Rejestracja i logowanie

Prezydent Mariola Czechowska komentuje zatrudnienie córki w Urzędzie Miasta. ''Na moim miejscu każda matka postąpiłaby tak samo" [VIDEO]

Wydarzenia 31-01-2019 Autor: magjas
130
Prezydent Mariola Czechowska komentuje zatrudnienie córki w Urzędzie Miasta. ''Na moim miejscu każda matka postąpiłaby tak samo

W minionym tygodniu dziennikarze Dziennika Łódzkiego ujawnili informację o zatrudnieniu w Urzędzie Miasta przez Mariolę Czechowską własnej córki. Fakt zelektryzował opinię publiczną tym bardziej, że chodzi o pracę w kancelarii prezydenta, czyli jednostce bezpośrednio podległej właśnie Marioli Czechowskiej.

Od samego początku ujawnienia sprawy wiadomym było, że córka Marioli Czechowskiej nie zajmuje w magistracie ani intratnego ani znaczącego stanowiska. Sama prezydent przyznała, że w zakresie jej obowiązków leży archiwizacja dokumentów.

Pytana o komentarz podkreśliła, że zatrudnienie to wynik rodzicielskiej troski o nie najlepszy stan zdrowia córki. Mariola Czechowska poinformowała, że tej chwili córka pracuje na 3- miesięcznej umowie i najprawdopodobniej nie będzie to docelowe miejsce jej zatrudnienia. Pytana o to czy liczyła się z niepochlebnymi komentarzami podkreśliła przytaknęła, ale jednoznacznie przyznała:

- Myślę, że na moim miejscu każda matka postąpiłaby tak samo.

Córka prezydent Czechowskiej przed pracą w Urzędzie Miasta piastowała stanowisko w Muzeum Regionalnym. Na jej miejsce zatrudniony został syn Marka Tokarka, dyrektora muzeum.

 

komentarze (130)
Dodaj komentarz

Nepotyzm. Szok. Takie to władze sobie wybraliśmy.

Ojejku pożałujmy może...taka moralna i zacna....

Dajcie spokój tej kobiecie , ona walczy o swoje jedyne dziecko. Ma klasę więc na pewno córka w urzędzie miasta nie będzie pracowała długo. Dodam że nie jestem przyjaciółką p. Czechowskiej , już od dawna nie mam z nią kontaktu, ale po ludzku jej współczuję jako matka. Pani prezydent dużo siły bo na nienawiść jednak nie ma rady, głowa do góry ...

Tu nie ma uczciwego kandydata. Cała ta polityka regionalna to jeden wałek. Czy Mariola czy inni to i tak kolesiostwo i kpina z wyborców. Robili i robią co chcą nikt ich nie każe bo to Polska.

Święta prawda.

Już za 5 lat masz szanse

po co czekać 5 lat, referendum pod koniec roku i basta.

Każda inna matka nie zrobiła by takiej krzywdy swojej córce. Córeczka ma przechlapane na resztę pobytu w Bełchatowie. No ale sami niby Bełchatowianie na tę panią PISówkę głosowali to mają co chcieli

Zrobiła córce tylko krzywdę.

Ręka rękę myje i bliższa jest ciału koszula tak samo postępuje prezydent Czechowska ...

Urząd,to nie prywatny folwark,więc tłumaczenie jest bezzasadne....

Poki co transfer z pietra na parter i z fotela na krzeslo przy biurku. Dobrze napisales ,,promocja" oj straszna z niej bidulka

Mariola pojechałaś po bandzie. Matyśkiewicz vice, córka w urzędzie, Marek na boku... Trochę tego dużego kalibru za dużo.

w urzędzie gminy sezon na "wykopki"a tam bidulka bratowa pani prezydent Jędrzejczyk,czyżby szykował się kolejny transfer do urzędu miasta?

TAK WYBRALIŚCIE BEŁCHATOWIANIE WIEC TERAZ MOŻECIE SOBIE PO MARUDZIĆ....NEPOTYZM!!!!!

A może marudzą Ci co nie głosowali na tą panią ??

Do humaxu ja wstawić na miesiąc i by zobaczyła jak pięknie się żyje w jej cudownym Bełchatowie za 1500 zł na 3 zmiany !!!

humax nie pracuje na trzy zmiany :-)

Mariola, tego się nie da obronić. Przenieś córkę do biblioteki. Aj, nie sorry, tam już była. Co robić, w muzeum grzyb... To może do MCK? Popracuje u wujka, zamiast u matki, będzie mniejszy szum wokól tego ;-)

wujek wszystkich chce wyrzucać, to rodzinę chętnie zatrudni - sam wybitny jest to i wybitnymi się otoczy

W środowisku lekarzy popłoch, bo jak prokuratura zacznie sprawdzać kto młodej Czechowskiej wystawił zaświadczenie dopuszczające do pracy, to będzie lekki kwas :-) Panie prokuratorze jeden z drugim, do roboty...

