Rejestracja i logowanie

Prezydent Mariola Czechowska przyłącza się do Hot16Challenge. Nie będzie rapować, ale...

Wydarzenia 21-05-2020 Autor: Emste
10
Prezydent Mariola Czechowska przyłącza się do Hot16Challenge. Nie będzie rapować, ale...

Prezydent Miasta Bełchatowa, Mariola Czechowska została w ubiegłym tygodniu nominowana do wzięcia udziału w Hot16Challange2. Dziś poinformowała, że całą akcję oczywiście wspiera i zapewnia, że wpłatę na rzecz walki z koronawrusem już wykonała. Przyznaje jednak, że nie ma zamiaru układać własnej "szesnastki". Jak uzasadnia decyzję?

  

W miniony piątek, 15 maja lokalny polityk z ramienia Konfederacji, Patryk Marjan przyjął rzucone mu wyzwanie i dołączył do Hot16Challange2. Po "szesnastce" usłyszeliśmy nominacje bełchatowianina, wśród których znalazła się m.in prezydent Mariola Czechowska - więcej w artykule Hot16Challange dotarło do Bełchatowa...

Dziś pojawiła się oficjalna odpowiedź Marioli Czechowskiej w sprawie Hot16Challange2. Prezydent całą inicjatywę oczywiście wspiera i dorzuca się do ogólnopolskiej zbiórki. Z jej słów wynika jednak, że nie doczekamy się jej "wejścia na majka".

- Cel #Hot16Challenge2 jest szczytny i aktualny. To właśnie służby medyczne od kilku już miesięcy są na pierwszej linii w walce z koronawirusem. Należą się im ogromne podziękowania, szacunek i uznanie. Dlatego wspaniałe jest to, ile osób bezinteresownie zaangażowało się w tę akcję. Również znalazłam się w gronie nominowanych – wpłata ode mnie powędrowała już na konto zbiórki. Zdecydowałam jednak, że nie będę zamieszczać nagrania swoich 16 wersów. Polityka nie jest tutaj najważniejsza, tylko wspólna walka w słusznej sprawie. Niech #Hot16Challenge2 nadal wzbudza wiele pozytywnych emocji, łączy i wydobywa z nas to, co najważniejsze - chęć niesienia pomocy - mówi  Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.      

 

Przypominamy, że Hot16Challange2 zainicjowano, by wesprzeć medyków oraz służbę zdrowia w walce z koronawirusem. Sama akcja wywodzi się ze środowiska Hip-Hopu, jednak tym razem na punkcie "szesnastek" oszalała cała Polska. Do rymowania nominowani są już nie tylko raperzy, ale również politycy, celebryci, aktorzy czy sportowcy

- W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - Beef z koronawirusem #hot16challenge - organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Do udziału w zbiórce chciałbym zachęcić nie tylko nominowanych, ale i wszystkich słuchaczy - informuje organizator zbiórki.

Do tej pory udało się zebrać już ponad 3 miliony zł. To trzykrotnie więcej niż początkowo zakładano. Datki można wpłacać w serwisie siepomaga.pl - LINK.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Nasza sołtyska jest, najlepsza! Nikt jej nie fiknie!

W tym bełchatowskim kabarecie to SAME DOBRE MEGA HITY ( ale co mają powiedzieć) jak się jest Skończonym TRZEBA UMIEĆ ODEJŚĆ - ALE AMBICJA I INTELIGENCJA TO JEDNO - A KORYTKO PEŁNE ,,KASY " ------ TO NIE TRAKTOR A CIĄGNIE!!!!! WIĘC MOŻNA SIĘ WYSPOWIADAĆ PODZIELIĆ SIĘ GRZECHAMI I JECHAĆ DALEJ

Bo ja bardzo wylewny jestem, bo mnie oszukali banda decydentów kur.. a

Znowu nikt nie nominował #KŁAMCZUCHY i #RUDEGORYDZA ??????? Miszczów rapowania i konferencyji

Ch z nia. Lepiej powiedzcie politycy belchatowscy co zrobiliscie dla zapewnienia przyszlosci regionowi?? Moze fabryka opla lub ferrari? Moze samochodow ciezarowych?? Nic nic nic. Byle jutro i pojutrze. Fuuj Walic takch politykow

Mariola jesteś git. Fajnie że umiesz być na luzie.

Ja tam lubię takie gorące szesnastki emoji

Żeby w Polsce nie było polskich nazw...tylko hotczelendz

Znów w mojej klasie uczysz języka polskiego I gdy idziesz korytarzem, chłopaki w milczeniu Oni patrzą za tobą, lecz nigdy tobie w oczy Oprócz mnie jednego - najbardziej nagrzanego Spalam się Dla ciebie spalam się Spalam się Dla ciebie spalam się I nie zapomnę tego dnia, gdy widziałem cię na Słoku Było dosyć chłodno, ja od razu się spociłem I chociaż gdzieś słyszałem, to nieprawda jak sądzę Że oddajesz świeżaki emerytom w Biedronce Spalam się Dla ciebie spalam się Spalam się Dla ciebie spalam się  I rozmawiałem o tobie z moim najlepszym kolegą Że pojechać bym chciał z tobą do Zelowa Okazało, że dzieje się to z wszystkimi chłopcami My bierzemy cię w wannach albo pod kołdrami Czy ty wiesz o czym ja mówię? Z zamkniętymi oczami Spalam się Dla ciebie spalam się  Nominuję Matysa, Rzepeckiego, Chrzana i zagraniczna nominacja posła ziemii piotrkowskiej Antoniego.

ja moge zaspiewac miedzynaroduwke zarapowac albo anty liroj bo to kolega mariana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodaj komentarz
Czytaj także