Rejestracja i logowanie

Ruszyły zapisy na "Bełchatowską Piętnastkę"

Wydarzenia 10-08-2018 Autor: agula Foto: r.k
3
Ruszyły zapisy na

Ruszyły już zapisy na "Bełchatowską Piętnastkę", która odbędzie się 4 listopada. W tym roku to już 22. edycja imprezy. Ten piętnastokilometrowy, trzeci i ostatni bieg z cyklu "Triady bełchatowskiej" od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Z zapisami nie ma co zwlekać, bo organizatorzy określili limity uczestników. 

"Bełchatowska Piętnastka" tradycyjnie prowadzić będzie przez ulice naszego miasta: Dąbrowskiego, Czyżewskiego, Sienkiewicza, Staszica oraz Okrzei. Start i meta znajdować się będą przy hali "Energia", gdzie mieścić się będzie biuro zawodów. Temu, piętnastokilometrowemu biegowi towarzyszyć będzie "Bieg Rekreacyjny", którego dystans będzie wynosił 5 km.

Każdy bieg będzie wymagał wpisowego. W "Biegu Rekreacyjnym" opłatę ustalono na 10 zł, w "Bełchatowskiej Piętnastce" koszt, do końca września - 45 zł. Potem, do 21 października wpisowe to 55 zł, później do końca miesiąca opłata wzrośnie do 65 zł. Zgłoszenia online przyjmowane są TUTAJ do 29 października.

Liczba miejsc jest ograniczona limitem, który na bieg główny wynosi  1250 osób. W biegu towarzyszącym natomiast, przewidziany limit to 120 biegaczy. TUTAJ dostępne są regulaminy obu biegów.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

kim jest wspomniany Piotr P?

uważajcie ten konfident Piotr P monitoruje inenet cały czas

juz lecisz do prokuratury dziadu?

dodaj komentarz
Czytaj także