Rejestracja i logowanie

Samochód uderzył w drzewo. Kierowca wyleciał przez okno

Wydarzenia 18-04-2019 Autor: magjas Foto: KSRG OSP Wola Wiązowa
18

Wczoraj po 16-tej w Woli Wiązowej (gm. Rusiec) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu. Kierujący hondą civic uderzył w drzewo. Powód? Niestety niezbyt wyszukany - alkohol i nadmierna prędkość.

Do zdarzenia doszło na drodze łączącej Dąbrowę Rusiecką z Prądzewem. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna poruszając się w kierunku Prądzewa stracił panowanie nad kierowaną przez siebie hondą, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo.

Jak relacjonują świadkowie wydarzenia, Uderzenie było na tyle silne, że mężczyzna wyleciał przez okno.

Karetka pogotowia zabrała mężczyznę do szpitala w Wieluniu i wykonane tam badanie krwi wykazało, że kierowca miał blisko promil. Za kółko wsiadać nie powinien nie tylko z tego powodu, mężczyzna ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

komentarze (18)
Dodaj komentarz

Został srogo ukarany ma złamany kręgosłup. A promil mozna miec po piwku lub 2 ale sam fakt kierowania pojazdem przy aktywnym zakazie prowadzenia owych pojazdów jest dla mnie debilizmem. Mlody chlopak A już takie komplikacje.

Ludzie nie macie za grosz szacunku! Popatrzcie na siebie , lepiej siedzieć w domu i oczerniać kogoś niż patrzeć na swoje zachowanie..to jego sprawa jaki wyrok teraz dostanie a nie wasza, zapewne osoby piszące te komentarze siedzą w domu i nic do robity nie maja..zacznijcie żyć swoim życiem a nie komuś układacie..

**** wiecie to nie komentujcie simieciaze **** się nadajecie nie wiecie jak było to po **** komentujecie

prawko pewnie zabrane za alko do tego znowu wsiadl i tez po alko...i ktos go jeszcze tlumaczy, trzeba miec wklęsły łeb do samego otworu odbytniczego..a sory, nie ktos tylko zero jak to co jechalo

Co rodzinka?Broń debila ma szczęście i tak że kogoś nie zabił Śmieć pier...Ma zakaz>Po kiego chu...wsiada za kiero i jeszcze nawalonyTakich gnoi kasuje się na miejscu bez sądu!

Po wyjściu ze szpitala szczotka i niech zamiata chodniki w Ruścu i okolicach

Niech żyje Jarosław Kaczyński i cały PIS!!!!!!

i jaka sprawiedliwość.ja 20 lat motorkiem sobie latam i mam tylko ,,b''i zostaje takim samym mandatem ukaranym co taki ,,ćwiek''bez prawka[które miał zabrane]i teraz jakie doświadczenie a jaki mózg???NIEROZUMIE TEGO KRAJU.

Polskie prawo, mam od ponad 10 lat kat na B, C+E, D+E ( autobusy przegubowe ) ewentualnie z przyczepą ( bardzo rzadko spotykane ) motocyklem do 125 mogę jedzic powyżej juz nie, czy moge prowadzic ciężarówke która ma do 40 ton, moge wozić ponad 60 pasażerów ale juz motorem o pojemności 125 dcm juz nie moge

Na autobusy przegubowe nie trzeba posiadać d+e ani d+c wystarczy samo D panie znawco

Teraz powinien za Szpital płacić Idiota

płaci podatki to leczenie się należy, po prywatyzacji ten problem by zniknął emoji

Pewnie teraz dostanie za to... drugi zakaz prowadzenia pojazdów. Powinno się takich zamykać. Nie, nie w więzieniu, żeby za nasze pieniądze miał darmowy hotel z wyżywieniem - to nie jest kara. Areszt domowy. Opaska na kostkę i prądem niech kopie jak z domu wyjdzie.

Wnioski jakieś?Skoro Policja i Sądy (?) nie dają sobie rady z takimi bandytami ,to zostaje solidne obicie ryja i gnatów aby już wsiąść za kierownicę nie miał ochoty.Masz szczęście cwelu.

Kolejny z zakazem prowadzenia pojazdów w ostatnim czasie, ludzie nic z tego zakazu sobie nie robią (niektorzy mają nawet dożywotni zakaz).... ręce opadają, a co w święta bedzie ?? Ilu takich jest co im się "udało" jakos z domu do sklepu a pozniej ze sklepu do domu dojechać?? Bo alkoholu mu braklo

ilu takich po wsiach jezdzi to glowa mala..

Poleciał po winoemoji

Głupi miał więcej szczęścia niż rozumu. Dobrze, że nie uderzył w kogoś.

dodaj komentarz
Czytaj także