Rejestracja i logowanie

Polak nowym wiceprezesem PGM-u. Wodziński odwołany z powodu utraty zaufania

Wydarzenia 07-08-2018 Autor: magjas
100
Polak nowym wiceprezesem PGM-u. Wodziński odwołany z powodu utraty zaufania

Na wczorajszym posiedzeniu Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej z funkcji wiceprezesa został odwołany wiceprezes zarządu spółki - Radosław Wodziński. Na jego miejsce powołany został Krzysztof Polak, który w PGMie do tej pory był kierownikiem Działu Usług Remontowych.

O powodach zmian wiemy niewiele, z przesłanej przez Urząd Miasta informacji wynika, że: 

- Powodem odwołania Radosława Wodzińskiego była utrata zaufania i nieudzielenie mu absolutorium przez Zgromadzenie Wspólników - piszą w e-mailu pracownicy UM

 

komentarze (100)
Dodaj komentarz

A Sebastianek K.? Taki oddany pracownik firmy, biega codziennie z raportami do prezesika, nawet Aśkę puścił w trąbę, bo mu przeszkadzała... A przepraszam, nie przeszkadzała - dyma już innąemoji. I tu mu się nie dziwięemoji Asiu łączę się z tobą w bólu... Albo i nie.

Sedno. Bo to zła kobieta była.

As za Asa buahaha

Idiotka powołała głupka.

Łubu dubu, Łubu dubu. .............

Odwołali gościa z nadmiernymi ambicjami a mizernymi kompetencjami to rozumiem, ale żeby powołać w to miejsce podobnego Janusza, to pojąć nie mogę.... Czy ktoś to kuma?

Czemu dziwicie się postępowaniu Marioli? Wielu znaczych przywódców tak postępował - tuż przed upadkiem

Pan zamyślony widać już opracowuje plan tyko na co hmm

Proszę nie wycierać swoich zdradzieckich mord naszym nowym wiceprezesem

słusznie

W pgm jak ma być dobrze skoro w ciągu 6 lat chyba 7 prezesów.

Ojojoj Ty Żeś Obudził... Każdy z nich z namaszczenia partyjnego , ukladów politycznych albo po rodzinie. Niezła kasa na wypłatę rodzinkę można ustawić . Załatwić to czy tamto i jest fajnie. A młodzież dalej bez układu w tym nieście nie ma perspektyw. Zaorać i słoneczniki i cebulę posadzić

oj ludzie ludzie skąd u was tyle jadu. Krzyśka znam od zawsze. to fajny i uczciwy człowiek. zawsze można na nim polegać. ZAWSZE! nie rzuca słów na wiatr jak coś obieca to slowa dotrzyma. a co do jego kompetencji to kiedy inni prywaciarze upadali on zmieniał branżę i utrzymywał się chyba ze 20 lat. A to sztuka. krzychu gratulacje, zrób coś dobrego, bo potrafisz!

Krzychu chyba przesadziłeś z laurką dla siebie.

Do wyborów i wypad

mam wrazenie ze mimo prawie osiemdziesieciu komentarzy w caly ten hejt zaangazowalo sie zaledwie kilka osob. czesto bywa tak ze im gorzej jest ktos oceniany tym lepiej to o nim swiadczy. tak jest i w tym przypadku.zapewne paru niezadowolnych podwladnych Polaka ktorym pokazal miejsce w szeregu i zablokowal mozliwosc opieprzania sie w godzinach pracy oraz dorabiania sobie przy uzyciu narzędzi i materiałów Pgm-u .wy wszyscy nieszczesliwi z powodu jego awansu zacznijcie od oceny wlasnej osoby i wlasnych dokonań.osoba potrafiaca czytac miedzy wierszami posiadajaca doswiadczenie w pracy z ludzmi natychmiast zorientuje sie ze to to glupi bełkot ktorym nie warto sie przejmowac.Panie Polak życzę powodzenia i gratuluję awansu.niech Pan tylko zastanowi sie czy warto poswiecac swoj czas na organizowanie festynow dla ludzi bo jak sie okazuje chyba nie.

ale laurkę sobie prezesik załatwił, prywaciarz zawsze się skusi na te kilka zł.

