Rejestracja i logowanie

Prokurator stawia zarzuty wójtowi i gminnym urzędnikom

Wydarzenia 06-07-2018 Autor: magjas
286
Prokurator stawia zarzuty wójtowi i gminnym urzędnikom

Prokuratura Rejonowa w Opocznie wystosowała akt oskarżenia wobec pięciu urzędników Urzędu Gminy Bełchatów - chodzi o prominentnych pracowników instytucji, na czele z wójtem. Zarzuty - mówiąc najogólniej - z tytułu tzw.: przestępstw urzędniczych wystosowano 24 maja. Sprawa została przekazana do II Wydziału Karnego bełchatowskiego sądu.

Sprawa swoich początków sięga października 2016 roku. To wówczas opinię publiczną obiegła informacja o wątpliwej jakości remoncie drogi w Dobrzelowie. Zgodnie z dokumentacją techniczną do jakiej dotarł jeden z mieszkańców wynikało, że w lipcu 2016 roku Urząd Gminy Bełchatów zlecił prace, które miały polegać między innymi na: wyrównaniu, wykorytowaniu i utwardzeniu mieszanką mineralno - bitumiczną drogi, łącznie chodziło o niespełna 2 tys. 300 metrów kwadratowych nawierzchni. Tymczasem, jak w 2016 roku alarmowali mieszkańcy Dobrzelowa, remont wykonano na niewielkim fragmencie drogi, wysypując na nią destrukt. Ten zakres prac rozmijał się według nich z tym, co widniało w gminnych dokumentach, a to  z kolei budziło ich wątpliwości w zakresie finansowym.

Jesienią 2016 roku do Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnia przestępstwa. Ostatecznie wyjaśnienie wszelkich okoliczności związanych z inwestycją przekazano do Prokuratury Rejonowej w Opocznie. Ponad miesiąc temu ta wystosowała akt oskarżenia:

- Prokuratura Rejonowa w Opocznie 24 maja 2018 roku skierowała akt oskarżenia przeciwko pięciu osobom, to są pracownicy Urzędu Gminy Bełchatów bądź podmiotu zależnego od UG. Akt oskarżenia dotyczy tak zwanych przestępstw urzędniczych, czyli: przekroczenia uprawnień bądź niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy publicznych, jak również poświadczenia nieprawdy w dokumentach - wyjaśnia prokurator Witold Błaszczyk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim i dodaje: - Od półtora miesiąca gospodarzem sprawy jest już Sąd Rejonowy w Bełchatowie. Nie wiem jaka będzie decyzja sądu co do prowadzenia tego postępowania ewentualnie z wyłączeniem jawności. Pełnomocnicy, czyli obrońcy oskarżonych w takich sprawach wnioskują o to, ponieważ to dotyczy osób publicznych decyzja może być odmowna, ale to jest już w gestii sądu.

Do sprawy będziemy wracać w najbliższych dniach.

 

komentarze (286)
Dodaj komentarz

Jeżeli PIS rządzi to niech zrobi z ta patologią porządek a jak nie to koniec PIS-u

Banda złodziej i degeneratów. Jak za to nie bekną to bedzie skandal

Panie Ładziak, to mieszkanie z oświadczenia za rok 2017, 53,5 m2 za 30000, odkupię za 40 tysi.

Wójt z zarzutami z kodeksu karnego za kawałek drogi i on chce od sąsiedniej gminy miliony!!! Jak najdalej pieniądze od takich ludzi. Ludzie prawi postępują zgodnie z prawem. Posłanka kogoś takiego wspiera?! ale ona to z PISu czy obok PiSu czy w zależności od ...? Góra to chyba nie wie jeszcze co tu się wyprawia...ale szybko się dowie.

Najlepszy komentarz do tego artykulu

Moim zdaniem prawidłowo skierony jest hejt wobec radnych. To są ludzie , którzy zostali wybrani przez ludzi ze swoich wiosek, którzy powinni strzec interesów swojej wsi oraz całej gminy? A co mamy? Bandę ludzi, która sie bardzo szybko sprzedała za profity z gminy, stołeczki dla rodziny i teraz przyklepiom wszystko co wojt im będzie kazał. No bo sprzeciwić się po prostu nie wypada skoro kasę się ciągnie z gminy. Ja nie wiem jak Ci ludzie mogą sobie spojrzeć w lustrze w twarz. A co do pewnych niewygodnych spraw to radzę przyjrzeć się wójtowi w latach w których sekretarzem był brózda. Choć teraz prezesuje w PKS-sie to ten duet kiedyś miał się bardzo dobrze. Tylko cieszyć sie, że ta sprawa została nagłośniona przez DDB. Inne media dziwnym trafem to olały...

Sluszne spostrzezenie a i na papierze dobrze sie to nie prezentowalo

Pani sekretarz to tylko na papierze i pieczatce.

Wojtowi sie wydawalo ze i tym razem sprawe ukreci. Symptomatyczne jest milczenie innych mediów czyzby sprzyjali placacym za reklamy a nie dochodzili interesu publicznego?

Żeby nie wyszło że wniesione oskarżenie ma podłoża polityczne sprawa jest błaha a akt trafia do sądu . 

błaha sprawa ???? człowieku masz naprawdę dziwne poczucie wartości.

Sprawa jest bardzo powazna i stanowi jedynie wierzchołek góry lodowej

Boją się Ładziaka i próbują różnych chwytów.

Może by ktoś napisał o obecnych radnych Wojta którzy mają większość i zatwierdzają mu wszystko co on sobie wymyśli jak oni się z tym czują wymiar sprawiedliwości mógłby się nimi zająć. Bo jednosobowo w samorządzie decyzji się nie podejmuje i odpowiedzialność ponosi większość takie są prawa demokracji. Chciałbym dedykować te słowa Panu Radnymu Kołatkowi który na swój sposób wspiera Wójta.

Cała ta Rada Gminy oprócz Radnej Marzeny Polak tuszowała ewidentny przekręt. Wszyscy winni. Są na to protokoły. Też przewodniczący komisji rewizyjnej nie zauważył nieprawidłwości. To jest kuriozum, za c o Radny Paradecki bierze hajs, jak zamiata pod dywan sprawy na swojej wsi.

Widzę że ludzie Ładziaka poprzez swoje hejty chcą go bardziej pogrążyć niż ta droga w Dobrzelowie. Chcą aby opinia publiczna w końcu poznała prawdziwe kulisy zadłużenia gminy z udziałem Ładziaka wielce sprawiedliwego Wyczachowski ego W Rudnickiego Brózdy Marczaka i lewicowów od 2010 roku. Będzie bardziej ciekawie. Ciekawe czym było spowodowane nagle odejście z urzędu Pani Sekretarz i Skarbnik i jaka odpowiedzialność na nich ciąży.

