Rejestracja i logowanie

Policyjny pościg na Okrzei. Alfa romeo skasowało zaparkowane samochody. Badanie krwi wykaże co na sumieniu miał kierowca

Wydarzenia 08-11-2019 Autor: agula Foto: nadesłane
51

W czwartek 7 listopada, w godzinach wieczornych na os. Okrzei w pobliżu bloku nr 2, policjanci podczas patrolowania miasta zauważyli podejrzanie zachowującego się kierowcę alfa romeo. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął uciekać. Próbując umknąć funkcjonariuszom, uderzył w dwa samochody znajdujące się na parkingu. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna jest najprawdopodobniej pijany lub czymś odurzony.

7 listopada około godziny 23:00, policjanci patrolowali okolicę osiedla Okrzei. Ich uwagę zwróciło nietypowe zachowanie kierującego alfa romeo. W swoich podejrzeniach zaczęli się upewniać, gdy auto na widok radiowozu zaczęło uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim. Uciekając, mężczyzna uderzył "alfą" w dwa samochody stojące na parkingu. Po tym, wyszedł z pojazdu i kontynuował ucieczkę na pieszo. Mundurowym udało się go ostatecznie ująć. Zatrzymany mężczyzna zdawał się być kompletnie pijany lub odurzony innymi środkami. Nie chciał jednak dmuchnąć w alkomat. W związku z tym pobrano od niego próbkę krwi - szczegółowe badanie wykaże co się w niej znajdowało.

Kierowcę alfa romeo przewieziony do bełchatowskiego aresztu, gdzie pozostał do wytrzeźwienia. Więcej informacji wkrótce.

komentarze (51)
Dodaj komentarz

Dramat to ta narkomanka Paula dzieci jej chyba zabrali juz bo by je źle wychowała ona pije i siada za kółko

Szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych skazany. Rafał Gaweł został skazany za oszustwa na szkodę banku, przedsiębiorców i fundacji oraz próbę udaremnienia egzekucji wierzytelności. Najpierw sąd wymierzył mu cztery lata więzienia; sąd apelacyjny obniżył karę do dwóch lat. Sprawa ma tyle wątków i o tylu okolicznościach trzeba by było powiedzieć, by zobrazować życie oskarżonego i naświetlić, jak naruszał on porządek prawny i czerpał z tego przez wiele lat korzyści materialne. Lansował się w mediach jako osoba działająca z pobudek altruistycznych, w interesie społecznym, która działała zgodnie z prawem i nikt nie został przez nią pokrzywdzony. Jest to nieprawda. Naprawdę z wieloma oskarżonymi miałem do czynienia, ale pierwszy raz widzę osobę, która postępując w taki sposób jest w stanie, stając przed kamerą atakować prokuraturę, zarzucać bezprawne działania osobom, które mają status pokrzywdzonych, a siebie wybielać. To jest wręcz niepojęte mówił Sędzia Sławomir Cilulko podczas uzasadniania 1 wyroku. Przestępstwa, których dopuszczał się oskarżony, nie mogą spotkać się z pobłażliwym traktowaniem. Dysponowanie środkami publicznymi wymaga przejrzystości i uczciwości. Tworzył on pozory działalności pro publico bono, a pożyczki i dotacje przyznawane na finansowanie projektów obywatelskich przeznaczał na własne cele - powiedziała w uzasadnieniu sędzia Alina Kamińska. Do dwóch lat więzienia obniżył w piątek Sąd Apelacyjny w Białymstoku karę dla współzałożyciela Teatru TrzyRzecze Rafała Gawła, wraz z innymi osobami oskarżonego m.in. o oszustwa związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Wyrok jest prawomocny. W pierwszej instancji wobec Rafała Gawła (zgodził się na podawanie w tej sprawie przez media jego danych i wizerunku) zapadł wyrok 4 lat więzienia. DOPÓKI DDBELCHATOW BĘDZIE USUWAĆ TEN KOMENTARZ TO BĘDĘ GO UMIESZCZAŁ POD PRAWIE KAŻDYM ARTYKUŁEM. STOP CENZURZE!.

