Rejestracja i logowanie

Sławomir Z., były prezes PGE GiEK wychodzi z aresztu

Wydarzenia 05-09-2019 Autor: Emste
184
Sławomir Z., były prezes PGE GiEK wychodzi z aresztu

W lutym tego roku Sławomir Z., były prezes PGE GiEK S.A. został aresztowany, postawiono mu zarzuty dotyczące korupcji i fałszowania dokumentów. Teraz sąd zadecydował o zwolnieniu podejrzanego za kaucją w wysokości 300 tysięcy złotych.

Sławomir Z. przed pracą w Bełchatowie obejmował stanowisko członka zarządu w Gminnym Przedsiębiorstwie Oczyszczania w Bogatyni. To właśnie tam miał zachodzić proceder, w wyniku którego na składowisko oraz do spalarni trafiało 20 razy więcej odpadów niż produkowała gmina, wiadomo, że dodatkowe śmieci pochodziły z Niemiec i były to odpady komunalne. Nie zgadzała się też klasyfikacja nieczystości, które określane były jako biodegradowalne, dzięki czemu można było uniknąć opłaty środowiskowej. Pieniądze, które zaoszczędzono na wspomnianej opłacie, mogły być potencjalnym źródłem dochodu podejrzanego i osób zamieszanych w proceder. 

Do gmachu przy Węglowej Sławomir Z. trafił w 2015 roku, kiedy to objął stanowisko prezesa zarządu PGE GiEKSA. Z pełnionej funkcji zrezygnował 24 października 2018 roku, spółka nie określiła konkretnych przyczyn rezygnacji prezesa. Sławomir Z. nie miał jednak zbyt wiele czasu na odpoczynek, bo już w listopadzie tego samego roku objął prezesurę w spółce grupy kapitałowej PGE – Energia Odnawialna.

Sławomir Z. został aresztowany w lutym 2019 roku, kiedy to z biura wyprowadziło go CBŚP. Jak się okazało, postawiono mu zarzuty przekroczenia uprawnień, korupcji oraz fałszowania dokumentacji. „Śmieciowy przekręt”, mógł przynieść podejrzanym nawet 5 mln złotych zysku. Za przestępstwa gospodarcze grozi mu do 15 lat więzienia.


Jak udało nam się dowiedzieć,  w wyniku zażaleń obrońców podejrzanego, Sąd Apelacyjny we Wrocławiu zmienił postanowienie Sądu Okręgowego, orzekając o zastosowaniu „aresztu kaucyjnego”. Decyzja była argumentowana zaawansowanym etapem postępowania, dzięki czemu możliwe było odstąpienie od środka izolacyjnego, na rzecz poświadczenia majątkowego w kwocie 300 tys. złotych. Jak informuje prokuratura krajowa:

-Postępowanie przygotowawcze jest w toku, wykonywane są kolejne czynności.

komentarze (184)
Dodaj komentarz

Czy to rosomak ?? Może to bóbr ?? Nie to leniwiec pasiasty ?? Ależ nie to poseł Kubiak uzbrojony w Go Pro za 2500 pln, posilony strawą na którą nie szczędził pieniędzy podatnika, ruszył w Polskę służbowym hyundaiem. A gdzie on tak gna ?? Pędzi na złamanie karku do Stolicy tam dla dobra wszystkich Polek i Polaków zrobi sobie zdjęcie z kimś ważniejszym od niego i opowie nam na FB jakie to ważne tematy omawiał pod drzwiami sejmowej toalety. Tak moi drodzy to wszystko dla nas !!! A tu niektórzy wbijają mu szpilki, to nie ludzie to wilki !!! Jak można nie kochać naszego boskiego Dariusza ??? Naszego posła słońce !!! Naszego intelektualistę bez wyższego wykształcenia !! To wprost niebywałe !!!!!