2 babki się przestraszyły bo w sumie teraz wyjdzie na to , że. to ich wina a "godność" trzeba jakoś ratowac podając się do dymisji...choć branie dużego hajsu co miesiąc im nie przeszkadzało i oczywiście siedzenie cicho dla własnej wygody... gdyby ta sprawa nie wypłynęła zapewne one nadal by tam pracowały z usmiechem na twarzy.

Za przekręt na drodze odpowiada wójt i rada gminy, która tuszowała ewidentny przekręt. Prawnie i politycznie. Rada miała szanse wyjść z twarzą ale zdecydowała się bronić przekręciarza, więc sama sobie winna. Wójt jak dowiedział się o sprawie to kompromitując się mówił że sprawy nie ma . On jej nie chciał i nie mógł dostrzec bo musiałby wskazać winnych a winni nie zrobili niczego czego im wójt nie rozkazał. Kółko się zamyka. Oczywiście że Panie zrobiły to co wójt im nakazał.

Czy to prawda że koc zrezygnował z mandatu RadnegoRady powiatu żeby zostać naczelnikiem dla pieniędzy?

Jeszcze prokurator powinien się zainteresować po kiego w Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zasiada 2 słownie DWÓCH panów księży? Ponadto jeden nie jest z gminy Bełchatów, bo jest proboszczem w Łobudzicach gmina Zelów. Cóż.., kolega wójta Badziaka, a diety za posiedzenie komisji są niemałe!

no pięknei to już wiadomo dlaczego chciał się polasic jeszcze na terytorium gminy kleszczow! jeszcze u NAS DZIADOSTWA CHCIAŁ NAROBIC!

Ladziak zaczal w zdzieszulicach Gornych kanalizacje i nawet nie skonczyl oszustwo w bialy dzienemoji Zamknac do paki ladziaka na dobrych pare latemoji

Widocznie nie ma tam nikogo ważnego z urzędu (czyt. przy****sa). W tym roku nic w tej kwestii nie ruszyło. O drodze w Z. Górnych nawet nie wspomnę. Gmina powinna płacić za naprawy pojazdów. Takie dukty to za Mieszka były, a nie w środku Polski obecnie. Wstyd!

a ile strat przyniosła realizacja tej kanalizacji na Zdzieszulicach ???? poczytajcie protokoły z Sesji Rady gminy niezwykle ciekawe

Jak zaczął to i skończy ...u nas na ludwikowie też trochę to trwało ale robią...

260 komentarzy a na temat może z 10. Do wyborów jeszcze parę miesięcy a tu już wiec wyborczy w klimacie latających gówien na forum.

Konrad Koc uczył mnie historii kiedy jeszcze nie miał doktoratu ,i był bardzo dobrym nauczycielem, z tego co wiem póżniej wykładał na Akademii Długosza w Częstochowie jak ktoś jest w czymś dobry to was boli, chyba jeszcze kilka lat udzielał porad prawnych...

Nie boli wykształcenie tylko rozpowszechnianie nieprawdy, mógł powiedzieć że jest doktorem historii a nie wymyślać prawo , politologię . W związku z tym nie mam do niego zaufania ...

Słyszałem że on jest doktorem historii instrumentów muzycznych specjalizacja fujary

Myślę że to może być prawda bo prowadza teraz cały zespół...fujar

A CZEGO ŁON NIE UCZYŁ, GDZIE ŁON NIE BYŁ, I KIM ŁON NIE BYŁ. AMEN. Tak na marginesie, mam nadzieje, ze obecny wójt podziękuje Waldkowi za to ze wypromował mu kontrkandydata na wójta, przypomnę ze wójt Ladziak swego czasu podał pomocna dłoń Waldemarowi ... od cały bełchatowski PiS w pigułce. Skończy się tak, że: gdzie 2 się bije 3 skorzysta ! 

i dorobił się 300 tys, długu

Zaczynacie jak Ładziak i tak samo skończycie.

Do Bakalrczyka odejdź pan wstydu oszczędź..o ile to rozumiesz.

Czyżby sped w Lekawie nie udał się skoro zwolennicy koca już hejtuja. Kto was słucha karierowicze

PIKNIK RODZINNY TRWA DO CHWILI OBECNEJ, JEST MNÓSTWO LUDZI!

To ile były przewodniczy Bakalarczyk z wójtem zrobił tego zadłużenia

Widać, że artykuł bardzo celnie i mocno uderzył w Wójta i jego środowisko bo hejt pod adresem jego przeciwników w komentarzach poniżej jest tak zajadły i nierozgarnięty, że zwala z nóg, a ma na celu jedynie zakrzyczeć przykrą rzeczywistość dla Wójta. Aha inne portale jak nasze miasto i bai wciąż milczą, co daje do myślenia.

ale to myślisz, że wójt opłaca naszemiasto? bo bai to tam cholera wie, już senator kiedyś to kupił, to kto inny też może

poczytajcie protokoły pokontrolne Regionalnej Izby Gospodarczej z dwóch ostatnich kontroli przeprowadzonych w Gminie Bełchatów. Pamiętacie, że po poprzedniej kontroli to RIO zgłosiło doniesienie do prokuratury, która nie wiedzieć czemu sprawę umorzyła. Dotrzyjcie do tych protokołów i poczytajcie co się w tej Gminie wyrabia i czy to na pewno jest normalne.

Widzę, że zwolennicy Wójta Ładziaka bardzo się uaktywnili i prowadzą prostacki hejt w stosunku do Koca, który z tego co się mówi, będzie kandydatem PiS na Wójta Gminy Bełchatów. Patrząc na poziom negatywnych komentarzy można wyraźnie odczuć strach obecnych władz Gminy przed groźbą utraty władzy. A zarzuty postawione przez prokuraturę w Opocznie dotyczą sprawy niezwykle poważnej, o której informowały media ogólnopolskie. Jeśli zawistnicy wolą kwestionować doktorat pana Koca i usprawiedliwiać Wójta i jego ludzi z tego co im się zarzuca to gratuluję im poczucia godności i uczciwości.

Jutro poniedziałek. Ciekawe czy ci z zarzutami przyjdą jutro do pracy czy się rozchorują ze względu na hejt nienawiści?

