie. Takie szambonurki.

życiem prywatnym

Ritton a ja zgadzam się z wyborcą. A jaką pracą ten kandydat wykazał się przez ostatnie 4 lata żeby można było na tym gruncie to zweryfikować ? Jakie dokonania na gruncie politycznym go wyróżniają ? To po pierwsze. A po drugie: jeśli miesza się życie rodzinne z życiem politycznym to trzeba się z tym liczyć. Taka prawda.

Fascynujące - Rzepecki robi oficjalnie na dwa fronty? Bo przecież do wyborów startuje z listy PO i Nowoczesnej (co zresztą w moich oczach skreśliło ich całkowicie), a teraz się pokazuje z przedstawicielami lewicy... OJ, panie Marcinie, czyżby za dużo na głowie i już Pan w piętkę goni?

Dziadki wnuczki bawić a nie polityką się zajmować

Precz z komuną!

Najważniejsze że w żonie ma ogromne wsparcie

Ale z ciebie gnój. Ciekawe ile jeszcze takich hejtujących gnid jest na tym forum

O, zaczyna się rozmowa na poziomie. Tylko tyle w temacie lokalnej polityki ma "Mąż" do powiedzenia? Czy tak tylko, żeby aferki trochę zasiać, nic mądrego z siebie nie wykrzesać, ale być dumnym, że zabrało się głos w dyskusji... Jakie to smutne

Jaka lewica Rozpara to postkomuna

:-D serio?

Tadeusz ''paliwoda'' emoji stary erotoman oraz alkomat wiecznie na gazie.

W życiu na tego pana nie zaglosuje Byl nie dobrym prezydentem

Jedziemy na maxa!!! A Gdzie Siedlecki i Sztajnert?emoji

A dziś wicestarosta znów ma wolne?

Tak! URLOP :-)

Teddy do boju!! Prawa strona z brodami, lewa bez. Gratki

Justyna CG wiemy

To już wole takiego Prezydenta niż Wysockiego, bo Rozpara przynajmniej ma wykształcenie

tadziu fachowiec od owiec : teściu hodowca rozkleja plakaty na wsi. Żona wróci jak zobaczy zysk. tadziu już jesteś zdrowy ? 

Obyś przez całe swoje marne życie miał czas i siłę na pisanie takich bredni. Albo w sumie, może gdyby dopadła Ciebie poważna choroba albo osobiste życie Ci się posypało, to we łbie by Ci się trochę też ułożyło... Panie Tadeuszu, przykro mi, że w takich okolicznościach, ale życzę Panu powodzenia! To miasto potrzebuje tak rozsądnych, doświadczonych i kulturalnych ludzi jak Pan.

Rzeczywiście NIKT

Może docztaj najpierw gdzie Rozpada kandyduje...

Taaaaaaaak......

dodaj komentarz
Czytaj także