BOBO jest moim nr_1. Nikt nie dał Bełchatowianom tyle rozrywki co on emoji

Czy to rosomak ?? Może to bóbr ?? Nie to leniwiec pasiasty ?? Ależ nie to poseł Kubiak uzbrojony w Go Pro za 2500 pln, posilony strawą na którą nie szczędził pieniędzy podatnika, ruszył w Polskę służbowym hyundaiem. A gdzie on tak gna ?? Pędzi na złamanie karku do Stolicy tam dla dobra wszystkich Polek i Polaków zrobi sobie zdjęcie z kimś ważniejszym od niego i opowie nam na FB jakie to ważne tematy omawiał pod drzwiami sejmowej toalety. Tak moi drodzy to wszystko dla nas !!! A tu niektórzy wbijają mu szpilki, to nie ludzie to wilki !!! Jak można nie kochać naszego boskiego Dariusza ??? Naszego posła słońce !!! Naszego intelektualistę bez wyższego wykształcenia !! To wprost niebywałe !!!!

Da się lubić dziewczyna i jest zupełnie zwyczajna, bez tej całej Warszawki i ważnej miny

Tak BoBo jest bez skazy i bez zarzutu to prawda

Ale ona jest zawsze uśmiechnięta i bardzo sympatyczna nie to co ten nadęty i zadufany BoBo. Wolę ją z jej wadami niż jego z samymi tylko"zaletami" oczywiście

BoBo bo ja ja Janoska jestem i bardzo sie ciesze, że tu jestem i sie ciesze, że wy jesteście. I jest fajnie. To czytałam ja Janoska

hahaha dobre. Wreszcie nie tylko Kubiak. Ale coś w tym jest, czytać to ona nie umi.

Janowska jest niby w PiS? Czyli trzecia partia w ciągu trzech lat?

W sumie to fajnie mieć takiego posła BOBO. Beka na całe EBE emoji emoji

Też Cię kocham.

Czy to rosomak ?? Może to bóbr ?? Nie to leniwiec pasiasty ?? Ależ nie to poseł Kubiak uzbrojony w Go Pro za 2500 pln, posilony strawą na którą nie szczędził pieniędzy podatnika, ruszył w Polskę służbowym hyundaiem. A gdzie on tak gna ?? Pędzi na złamanie karku do Stolicy tam dla dobra wszystkich Polek i Polaków zrobi sobie zdjęcie z kimś ważniejszym od niego i opowie nam na FB jakie to ważne tematy omawiał pod drzwiami sejmowej toalety. Tak moi drodzy to wszystko dla nas !!! A tu niektórzy wbijają mu szpilki, to nie ludzie to wilki !!! Jak można nie kochać naszego boskiego Dariusza ??? Naszego posła słońce !!! Naszego intelektualistę bez wyższego wykształcenia !! To wprost niebywałe !!!

Wykształcenia... Wyższego? My tu się martwimy o średnie... Jak to się mówi... średnie niepełne?

Wykształcenie nie piwo nie musi być pełne

Do rządzenia to wypadałoby mieć jakieś ogarnięcie w życiu, a nie yyy... eee.... Potem się chwali z kim to i o czym on nie rozmawiał.

Patryk bez szans tak samo jak na prezydenta. Tylko PiS

Z pewnością ma większe szanse niż filmowiec amator

Podobno Patryka w czołgu ktoś widział. Filmu z go pro jeszcze nie.

To ponawiam pytania. Janowska jest niby w PiS? Czyli trzecia partia w ciągu trzech lat? to gdzie za rok?

Dla mnie ważne jest to że męża nie zmieniła

A Olszewski się liczy, czy nie?!

a nie 2 lata? 08-02-2017 - ślubowanie

Daj sobie spokój. Tonący brzydko się chwyta. Tylko ja ja i ja. Nikt i nic tylko ja.

Grażyna się brzytwy chwyta? Chyba Pieluchy

No akurat temat pieluch to jest znacznie bliższy naszemu boskiemu Dariuszowi zwanemu pieszczotliwie BOBO

A skąd taka ksywka?

Rozżalona dziewczyna wymyśliła, bo wyszło w życiu jak wyszło. Nic lepszego nie umie jeszcze wymyślić, ale co zrobić

to Janowska jest niby w PiS? Czyli trzecia partia w ciągu trzech lat? to gdzie za rok?

Jest w PiS sam Kaczyński ją przyjął emoji zgadnij dlaczego ???

Przyjął chyba na dywanik. W PiS ma fatalne notowania. Dostała dopiero 10 miejsce z przekonaniem, że nie ma żadnych szans.

jak można tak partie zmieniaj, jak rękawiczki?

