Rejestracja i logowanie

Startują powiatowe rajdy. Rowerzyści wyruszyli w ''Wiosenną trasę na rozruszanie'' [FOTO]

Wydarzenia 12-05-2018 Autor: rk Foto: rk
11

W sobotę o godz. 13:00 wyruszył pierwszy powiatowy rajd rowerowy organizowany przez Powiatowe Centrum Sportu wspólnie z Załogą Rowerową "Zgrzyt".

Ponad setka osób wzięła udział w 25 -kilometrowej wyprawie rowerowej. Dla uczestników przygotowano takie atrakcje jak konkursy, czy wspólne ognisko i smażenie kiełbasek.

Każdy z rowerzystów otrzymał przed wyjazdem odblaskową kamizelkę.

Na kolejną wyprawę organizatorzy zapraszają 2 czerwca.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Bardzo udany rajd. Było widać, że całość przemyślana. Dobry pomysł z przeniesieniem rajdów do PCS.

Wszystko super, tylko, żeby jeszcze znali przepisy i potrafili poruszać się po drodze, a nie tylko stwarzali zagrożenie....

A Ty potrafisz ???

a ty w swoim szrocie z rajchu znasz przepisy? bo jak jezdze po drogach na codzien to stwierdzam ze 99% berlchatowskich pseudokierowcow debili przepisow NIE ZNA zwłaszcza w stosunku do pieszych i rowerzystów

Słuchaj, kierowcą idealnym nie jestem i mam tego świadomość. Jeżeli chodzi o rowerzystów to w 80% zaobserwowanych przeze mnie przypadków jest tragedia. Jazda bez świateł, jazda środkiem drogi z prędkością nie większą niż 20km/h i to w takich miejscach, że nie ma możliwości wyprzedzenia(a nie raczą zjechać, bo po co?), nie pilnowanie przez rodziców dzieci z nimi jadących, wjeżdżanie na skrzyżowania, drogę z pierwszeństwem bez wcześniejszego upewnienia się, że baran komuś na maskę nie wpadnie. Wymieniać można jeszcze wiele i nie jeden kierowca się ze mną zgodzi.

A ten Pałkownik to coś kuje z Gryczanym pewnie chce zostać Prezydentem Grocholic.

CO knują? Panowie przyjechali na rajd i przejechali całą drogę z nami. I to się ceni a nie tylko lansik w garniaczku i do domu. Można tylko im podziękować za obecność.

Kto to jest ten z Gryczką, metr dwadzieścia?

Bardzo ważna osoba. PUŁKOWNIK Wojska Polskiego -lotników.

Musi być ważną osobą,bo wszędzie jest obecny ....

Brawo cykliści, oby was więcej w takich kamizelkach!!

dodaj komentarz
Czytaj także