Czyżewskiego rządzi

Racja sam napisałem z 10 komentarzy

Kompetencje ma! Do magisterki dwa razy podchodził, bo za pierwszym razem nie dał rady zdać. To nawet można powiedzieć, że ma 2 fakultety z zarządzania :-)

Polak mówi że straty na zieleni i straty. Bo prywaciarz taniej weźmie. Tylko że PGM za niektóre bloki za 3 koszenia bierze 200zł . A tam muszą być minimum 3 osoby + auto z kosiarkami gdzie godzina pracownika kosztuje jak mówił 30 zł plus kilometry. A prywaciarz nie ma teraz 2 prezesów wcześniej 3 i innych kierowników i brygadzistów i tej całej biurokracji. Więc on może na tym zarobi.

Prezes Rudnicki czy Wodziński dobrze rządzili tylko ten Polak Kierownik dążył do tego by ich wy****. A kogo wy****i Miłosza teraz Radka a kierownik hops na stołek on straty robił jako kierownik. Czemu nie zmienią kierownika bo źle zarządza tylko prezesa bo prezes przekazuje kierownikowi a on ma to w ****.

bo prezesi nie kablowali na swoich pracowników,a kierownik za swoje niedociągnięcia winił prezesów, pracowników ale nie siebie. Przyjdzie czas i na niego.

Kiedy my młodzi zwykli Bełchatowianie będziemy mieć szansę otrzymać godną pracę według wiedzy i oceny merytorycznej zamiast rozdania stanowisk wg reguł politycznych, rodzinnych powiązań!!! Nie jest to przytyk do obecnie rządzących!!! Tak było za PLUSa, tak jest za PIS (jednych i drugich)!!! My młodzi Bełchatowianie, studiujący w różnych społecznościach akademickich, czy Wrocław, Łódź, Częstochowa chcemy mieć równe szanse z synami czy córkami polityków, bo część z nas chce tutaj zostać!!! Nepotyzm to rak tutejszej społeczności Panie i Panowie z PLUSA i PIS czy Ziemi Bełchatowskiej. Przykre...

Musicie zostać działaczami partyjnymi .Innych możliwości nie ma

Święte słowa. Kiedy ludzie się obudzą i wezmą się za tych cwaniaczków?

Jesienią będzie szansa. Jak to nic nie zmieni, wówczas spotkajmy się pod urzędem. Pamiętacie rodziców protestujących pod urzędem? Pan Chrzanowski i Matyśkiewicz dobrze pamiętają podniesienie cen za pobyt dzieci w przedszkolach. Pani Mariolu, a Pani Pamięta swoją ulotkę wyborczą z 2014 roku o nepotyźmie? Zobowiązywała się Pani do inwestowania w młodych Bełchatowian. Proszę to teraz nam wyjaśnić. My młodzi Bełchatowianie chcemy tutaj żyć!!! Mamy wykształcenie, jednak nie mamy znajomości i tzw. pleców.

Trafione w samo sedno. Podpisuje się obiema rękami i nogami

Czechowskiej słowo to jest nic nie warte. Przykład sposób i mętne wywody dotyczące odwołania tych co jej zaufali.

Wcześniej kierownik bez wykrztalcenia teraz prezes który nic nie wie o czystości i zamiataniu miasta. A drzewo z wycinki drzew z miasta szło do niego i nie tylko. On Polak doprowadził do tego że PGM ma onad milion złoty zadłużenia. To nie Prezesi to on jako kierownik to zrobił

czy miasto posiada jeszcze środki finansowe na utrzymanie zieleni? jaka jest płynność finansowa za wykonanie prac ? 

Zapytaj się Pana Prezesa Polakahahaha

Jak w tamtym roku pgm wygrał przetarg na utrzymanie zieleni na mieście to w parkach i nad rakówką trawa po pas rosła

Weźcie się plusiaki za uczciwą robotę. Żal wam d...ę ściska bo do korytka ciągnie i to boli, że w końcu inni awansują, bo za waszych czasów to brat matyśkiewicza był prezesem. Obłudnicy i hipokryci.

