Rejestracja i logowanie

Ruszyła rozbudowa centrum handlowego w Bełchatowie. Do jakich sklepów pójdziemy na zakupy?

Wydarzenia 28-07-2020 Autor: Emste
38

Rozpoczęły się prace związane z rozbudową centrum handlowego Atut w Bełchatowie. Już teraz mieszkańcy mogą tam korzystać z oferty sklepów spożywczych czy elektronicznych. W drugim etapie budowy powstaną trzy nowe lokale – jakie sklepy się w nich znajdą?

Centrum handlowe Atut w Bełchatowie zostało otwarte w sierpniu 2019 roku. Teraz ruszył drugi etap prac budowlanych, który zakłada powstanie kolejnych trzech lokali pod wynajem. Na ten moment, bełchatowianie przy ul. Armii Krajowej mogą skorzystać z oferty sklepów jak Action, Biedronka, Tedi, Neonet.

Inwestor nie zdradza na razie szczegółów odnośnie tego, jakie sklepy znajdą się w powstających lokalach. Wiemy jednak, że chodzi tu o popularne sieci dyskontowe oraz sklep z wyposażeniem wnętrz. Mapka na stronie internetowej centrum handlowego wskazuje, że chodzi tu o Jysk.

komentarze (38)
Dodaj komentarz

O taaak, koście naiwniaków co stoją z kuponami przy kasie na jeden produkt 10% taniej, a za drugi przepłacają 50%.

Galerie, banki, apteki a gdzie jakieś nowe miejsca pracy??? Żeby kupować najpierw trzeba mieć za co.

Za 5 lat będzie dramat. Przymiarki pod likwidację kopalni i elektrowni. Przecież emeryckie miasto nie będzie mieć takiej koniunktury jak dziś...a wcale nie jest mega dobrze

Nie no stare babki będą chodzić do H&M po ciuszki z najnowszych kolekcji a do Douglasa po zapachy Giorgio Bordio. I fajnie jest. A młodzi niech se radzą.

Jedynie czego tu potrzeba to przedsiębiorczego prezydenta do ściągania inwestorów i rozbudowy naszej "kolei", reszta się ułoży.

a gdzie tą koleją chcesz jeździć do Piotrkowa,tam bida jeszcze większa,

No co ty chcesz Mariolka przeciez obiecala w kampani wyborczej mega firme ktora o dziwo nie wybraka Belchatowa a gdzies pod Tomaszow sie wybrala. Firma produkujaca opakowania?

a czy bedzie tam jakas dobra kosmetyczka i silka? jestem madka mam brajanka dżesike oliviera a w drodze jusz riczard i musze miec gdzie paznokiety robic za pińcet plus a seba na silownie chodzic bo u nas w zelowie same buraki chodzom

Cesc buracko z zelowa

Wszystkie sklepy będą stały puste za dziesięć lat. Jak mleczarnia na ul wspólnej

Straszyli że miasto miało się zamykać, drogi miały być zwijane , kopalnia zasypana a ludzie wyjechać a tu otwierają Bawełniankę , dobudowują kolejne sklepy na kolejowej, Wawrzkowizna tętni życiem, puby i ogródki piwne wypełnione po brzegi. Nowa obwodnica miasta lada dzień ruszy z budową, inwestorzy rezerwują tereny . Brawo Bełchatowianie ! 

Dopóki jeszcze PGE tu zipie, to życie tętni. Ale już nie długo. Same markety, a gdzie za 15 lat zaribić na te zakupy czy wyjście do restauracji?? Kleszczów postawił na rozwój zakładów produkcyjnych, Bełchatów na handel. Klaszczów wygra.

Kleszczów to z kasa nie ma co robić to musiał w coś upakowac,Bełchatów ma mniejszy budżet a mieszkańców 20 razy tyle,potrzeb różnych tysiące

Czy możesz napisać coś więcej o napomkniętych inwestorach?

Sam nie wierzysz w to co piszesz.....rzeczywscie widać gołym okiem upadek tego miasta brak inwetycji a kolejne sklepy świadczą o poziomie mieszkańców. A ty pewnie masz pracę załatwiona ,że tak piejesz z zachwytu???

Jak skończy się praca przy brunatnym złocie to Bełchatów będzie miastem sklepów, banków i aptek oraz emerytów i rencistów.

Bardzo ważna informacja co tam będzie za sklep

Chyba KIK tam ma powstać a nie jysk. Podobno Jysk ma być na miejsce Carrefour. Carrefour ma być na miejsce Tesco. Ciekawe kto ma lepsze info... Pożyjemy zobaczymy

Ogólnie was pogięło.... bełchatów to same sklepy.....a firm dla miejsc pracy nie ma kto ściągnąć. Przecież nie można ciągle chodzić na zakupy, bo w większości kupujemy rzeczy nam zupełnie niepotrzebne.

Do Ewy. Nie sklepy to nie są miejsca dobrej rozwojowej pracy. Nie wyobrażam sobie żeby osoba mająca 25-30 lat pracowała w sklepie. Trzeba mieć jakąś ambicje życiową. No chyba że to Twój sklep i prowadzisz go z pasji. To jeszcze jestem w stanie zrozumieć.

A sklepy to nie miejsca pracy?

Można można, dla niektórych to chyba jest sens życia

Echo, Olimpia, Leroy, ATUT. Klasyczna dzielnica handlowa a pod nosem tory. Aż się prosi o pociągnięcie osobowej nitki kolejowej do tego miejsca.

Pociągiem do Biedronki będziesz jeździł? Ciekawe skąd?

Z Przytorza emoji

Uważajcie na Neło Net. Słyszałem że co nie które telewizory sprzedają z walniętą matrycą i po odpaleniu w domu nie uznają reklamacji!

Hurrra! Tego nam było trzeba! Bełchatów - miasto z przyszłością!

Nie wszyscy pracują na elektrowni i kopalni i jakoś żyją zakupy też robia

No nie wszyscy... Niektórzy na przykład jezdza codziennie do Lodzi do pracy i wydaja miesiecznie 8stów na paliwo emoji

A z czym będziecie chodzić do tych sklepów jak PiS wykończy elektrownię i kopalnię?

Marcin Prędzej Unia wykończy, już kary Co2 płacimy niebotyczne, na korzyść Francji I niemców....

A co mnie obchodzi elektrownia czy kopalnia jak mój szef jest w Holandii

Z torbą ....

Z kapeluszem.

Dlaczego nie wsooninacie o GOM'ie ? Pyszne słodkości są tam, mniam mniam.

A Bawełnianka stoi od tylu lat XD

Po co do sklepu . Idźmy na zeznania do prokuratury i ustalmy czy przed pielucha kradly czy za tera a może trwa ta lambada od x czasu. Likwidować ten zakład i pracowników badać dlczego brat i siostra i dzieci pracują. NIK i prokuratura w tego truciciela nieroba.

Rynce opadywują emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także