Wczoraj w dzienniku łódzkim był fajny artykuł i wspomnienie o pośle,

Widzę jakieś poprawki były robione na wikipedii bo do niedawna jeszcze Alma Mater to była Wyższa Szkoła ... w Warszawie, a teraz cichutko już jest absolwent Technikum Górniczego

Mariusz, daj se siana

Skrin i do prokuratury

Skrin wikipedii też jest więc spoko

Małgosia Janowska też jest członkiem PiS. Została przyjęta do PiS więc tutaj nie piszcie o żadnych Republikanach

A skąd przyszła? Chwilę po tym jak została osłanką?

O co chodzi z tym posłowym go pro?

Kupił sobie na biuro poselskie emoji taki niezbędnik parlamentarzysty emoji ładnie to opisali na hejted:Bełchatów na FB

A co ze świadectwem maturalnym?

Mój dziadek zawsze mówił, że Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera

To nie oficer tylko co najwyżej ordynans emoji

Prokurator już jedzie eoeoeoeo !!!

Jakim świadectwem ????

Chciałbym, aby mój lokalny reprezentant polityczny był wykształcony. Dawni posłowie z Samoobrony jakoś potrafili ogarnąć ten temat.

Darek idź lepiej pieluchy zmieniać. Twoje jedyne osiągnięcia przez ostatnie 4 lata to FLORYSTYKA GASTRONOMIA ZAKUPY GADŻETÓW I PALIWO DUZOOOOO PALIWA a wszystko za pieniądze PODATNIKÓW

Dla ciebie Pan Darek miernotko. Panie Pośle jesteśmy z Panem

Ok niech będzie. Panie Darku !!! idź Pan lepiej pieluchy zmieniać. Pana jedyne osiągnięcia przez ostatnie 4 lata to FLORYSTYKA GASTRONOMIA ZAKUPY GADŻETÓW I PALIWO DUZOOOOO PALIWA a wszystko za pieniądze PODATNIKÓW

Niektórzy myła hejt z prawdą emoji lub chcą aby inni tak myśleli

Podpisz się i napisz z nazwiska posel taki i taki a wtedy Ci uwierzę. Dopóki nie, to jesteś małym zakompleksionym pierdziochem.

KUBIAK najlepsiejszy kandydat a wy czerwona hejtersko zarazo nie dacie mu rady. KUBIAK miejsce 7 na liście PIS

Czerwone to chyba jest życie Kubiaka. Z tymi jego wyczynami i moralnością to bliżej mu do LGBT+ niż do prawicy.

KUBIAK jedyny poseł z Bełchatowa z PiS - miejsce 7. NIe z Kukiza. NIe z Republikanów, ALe z PiS

Przecież na tej liście nie ma republikanów, nie ściennej Wszyscy kandydaci z Bełchatowa są z PiS Janowska Wysocka i Wyczachowski też. Widocznie NK boli Cię to że Janowska wstąpiła do PiS

To nie hejt to zwykła PRAWDA emoji nasz duży BOBO to taki rozpieszczony dzidziuś, któremu się wydaje ze wszystko mu się należy.

PALIWO +. GASTRONOMIA ++ FLORYSTYKA +++ GADŻETY ++++ no jeszcze raz PALIWO ++++++

KUBIAK kandydat z BEŁCHATOWA. NIE z Radomska, NIE z PIOTRKOWA, NIE z ZGORZELCA - TYLKO Z BEŁCHATOWA. KUBIAK miejsc 7 na liście PiS

Przecież Kubiak jest z Piotrkowa, nie ściemniaj

Ten Kubiak co OZE się zajmuje ? czy może ten który z Tmmermansem o przyszłości energetyki rozmawia ?? A to chyba ten sam !!!