Ch.... to kogo interesuje. Bronisz pewnie zboczonych gwalcicieli dzieci czyli ksiezy z Dolnoslaskiego???

Kogo to obchodzi?Wypad z tym.

Mnie obchodzi. Powinno się informować ludzi o niewygodnych faktach pewnych oplacanych organizacji !

A co to za post? Płacą Ci za te bzdury, czy leki nie działają?

Niech się ksiądz nie kompromituje.

ty pedale bez dzieci który chcesz bić księży w kościele sie nie wypowiadaj

To nie ja, więc mnie przeproś.

Spadaj leszczu, widzisz że nigdzie Cię nie chcą, wyrzucają to po co się pchasz na siłe

Alfa stała przez kilka dni w ubiegłym tygodniu pod blokiem 101 miała przednią szybę cała zgniecioną jakby ktoś lub coś zostało potrącone przez to auto.

To cale ,, grozi do " To śmiech na sali . Zatrzymują laskę za przestępstwo , za które grozi do 5 lat , a na drugi dzień chodzi już po mieście. I tak kilka razy w miesiącu. Brak slow.

Mówisz o kamiliemoji

jak byś płacił podatki to cię wsadzą jak nie to po h......j

Uwazam , że szkody finansowe za naprawę samochodów powinien ponieść prokurator, który po wczesniejszych ,,wyskokach " milej parki nie zamknął Ich w kryminale, Może w koncu przestano by sobie kpić z prawa i bezpieczeństwa mieszkancow. Kto jest za ?

w Bełchatowie to szajka,możesz zabić autem pieszego tylko znajomości i będzie oki.

powinien zapłacić sroga karę finansowa na kilkadziesiąt tys złotych. może by się oduczył takich zachowań

Paulinka z Włodarkiem ? Haha 10 razy w ciągu miesiaca zatrzymywani i caly czas dozór . Mam rozumiec , ze ma dojsc do tragedii , zeby Ich zapuszkować ?Panie prokuratorze cóż za łaskawość .. Naprawdę Pan wierzy w Ich cudowna przemianę ?

Coooo? :-D pol auta rozqqr... a ona 5incet i do domu?? Nigdy nie bralem alfy i widze ze lepiej zostac przy alko bo jak dzis trawe nawet chrzcza chemia... Kur... pisowskie zalegalizujcie trawe!!

Lepiej wytrzeźwiej bo czytać twoich wypocin się nie da.

Kto jara nuggetsy ziolowe to jara. A lamusy **** cicho niech jaraja cbd z narutowicza

Chyba trzeba będzie rozliczać takich bandytów poza kolejnością.Sądy bezradne lub nie zasądzające Sprawiedliwych wyroków.Kara odebrania uprawnień i wyroki w zawiasach to kpina i brak szacunku dla ludzkiego życia i zdrowia!!Albo zmienia się wysokości wyroków za takie akty barbarzyństwa albo karetki będą przyjeżdżały za późno i odjeżdżały tylko z aktem zgonu.Koniec.

Ciekawe kto odda za auta , bo z tych parchów nawet komornik nic nie ściągnie. Ciekawe na jak dlugo zatrzymani. Może choć przez kilka dni rowery w miescie przestaną ginąć.

Jeśli chodzi o ćpunów w Bełchatowie, to to jest jakieś niewyobrażalne nieporozumienie. Bełchatów to moje rodzinne miasto. Jestem tu tyle samo dni w miesiącu co na przykład w Poznaniu, Wrocławiu czy w Warszawie (taka praca mobilna) - mam więc porównanie. Czy na prawdę w tak małym mieście nie da się z tym badziewiem skończyć? Obciach jak cholera jak ktoś tu przyjeżdża z innych miast.

No cóż odnoszę takie samo wrażenie. U mnie na dzielnicy(Żoliborz) takich cyrków nie ma jak w rodzinnych wioskach. Prawdę mówiąc tydzień temu na cmentarzach to było apogeum cyrku

powinno się takich degeneratów wysyłać do obozów pracy

ty musisz byc dopiero pijaczyna i cpun. Tylko ze w innych miastach , gdzie cie nie znaja. Tu podgrywasz wzorowego obywatela i pewnie nawet konfidencisz , zeby swoje sumienie wybielic. Zeby w lustro jak patrzysz tylko pluc zamiast je stluc...

