Rejestracja i logowanie

Radni ustalili wysokość prezydenckiej pensji. Wiemy ile będzie zarabiać Mariola Czechowska

Wydarzenia 30-11-2018 Autor: magjas
79
Radni ustalili wysokość prezydenckiej pensji. Wiemy ile będzie zarabiać Mariola Czechowska

Na III sesji Rady Miasta określono poziom wynagrodzenia prezydent Marioli Czechowskiej. Radni zdecydowali ile będzie zarabiać rządząca miastem.

W projekcie przedłożonej uchwały proponowano, aby miesięczna pensja prezydent Czechowskiej wynosiła 10 940 zł brutto. Radni taką propozycję przyjęli jednogłośnie. Tym samym wynagrodzenie prezydenta Bełchatowa zostało na takim samym poziomie, jaki ustalono w czerwcu, kiedy zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów zostało ono obniżone.

komentarze (79)
Dodaj komentarz

Jak sie ma dyr muzeum pod ręką to się wszystko da

Być prezydentem miasta i brać odpowiedzialność za tak śmieszne pieniądze jest absurdem.Może dochodzą jakieś diety lub inne profity?

Śmieszne pieniądze? To po co się tyle osób pchało na to stanowisko? j Z tą odpowiedzialnością to tez przesada, przecież nie płaci prezydent miasta za nietrafione pomysły ( jabłoniowy sad) z własnej pensji.(płacą pracownicy PGM) a jeszcze ta składka na pomnik. Miasto powinno wyrównać straty PGM za nietrafione inwestycje i to jeszcze przed świętami a nie wczasować się.Można również zrezygnować ze stanowisk, mieszkańcy się nie obrażą.

a gdzie w tym wszystkim zaginął Matys zaprzysiężony jako radny ? bo cisza...?

Już się czai na kolejne łaski , ale co raz trudniej będzie

Hahaha prezydentowa zarobi mniej od obchodowego kotła na elektrowni hahaha

Ludzie jesteście chorzy sami nie wiecie o co wam chodzi głupoty piszecie we wszystkich komentarzach aż wstyd za takich mieszkańców Bełchatowa weście się i sami rządźcie

Na drogach w mieście zaczyna być bardzo ślisko o czym przed chwilą się przekonałem gdzie są drogowcy czy w tej kadencji nawet główne drogi nie będą posypać?

Magin w Łodzi, Polak w Kurnosie co ich tam obchodzi Bełchatów, byle by kasa szła.

Widzę że dd wyrzuca komentarze anty pisdowskie . Już któryś mój koment został wyrzucony choć bardzo kultilarny i obiektywny.

Gdzie PiS widziałeś w Bełchatowie chyba jak tylko Pan Antoni przyjechał

Kpina ... kto u nas zarobi takie pieniądze ? Rozumiem ze odpowiedzialność i różne trudne decyzje ale do jasnej cholery dlaczego pracownikom którzy robią drogi lub są policjantami lub lekarzami tyle nie dadzą .. żal ściska

Ona, Ty zarobki policjantów do zarobków nie porównuj, bo policjant zarabia 1/10 tego co lekarz.

łohoho ale zes dojebasla policjantom czy klekarzom to bym nawet 2 tysiecy nie dała ahaha ale zes ****a

NOWAK, KTÓRY MA BYĆ WICEPREZYDENTEM TO JUŻ BRACISZKA USADOWIŁ W GIGANTACH MOCY NA STANOWISKU DYREKTORA??

Kiedy ekoregion zostanie usunięty z terenu miasta? Toż to wysypisko w środku miasta. Smród i walające się śmieci. Przy deszczach cały "miodek" trafia do Rakówki. A i czemu pan Matyśkiewicz wisi jeszcze na bilbordzie przy rondzie!!!

Pani czechowska tez jeszcze wisi....

Ten pan nie bedzie wice. Jak latwo jest wrzucic do sieci plotke i pisac o czlowieku, ktorego sie tak naprawde nie zna. Kto ma w tym interes?

Nowaków-jest w Polsce dużo -jak Kowalskich.to nie Nowak z Zelowa,ale inny Nowak-który dojeżdżał do pracy w Łodzi na stanowisku kierowniczym,nabrał praktyki w Łodzi,a za rządów PO wrócił do Bełchatowa,którego jest mieszkańcem i wykorzystał swoje umiejętności.Słyszałam,że to on ściągnął nam inwestorów i załatwiał środki z UE.

Tak i napisał dzieło o obrotach ciał niebieskich

Podobno wykarmiła go wilczyca, jego pra przodem jest sam William Wallace, ojcem.chrzestnym Chuck Norris a jednym pierdnięciem kładzie cały stadion kibiców Legii...

Czyli fachowiec a nie polityk? Powodzenia w tym trudnym mieście.

