Rejestracja i logowanie

Policjantka po służbie chciała pomóc kierowcy, który wjechał toyotą do rowu. Okazało się, że był pijany

Wydarzenia 13-01-2020 Autor: Emste Foto: poglądowe
6
Policjantka po służbie chciała pomóc kierowcy, który wjechał toyotą do rowu. Okazało się, że był pijany

Policjantka z Łodzi w czasie wolnym od służby uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy, który zaparkował toyotą w rowie. Na komisariacie w Klukach okazało się, że 64 -latek, mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

To kolejna historia, która świadczy o tym, że praca funkcjonariusza policji to zajęcie na całą dobę. Sytuacja miała miejsce w nocy 12 stycznia. Funkcjonariuszka łódzkiej policji jechała w kierunku Łodzi drogą wojewódzką nr 473. Jej uwagę zwróciła toyota stojąca w rowie w miejscowości Wypychów (gmina Zelów).

- Policjantka na co dzień pełniąca służbę w IV Komisariacie Policji KMP w Łodzi zatrzymała się aby sprawdzić co się stało i czy nikt nie potrzebuje pomocy. Przed toyotą, której silnik był włączony, stał mężczyzna. Próbował wypchnąć auto z rowu. Oświadczył, że jechał na zakupy i wjechał do rowu. Funkcjonariuszka podczas wstępnej rozmowy wyczuła od mężczyzny woń alkoholu. Przedstawiła się, poinformowała, że na miejsce wezwała patrol policji oraz uniemożliwiła mężczyźnie ucieczkę z miejsca zdarzenia – informują bełchatowscy policjanci.

Po chwili na miejscu pojawił się patrol policji z posterunku w Klukach, który przeprowadził badanie trzeźwości. Okazało się, że kierowca toyoty miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. Mieszkaniec powiatu bełchatowskiego usłyszy teraz zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Ale pomogła. Lepiej niech ****y nie pomagają nikomu. CHWDP PSY

Chwdp n Jp 100%

Otpiepsz ty sieodemnie !

To zrobiła mu niedźwiedzią przysługę. Na przyszłość proszę nie pomagajcie mi zwłaszcza po służbie, poradzę sobie sam.

Brawo dla pani policjantki.

jak sie jest pijanym to mozna jechac ale trzeba uwarzac !!!!!!!!!

dodaj komentarz
Czytaj także