To w końcu jak było, czy Koc uczył historii w gimnazjum jako doktor historii czy doktor politologii. Duży poziom musiało mieć to gimnazjum. Pewnie absolwenci doktorami byli, albo doktorzy w gimnazjum się uczyli.

jedno pytanie jakie masz człowieczku wykształcenie ???

Wiem że Ty masz podstawowe widać po wypowiedzi

Czy za pieniądze z tej drogi można było zrobić dożynki?

Ja tam słyszałem że go waldi wice chciał zrobić ale mu ne wyszło

Czy to prawda że koc zrezygnował z mandatu radnego powiatu żeby zostać naczelnikiem dla pieniędzy ?

Na szczęście ja na nich nie głosowałem jak powstaną masy bitumiczne na kaldunach to jakość dróg się poprawi hehe a zapachy jak

Uboku wojta bakalarczyka zastapil marczak.

Jaki kandydat na wójta taki doktorat. Haha

Jaki masz stopień naukowy, żeby oceniać czyjeś stopnie naukowe ? Zazdrość czy żal bo się kształcić nie chciało ?

Pochwal sie Ty z czego doktorat zrobiles? Z niczego zapewne ale do wymadrzania sie jestes pierwszy

Dlaczego urzędnicy państwowi nie ponoszą odpowiedzialności materialnej za swoje decyzje?

Bakalarczyk.!!!!!!!!. Kolejny raz mnie nie oszukasz.Gmina miała 4 mln na plusie a ty gadałeś że się nie rozwija i jest źle zarządzana.Teraz ma 25 mln długu przez człowieka , którego ty promowałeś.Sprzedaj swoje gospodarstwo i wójta ,pieniądze wpłacie do kasy gminnej.Co wy narobiliscie z naszą gminą.Nie kupuję Odnowy , Ciebie i Twojego koca. Ciekaw jestem na jaką ciepłą posadę masz teraz ochotę.

To wszystko się zgłasza ale dotyczy obecnego. Nie musisz kupować, nie jesteśmy do kupienia.

Ta gmina tak się przez cztery lata rozwineła że dług będą spłacać mieszkańcy w podatkach . Nawet atak na kleszczów nie pomoże.

Potrzeba nowych ludzi. Naszych sąsiadów, znajmych z gminy mądrych ludzi. Wytnijmy wszystkich dotychczasowych radnych ( przykryli ten i niejeden inny przekręt) i innych z PIS, PO, Plusa, Sld, Ziemi bełchatowsiej i innych którzy byli i rozpieprzyli pożyczone pieniądze. 25mln długu gdzie ta kasa?

Nie spóźni ..... ja nie chodzę na spotkania .....

Widzę że wielokropek nie może spać i z całą pewnością na mszę do Stanisława się spóźni . No tak peszek.

Do ms!!!! Ogarnij się kościół .... a za chwilę weź koło pie..... Ja Ci radzę na troski udręki różaniec do ręki i spać bo naprawdę zasłudze do kościoła

Sprawdzaliście, jaki dług ma K.Ł.? Koc przy nim to pikuś. http://www.e-bip.pl/Start/56/PersonalInformation/18973/57

Ale jaja Koc miał być taki kryształowy a licytuj się na dlugi z Ładziakiem kto ma wiecej ...żenada

a od kiedy to ludziku uczciwy człowiek nie może mieć zadłużenia ??? Większość normalnych Polaków ma do spłacania kredyty np. mieszkaniowe i czy to źle o nich świadczy ??? Widzę, że twoja zawiść jest ślepa.

Kto się licytuje ten się licytuje.

Ludzie, czytam to i w głowie mi się nie mieści co wy tu wyprawiacie. Na msze jutro nie wstaniecie. A pora późna. Ktoś ostatnio powiedział : weź se pan koło i pierd...ij się w czoło

To co wyprawiają woła o pomstwę do nieba za stołki i pieniądze ........ jak tu żyć w spokoju

Czepiacie się, że ktoś ma kredyt. Co on jedyny w powiecie? Ja też mam. Pożyczył, nie ukradł...

Czy to prawda że odnowa zbiera na dług pana Koca a wynosi on 300 tyś zl

Co to jest odnowa?

Jest taka organizacja "Odnowa w duchu świętym anonimowych alkoholików" .... ponoć z kleszczowa .... może to i to ... ot taki głos w tej dyskusji ... mega profesjonalnej i rzeczowej

Dzięki za info

To nawet pijoki na niego zbierają i jego kredyt czy to prawda?

Przypomnijcie mi, kogo dotyczy artykuł, pod którym powstają te żałosne komentarze. Ktoś tu próbuje za wszelką cenę odwrócić uwagę od wójta i jego problemów. Cóż, najlepszą formą obrony jest atak!

Czy to prawda że koc zrezygnował z mandatu radnego powiatu żeby zostać naczelnikiem dla pieniędzy

Sprawa zgłoszona w 2016 , Prokuratura zarzuty przedstawia w 2018 .... Boże Drogi ja k ta instytucja szybko działa! Zanim Sąd wyda opinię to połowa z zarzutów może już się przedawnić

Dziwię się tym osobą co bronią Ładziak przecież to on za wszystko odpowiada zatrudnia ludzi i powinien ich rozliczać za pracę bo on im ją zleca a jak ktoś nie zna się na samorządzie to niech nie pisze głupot. Napewno Ładziak zatrudnił mu pół rodziny i głupoty pisze.

Zadłużenie powstało w latach 2011-2014 Kiedy pan Bakalarczyk był przewodniczący m rady gminy po wyrzuceniu tego pana nagle zadłużenie przestało rosnąć...wydaje się że on jest wspolodpowiedzialny za obecny stan gminy

Po 2011 roku Kępa zostawił prawie 4 mln zł żeby Ładziak słuchał Bakalarczyka to by dzisiaj nie był w takiej sytuacji ale Bakalarczyk był mu potrzebny żeby wygrać wybory a później to Ładziak zaczął prowadzić swoją prywatną politykę z radnymi których zorganizował Bakalarczyk i odwołując jego perfidnie go zdradzili.

Gówno prawda! Nie kłam człowieku, bo ci nos zacznie rosnąć jak Pinokiowi.

Aniolku idź już do nieba bo straszne farmazony piszesz ale i z nieba Cię Pogonią bo tam nie potrzebują naiwnych osób.

A co na to radni? Jak zwykle bezradni?

Radni muszą zająć stanowisko w sprawie tego przekrętu i to szybko bo inaczej Ładziak zrobi ich winnych mowa tu o radnych klakierach co wszystko mu przyklepują.