I tu się mylisz. 20 lat jeżdżę zawodowo i nigdy za alko ani tym bardziej za prochy nie były mi odebrane uprawnienia, bo po prostu szanuję życie swoje i innych i dlatego nie chlam i nie ćpam. Za to oglądam ciała ludzkie po wypadkach gdzie uczestnikiem jest pijaczyna lub ćpun. 40 lat żyje bez jakichkolwiek środków odurzających, a alko piję okazjonalnie i powiem Ci, że da się tak żyć. Dzisiejsze pokolenie młodych jest słabsze, mniej mądre i bardzo pretensjonalne. Nie wytrzymujecie ciśnienia, że ćpacie?

ja jestem millenialsem ale staram się nie pić za dużo. lekko nie ma. nie ma pracy w tym mieście dla ludzi bez specjalnych kwalifikacji.

Jak mówisz że nie ma pracy to albo jesteś głupi albo już nie wiem co. pomysl co było za pokolenia wcześniej, bezrobocie duże i jakoś się dało żyć. Teraz to jest lux pod względem pracy, wybierasz, zmieniasz i nawet na tego co doły kopię inaczej się patrzy

To zasuwaj. Ja zasuwalam i mam to co mam. Wyrwałam się z Bełchatowa bo faktycznie dla dziewczyn to albo praca w kuchni jakiejś albo w sprzedaży. A ja chciałam żyć normalnie a nie za okruchy z pańskiego stołu. Żyje i mieszkam w Warszawie, mam swoją działalność i męża z zupełnie innego miasta. Zasuwaliśmy i na studiach i na kursach i w pracy.

Po co od razu wieś warszawska? Ja jestem po skoku z Warszawy do Wrocławia, a następnie do Poznania. Mieszkanie w Warszawie sprzedane i kupione we Wrocławiu, a następnie Poznaniu - inni ludzie, inna kultura,łatwiejsze podnoszenie kwalifikacji i bardziej życzliwi ludzie.

Jak to powiedziała, a raczej krzyknęła pasażerka alfy do funkcjonariusza? A no tak "No to co? Pińset i do domu!" Roz**** system XD

Tyle to ona za loda ma ????

aż tyle? to aż taka ładna?

Brak słów on nie jechał tylko zapier.... I rejestracja mi utkwila w głowie a u nas było w godzinach 20.30

Wczoraj szliśmy Jana Pawła 2 po chodniku Pan by nas z terenowa. I auto które stało koło posesji brak słów

Za próbę zabójstwa samochodem - minimum 8 lat odsiadki.

Nie kolo 23 a 21... Mala różnica emoji

Dużo jest tu narkomanów strach bezdomni ciągle zaczepiaja Smierdza w sklepie co robić pijaki na każdej ulicy

dorosły chłop boi się pijanego.menela. śmiechu warte!

Na jakiej podstawie został wysłany na izbę wytrzeźwień?

Sraj ,nie filozofuj ....

Na podstawie kwadratu .... :/

W Alfie i pewnie na Alfie- (dopalacz) , Dramat z tymi ćpunami w Bełchatowie.

Obok marcepana / żabki jest chyba nowy punkt z dopalaczami.

Zgadza się,od jakiegoś czasu kręcą się tu osoby pijane/naćpane aż strach wyjść z domu szczególnie wieczorem.

dorosły chłop boi się meneli ledwo trzymających się na nogach. śmiechu warte!

Każdy facet raz w życiu musi mieć alfę i odebrane prawko emoji

Każdy idiota chyba nie facet. Tobie powinni odebrać za sam Twój wpis Bełchatowiaku. Nieodłączną częścią egzaminu na prawo jazdy powinny być psychotesty. Po takiej akcji przed ponownym wydaniem również.

Kaskader bez wyobrazni

dodaj komentarz
Czytaj także