Rejestracja i logowanie

Skoda wypadła z trasy pod Bełchatowem. Strażacy ratowali uwięzioną wewnątrz kobietę [FOTO]

Wydarzenia 08-08-2018 Autor: mj-s Foto: mj-s
6

Dziś przed godziną 10 w Mzurkach doszło do wypadku. Kobieta kierująca skodą octavią zjechała z DK 74 i dachowała na poboczu.

Niezbędnym okazała się pomoc strażaków, bo kobieta została uwięziona w aucie. Po wydostaniu poszkodowanej, karetka zabrała ją do bełchatowskiego szpitala. W tej chwili piotrkowscy policjanci, którzy zajmują się ustalaniem przyczyn zdarzenia niewiele mogą powiedzieć, pewne jest, że kobieta jechała w stronę Bełchatowa.

Niewykluczone, jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się na miejscu zdarzenia, że kierująca zasnęła za kierownicą i "złapała" pobocze. W miejscu, w którym doszło do dachowania znajduje się niewielki kanał. Wszystko wskazuje na to, że kobieta najechała na przydrożną barierkę w wyniku czego samochód podbiło, a auto spadło po drugiej stronie niewielkiego cieku wodnego. Samochód uderzył z ogromną siłą, części skody porozrzucane były w obrębie kilkunastu metrów.

 

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Tez ostatnio usunąłem za kółkiem. Wracałem nad ranem z nocnych wojazy i e wiem kiedy oczy mi sie zamknely az złapałem pobocze w dobrzelowe. Na szczęście miałem rozum i jechałem tamtędy 40 przez co zdążyłem się ocknac i wrócić na drogę. Także prędkość ma znaczenie..

mam do wynajęcia mieszkanie w ŁODZI dla studentki na widzewie 511811332

Mam to w ****

Nie strażacy tylko policja wspólnie ze świadkami zdarzenia uwolniła zakleszczona kobietę z pojazdu.

Dziś na Oleśniku wypadek wypadek był. Wszyscy stoją w korku od słoku. Ale ci ważniejsi nie patrzą na nic tylko lewy pas podwójna ciągła i do produkcji. Bo przecież stanie w korku jest dla cieniasów. A później się wszyscy dziwią skąd są wypadki

JPRDL ludzie,ostrożniej i wolniej bo życie mamy jedno.Nie masz doświadczenia i wprawy w prowadzeniu ,zwolnij lub jedź MZK.

dodaj komentarz
Czytaj także