Eh wyłania nam się kolejny "autorytet" zaraz po dyrektorce z Kurnosa. A Ci co jadą w komach Plominskiego czy Koca po prostu są od wiadomej osoby. Sory ale artykuł jest o innych ludziach , którzy dopuścili do sytuacji karygodnej więc dziwi mnie to , że w komentarzach pojawiają się nazwiska osób nie związanych z tą haniebną sprawa. Kazdy i tak pójdzie do urn i zagłosuje na kogo chce. Czy ważne jest w tym momencie to kto jaka szkole skończył i czy ma kredyt? Odwracanie uwagi od tego co jest naprawdę ważne. Ludzie człowiek nie szanuje waszych pieniedzy i ma was za idiotów. Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli wszystkim.

A co, tak dobrze znasz panią dyrektor z Kurnosa, że masz czelność tak się wypowiadać? Dobrze się czujesz z faktem, że przeczytasz coś w internecie, bzdury wyssane z palca, specjalną nagonkę na dyrektorkę, wywołaną przez pewnego rodzica z tej szkoły, czy sam nim jesteś? Życzę udanej niedzieli, pójdź do kościoła i skończ wypisywać bzdury.

Tyle razy, tyle lat się udawało, aż jakiś Płomiński załatwił wójta. Kto to jest ten facet z taką skutecznością.

Po prostu bystrzak. Takich nam trzeba.

Ktoś mu musiał pomagać. Bez tego by nie mógł odkryć takiego przekrętu

Ludzie przecież ta informacja mówi że jest prawdopodobne(sąd to ustali) że osoba którą wybraliście do gospodarzenia waszymi podatkowymi pieniędzmi na terenie Waszj gminy defrauduje pieniądze, pożycza je ponad miare i topi je na grille, na Zenków, na zbędne etaty dla swojaków, na skre lub giną zamiast drogi. Kontrole izby obrachunkowej sprzed kilku lat i z2017r to potwierdzają. Z racji przynależności partyjnej ukręcano sprawy , ale tej odkrytej przez Pana Płomińskiego już się nie dało. Może będzie więc tu wreszcie prawo i sprawiedliwość. Ale taka osoba nie powinna nawet kandydować.

Hahaha z tą Skra to jest akcja. Wójt nigdy się nie interesował tym klubem dopóki Konrad nie został jego sąsiadem. Poza tym tak zadłużona gmina daje 100tys jeszcze na Skrę? Haha a oświetlenia brak i dziura dziurę pogania. PGE przeciez sponsoruje ten klub i biedna gmina ale co zastaw się a postaw się. Nie podobają mi się rządy tego Pana. Do każdego wazniaka się przylepi i rozdaje publiczne pieniądze jakby były jego.

Co może być ciekawego w studiowaniu nauk politycznych. To dla kompletnych matołów którzy chcą studiować

A gdzie on pisał że jest doktor prawa? To doktor nauk politycznych a magistra ma z prawa. Tak pisał w gazetce.

mgr prawa bez jakiejkolwiek aplikacji to nie prawnik. Studiować prawo i nie zrobić aplikacji to idiotyzm lub niemoc. Czyli jest politykierem powiatowym, Figurantem, przewodniczącym partii który nic nie może, z doświadczeniem z powiatu w którym są same anomalia i nic nie działa. W tym powiecie nawet wicwstaroste odwołali i 3 lata odwołany pracuje jako wicestarosta . Czy to nie dziwne, czy to nie politykierstwo za nasze pieniądze.

Ten Koc to jest doktor politolog czyli on na niczym się tak do końca nie zna tylko polityce ale jakiej. A ja myślałem że dr prawa . Politolog Boże ale dałbym się nabrać ode mnie już nie masz głosu chłopie weź się do roboty i ludziom nie zawracam głowy że jesteś doktorem.

Ten Koc nie jest politologiem , doktorem prawa również nie jest , to historyk mający doktorat z tego kierunku. Proszę popytać w Kleszczowie , tam w gimnazjum lub technikum nauczał historii . Na pewno nie jest doktorem prawa, jeśli tak mówi to wprowadza ludzi w błąd. Specjalnie nie interesuję się Kocem bo nie jest dla moim kandydatem , mam swojego sprawdzonego , który owszem wziął kredyty ale zrobił w gminie więcej niż poprzedni dwaj wójtowie. Budowałem swój dom i również brałem kredyty, to w dzisiejszych czasach normalne , chyba że nie dla każdego ...

Podejrzewam, że gdyby prokuratura przejrzała dokładnie wszystkie inwestycje, które Gmina zleca swojej spółce to dopiero byłoby wielkie zdziwienie. Nie ma kogo bronić. Sprawę trzeba nagłaśniać, żeby nie zamieciono jej pod dywan. Nie obchodzi mnie kto kandyduje na wójta, a więc te wasze jałowe spory wzajemne najazdy w komentarzach. Mnie interesuje to jak wydatkowano środki publiczne, a nie wygląda to za dobrze.

Proponuję jutro powiedzieć księżom niech naglasniaja w kościołach..

Płomiński nadciąga drżyjcie Koce i Ładziaki i reszta karierowiczów...

Ja stawiam na Koca. Rozmawiałam z nim. Mądry i uczciwy facet. Z gazety wiem że to prawnik. To może nie będzie więcej przekrętów i matactwa w gminie. A po pieniądze to się nie idzie do urzędu tylko na Węglową.

Po jednej rozmowie tak uznales...ale jesteś naiwny

Popieram logiczne rozumowanie ,czym tak naprawdę wykazał się Koc , słynnymi gazetkami roznoszonymi przez jego pseudo pisowców w których krytykują innych a o sobie nic nie piszą ... Od zawsze jestem za PIS-em więc takiej hańby nie zniosę żeby pewni panowie łotrzykowie podszywali się pod tę partię . Trzeba tak naprawdę zainteresować władze PIS na wyższym szczeblu co za ludzie ich reprezentują w powiecie bełchatowskim...

Politolog jeżeli on wam takie kity wciska że jest dr prawa to ma was za zwyklych baranów

Po wypowiedzi widać że jesteś co najwyżej kierowcą ...to Koc może dla Ciebie jest autorytetem

A co zawód kierowca uwłacza twojej godności? To kim trzeba byc aby mieć u ciebie poważanie? Wystarczy być milionerem, biznesmenem itp.? Bo z twojej wypowiedzi wynika bowiem, że zwykłych biedniejszych ludzi masz za nic. Niedaleko pada jabłko od jabłoni - Płomiński jest taki sam.

