Rejestracja i logowanie

Szczerców. Zderzenie dwóch osobówek, jedna wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle [FOTO]

Wydarzenia 10-07-2019 Autor: magjas Foto: mjs
16

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś na DK 74, na skrzyżowaniu z drogą 483 zderzyły się dwa samochody osobowe – ford focus i skoda octavia.

 

Ze wstępnych informacji jakie udało nam się uzyskać wynika, że kierujący skodą octavią jadąc od Wielunia w kierunku Bełchatowa wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W wyniku błędu młodego kierowcy, skoda uderzyła w prawidłowo jadącego od strony Szczercowa drogą wojewódzką 483 forda focusa. Siła uderzenia była na tyle duża, że skoda odbiła się od barier ochronnych, „ścięła” znak, a drzwi od strony kierowcy zostały wyrwane. W zdarzeniu szczęśliwie nikt nie ucierpiał. Kolizja zakończyła się postępowaniem mandatowym wobec sprawcy zdarzenia.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Budowa tego skrzyżowania pozostawia wiele do życzenia, aż się prosi aby przejechać przez nie nie rozglądając się na boki. Kierunkowskazy wydają się jakby były poukrywane i wyłaniają sie nagle spod ziemi gdy je właśnie mijamy.

Często jeżdżę przez to skrzyżowanie drogą DK74 i powiem wam że czerwone zapala się zawsze jak dojeżdżam do krzyżówki. Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy przejechałem bez zatrzymywania się. Te światła są tak złośliwe czy co?

Pomimo sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu trzeba się rozejrzeć przed przejazdem, bo zdarza się dość często, że ci co pędzą trasą nie zatrzymują się na czerwonym świetle.

Wypadek bez udziału BMW ? Cos podejrzana sprawa

Oczywiście to jest odp do Kiri.

Raczej logiczne, że przy zderzeniu z ciężarówka osobowka ma marne szanse. Ale czy samochody osobowe jeżdżą przepisowo? Na tym skrzyżowaniu tylko kierowcy ciężarówek tak jezdza? Tak wynika z pierwszego komentarza.

Jeżdżę przez to skrzyżowanie 2 razy dziennie od początku istnienia na nim sygnalizacji świetlnej i pierwszy raz widzę i słyszę o zdarzeniu z udziałem osobówek.No może drugi . Jednak tylko w tym roku sam na własnej skórze odczułem bandytyzm ze strony pseudokierowcow ciężarówek co najmniej 6 razy!!! 3 razy jechałem ze swoją rodzina która mogłem stracić. Tu jest problem,że tacy pseudokierowcy ignorują mniejsze pojazdy chcąc wymusić respekt bez względu na wszystko.

Prawda jest taka, że we wszystkich rodzajach pojazdów zdarzają się idioci. Natomiast od kierowców ciężarówek więcej się wymaga, gdyż są kierowcami zawodowymi. Powinni być wzorem dla innych. Sam jestem kierowcą zawodowym i co 5 lat mam badania lekarskie, psychotesty, szkolenia. Pomimo tego niektórym brakuje po prostu rozumu.

Wymieńcie się telefonami i dogadacie się co do tekstu. A wypadek był.

Bardzo często tak jeżdżą kierowcy ciężarówek na tym skrzyżowaniu.Przydaly by się tu kamery bo ciężko później udowodnić winę takiego debila

Akurat tu zderzyły się dwie osobowki. Jak widać na zdjęciach nie ma ciężarówki a wypadek był. Czyja wina? Samolotu?

W ogóle nie zrozumiałeś wypowiedzi poprzednika...

A Ty mojej. Chodziło mi o to, że nie tylko jak widać ciężarówki tak jeżdżą.

A on nie napisał, że tylko i wyłącznie ciężarówki tak jeżdżą.

Czy zdajesz sobie sprawę jakie szkody wyrządzi rozpędzona ciężarówka uderzająca w samochód osobowy?To,że zdeżyły się osobówki,to fart i nieszczęście w jednym.Gdyby to był samochód ciężarowy to bez ofiar Na pewno nie obyło by się.Tu może było zagapienie się a sam byłem świadkiem co najmniej 5-6 sytuacji gdy kierowca ciężarówki nawet nie próbował hamować widząc z daleka czerwone światło i wjeżdżające na zielonym inne auta,Wypada dogonić,wyciągnąć z kabiny i **** tak,żeby wiedział jak boli czerwone światło.

Wina BMW a ciężarówka była w okolicy i też się przyczyniła do zajścia

dodaj komentarz
Czytaj także