Rejestracja i logowanie

Szpitalny złodziej

Wydarzenia 31-10-2017 Autor: rk
4
Szpitalny złodziej

28 października, bełchatowscy policjanci zostali poinformowani, że w szpitalu dokonano kradzieży. 47-letnia bełchatowianka zgłosiła, że podczas wizyt u lekarza ktoś ukradł jej kurtkę i parasolkę pozostawioną przed gabinetem na krześle.

Na szczęście moment kradzieży zarejestrowały kamery szpitalnego monitoringu. Podczas ich przeglądania, dzielnicowy rozpoznał 32-latka, który pomieszkiwał w pustostanach.

Jak informuje KPP Bełchatów: - Następnego dnia w niezamieszkałym budynku przy ul. Leśnej w Bełchatowie, dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Złodziej bez skrępowania użytkował skradziona kurtkę, którą w chwili zatrzymania miał na sobie.

Parasolka jednak przepadła, gdyż złodziej nie potrafił określić co się z nią stało.

Skórzana kurtka, której wartość wynosiła 700zł wróciła do prawowitej właścicielki. Złodziejowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Największą karą były by teraz prace społeczne.

To mógł iść do noclegowni i poprosić o ciepłą odzież. Zapewne by coś dostał. Nie dalej jak tydzień temu zwiozłam tam 5 worków niepotrzebnej odzieży i myślę, że co jakiś czas inni ludzie również tak robią. Ale pewnie... lepiej coś ukraść, a potem się tłumaczyć, że jest się bezdomnym i mi zimno.

Może było mu zimno i może trzeba było mu dać jakaś ciepła odziez.

Teraz ma ciepło w areszcie oraz perspektywę do 5 lat wiktu i opierunku emoji

dodaj komentarz
Czytaj także