Pisałem o stylu wypowiedzi...skoro jesteś kierowcą no cóż jedni się uczyli drudzy jabłka kradli

A kolejni się sprzedawali :-P

Z gazety że to prawnik...pewnie w gościu niedzielnym o tym pisali haha

Czy Odnowa też zbiera pieniądze na spłatę długów Koca?

Nie Gamoniu. A moze chcialbys, by chronic tylek Ladziaka?

Tak zbieramy pieniądze. Co ty masz w głowie? Masz trochę oleju w tym mózgu?

Dzieciaki walnij się w łeb.

Czy to jest prawda? Boże jaki wstydże oni zbierają.

Pustak jesteś!

Chyba Twoich nikczemniku

Nie, ODNOWA, zbiera do kupy takich Gamoniow jak Ty, by za darmoche mogli nazrec sie kielbasy.

Czy Koc popiera przyłącznie elektrowni do Gminy Bełchatów...?????

Podobno na tym jemu nie zależy ...zależy jemu tylko na stołku wójta.

Jakie doświadczenia w samorządzie ma Koc skoro zrezygnował z funkcji radnego na rzecz stanowiska naczelnika czy nie było to dla pieniędzy? Czy prawdą jest że Pan Koc ma 300 tyś kredytu?

Tam nie z linijką tylko wielką miarą należy chodzić. Gołym okiem widać że był przekręt. No biedny Ładziak, znowu go pracownicy wyrolowali. No on przecież chciał dobrze....

Przestępca to jest osoba która jest skazana przez sąd prawomocnym wyrokiem...w tym momencie Ładziak powinien zgłosić naruszenie dóbr osobistych i poprosić o ip

Haha ha... Prosić to może. Aby uzyskać IP wystąpić musi prokurator, a przede wszystkim zwolnic portal jak i operatora z zachowania tajemnicy itp. A który mądry Prokurator zajmie się tym, wiedząc że ludzie mają prawo oceniać osobę publiczna?

Jest osobą publiczna, więc musi się liczyć z negatywnymi opiniami na swój temat.

Jeszcze czego? Ma swoje za pazurami. Jak glupi to niech idzie siedziec. Nikt mu choloty nie kazal zatrudniac. Ma za swoje

Niech prosi. Niedlugo tylko to mi pozostanie. Czas rozkazywania juz mija.

Ludzie musicie się leczyć, bronicie przestępcy

Właśnie jak ty człowieku tacy ludzie pchają się do stołka nie znając prawa a autorytetem jest człowiek dr nie wiadomo czego

Kto się pcha ten się pcha.

Złapali kowala a powiesił cygana można tak nazwać zarzuty prokuratury wobec Ładziaka...pracownicy zawinili a on odpowiada czy rolą wójta jest odbierać każdą inwestycję...prosze zejść na ziemię czy ma jeździć z linijką...panie Ładziak masz mój głos i mojej rodziny a jest nas 8 osób

Może mój komentarz nie będzie stricte do tego artykułu ale zawsze mi się podobało, jak ktoś w komentarzach pisze ile to głosów jego rodzina da na kogoś? Będą stali nad kimś jak ktoś będzie oddawał głos? Przecież w jednym domu zawsze są różne opinie i różne będą głosy w wyborach więc jak ktoś się za wszystkich wypowiada to mnie to śmieszy.

Nasze 12 głosów ( tyle osób liczy moja rodzina ) również dla Ładziaka , ma facet kulturę , nie pluje na innych , nie rozlicza innych . Myślę że mnóstwo ludzi będzie brało to pod uwagę i wybierze człowieka sprawdzonego, który tak dużo dla tej gminy zrobił...

Dobra, dobra i włożył kij w mrowisko. Teraz to najlepiej zganiac winę na zwykłego prostego pracownika, a siebie oczyścić z zarzutów. Współczuję pracownikom takiego szefa.

Pierdu Pierdu.... Inwestycje odbierane i nadzorowane są przez wójta.

Do były elebest. Gdybyś rzeczywiście był w tej firmie to byś takich pytań nie zadawał. Życzę każdej firmie takiego Prezesa jak Pan Płomiński. Wymagał ale szanował pracowników i dbał o firmę.

A kiedy ODNOWA się odnowi?

Czy to prawda że koc zrezygnował z mandatu radnego powiatu żeby zostać naczelnikiem dla pieniędzy?

Oszczedz sobie chlopie wstydu!

Daj se siana chlopie, muli

Haha Radny Stanowski to może teczkę nosić Kocowi.

Czy to prawda że Bakalarczyk już nosi teczkę Kocowi?

Mam pytanie dlaczego Płomiński odszedł z elbestu a może zapyta ktoś pracowników jak było....

Były zarobki i podwyżki jak w elektrowni, był porządek ludzie chcieli w tej firmie pracować .Nie to co teraz

Bo Kaczor nie lubił mądrzejszych od siebie i takich co mają własne zdanie i mają sucesy. I rozpieprzył firmę.

Krótko. Tylko Płomiński. Nieskur...ny, niezależny, mądry, ustawiony, bogaty. Tylko on pomoże naszej gminie.

A co ten Kloc może? jest szefem powiatowym Pis a wszyscy PISowi radni gminy ukręcali łeb sprawie. Niech się tym zajmie i uwiarygodni.są protokoły z sesji z komisji. Nie widzieli problemu. Niech się od nich odetnie.

Niech wytłumaczy się z poparcia PIS dla następnego Karierowicza jakim jest Wysocki. Przez 4 lata tylko kłótnie powodował a teraz chce być prezydentem. A co on umie? On nawet wyższego wykształcenia nie ma . To ma być kandydat Pis.

O to proszę pytać Komitetu miejskiego dlaczego poparli ta kandydaturę.

Niestety, to za jego plecami bylo

Panie Koc, życzę aby wygrał Pan te wybory i zrobił wreszcie porządek z tymi pijawkami żerującymi na pieniądzach podatników. W końcu przyszedł czas, aby uporządkować wyczyny pseudo prezesów, dyrektorów, kierowników itp.

Koc tego nie zrobi, za cienki i partyjny. Zrobi to co Czechowska w mieście czyli zrealizuje polecenia partyjne i do obecnej patologii dołoży nastęne (jak Czechowska). Jedynym który może zrobić porządek i posprzątać ten bałagan jest Płomień. Nikt z obecnych pseudopolitykierów

A może wcześniejsze zawiadomienia do Opoczna. tej z piętra wyżej nigdy nie zależało na ściganiu . Widocznie były prokurator obecnie pracujący w gminie był skuteczny .Niestety w Opocznie nie miał znajomych .Brawo Płomiński.