Brat Matysa to był dopiero prezes. Mierny bierny ale Brat! Teraz chce z powrotem wejść do urzędu swoich powrzucać. Darek nie licz na to- Never

To juz nawet nie jest śmieszne, to jest tragiczne. M. gonisz swój ogon.

Strzał w kolano Mariola. Cos Ty kobieto taka lasa na te umizgi cwaniakow hipokrytow, mózgu trzeba używać. Teraz jeszcze Polakowa na wojta wystartuje, bo uwierzy, że ma talent rodzinny przywódcy.

Taki społecznik festynki robił.... A przy okazji myyyk do Czechowskiej na ploteczki. Ta w podzięce synka do MCS, Marzenie Polak awansik.... Panie Polak jest Pan hipokrytą.

A marzenka to czym się teraz zajmuje? Ktoś wie ?

Pamiętam że kiedyś PGM połączył się z ADM , potem wchłonął Sanikom . Miało być pięknie a wyszło jak zwykle. Prezesi byli powołwani i odwoływani . Dostawali kontraty menadżerskie , nagrody i super odprawy. a robole najniższą krajową i nawet obcięto puszki jako dodatek za pracę na mrozie . Jeden robol nie wypracuje zysku na dwóch kierowników i prezesa to prosta ekonomia.

Komu obcięli puszki za pracę na mrozie ? Ja nic nie wiem. Może przez to ocieplenie klimatu

No jak nie ucięli skoro przecież Bigosu tej zimy nie było ale może to i lepiej bo jak go kurom dałem to pozdychały

Czyli mieszkańców bloków "zarządzanych" przez PGM czekają kolejne podwyżki albo coraz to wyższe rzekome niedobory wody w kwartalnych rozliczeniach. ..

poziom wiekszosci komentarzy dobitnie swiadczy o wyjatkowym prymitywizmie komentujacych lub uprawianiu osobistych porachunkow. styl tych nacechowanch frustracją bądź zazdrością tekstow jest całkowicie niemerytoryczny i przez to bezwartosciowy. osobiscie nie znam tych panów ale poprzez kontakty zawodowe czuje sie uprawniony do wyrazenia swojej opinii. Pan wodzinski no coz .to osoba ktora potrzebuje jeszcze duzo czasu i doświadczenia aby moc objąć takie stanowisko.najlepiej gdyby zdobywal je za wlasne pieniadze i na wlasny rachunek. Pan Polak wydaje sie byc kompetentny i zasadniczy.Dosc twardy gracz .to chyba typ spoleczny.

Twój komentarz również nie odbiega od poziomu innych komentarzy , jedyny wniosek nasuwa się sam. Autor to albo rodzina, albo osoba, która z tym powołaniem wiąże jakieś swoje nadzieje. Żenada.

Poziom Pani wypowiedzi Pani Doroto najwyższy.Widać , że mgr. Filologi polskiej z dawnych laT.Nie rozumie Pani , że jako radny powinien być czusty jak łza.Od pewnego czasu dało się zauważyć , że Krzysztof robi prywate i ludzie to zauważyli, czytaj komentarze.Ktoś coś zauważył w bipie,tu praca w jednostce samorządowej dla siebie i syna , tu praca dla synowej.Jedyny błąd to to że powinien złożyć mandat z chwilą podjęcia pracy w PGM.Mam nadzieję że rozumie Pani o co chodzi.

Morda wymieniona mordą.I tak nieprzerwanie od 1989...

A ludzie myśleli ,że Polak taki społecznik i za Free grile robi.Teraz się przekonaliście ,że nic nie ma za darmo .CZASEM TRZEBA ZROBIĆ DWA KROKI W TYł a później trzy do przodu.I tak zrobił radny.Dziwi mnie , że na dwóch biznesmenow ludzie z kurnosa oddali ponad 300 głosów.Oni cały czas prowadzą działalność i dbają tylko o swoje.Społecznikiem to może jest Pan Karol z emeryt z 1 Maja.Taką to ODNOWA.Tak samo z NASZYM DOMEM .Szkoda ludzie na wybory chodzicć..Polak jest jedynym wygranym radnym tej kadencji.Na wójta go

Czy samolot o nazwie Bełchatów leci jeszcze z pilotem?