Jak kto? Ci wszyscy co zamiast włączyć sie w życie szkoły to tylko gadać głupoty potrafią Nie pomagasz - nie musisz, ale chociaż nie przeszkadzaj !

Szkoda że Nowaka nie chcieli w Zelowie... Bo w szkole 13 jako dyrektor nie sprawdza się. Ale tak to jest jak zatrudnia się rodzinę ... Co nie pani prezydent??

Chyba nie o tej samej osobie myslimy Dyro 13 to gosc na odpowiednim miejscu A jak sie Pani nie podoba to sa inne podstawowki zawsze mozna dziecko przepisac

Damian i Mariolka to rodzina...

Rodzina rodzina ale akurat p. Nowak jest swietnym Dyrektorem. Szkola została wyciagnieta z marazmu po wielu latach stagnacji przez poprzedniego Dyrektora i poprzednia wlade. Jak nie znasz faktow to nie pisz.

Ciekawe kto mógł napisać taka głupotę, zniszczono tradycje szkoły, na którą pracowano 25 lat. Ten człowiek zniszczył prawidłowe relacje międzyludzkie. Zero szacunku do nauczycieli, język niczym z rynsztoka. Promocja lizusow. Obstawianie miejsc pracy znajomymi z Zelowa. Jeśli ktoś zachwala działania tego człowieka, to nie wie co mówi. Największa porażka w całej belchatowskiej oświacie.

Osoby zatrudnione z Zelowa można policzyć na palcach jednej reki i jeszcze zostanie. Nie pisz takich bzdetów jak nie wiesz, a większość parowała już wcześniej.

O jakiej tradycji mówisz? O dawaniu nadgodzin swoim, niezatrudnianiu młodych nauczycieli bo swoi muszą mieć nadgodziny czy możne o ty, śmiesznym pikniku do którego zmuszano dzieci.

DZis p Darek byl w dolsacie nareszcie

Pan Darek dzis byl w dolsacie nareszcie

Niedługo tam zamieszka

Jako osoba niesamodzielna to zarobi bardzo dużo....

o mój boże jak ta prezydentowa lichutko wyglada taka smutna , cherlawa i nijaka czy może wie ktoś coś co Pani Marioli dolega ?

A Maty taki grubas že wątroba zawiśnie na szelkach

Nowak- w zelowie go nie chcieli to co tam. W Bełchatowie sobie poradzi !!!! Tak jak w poprzedniej kadencji geniusz z radomska. Gratulacje !!!!!!

Od Radomska to daleko nieudaczniku życiowy

Ludzie-Nowaków-jest w Polsce dużo -jak Kowalskich.to nie Nowak z Zelowa,ale inny Nowak-który dojeżdżał do pracy w Łodzi na stanowisku kierowniczym,nabrał praktyki w Łodzi,a za rządów PO wrócił do Bełchatowa,którego jest mieszkańcem i wykorzystał swoje umiejętności.Słyszałam,że to on ściągnął nam inwestorów i załatwiał środki z UE.

Co z brednie. Nie znasz Zelowskiej polityki i faktow to nie pisz.

Nie, że w Zelowie go nie chcieli. Tylko Świerczyńska dopadła się do koryta i w bezczelny sposób usunęła go z liceum.. A teraz przyszła kolejna ekipa i posprząta poprzedników.

CIESLAK I WYCZACHOWSKI jako jedyni glosowalismi przeciw podwyzkom śmieci. Ladnie zaczyna sie prezydentura.

Głosowanie nie tyczyło się podnoszenia cen za śmieci tylko głosowali kto jest za obniżeniem z 10zł na 8,5zł i pokrycia tej różnicy z budżetu miasta. Bo ekoregion jako jedyny wystartował w przetargu i taką kwotę sobie zazyczył za wywóz śmieci segregowanych na przyszły rok. Więc albo Ci dwaj radni nie słuchali czego tyczy się głosowanie albo byli najzwyczajniej przeciwni temu żeby miasto dopłacało z budżetu do wywozu śmieci. Takich radnych sobie wybraliśmy....

Obejrzy sesje a wypisujesz głupoty.Oni głosowali dla mieszkańców aby wogole nie było podwyżek

Najpierw głosowanie nad wnioskiem o obniżenie podwyżki z 10 do 8,50 https://esesja.pl/v5/wyniki_glosowania.asp?id=106858&kod=12eb9a1e36da461&sid=28642&ssid= A potem o przyjecie 'mniejszej' podwyżki. Gdyby wniosek nie przeszedł to byłoby głosowanie o podwyżce o 10pln. https://esesja.pl/v5/wyniki_glosowania.asp?id=106888&kod=8e081616e8bd49a&sid=28642&ssid= Więc jak? najpierw głosowali przeciwko mniejszej podwyżce. To przeciwko czemu głosowali później? Gdyby nie przyjęto podwyżki to miasto płaciłoby całą różnicę z budżetu kosztem inwestycji. A zgadnijcie skąd się tam biorą pieniądze? Z naszych podatków.