Koc ma 300 tyś kredytu!!! No żartujecie. A to nowość. To wyjątkowe zdarzenie. Żaden inny człowiek w gminie kredytu nie ma, tylko on. Oj ludzie, ludzie.

Jak będzie wójtem to je splaci..pomożecie spłacić?

Panie Koc, dawaj Pan więcej, oni się zwyczajnie Boja Waszej ekipy. Panie Bakalarczyk rozwala Pan ich. Szczury lądowe boją się bo za wasze tylko się oeoli biorą.

Komentarze mieszkańców Augustowa na ich temat nawet nie można cytować poprostu wyglądają jak Pruszków

Panie Bakalarczyk a kiedy będzie odnowa..odnowy?...za ile lat ?

Do gminy już nikogo nie wciśniesz. Tam już nawet kolanem nie dopchniesz urzędnika taki Ładziak zrobił zaciąg. Po 5 dziewczyn siedzi w pokojach. No ale przynajmniej jest na co popatrzeć.

Myślę że jako naczelnik w urzędzie nabył większego doświadczenia w samorządzie niż niejeden radny. Jakie doświadczenie prezentuje radny Mastalerz, Kołatek, Zieliński, Kowalczyk, Stanowski, Paradecki etc. To dopiero doświadczeni samorządowcy znający się na administracji.

No co niektórzy radni mają wykształcenie w kiernku administracyjnym ty obywalel pukni się w jaja bo glowa by Ci się rozleciał Koc i tak nie wygra wię sie nie podniecaj

Dodaj jeszcze surgut, szewczyk, i oczywiście Bakalarczyk...ten pierwszy na zebraniu strażacki m nie potrafi zdania powiedziec

Piknik Rodzinny robi Sołtys Łękawy i Stowarzyszenie ODNOWA. Finansujemy to wyłącznie z własnych środkówbi to nie małych. Pomagają ludzie z różnych wiosek. Zero kasy z urzędu gminy i publicznych pieniędzy. No może na Martyniuka nas nie stać ale będzie też dobra zabawa. Tym różnimy się od Ładziaka że robimy za swoje.

Walić odnowe same cwaniaki zadni władzy i ukladów stanowisk teraz pikniki poźniej olewanie ludzi

A co mają obiecane Ci wasi darczyńcy jak wygracie..mam nadzieję że nie handlujecie stanowiskami w gminie

Tak mamy obiecane, ta sama taktyka co obecnego wojta, pozatrudnial pociotkow i utworzyl stanowiska, na ktorych zasiaduja ludzie, ktorzy nic nie wiedza. Na tym polega wg Ciebie demokracja?

Nic. W tym cała rzecz, że nic.

W tym roku za swoje ale w przyszłym za pieniądze podatników jak wygracie mam nadzieję że tak się nie stanie nie ma różnicy między wami a Ładziakiem

To nie jest pierwszą impreza i nie ostatnia, która organizujemy za swoje pieniądze. Wam oczy z irvbit wychodzą, że są tacy którzy robią coś od siebie.

Gó..o wam to pomoże i tak ludzie mają dość ekipy gminy Bakalarczyk najpierw Samoobrona potem PiS później ziemia Bełchatowska teraz Pis. I on mówi o odnowie...czego. ...ze ten Koc jeszcze z nim chce rozmawiać .

Jakie doświadczenia w samorządzie ma Koc skoro zrezygnował z funkcji radnego na rzecz stanowiska naczelnika czy nie było to dla pieniędzy? Czy prawdą jest że Pan Koc ma 300 tyś kredytu?

A wojt ile ma kredytow? Wiecej ni wlosow na glowie. Jesli mowa o kredycie pana Koca to z cala prwnoscia jest to jego prywatna sprawa. Ktoz z nas nie ma domu czy mieszkania na kredyt? Komentarz z dypy

Panie Koc ile będzie kosztował ten festyn w Lekawie i kto za niego zapłaci.

Ty za to nie płacisz! Nie pasuje to nie przychodzi.

Sympatycy PiSu, na pewno zlotowki Pani na to nie dolozy. Zadowolona?

I w mieście i w gminie te same sztuczki-tylko pikniki,zabawy-słowem kiełbasa wyborcza!

Kiełbasa? Gdzie ja widzisz? Nie pasuje, to proszę nie przychodzić i siedzieć w swoich domach.

Panie Płomiński odnow oblicze tej Gminy. Jesteś naszą nadzieją na lepsze jutro.

Mam pytanie czy to prawda że koc zrezygnował z mandatu radnego powiatu żeby zostać naczelnikiem dla pieniędzy

Jakie to ma znaczenie do marnotrawienia przez obecnego wojta pieniedzy podatnikow? Ten komentarz jest kompletnie niemerytoryczny

Tak to jest jest zasługa Plominskiego . Inni tylko chcą na stołek i wiecej zarabiać.

Koc niech idzie na uczelnię i tam opowiada swoje teorie w gminie potrzebuje my praktyka i człowieka takiego ja k Płomiski

Jakie studia skończył Pan koc i na jakiej uczelni, na jakim kierunku. Na jakim kierunku i na jakiej uczelni zrobił doktorat i dlaczego doktorat nie był już z prawa?

Proszę żeby Pan Płominski kandydowal na wójta. Proszę.

Nie promować mi tu Plominskiego, ten jak każdy poprzedni.

Plominski jest taki sam jak Ladziak.

To ta sama glina

A pod jakim wzgledem?

Pod każdym.

Dostałem wczoraj od Koca SMS z informacją o zarzutach dla wójta i 5 urzędników i zaproszenie na piknik w łękawie. Panie Koc to nie Pana zasługa tylko Płomińskiego, który ten przekręt podał na tacy, a tacy jak Pan PISowcy tuszowali to prawie 2 lata.

Widać że Ty też tuszowakes! Wiedziałeś i nie podałeś na tacy?

Nie ma to jak szczura chodować. Dla takich jak ty, litości nie powinno być.

Widac ze zyjesz z przekretow. To dla ciebie nie ma litosci.

W gminie Bełchatów przekręt pogania przekręt a wszystko pod nadzorem pisowskich radnych. Niech kloc sprawdzi i pokaże chociaż jeden, to będzie więcej pożytku niż z tych festynów. Czekam z niecierpliwością, ale wątpię bo do tego trzeba mieć jaja.

A ty je masz?

Ale Płomień miał

A jakie bzdury opowiadała a raczej się jąkała Pani rzecznik z Radomska. To była kompromitacja , a jeszcze ją przebił Janik. Brawo p. Płomiński. Może wróci normalność

A pozostałe media milczą . Jak Płomień informował o sprawie to Samik (TTL) osobiście zrobił reportaż o trudnych petentach w gminie. I został dyrektorem w Wodkanie niewiadomo od czego.