Darek nie powinieneś być na rynku emoji

BOBO nie ma czasu pieluchy zmienia emoji

KUBIAK jedyny poseł z Bełchatowa z PiS - miejsce 7. NIe z Kukiza. NIe z Republikanów, ALe z PiS

KUBIAK najlepsiejszy kandydat a wy czerwona hejtersko zarazo nie dacie mu rady. KUBIAK miejsce 7 na liście PIS

To nie czerwoni to solidarność jajników załączyła się w EBE

Ty ni mosz ani jojników ani joj, ani sisiorka - tylko krzywum gymbe od pisania na innych ludzi

A Janoska jeżdzi volvo? Mnie ona bardziej interesuje. Dlaczego tylko Kubiak i Kubiak, nierozumiem tego, Chcę zobaczyć jak to jest u Janoskiej i u innych posłów i porównać. Bo mam wrażenie, że tu tylko chodzi o hejt i walkę polityczną a nie o merytoryczną dyskusję.

Bo ona jeździ prywatnym a BOBO służbowym. Porównuj masz oświadczenia i wydatki posłów ale chyba tylko BOBO to KrUl życia za nie swoje pieniądze emoji

bobo srobo jakiś Ty jyszcze niedojrzoły. Taki wypierdek spod oguna. Smarki u nosa i pustostan we łbie.

Wypisz wymaluj BOBO emoji emoji

Program dla EBE Posła kPiaka: PALIWO+ GASTRONOMIA+ FLORYSTYKA+ FILMY z GOPRO+ (czekamy na premierę) i dużo fajnych zdjęć na FB + bajki dla naiwnych gratis emoji

A Janoska jeżdzi volvo? Mnie ona bardziej interesuje.

najważniejsze, że nie służbowym jak pewien poseł emoji emoji

ale volvo czy nie?

KUBIAK najlyszy jest i kuniec.

Najlepszy w rozliczaniu paliwa emoji emoji emoji emoji Florystyce emoji emoji emoji i małej gastronomi emoji emoji emoji .... a zapomniałabym jeszcze nieźle idzie mu kręcenie filmów z GO PRO za 2500 pln . Choć chyba nikt tych filmów jeszcze nie widział emoji

ni dacie rady KUBIAKOWI. Hejtem ni wygrocie popierdoły pierońskie. KUBIAK 7 >Głosujemy

hej rodacy a słyszeliście już najnowszego NJUSA że nasz wesoły poseł pomyka służbowym hyundajem i jednocześnie, rozlicza sobie paliwo z sejmu emoji emoji taki to nasz poseł prawy i sprawiedliwy emoji emoji

ano nic nie rozumisz, ani nic nie wisz. Taki głupek wioskowy. Piszta piszta swojego kandydota ni macie za co zachwolać to atakujeta innygo.

Janowska też jest w PiS więc nie ściemniaj i Wysocka i Wyczachowski

naucz się durniu czytać. Poseł z PiS. WW i AW są posłąmi? A janowska To przecież w Kukiz, a nie Republikanie.

Lepiej tak niż być w czarnej d u p i e jak BOBO

KUBIAK miejsce 7 na liście PiS. Jedyny poseł z PiS w Bełchatowie. Powodzenia

Program KUBIAKA: gadżety + gastronomia + florystyka + paaaaaaliwooooo ++++ wiecej paaaaliwaaaa +++++

KUBIAK dawaj no ty do zwyciństwa. Bo jak się patrzy na tych co to tera tak za jastrzymbiem biegajom a wczyśnij za zgorzelcem to wstyd ino - jeszcze w tynisówkach cholery popindalają.

hej rodacy a słyszeliście już najnowszego NJUSA że nasz wesoły poseł pomyka służbowym hyundajem i jednocześnie, rozlicza sobie paliwo z sejmu emoji emoji taki to nasz poseł prawy i sprawiedliwy emoji emoji

słyszeliśta. A ty morniutki głupolu, to mosz takie niesprowdzone niusy, że ho ho. I do tego bez jajec. KUBIAK i tak wygro i tak wygro. I wosze hejterowanie na nic sie nie przydo

Ho ho to czym on pomyka skoro clio ma jego była ???

Pamiętamy że w kopalni jest taki związek który dał mu medal. Zresztą Marianowi też. Co się nie robi dla swoich interesów.

Tak było. Biuro turystyczne Przykrywka dało mu medal i jeszcze pisało listy w obronie razem z "Grażyną w tenisówkach" i "Beatą z Pajęczna"

Chodzi o przykrywkę?

Zwolnienie do domu w zestawieniu z 15 -stoma latami grożącej kary stawia chyba pod dużym znakiem zapytania jakość zebranych dowodów ? Jakie jest Państwa zdanie ?