Matyśkiewicz ma dzieci?

Proponuję zmienić nazwę zaścianku Bełchatów na Czechowice-Dziedzice!!!

Raczej Czechowice-Matyśkiewicze :-)

Wszystkim tym, którzy mają wielkie ,,ALE" do pani prezydent za to, że zatrudniła córkę serdecznie współczuję... Nic złego nie zrobila. Każdy z nas mając stanowisko osoby decyzyjnej zapewne zrobiłby tak samo, mianowicie pomógłby swoim bliskim. Tak więc Ci którzy komentują negatywnie nie h się zastanowią czy szukanie sensacji i tracenie czasu na wylewanie zazdrości na portalach ma sens czy może lepiej w tym czasie skupić się na sobie i obrać jakiś życiowy cel aby go powoli zdobywać i wyleczyć się z choroby zazdrości i być dumnym z siebie i pokonując własne słabości szczebelek po szczebelku i może wtedy Ty będziesz mógł coś zaoferować bliskim.

Chyba jesteś rodziną Czyteniku

Nepotyzm - tyle w temacie, nie ma czego się spodziewać od osoby bez kręgosłupa moralnego.

dobrze zrobiła a wy dalej siedźcie w domu bez pracy zamiast narzekać

Oszaleliście z tymi komentarzami! Tylko patrzeć jak bekniecie za ten hejt i mowę nienawiści!

za lajka????

Tyle naszego, że sobie pogadamy; Jedni są za, drudzy przeciw - jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził; Każdy robi jak mu wygodnie i jak coś to sumienie mu się odwdzięczy - a nie trzeba zaraz lać jadem i walić wulgaryzmem - jest tyle innych dosadnych określeń, które nie obrażają.

A jak jest chora to jakim cudem przeszła badania kontrolne u lekarza.A może mamusia załatwiła?

Jakie piękne święte oburzenie, a ja Pan Owsiak zatrudnia w WOŚP Panią Lidię Niedźwiedzką-Owsiak, to miłość, radość motylki i takie tam.

Sorry. Pomylenie pojęć. Owsiak nie pracuje za Twoje podatki.

Owsiak prowadzi fundacje z najbliższymi mu osobami, sami ją zakładali a pieniądze mają z datków. Pani Mariola została wybrana na stanowisko publiczne i opłacana jest z podatków, obowiązują ją przepisy. Wyborcom obiecywała uczciwość i wiele innych rzeczy. Ja też mam słabe warunki w pracy i choruję przez to, rozumiem że mogę liczyć na zatrudnienie w urzędzie ???? Mojej mamie też jest przykro, że choruję. Pani prezydent czy zatrudni Pani wszystkich którzy mają kiepskie warunki pracy? Proszę przedstawić jakieś kryteria, czy wystarczy tylko grzyb ? U mnie jest więcej niekorzystnych czynników więc wydaje mi się, że nawet bardziej zasługuję na takie stanowisko w urzędzie.

Prosiłabym, aby Czechowska w moim imieniu się nie wypowiadała, bo ja jak wiele innych matek wiem co to uczciwość wobec innych ludzi.Wiele matek martwi się o swoje dzieci, o ich zdrowie, boleją, że nie mają pracy, bądź wykonują taką, która jest poniżej ich wykształcenia.Fakt wykorzystania swojego stanowiska do zatrudnienia swojej córki w urzędzie którym kieruje jest poniżej dna moralnego.Takie rzeczy zdarzają się oczywiście osobom piastującym wysokie stanowiska ale oni przeciwnie do tej pani nie pchają się na stołek w samorządach. Po prostu wstyd.

Jakby pani piastowała na wysokim stanowisku, to też by pani zatrudniała swoich. Czyż nie?

widać po komentarzu,że OJ z tych ,co szacunek do własnej godności mają w d..e. i ta samą miarą mierzą innych. Nie masz chłopie przy goleniu patrząc na swoją facjatę napluć sobie w twarz.

q.wa to jest jakiś dramat. Czy Pani wie co oznacza słowo nepotyzm? Tak zatrudniać to sobie może Pani we własnej firmie, a nie instytucji publicznej. A ta gadka to szczyt - tylko nie wiem czego, niewiedzy i głupoty, czy pychy.