Samik ponoć teraz to bierze kase z gminy za jakąś tam promocję. A ktoś mówił, że ponoć wkręcili go po znajomości do Skry z tą jego telewizję i ciągnie stamtąd też kasę... prawda to??

Tak pamiętam, a Łajdziak za nasze pieniądze zorganizował szkolenie dla pracowników jak zwalczać takich Płomińskich. Jajca większe jak berety.

Szacun Panie Płomiński. Mistrzowska robota. Na tyle przekrętów tylko Pan załatwiłeś jak trzeba

Załatwina oprócz wójta cała ta skorumpowana przez niego Rada. Przecież Rada to badała i stwierdziła, że jest ok. Taczki dla wszystkich.

Proszę wyciągnąć protokoły z głosowania, to w tedy się przekonasz kto był za a kto przeciw. Nie masz dowodu to nie oskarża całej rady.

Myślę że warto przy okazji obecnych zarzutów karnych dla Ładziaka przypomnieć piorunujący raport RIO sprzed 4 lat. Tam dopiero są ciekawe rzeczy jak to wójt gminą zarządza. Było chyba nawet doniesienie do prokuratury. No cóż koledzy Łajdziaka łeb sprawie ukręcili. Sprawa nawet do sądu nie doszła....

A TE KOLEJNE OSOBY Z ZARZUTAMI TO KTO?

Szkoda tych ludzi bo zrobili to na rozkaz wójta. Ale rozum też powinni mieć

Wiecie co ja tam nic nie mam do "partnerek" Pana P. ani Ł. i do tego gdzie obecnie pracują i na jakich stanowiskach. Ale zastanawia mnie jedno dlaczego one nie pracują w "firmach" swoich gachów? A co do artykułu to w końcu coś się ruszyło w sprawie naszej gminy. Zapytajcie Pana Bakalarczyka dlaczego się odciął od Pana Ł. I napewno Pan Ł. został wójtem żeby służyć mieszkańcom ... A i jeszcze jedno ciekawe jakie tematy i ochy i achy będą w najbliższym wydaniu gazetki gminnej. Nie szkoda wam drzew na tą propagandę nieustającego sukcesu naszej zadłużonej po uszy gminy?

Konkubiny biorą kasy z twoich podatków. Płacisz laskom za nic pensje. Że się kondziu na takie pośmiewisko wystawił...

https://www.youtube.com/watch?v=i7X2wYEcOWk A Gmina Bełchatów chce od Gminy Kleszczów pieniążki emoji Cyrk na kółkach. hahaha. Chcieli przytulić kaskę z Kleszczowa dla siebie, już wiemy po co te zapędy. Nieładnie, nieładnie... https://www.youtube.com/watch?v=Z9uGai5J2tY emoji

Szanowni Plusiaki, pokażcie swoje oświadczenia! Pokażcie ile Wy zarabiacie, wtedy porównamy i wnioski wyciągniemy!

Dokładnie, ma Pan rację. Przez 8 lat wpie..... i jeszcze im mało. A spadać. Z wami społeczność już dawno skończyła. Nie chcemy powrót goryli.

Jeżeli zarabia więcej niż wcześniej, to co w tym złego? Wy Olusiski, pokazie ile zarabiacie, bo łatwo jest się czepiać kogoś a w swoich kieszeniach macie więcej. Szanowni Państwo poszczególnych radnych, były radnych oświadczenia również są na bipie. Nie dajcie się mydkeniu oczu.

Koc idzie drogą Łajdziaka. Robi festyny a tamten grille. Wyborcy się napiją ale czy zagłosują na sposorów wódy i kiełbachy. Ludzie chcą zmiany już nie to pokolenie

Jeżeli ktoś uważa że za podatnika, to proszę to udowodnić!

Owszem robi, ale za swoje a nie za podatników!

Za swoje to ci naeet wody nie postawi. Taki to prawy katolik

Zorientowana to Ty jesteś ale tylko i wyłącznie o własnej d..... Gówno wiecie i będziecie wiedzieć. Wszystkie imprezy do tej pory zrobione przez Komitet są z ich wasnej kasy. Prawda w oczy kole. Wy najeść się nie możecie pieniędzy podatników. A wynocha z takimi wlodarzami.

Masz racje ruskie metody . Postaw wóde i pijany naród wszystko kupi. Niedoczekanie Wasze.

Płomiński byłby najlepszym wójtem. Ale czy będzie chciał sprzątać taką stajnie Augiasza.

wszystkie gminy powinny byś kontrolowane co się dzieje a raczej na co władza wydaje pieniądze podaników przed wyborami każdy wójt prezydent powinien zrobić rozliczenie ze swojego marnotrawienia pieniędzy ile kredytu co za ile zrobione

On naprawdę teraz rzeczywiście zarabia więcej..no cóż liczy się tylko kariera

Jakie koc ma doświadczenie. Żadne. Przecież w tym powiecie też niczego się nie nauczył bo tam nic(dosłownie nic) nie działa. Wszystko spieprzyl...iśmy

skaczę do góry bo kadencja się juz kończy i pora kończyć to dogorywanie.

Tutaj jest oświadczenie jak został radnym i porównaj sobie ile teraz zarabia...a przy okazji ma niezły kredyt http://www.e-bip.pl/Start/46/PersonalInformation/5937/8

ARMAGEDON na ulicy Kościuszki 13 jeszcze moment a Kałduny odwiedzą CZTEREJ JEŹDŹCY APOKALIPSY. Pierwszy to C , drugi to B trzeci Ś a czwarty P 

Ojjjj... naprawdę du.... się Wam pali...... Kurcze, chciałbym zobaczyć jak przebierać nogami ze strachu....

Po zenku Ładzior teraz musi zrobić kolejny festyn ze Sławomirem i zaprosić sędziów na zaplecze żeby ich upić.

Posłanka Landryna ładne towarzystwo sobie znalazła na ostatniej konferencji. Czy z tych pieniędzy przejętych od Kleszczowa, właśnie w ten sposób i takie drogi miałyby powstawać?!

Ale po co Ładzior zatrudnia dziewuchę Kondzia Piechockiego? Czy ona jest takim wybitym specem od marketingu?

Pewnie masz jakąś kwoke i zazdroscisz konradowi

Może i kwoka ale coś umie.

Zajmij się swoim podwórkiem i nie czepiaj się kobiety. Nieładnie i nieelegancko.

