Rejestracja i logowanie

Sprostowanie

Wydarzenia 22-01-2018 Autor: ddbelchatow
5
Sprostowanie

Do redakcji naszego portalu wpłynął wniosek Doroty Pytlewskiej o sprostowanie nieścisłości zamieszczonej w artykule dotyczącej jej osoby. Uznając wniosek jako zasadny, publikujemy poniżej treść sprostowania

Nawiązując do materiału prasowego pt. "Tajemnica dwóch pensji bełchatowskiej radnej z PiS. Zadajemy niewygodne pytania - urzędnicy unikają odpowiedzi", opublikowanego na portalu ddbelchatow.pl w dniu 2 stycznia 2018 r., informujemy, że wymieniona w tym tekście kierownik Placówki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Bełchatowie Dorota Pytlewska, nie użyła sformułowania o zakazie udzielania informacji, lecz oświadczyła, że nie ma upoważnienia do wypowiadania się w mediach.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Pani Doroto! Jest Pani urzędnikiem... służy Pani ludziom i z ich podatków jest Pani opłacana. Miej Pani odrobine honoru i odpowiedz publicznie na zarzuty. Miej Pani odrobine odwagi cywilnej. Ja Pani nie osądzam ale Pani zachowanie jest dla mnie wręcz bulwersujące. Każdy może popełnić błąd ale sztuką jest się przyznać.

Dorota, serio? Prostujesz taką głupotę, a nie odniesiesz się do postawionych w tekście zarzutów?

Nie może się odnieść, bo nie ma upoważnienia. emoji

Może to jedyne co zrozumiała? Albo jedyne, które rzeczywiście ma sens, bo jak ma się odnieść do jawnego przekrętu? Gdyby miała odrobinę rozumu i honoru to po prostu zrezygnowałaby z jednego sztucznego etatu i po sprawie, a "zarobione" pieniądze oddałaby na cele społeczne i byłoby git. Ale woli milczeć, bo niby co ma powiedzieć?

milczenie oznacza zgodę

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także