Ha ha ha głosowaliście, to macie emoji emoji emoji

Dobrego pracownika sie nie znajdzie wsrod znajomych, przyjaciol i rodziny.. Kompletnie sie ta kobieta nie nadaje na to stanowisko poniewaz nie jest obiektywna..

Kobieto, pracownicy powinni upomnieć się o swoje (może tak sanepid lub PIP) czyli o pracę w warunkach nie zagrażającej zdrowiu. Przecież to jest w zakresie magistratu żeby nie było tak katastrofalnych warunków pracy w podległych jednostkach

A ludzie mlodzi przez takie cos wyjezdzaja za granice emoji juz sie nie oplaca studiowac. W Polsce zeby dobrze zarabiac to najlepiej zalozyc swoj biznes albo wyjechać.

Nie prawda. Młodzi wyjeżdżają, bo umieją liczyć. Na zachodzie w 2 lata są w stanie odłożyć na małe mieszkanie... Ekonomia

Zalozyc swoj biznes? Chyba nie wiesz o czym mowisz? Ile wyrzeczen i poswiecen to koszuje a i tak zus us wykoncza i psychicznie i fizycznie - masakra

A jakie ma wykształcenie corka, kierunkowe? Hmm.. zly stan zdrowia? Szanowna pania raczej stac na lekarzy,. Czlowiek jak jest chory to sie leczy i sie siedzi w domu. Na co chora wgl jest corka? Az zal komentowac..

Nie ma to jak kieszonkowe dziecku z podatków płacić emoji

Moja córka niedawno pytała o pracę absolutnie brak etatów staży po studiach zapierdala fizycznie nie ma wyjścia A dla córeczki miejsce jest tak jak piszecie prawda niech sobie zatrudnia jak będzie miała swój biznes syf i żenada

Ciekawe czy bez mamusi córcia znalazła by sobie prace w instytucjach... " każda matka by tak postąpiła " hmm myślę że matka powinna uczyć zaradnosci i samodzielności a nie przez całe życie za rękę prowadzić....

A jaka Ona już tam Czechowska,czyżby Pani prezydent Jędrzejczyk wstydziła się swojego panieńskiego nazwiska?.

w mundurówce to samo klika rodzinno-towarzyska a propagande już taką sadzą, że chyba tylko głupi jeszcze w nią wierzy.

rozumiem paniąteź bym tak postapił a jakbcórka chcę pracować z matkabmatka to niech pracuje a wam ludzie zazdrości

Dzis w archiwum za rok będzie najlepsza kandydatka na wyższe stanowisko

Czy ktoś wie jakie wykształcenie ma ta slynna corka.

Średnie matka przez cale liceum ja popychala

To musi ja też lubić wykształciuch Wysocki. Pomogl

Pani Prezydent żadna normalna matka nie zalatwilaby corce takiego stresu i dyskomfortu na poczatku drogi zawodowej

Taaaa. Ja na miejscu córki bym odmowiła (kaszle)

Przecież córka nie jest małym dzieckiem i ma chyba swój rozum i nikt jej nie zmuszał

Normala matka nie Masz rację. Troche żal dziewczyny. Ale jak gl......

Lepiej niech ktoś z radnych z PiSu zapyta ile możno pan z Zelowa Nowak w Mcku zarabia. Hit sezonu.

łaskę mu Mariolka okazała, bo ludzie w Zelowie go wy....chali, wiedzą, co sobą reprezentuje (a raczej czego nie) miło być takim pantoflem panie Nowak? całe życie pan jesteś, to chyba to lubisz będzie lament jak łaska MCz się skończy, bo sam nic żeś pan nie osiągnął

A ja się pytam, czy do panstwowej instytucji nie ma rekrutacji? ? ? ? ! Tym sposobem w naszym kraju są poobsadzane stanowiska przez niekompetentnych ludzi i zyjemy jak żyjemy, zatrudnianie w instytucjach państwowych bez rekrutacji powinno byc karane

Za nasze pieniądze prywatna firma zasięg tych praktyk w Bełchatowie ogromny

Biznes rodzinny się rozkręca...ręka rękę myje i byle tylko nie z swojego koryta żreć

Ja nie mogę ale afera.Ja też bym tak zrobiła.

Bo też jesteś k....

Kto był prezesem sanikomu spółce miejskiej podległej pod matyska?

To ze Matys nie ma zadnych standardow nie znaczy ze ten numer da się jakos usprawiedliwic.

Nie usprawiedliwiam ale widze że od wielu lat nic się w tej kwesti nie zmieniło. Najpierw jedni drugim zarzucają układy i kolesiostwo a poźniej robią tak samo. Nie widziałem grabi żeby grabiły od siebie. Jak tu wierzyć politykom?