Gdyby były jakieś dowody to raczej trwałby już proces.

Sędziowie nominowani przez Ziobrę wykonują partyjne polecenia.

Sędzia to się na procesie pojawia. To decyzja prokuratur. Gdyby to co mówisz było prawdą to nikt by go nie wsadził do aresztu.

Coś tu faktycznie nie tak z tym zachowaniem proporcji.

Zadziwiające, że pod tym artykułem głosu nie zabrał jeszcze największy przy****s ze wsi G.......e wraz ze swoim giermkiem. Słuch o nich zaginął czy cuś?

Zajęci byli robieniem jakiejś pseudopatriotycznej szopki przed wyborami. Podobno Góry Borowskie już 80 lat przed czymś bronią. Tak na ścianie wymalowali.

A eks Minister ich docenił ? Chyba nie , nieobecny na tych obchodach. Znów niezauważeni, niedocenieni.

Hmm ... a to nie jest tak że do czasu prawomocnego wyroku przyjmujemy, że osoba podejrzana jest niewinna ? Ciekawe co będziecie pisać jeśli sąd go uniewinni

No dobrze. Ale gdzieś te wysokie standardy? Miały być wyższe od "tamtych". Okazuje się, że liczy się tylko władza i kasa.

Podejrzany = odsunięty ze stanowiska. Dochodzenie zamiast zamiatania pod dywan jak za PO.

Za PO to minister dostał wyrok za zegarek. Nie bądź śmieszny.

Przeniesienie na inne stanowisko za za udowodnione łapówkarstwo ministra, tez mi kara

A co dostał Borusewicz za latanie samolotem żeby psa wyprowadzić emoji emoji emoji

Ja tylko pamiętam, jak Kubiak pokazał zdjęcie z Piotrem Dudą z sejmu, to jak na niego Janowska i Pielucha naskoczyły, że chce Sławka odwołać i że działa przeciw swojej formie. Broniły Sławka jak lwice. A teraz co? Poczekajcie muszę to znaleźć na fejsie.

Znajdź też zdjęcie na stronie sejm,gov.pl w zakładce - o sejmie- jest galeria zdjęć, chyba 6 strona ale to się zmienia, bo galeria jest systematycznie uzupełniana. W każdym razie z 19 lutego 2019 Koncert z okazji 100 lecia Sejmu Ustawodawczego Majestat w całej okazałości

DARIUSZ KUBIAK miejsce 7 lista PiS. Damy Radę Wygramy!

Bardzo ładne zdjęcie. Daj już pokój, kiedy Ci przejdzie?!

Ten sam Kubiak co to nic innego od 4 lat nie robi poza zdjęciami i wymyślaniem do tego opowieści dziwnej treści ?

DARIUSZ KUBIAK miejsce 7 lista PiS. Damy Radę Wygramy!

Tak, ten sam co kupił sobie kamerę GO PRO z 2500 pln na biuro poselski i jakoś przez kilka miesięcy żadnego filmu z tej kamerki nie wrzucił

a wyśta byście tylko filmy oglądały. Weźta sie do pracy a ni tylko rozrywka i rozrywka.

Marciniak juhasie, Daruś robotę obiecał? Uważaj na niego. Jednej obiecał, że będzie uważał i jak to się skończyło?

Ty tyż uwożej bo jak Ciem namierzom to kufa obita

a to ten Kubiak co za paliwo z sejmu ziemię mógłby objechać kilka razy, choć samochodu właściwie nie posiada. Renówką która się chwali w oświadczeniu majątkowym podobno tylko jego żona jeździ (która zresztą rozwodzi się z tym politycznym bucem)

Bucem toś Ty śmierduchu. Znom posła no i równy chłop jest. A i poseł z niego ni ma co bardzo charakterny. Kubiak wygro mimo, żeśta na niego tak nanapierniczoli. Un silny chłop - do rode.

Wiadomo, że da. Tylko może w gumie tym razem?

Ten sam. Odsuneli go na boczny tor po skandalu obyczajowym ale Pisowi brakuje kadr, więc lepszy wierny i sprawdzony lowelas bez moralności niż kolejny zachłanny karierowicz.