O jakich inwestycjach mowisz wiesz ile jest na inwestycje po tych podwyzkach.Nie wprowadzaj ludzi blad.Nic nie zrobisz za to .

Tutaj pisze chyba pan radny ktoremu jest teraz glupio ze glosowal za podwyzka

Głosowali tak bo i tak wiedzieli, że to nie przejdzie i kwoty za wywóz odpadów poszybuja w górę.

Przypominam Radnym z Pis Piatka Morawockiego dla samorzadu

Chyba zle ogladales bo oni byli przeciwko podwyzkom.

No taj Piatka Morawieckiego dla samorzadu segregujesz mniej placisz a panowie radni zapomnieli .No oprocz tych co glosowali przeciwko

Brawo Pani Radni Cieslak i Wyczachoski

Jeszcze Kowalski był przeciwny.

Bo ta wiekszosc Radnych nawet do Pis nie nalezy .Wygrali pod szyldem a nawet sie nie identyfikuja z Pis.Widac jak glosuja

No wlasnie farbowane lisy .Brawo Radni Łukasz Michał

co ma prezydentura do tego jak radni głosują ? 

No właśnie tylko 3 głosowało przeciwko podwyzkom dla mieszkańców.

Nowak wice prezydentem?No no to szwagierka sie postarala, zrobila go dyrektorem w szkole a teraz wyzsze koryto. no lepiej niech juz zostanie tym wice bo na dyrektora to on sie nie nadaje

Ten pan nie bedzie wiceprezydentem. Spokojnie nie napinajcie sie tak. Jednakze uwazam, ze swietnie by sie sprawdzil. Wnioskuje po tym jak obecnie wyglada szkola i nie chodzi tylko o remonty ale i o organizacje pracy, atmosfere. Wszystko jest na plus.

Bardzo przepraszam a po czym wnosisz, że się nie nadaje? Tak się składa, że poznałem tego pana i muszę przyznać, że to bardzo elokwentny i inteligentny człowiek .Pytam więc dla czego obrażasz ludzi, których nie znasz?

No ja tez poznalem dyrektora i wiem o czy mowie i jego elokwencja i inteligencja nie idzie w parze , nie ma on szacunku do uczniow i personelu wiec albo polityka albo godne zaiteresowanie szkola.

A kim w ogóle jest ten pan, oprócz 'bycia rodziną' i dyrektorem z nadania. Nigdy o nim nie słyszałem.

Zamiast minusować to może ktoś by odpowiedział? Chyba, że wymieniono już powyżej wszystkie kompetencje tej osoby na stanowisko wiceprezydenta?

TO nie Radni wyliczają tylko Pan Sekretarz Miasta Kurzepa pensję Pani Prezydent

Dlatego nauczycielki pchają się do koryta bo tam o wiele większa kasa , a dzieci w szkołach publicznych będą uczyć katecheci piorąc mózgi małych dzieci.

Nie opłaca się, byle kierownik w większym zakładzie ma więcej, nie mówiąc o prezesach czy wiceprezesach miejskich spółek. I jeszcze wszędzie cię oceniają nie znając szczegółów. Za takie pieniądze nigdy nie będzie prawdziwych ekspertów.

radni na lekcje matematyki bo 20 % 12364 to 9891

20% od kwoty bazowej a nie wynagrodzenia ogółem. Proponuję Trolom poczytać przepisy a nie trolować.

a człowiek musi zapierdzielać za marne 2500zł ..a tu prosze.. dyszka jak sie patrzy emoji

Myślisz, że 10 tysięcy za urząd prezydenta, to taka astronomiczna kwota? Ja osobiście spodziewałam się większej sumy.

To się zapisz do pisu to jakieś dochodowe korytko się znajdzie.

Jestes facetem i zarabiasz 2500zl? Hahah bierz sie do roboty a nie placzessz w internecie

a ty ile zarabiasz gupia ****O? 10 tys dziennie pewnie jak pojesz sperme dziwko

A ty kim dziewczynko jesteś ze nabijasz się z zarobków? Czy może jesteś z tych roszczeniowych cip które uważają że facet ma zarabiać tyle żeby starczylo na wszystkie twoje potrzeby i jeszcze zostało na lokacie?

To do jakiej roboty ma się brać po godzinach pracy w firmie ? podpowiedz !

Autorze artykułu do szkoły liczyć się uczyć procentów. Od kiedy kwota1424 złote stanowi 20% kwoty 12364zł? Przestańcie mamić uczciwych ludzi swoimi populistycznymi obliczeniami

Pies psa nie ugryzie Szlachta się bawi a niewinnych ludzi ustawiają Mafia i nic wiecej

NOWAK wiceprezydentem, niech się uczy?

Brwwwwiiii do poprawki !!!

dodaj komentarz
Czytaj także