Ja nie mam nic przeciwko.Badając głębiej sprawę około 90% kadry to rodzina tylko trzeba znać powiązania rodzinne. A poza tym jak można pomóc własnemu dziecku, to sie z tego korzysta.Cały świat jest na tym oparty-udajecie ,że jesteście inni??? hhee! [dziecinada] A może was w oczy kole, że to nie wasze dziecko???

Cały świat powiadasz?????hahaha dobre.Polsza chyba a nie cały świat no i republiki postsowieckie

Dlaczego dolsat o tym nie trąbi? Bo teraz p. Czechowska już jest cacy. Takie to są media.

A wy tu gada gadu a pani Rutkowska z mzk odwołana. Media poinformowane. Pan z Radomska pewnie

Pani Prezydent, a czy innym ludziom, którzy są wykształceni i nie mogą znaleźć pracy w Bełchatowie też Pani pomoże? Do Biedronki czy Rossmanna też trzeba mieć znajomości...

Sami wybraliście w wyborach

Każda matka zrobiła by to samo... uważam że słuszna decyzja. A niech reszta mysli co chce. ..

Jesli mialaby wlasna firme, to moglaby ja sobie zatrudnic. W sytuacji, gdy sama prezydent jest utrzymywana z podatkow obywateli miasta, nie powinna załatwiać córce pracy w swojej kancelarii - no chyba ze sama pokrywa jej wynagrodzenie, z wlasnej kieszeni!

Uczciwa matka która dobrze zarabia to by ją utrzymywała dopóki córka nie znajdzie pracy do której nie będzie miała przeciwwskazań zdrowotnych. A tak to kosztem podatników rozwiązuje problemy rodzinne

Mariola ja w PGM-ie pracuje i też jestem uczulony na grzyba a dokładnie na starego łysego grzyba o wątpliwej prezencji i inteligencji. Może byś mnie też przyjęła? Jutro Cv złożę

Panie Krzysiu każdy wie jak się pracuje w PGM,-ie chodzicie po korytarzach i gówno robicie, to kawka to pączuś

To stanowisko poprostu jej się należało :-)

Może i nie mam racji, ale wydaje mi się, że są gdzieś przepisy prawa gdzie właśnie w urzędach publicznych nie można zatrudniać swojej najbliższej rodziny, ale pewności nie mam. Patrz z drugiej strony każdy chciał by jego dziecko miało jak najlepiej...

Polecam www.olx.pl

Nie mam pytań !! Jedna córkę a drugi syna, będąc dzieckiem nie zgodziłbym się na taką prace...

Taaaa, na bank XD

Faktycznie.Fajne rondo,ale oznaczenia poziome słabo widać.

jak dobrze że syn pana tokarka nie ma alergi na grzyba bo kto by tam pracował ???? bardzo zdrowy chlop

Dziękujemy Pani Prezydent za szczerość. Popieramy, każdy by zatrudnił najbliższą osobę.

Mało ambitna córka.

Poprostu ona miała najlepsze cv

Zapewne w zakresie imiona rodziców i tym co sie za tym kryje.

Tokarek jest przełożonym swojego syna? A Czechowska swojej córki!

Tylko w Bełchatowie takie jaja pełną gębą. W kancelarii u tej kobity to nawet kuzynki pracują Burda i Maksalon. W MCKu szwagier Nowak, szwagierka w Zdrowiu. Iście familijny urząd pracy. Kto na nią głosował. Doszedł stary Matyśkiewicz. Dokąd my zmierzamy

I przynajmniej stary Matyśkiewicz da radę. Kuzynki nic nie robią, szwagierka chamska i wulgarna, a szwagier taki buc pyszałkowaty, że już wszyscy w mck się na nim poznaliśmy

Tak Pani Prezydent może się tłumaczyć zatrudniając w prywatnych, rodzinnych firmach, ale nie w Państwowych Urzędach

Każde ambitne dziecko spełniałoby swoje marzenia zawodowe i potrafiłoby iść swoją ścieżkę zawodową oraz znaleźć sobie posadę zgodnie z wykształceniem a tutaj mamy po prostu żal i wielki niesmak

Jaką farbą były malowane linie i pasy na nowo oddanym rondzie. Dziecku z przedszkola ktoś zabrał? Przecież tam nic nie widać (gdzie linia ciągła, gdzie przerywana) zenadix.

Ale jaja!!!!!!

To jakaś rekrutacja była czy na żywca po znajomości .

A co na to dupkowski?

Seba, a nic. Jego córka jest kierownikiem w urzędzie miasta

Mój tata pracuje na kopalni, ja natomiast w rambie. Czyli mój tata powinien mnie zatrudnić na kopalni. Bo w rambie są same delegacje? Chce tak!