Ch..j mnie to interesuje kogo zatrudnia ile jest dlugu ważne że Gmina się rozwija masz glos Ladzior

Gdzie się rozwija?

Na zapleczu emoji

Oj głupie ludzie. Znam Koca prawie 20 lat. Razem studiowaliśmy prawo. Przecież on więcej zarabiał jak był radnym w powiecie!!! Brał dietę i pensję jako wykładowca na uczelni w Częstochowie. Z tego co wiem po złożeniu mandatu tylko stracił finansowo. Więc takie dyrdymały proszę wciskać obłąkanym.

szach i mat ! wtopa numer 3 panie kloc.

Kłamiesz zobacz oświadczenia

ŚWIĘTA PRAWDA!!!

Doktor i jest naczelnikiem w pipiduwie liczy sie kasa on pewnie zna powiedzenie pieniądze nie śmierdzą..hhaa

Doktor na uczelni taki jak koc (jeżeli to prawda, że tam pracuje) zarabia 1500zł.

Oświadczenie majątkowe wygląda trochę inaczej teraz zarabia więcej

np proszę, na publicznym forum o takich szczegółach ktos pisz, KOCu dajs e siana, skompromitowałeś się juz 2 razy wystarczy

Ja głosuję na Ładziaka...zdanowska też ma zarzuty i wygrywa z buda w pierwszej turze on chociaż zna gminę Bełchatów

Napisz coś jak wytrzeźwiejesz. Wójt stawiał?

i nie tyko gminę bełchatów, zna tez inne gminy dlatego jednej z nich chce zaj... kasę ... od mentalnosc

Tylko Konrad Koc na Wójta. Człowiek wykształcony, uczciwy i z zasadami. Z tych pisowców jeszcze najrozsądniejszy.

z piowcow to i możemoże, ale czy to prawe i ucziwe że złożył mandat radnego dla posady i kaski w powiecie. NIE.

Czy to prawda że zrezygnował z radnego powiatu żeby zostać naczelnikiem dla pieniędzy

to prawda.

Powtarzasz się. Wymyśl coś lepszego, bo tego się już niechce czytać.

wiem, prawda panie konradzie boli ...

w kontekście zagrabienia gminy kleszczów oraz aktualnych problemów wójta wygląda na to, że wójt jest ... internaucie niech sami odpowiedzą ...

Waldemar Płomiski jest teraz poważnym kandydatem na wójta jest niezależny nigdy nie był zależny od obecnego wójta osoby popierające koc są wspolodpowiedzialne za to co jest w gminie Bakalarczyk były przewodniczący rady Polak przewodniczący komisji rewizyjnej byli w jednym układzie z Ładziakiem a dzisiaj mówią o zadłużeniu i chcą być czyści mam nadzieję że wyborcy będą rozsądni i nie zagłosują na kandydata z kapelusza czytaj Koca

Płomiński jest niezależny , mądry i w Elbeście dobrze rządził, czyli ma doświadczenie. On by tą gminę przewietrzył jak trzeba.

Ojej... Panowie oskarżeni pod d.... się wam pali

Masz rację tak to jest jak ręka rękę myje przecież oni wspolrzadzili z Ładziakiem jak mogli coś wykryć.

Tylko Magnucki !!!!

A czy ten Pan nie wchodził w układ z W. W dla stanowiska w PZD?

Waldemar Płomiski naszym wójtem jest.

Tylko Magnucki... Magnucki

To imbrcyl

Proponowałbym sprawdzić oprócz Orlika, kompleks sportowy w Kaldunach, rozbudowę hali sportowej w Kurnosie, spółkę gminną a tak w ogóle wrócić do zarzutów prokuratury z protokołu z RIO z 2013 r gdzie ta w dziwnych okolicznościach zostało umorzone, a może poznamy kulisy tak dużego zadłużenia Gminy Bełchatów?

A ten Magnucki, to kto to w ogóle jest?

Tak naprawdę to załatwił plominski a Twój koc to wtedy nawet nie wiedział gdzie jest gmina Bełchatów...i mam pytanie czy to jest prawda że koc zrezygnował z mandatu radnego powiatu żeby więcej zarabiać

Jakie to ma znaczenie drogi czlowowieku? Gdzie wedruja nasze pieniadze Ty sie lepiej zastanow

Jeżeli to jest prawda że zrezygnował z mandatu radnego dla pieniędzy w powiecie to co on jeszcze zrobi dla pieniędzy..masakra

Jak to sie ma do marnotrawiena pieniedzy podatnikow przez obcnego wojta?

Magnucki was wszystkich pogodzi

No to jaja się rozbiły. Ciekawe czy będzie z tego jajecznica.

Dlatego Konrad Koc to moj kandydat na wojta!

Dlatego stawiam w najblizszych wyborach samorzadowych na Konrada Koca nowego wojta naszej gminy!

Proponuję rozliczyć Orlika w dobiecine. Panie Jacku jak to było.

Czy po przedstawieniu zarzutów popełnienia przestępstwa wójt jako urzędnik państwowy może dalej pełnić funcję czy powinien być zawieszony do rozpatrzenia sprawy przez sąd? Czy nie występuje tu obawa matactwa? Co na to wykładnia Prawa?

To Kloc jeszcze Ci nie powiedział.

Wyobraź sobie helunia że nie bo nigdy z nim nie rozmawiałem a zapytałem z ciekawości. Teraz klocki mi się poukładały. Może dla tego został odwołany z rady nadzorczej żeby smrodu za **** nie było?

niby głupa walisz a wygląda na to ze jesteś dobrze zorientowany kto to jest kloc ...

Przynajniej akty oskarżenia można doręczyć osobiście. Wystarczy zejść tylko piętro niżej.

Ale czytałes ten artykuł chociaż ??? Że to prokuratura z Opoczno !!!

Przecież oni w jednym budynku ... Sąsiad ze sąsiadem się nie dogadają?

Najważniejsze że nic nie ukradli...poprostu bałagan w dokumentach

Chyba właśnie wynika że zginęła kasa, bo w papierach wydano, a drogi nie ma...

a to może prokuratura inne gminne inwestycje by prześledziła ...

A to nie ten pan co parę dni temu chciał zajumać elektrownię bo twierdził że ma za mało pieniędzy na inwestycje? ☺ chyba tą drogę w Dobrzelowie chciał skończyć za te miliony co Kleszczów przejada hahahaha

Wójt na pewno jest niewinny, albo go wrobili! Nie wierzę! On jest baaaaardzo sprawiedliwy

znowu jadę do ciebie sam, znowu jadę do ciebie...

dodaj komentarz
Czytaj także