Rejestracja i logowanie

Śmiertelny wypadek w Wadlewie. Mężczyzna wszedł prosto pod koła BMW

Wydarzenia 03-10-2019 Autor: rafkur Foto: poglądowe
20
Śmiertelny wypadek w Wadlewie. Mężczyzna wszedł prosto pod koła BMW

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło dziś przed godziną 19:00 w miejscowości Wadlew. Samochód osobowy potrącił pieszego, mężczyzna zmarł na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce kilkaset metrów od zjazdu z ronda w stronę Piotrkowa Trybunalskiego o godz. 18:50. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni mężczyzna wyszedł na ulicę w miejscu niedozwolonym i do tego wyjątkowo zaciemnionym. Poruszający się drogą kierowca BMW, nie zdążył wyhamować i potrącił pieszego. Poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Na miejscu pracują policjanci wraz z prokuratorem. Ustalane są szczegółowe przyczyny i przebieg zdarzenia. Na miejscu nie występują większe utrudnienia, droga jest przejezdna.

Dziękujemy naszemu czytelnikowi Sylwestrowi za poinformowanie nas o tym zdarzeniu.

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Policja powinna tam stać cały dzień. I po równo dawać mandaty piratom drogowym, jak i bezmyślnym rowerzystom czy pieszym bez kamizelek. Jeżdżę tamtędy regularnie, na 10 spotkanych po zmroku osób jadących/idących poboczem może z jedna ma jakikolwiek element odblaskowy. Prędzej czy później finał jest właśnie taki.

Dajcie spokój, co macie do BMW-marka, jak każda inna, dziś Kia ma te same osiągi. Sprawa jest powazna, bo piesi nie zdają sobie sprawy, że ich nie widać i do tego chodza, jak to tylko zewnie się podoba i tu jest problem. Niejednokrotnie miałem taką sytuację , iż w ostatniej chwili tudzież t=0 ktoś mi wylazł w ciemności pod koła, a jechałem powoli. Zmechanizowani popełniają błędy, ale piesi przede wszystkim.

Jeśli na drodze najbliższe przejście dla pieszych jest w odległości 800m to jak k***a jest to miejsce niedozwolone. Żal pl

Poruszajac się pieszo po zmroku załóż na siebie element odblaskowy . Czy to takie trudne do zrozumienia.

Kierując samochodem po zmroku w terenie zabudowanym nie zapier... bo pusta droga. Czy to takie trudne do zrozumienia.

No i oczywiście najważniejszą informacją jest BMW BMW BMW , 

czy to prawda że w Wadlewie to żarówki sołtys wkręca -podobno że on stoi na stole a mieszkańcy stołem kręcą .

Żart na poziomie typowego ułomnego Janusza cebulaka...

Mało tego. Wieczorem demontowane są tabliczki z numerami porządkowymi posesji, bo i tak ich nie widać, ponieważ jest ciemno.

Dlaczego te BMW jest zawsze na świeczniku. Co by się nie stało a uczestniczy samochód marki BMW trzeba to podkreślić. Zamiast ten głupi stereotyp pogrzebać, podtrzymujemy to i ciągle o tym przypominamy

To nie jest stereotyp, to fakt.

Zgadzam się, zwłaszcze że teraz co drugie auto na drodze jest marki BMW.

Proszę przyjechać do naszej miejscowość i pokazać miejsca dozwolone do przejścia przez jezdnię ! Są dwa przejścia dla pieszych gdzie po jednej stronie jezdni jest chodnik A z drugiej rów to tak wygląda wschodnią część Wadlewa a na stronie zachodniej naszej miejscowości nie ma żadnego przejścia dla pieszych choć jest chodnik po obu stronach jezdni . Tak że przechodząc do meritum to nie była wina pieszego leczy tego kierowcy bo zapier...ał ???? Kierowcy nagminnie pędzą powyżej 100km/h Tiry na odcięciu 90km/h ino naczepy podskakują. To pomoże jedno Odcinkowy Pomiar Prędkości !!! Jak w Klukach

Widać brak znajomości podstawowych przepisów. Jeśli nie ma przejścia dla pieszych to owszem - można przejść przez drogę, ale trzeba upewnić się o możliwości bezpiecznego przejścia. Pieszy wtedy nie ma pierwszeństwa. Pierwszeństwo ma samochód. Niektórzy piesi uważają, że mają pierwszeństwo bo są u siebie. Piesi dbajcie o swoje bezpieczeństwo! Zanim wejdziesz na drogę upewnij się, że jest wolne. Auto nie zahamuje w miejscu. Kierowca nie musi Cię zobaczyć, zwłaszcza przy takiej pogodzie jak jest teraz.

Przepisy, przepisy i takie mądrusie jak ty, jak zobaczą pieszego bez pierwszeństwa przed maską to nie zahamują.

Najlepiej to włazić prosto pod auto, święte krowy.

Policja powinna **** mandaty za takie chodzenie, jeżdzę tam strasznie często i pełno łazi bez kamizelek jeżdzi rowerami bez świateł. 3 tys mandatu by nauczyło jednego dzbana z drugim że ****a widać jak jedzie się autem, a potem ma się takiego na sumieniu bo się z **** na mózgi pozamieniał

Niezły dzban musiał iść że się w**** pod auto, pewnie nachlany

A przyznaj się szczeże przyjechałaś przez Wadlew przepisowo kiedykolwiek jak Policja nie stała ? 

Dostałem raz mandat 300 zł i od tej pory max 60km jadę , szkoda kasy zeby na kilku metrach tak zbiednieć

dodaj komentarz
Czytaj także