Tylko ze ona nie jest każda matka, tylko prezydent miasta a to różnica

A co z innymi pracownikami? Grzyb im nie szkodzi? Pracodawca za nich nie odpowiada?

A przepraszam, kto odpowiada za ten grzyb w muzeum? Czy to przypadkiem nie jest jednostka miejska, podległa pani prezydent???!!!

Wszyscy tak plują jadem, ale jakby ktoś z waszych rodziców był prezydentem to już widzę jak byście odmawiali takiego stanowiska. Nie bądźcie obłudni. Każdy prezydent zatrudnia po znajomości. Tak było jest i będzie.

Jesteście ****ci ludzie. Zazdrość nic więcej **** takie scierwa. Sami byście rodzinie pomagali na jej miejscu a was zazdrość zżera **** buraki które nic nie osiągnęły. Pani Mariola dużo osiągnęła to i rodzinie może pomóc. Ruszcie **** to też będziecie mogli

Laske to pewnie robisz żeby na stołek się wepchać

Hmm.. Dziwny przypadek ze dyrektor zatrudnia swojego syna, a pani prezydent swoja corke.. Ludzie juz nie sa ambitni jak kiedys. Wychowali swoje dzieci na sieroty, nie zaradnych,.. Urzedy, Instytucje państwowe musza publikować ogloszenia pracy na oficjalnej stronie. Przeprowadzac rozmowy kwalifikacyjne, a wiec mozna to uznac za nepotyzm. Ja jakos nie mam rodzicow wcale bo nie zyja, wczesnie umarli, a studia ukonczylam, a jakos musze sobie radzic. Pracy oczywiście w zawodzie nie moge znalezc, nawet fizycznej.. Bo sie przyznałam, ze mam wyższe... A niestety oszczednosci mi sie koncza powoli i chyba wyladuje na ulicy, albo bede tynk ze sciany jesc. Nie wiem, ja juz sie poddalam.. A ten artykuł jeszcze mnie dobil.

co ty pieprzysz za glupoty, ambitni ludzie nie potrzebuja rodzicow do znalezienia zwyklej pracy, chyba corka nic nie osiagnela skoro mama musi ratowac..zazdosc? nie chce za to placic....chce pomagac corce? niech wysle ja na jakies szkolenia za 'swoje' pieniadze

rodowity co ty piszesz/rodowity w 10-pokoleniu.

A potem po znajomości do PGE lub inny dobrze płatny stołek. Kpina , za takie działania korupcjogenne i wykorzystanie pozycji Prezydenta Miasta powinno się Panią postawić przed sądem i komisją dyscypliną. Przykład rodem z POwskiej kasty.

Tak bardzo się troszczy iż auto służbowe po nią podjeżdża, najpierw jedzie mamusia A potem córeczka. Patologia.

Dajcie spokój bez przesady.

Kumoterstwo korupcja prostytucja polityczna inaczej tego nazwać nie można . 

chce ci sie samemu dodawac te 70 łapek w gore? kiedys za to bekniesz

jest 22:22 już ma 98 liczę na 100 jeszcze dziś emoji

Dałem mu jeszcze jedną.... a niech kurna ma....

No,a inne matki,co mają powiedzieć swojej bezrobotnej córce ???

Pani Czechowska przenosi córkę, bo w muzeum panuje grzyb i troszczy się o zdrowie córki. Na to samo stanowisko Pan Tokarek wstawia swojego syna - jemu grzyb w muzeum nie przeszkadza ... parodia

przynajmniej jest szczera emoji

Szanowna Pani Prezydent proszę zaintetesiwać się Naszymi Harcerzami Wspierają każdą uroczystość to wspaniałe dzieciaki - 12 DH TEM

A czy Tokarek nie jest z Mariolką teges...

No właśnie tegesemoji

Zdjęcie córki lepiej byście wrzucili.

Ale ona jest pomarszczona...masakra

Nie każdy musi być mis

każda ambitna córka nie przyjęłaby takiego stanowiska, ba nawet by nie chciała pracować z matką i być jej podległa. Tu córka tam syn ... a ludzie z wykształceniem i kompetencjami pracują w biedrze na kasie ... złamasy

Xxx choc nie lubie Marioli to ja próbuje zrozumiec ,nikt ci nie broni wystartowac w wyborach i zatrudniac swoich ale jestes za cienki wafel by wystapic publicznje lepiej siedziec przed szkielkiem i pisac glupoty pozdrawiam kumatych ludzi

dodaj komentarz
Czytaj także