Och jak boli

Panie Polak (do rany przyłóż) czy coś się zmieni? Prócz gościa przy korycie ? Dalej PGM będzie okradał lokatorów żeby starczyło na dietę dla nowego prezesa. Czynsz cały czas rośnie, z ogrzewaniem walicie w h**a. Syf jak był tak jest i pewnie będzie. Ale ****czki się w biurze kręcą i mordy się cieszą...... nic dla ludzi. Prosięta

Dajcie już spokój, Pan Polak ma tak samo "olbrzymią" wiedzę ja Pani w MZK wraz z mężem, organistą będący dr. Promocji czy Pan Magin z PGM.... rodzinka Polaków to typowe chorągiewki. Krzysiu latał na spowiedzi do Czechoskiej podobnie jak Marzenka Polak... Donosiki i ploteczki to ich "wykształcenie". A Pan Polak jeszcze synka do MCSu wrzucił więc rodzinka na swoim. Marzenka chyba też awansik zaliczyła xD

Panie Polak... dział którym Pan zarządzał przynosi w PGM-ie olbrzymie straty. Teraz postanowili wsadzić na stołek Polaczka... chcecie by cąły PGM upadł? Panie Polak... chętnie dowiem się jakie jest Pana wykształcenie , osiągnięcia w zarządzaniu działem.... Mariolka uwielbiam Cię za te strzały które oddajesz sobie w kolana emoji

Ciekawe po wyborach do kogo się przyklei Polityczna chorągiewka w postaci Krzysia który nagle po wyborach został nagle sympatykiem pewnej partii i pewnych osób

Panie Polak a gdzie synek pracuje?

No w mcs jeszcze niedawno był pomocą administracyjną ale pewnie już menagerem został

Dalej pomoc adm.

Dorcia wyluzuj z tymi zachwytami .Też bym piała z zachwytu jak mój by taki awans zrobił i taką kasę przynosił. Mój stary będzie kandydował na radnego w tym roku.Pa

Ludzie ciekawi jesteście doświadczenia zawodowego tego Pana ??? Przejrzyjcie oświadczenia majątkowe na bip gminy radnego to będziecie widzieć.Choćby rok 2014 vel rok 2017. I wszystko jasne.

Ja pier.... zapisuje sie do partii. To się opłaca. Może kur.... zrobię wreszcie karierę . Jak widać się da.

A pani z dużą emeryturą długo jeszcze będzie fotel grzała???

No przykro. Przykro patrzeć na rozdawanie pieniędzy na odprawy, co wiatr zawieje to na innego "mądrego", zamiast na godne wynagrodzenia dla tych, którzy rzeczywiście pracują i muszą się dostosowywać do tych zachcianek i fochów. Nigdy więcej baby na stołku Prezydenta.

Panie Krzysztofie życzę Panu powodzenia w podejmowaniu słusznych decyzji

Czy Bełchatowianom grozi wojna polityczna?

Wszyscy się śmieją A gdzie współczucie. Strac sobie nagle kilkanaście tysięcy brutto miesięczne. A gdzie teraz znajdzie pracę za ile za 3 netto i co nie będzie miał co do garnka włożyć??? Nie potraficie współczuć.

Dokładnie. Zorganizujmy zbiórkę!

Ja myślałem że do jesieni spokój a tu dalsza czystka.

No i jak w tym kraju ma być dobrze? Jeden specjalista zastąpiony przez jeszcze "większego" fachowca. No nie chcę ale muszę się napić po takim infoemoji

Pan Polak nie jest szanowany przez zaloge.... To karierowicz który raz w tygodniu był na spowiedzi u Czechowskiej.... A co do synka to nie wiedziałem ale dzięki za info... Hipokryci....

Jak ma być szanowany przez załogę jak pracowników wyzywa od złodzieji i alkoholików a sam też za kołnierz raczej nie wylewa co potwierdza malinowy nos

Ten Pan pełnił już kilka kierowniczych stanowisk w PGM a synka Czechowska wrzuciła do MCSu....