Ty kłamczucho, ty kłamczucho śmirdzuncy. Ciebie chybo chłop łodsunoł na boczny tor toś taka podlucha.

już wiem to ten Kubiak co 17 000 pln na kwiatki wydał z pieniędzy podatników emoji emoji Ma gest za nie swoje pieniądze emoji

o wy niedobrzy, naszego zbawcę GKSu pomawiacie !! prokurator już pewnie jedzie emoji emoji

Posłanka PiSu Machałek zebrała kilkadziesiąt podpisów pod listem poparcia dla Sławomira żeby prezes Jarosław go nie wywalił. On był wcześniej pracownikiem w jej biurze poselskim. Normalne szambo.

z tym listem to też po Sejmie latała "Grażyna w tenisówkach"

Na tym jego wysypisku to pożar był. Te ich śmieciowe przekręty wpędzą nas do grobu.

Ten podejrzany nie startuje do sejmu, ale jego kumple i kumpelki owszem. Teraz udają, że go nie znają, a wcześniej bronili przed odwołaniem z funkcji bo mieli z tego korzyść

Kubiak to chyba ma nawet jakieś zdjęcia jak ze Sławkiem i Misiem strategią dla regionu omawiali emoji

Chcieliście nowych młodych twarzy, a nie sprawdzonych działaczy to macie Sławusia, Bartusia, Michałka, Waldusia i innych kumpli oskarżonego z dobrej zmiany.

Walnął 5 baniek a wychodzi za 300 tysięcy . Ach ta korupcja i sądownictwo

Jako prezes gieku miał pod sobą jakieś 20-30 tys. Osób. Prawdziwy mąż zaufania i architekt dobrej zmiany... żałość.

Jakie 20-30? Jak w całym PGE pracuje mniej hahaa

Moze ktoś wie kiedy będzie Antoni w Belchatowie.? Jest super gościu.

Ja nie wiem

Był ktoś na filmie Polityka ? Ladnie Vega przedstawił jak ruchy ,, antyfaszystowskie" to pomioty lewicowej wladzy dla ktorych gwalt nie jest problemem. Warto zapamietac.

Nie ale podobno Vega pokazał w filmie jakiegoś polityka, który urzędował z kochanką, chyba to był poseł, a może nie... Nie wiem bo czytałam tylko gdzieś recenzję

To filmowy poseł Władysław Skiba

Sławciu, mordo moja! Andrzej Cię ułaskawi jak się nie rozprujesz! A potem ostrygi i sowietskoje igristoje! PDW!

Daruś nie pomawiaj bo cie dorwie sprawiedliwość i zamiast kłapać z za ciepłego biurka pójdziesz do lidla na chłodnie..

Biedny Sławek. Prokurator go pomówił. Dobrze, że nasi są w sądzie, bo za platfusów Sławka za kaucją by nie puścili. Musiałby odgibać. Pojechałby na frajernie, bo nie grypsuje, a tam, wiadomo. Cweeloowanie...

To Adaś z Gonią, Anią i Beatą pewnie pod aresztem czekali...

niewinny czysty jak łza

Czyżby miał zamiar kandydować do Sejmu lub Senatu?

Nie ma zamiaru. Listy są już zarejestrowwne więc nie gadaj bez sensu

Grabarczyk Ci jakoś nie przeszkadza?

Mi przeszkadza coraz większą ilość śmieci importowana z Niemiec. W tym rzeczywiście jesteśmy liderem. Na skalę światową.

Jedź i kładź sie pod tirami a nie kłapiesz jak w google box czy jakbto tam..

Tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg

A mnie jest szkoda lata

I pomidorów... ech

Wykręcił pięć baniek, dostał trzysta tysi kaucji. Zdecydowanie za mało zarabiał jako prezes elektrowni.

Nie był prezesem elektrowni Antoś. Pacnij sie w beret na łysej pale.. wypij se skrzynke orenżady to też wykręcisz 5 baniek, a nawet 10 z kudłatego nosa..

Sorki. Prezesem PGE. To on razem z Misiewiczem chcieli loda na rozmowie o pracę. Ciekawe, czy byli w jednej celi?

