Rejestracja i logowanie

Policja publikuje zdjęcia złodzieja z bełchatowskiej galerii i prosi o pomoc

Wydarzenia 13-08-2019 Autor: magjas/KPP Bełchatów Foto: KPP Bełchatów
28

Wydział Dochodzeniowo - Śledczy bełchatowskiej komendy policji prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży konsoli do gier oraz telefonów komórkowych przez mężczyznę, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Do zdarzenia doszło 25 czerwca na terenie Galerii Olimpia.

Każdy kto rozpoznaje tego mężczyznę, ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia lub był jego świadkiem proszony jest o kontakt osobisty z policjantami wydziału dochodzeniowego KPP w Bełchatowie tel. 44 635 52 61, 44 635 52 57 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30) lub całodobowo na nr alarmowy 112.

komentarze (28)
Dodaj komentarz

to chyba dziadek Tuska

Jak macie takie kamery to jutro przyjdę tez cos zajeb**

Mogliby chociaż podać płeć, bo z tych zdjęć widać tylko piersi

Zmień pracę, weź kredyt kup lepsze kamery do monitoringu

Kiedyś miałem nokię 6020 myśląc że naprawdę robi kiepskie zdjęcia ale z tego co widzę nadawała by się nawet do monitoringu emoji

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...

1 - kupcie kamery to co macie nie nadaje się do użytku 2 - Czy ktoś pracuje w tym sklepie? Czy jest samoobsługowy? smiech na sali

Takie korporacje niech nie narzekają . Jakby babcie okradł lub inną prywatną osobę to bym powiedział kto to ale nie w tym przypadku.

Pośmiewisko ładne dla sklepu. Niby sklep ze sprzętem RTV&AGD a kamery z taką ostrością jakby były jakieś radzieckie. Życzę powodzenia w poszukiwaniu złodzieja xD

Qrła to mój stary :-X Ino nikomu nie mówta!!!

Co za bzdury. Zdiecia nie są z kamer monitoringu galerii , gdyż każdy sklep ma własny monitoring . Niestety jak widać jedna z sieci handlowych RTV pozalaowala na sprzęt i mamy efekty.

To dlatego że nikt nie bierze ubezpieczenia do zakupionych produktów :>>>

Zaraz 2020 a jakość monitoringu jak w 2000 emoji

Chyba 1920

W sumie to wyraźniej narysowaliby go na płótnie :>>

Ale jakość zdjęć, chyba robione Ami 66 : D Wstyd żeby monitoring w galerii był takiej jakości.

Zdiecia nie są z monitoringu galerii , tylko z jednego ze sklepów w galerii.

!!!!! UWAGA NA OSZUSTKI !!!! Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to koło Galerii Olimpia, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 lat przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnej galerii. Jeżeli się zgodzicie, tak jak ja to zrobiłem, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. Zmuszają Cię jeszcze do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei. Gdy obrabia Cię jedna - w tym czasie druga kradnie Twój portfel. - Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i dzisiaj też! Portfel w chińskim markecie kosztuje 4 zł - jutro też jadę.

ale suchar

Dobra fabuła.

Cholera, fajne przeżycie. Tylko co zrobić jak w Bełchatowie jest tylko 1 galeria bo droga jeszcze w budowie ....

No nie mów, że w Bełchatowie jest mało galerii. Rosną jak grzyby po deszczu.

Faktycznie - galerii dużo, ale kurde nie mogę nigdzie portfela kupić. Wszędzie mówią, że wszystkie się wyprzedały... dziwne..

Rozdzielczość masakra

To galeria musi się nastawić na szturm złodziei, skoro dysponuje takim monitoringiem

Jeśli gościu to czyta to już się cieszy, że go nie znajdą.

Haha emoji telefony z przed 10 lat robią bardziej wyraźne zdjęcia...

Przeciez tu nic twarzy nie widac... Do tych zdjec pasuje z 30% mezczyzn w tym wieku

dodaj komentarz
Czytaj także