Ty to jednak tępak jesteś Antoni, prezesem PGE też nigdy nie był. Jak już próbujesz kogoś pomawiać to chociaż się przygotuj merytoryczne gamoniu.

Czego oczekujesz od łba bardziej tępego niż obuch od siekiery...

Też byś pewnie chciał jakby ci jeszcze stawał czasem łosiu antosiu.

Wszyscy ciągneliście druta za robotę czy co? Sławomir Z. to złodziej i powinien zgnić w więzieniu. Podobno wystarczy nie kraść. Czemu bronicie tego żłoba?

Jak Wam minął dzień ?

Czy DW 747 job mat zgubiłam sie !!!!

Trza se było przydepnąć

Kiecke ?? Czy ostrogi pintowe ?

Buty mnie dzisiej otarły że pinty mom jak marchewki

Jestem kosmos przelotem, czy Wy ... coś mać nie umieta kucać koło wisła tylko kucata do wisła ????upaprałem skafandra w Płocka... do zada z takim wakacjom...

Bendota zbombardowane jak wróca dom po ferii za dwa sto lata...

Cheba iża dopiera skafandra albo UZP mi zwraci pinindz.. to tedy ni.

Czy ludzioki myślom że tu kto jest czułkiem robiony ??? Kto laserem wojuje laserem rewers na znaczony mieć będzie... po waszemu pręgi na **** że nie usiędzie....

Mam pytanie: jak sie wsadzi róże w kartofla to co będzie... bo mówią że nic... bo to trzeba wsadzić w ziemniaka ....? O co im chodzi tym plantatorom?

Ja przecier robię z pomidorów jak ktoś chce przepis chętnie podam

Robie pomidory z przecieru za ...ja mi nie wychodzi jestem załamana...

Ja też z innej beczki, podobno w przyszłym tygodniu ma być 12 stopni w dzień? Zamykać cieplarke na noc ? A kapusta nie pomarzno nocom ?

Ja z innej beczki... uchachałem sie po pachy jak w artykule o rekrutacji do policji napisane było żeby się starannie przygotować do części związanej m.in. z testem na inteligencję... no brawo pewnie jakaś pała niepiśmienna to pisała stąd również brak możliwości dodawania komentarzy...

Ooo minusują te co myślą, że inteligencji można się wystukać jak chemii.. to tak jak zmarszczone posłanki zajomią sobie porcelanowe lalkowate buźki na banerach jakby kto gupi i nie wiedział jak jest... PS Albo robić mondre miny na komisjach nic nie kumając...

Jakiś wój mi nicka zajumał ale w dark wszystko ponoć wolno . wypowiedz mi się podoba..,. P zrowienia dla Szydercy....

Sorki brachu nie chciałem, ale widzę kum z Ciebie jskbym pił to bym sie z Tobą napił i pogaworzył....

Od dopalaczy zaniki pamięci ? Filmik jest nakręcony. Myslę , ze lepiej pracować w Policji niż dzieciakom rowery komunijne kraśc z pod bloku , żeby na następną kreskę prochu bylo.

Tak z innej beczki. Uwazajcie na rowery pod blokami , bo pewna Paulinka z 1000 lecia podchodzi i sprawdza , ktory zapięty , następnie dzwoni do swojego gacha i zapewne podaje miejsca. Pieniązki na ćpanie sie skonczy najprawdopodobniej.

Czyli wepchnęli przestępcę na stanowisko prezesa zarządu PGE GiEK??? Czy jak? Niech mnie ktoś poprawi.

TO CIE POPRAWIAM PRZESĘTEPCĄ JEST OSOBA SKAZANA

Jeżeli popełnił przestępstwo to jednak przestępca.

Dokładnie

To brawo służby... w co trudno uwierzyć... więc jeśli służby zadziałały przy weryfikacji ok, to wszystko szyte grubymi nićmi..

Szkoda, że już nie pracuje. Taki czyścioch to by i ścieki z Warszawy przyjął.

Potencjalnie mógłbym być milionerem jakbym wygrał w ojro dziak pota... takie pitolenie sprawy sprzed lat pierdu pierdu... wziął cukierka albo nie wziął.. bedom myśleć latami..

to ci nius tydzień temu wyszedł chłop a wy teraz grzejecie temat.

dodaj komentarz
Czytaj także