Czy stary wódz też stracił zaufanie prezydentowej? Bo chodzą słuchy iż pełnynocnik też utracił jej zaufanie

Jemu tylko już ołowiane żołnierzyki do zabawy pozostały i legendy do opowiadania

Utrata zaufania???!!! Haha. Najpierw zaufała panom ze zduńskiej woli. Później odwołała partyjnego kolege Lodzika. Potem pokazała lojalkę do Ziemi odwołując ludzi Gryczki podobno podczas jego urlopu, a następnie odwołała najwierniejszych jej żołnierzy Rudnickiego i Wodzińskiego. Pytam- kto jej jest w stanie dzisiaj zaufać?

Mieszkańcy na wyborach.... o dugiej turze może zapomnieć....

Wreszcie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Brawo Krzysztof

Zgadzam się. Pozdrawiam Krzysztofa i trzymam kciuki. Da chłopak radę.

Jacek daj spokój

No co Krzysiu tak miałem przecież napisać

Utrata zaufania..co ten Radziu zrobił że stracił zaufanie Marioli a może samozwańczy wojskowy coś nawijał ?

To dopiero wybór. Żenada.

Nie mają ludzi na miejscu a z zewnątrz nie wezmą bo plusiaki będą buczeć. Zresztą trzy niesiące przed wyborani nikt nie chce gorącego taboretu bo później wszyscy i tak polecą a smród za **** pozostanie.

Bardzo dobrze, że odwołali Wodzińskiego, w ogóle sie nie nadawał!!!! Wreszcie pomyślano. Ale Polak??? Czy Pan z kursem pedagogicznym ma zarządzac duża spółką ????? PGM schodzi na psy....lepiej zmieniać zarządcę bloku na prywatnego, przynajmniej nie będzie się płacić za wszystkie odprawy zwalnianych pracowników, bo pewnie Szanowny Pan Nowy Prezezs długo stołka nie zagrzeje emoji

Do wyborów a potem może gdzieś go schowają albo i nie to zależy kto wygra?

Zastanawiające jest jaką głupotę polityczną jeszcze przed wyborami popełni p. Prezydent? To wszystko to tylko ją pogrąża. Teraz się zabrała za sprzątanie swojego syfu w spółkach? Za 5 12? Nikt się nie nabierze na to.

Z deszczu pod rynnę. Małego sklepiku nie umiał prowadzić a firmą ponad dwustu osobową będzie zarządzał? Mariola prima aprilis jest w kwietniu jakbyś zapomniała emoji

Z tego co wiem, to sklep prowadził długo i dobrze. Może jeden z drugim by pomyślał, że miał po prostu wyższe aspiracje niż Wy komentujący. Pan Krzysztof to mądry i otwarty umysł.

No ciekawy jestem twojego umysłu przy****sie

Lajf is lajf i tyle w temacie

Kolejny etap degrengolady Mariolki. To już są poważne objawy psych...... . A swoją drogą to jeden jest wart drugiego więc po co?

A może redakcja zainteresuje się też jakie są wyniki finansowe spółki za I półrocze

Jak jest pracowników "umysłowych" 3 razy więcej niż powinno być to ciekawe jakie mogą być wyniki

A mnie wali kto będzie prezesem. Płacę i dla mnie ważne jest aby trawa była skoszona aby awarię szybko usunęli i aby było czysto wokół bloków. A reszta dynda mi.

Dynda Pani ze z Pana wpłat co chwila wypłacane są odprawy odwolywanym prezesom. Mi nie dynda

Bo Tobie nie ma co dyndać .....

Racja. O tym nie pomyślałem.

Doskonała zmiana! Nareszcie RW przestanie kompromitować siebie i spółkę.

Łysy nie pisz sobie sam komentarzy. Bo że odwołana osoba się nie nadawała to nie znaczy że Ty się sprawdzisz

Chciałbym aby podane zostały jakie kompetencje ma Pan Polak do bycia prezesem w tak dużej spółce. Ciekawy jestem jakie studia i w jakich latach skończył i czy posiada jakieś doświadczenie w zarządzaniu?

Radziu, przestań płakać. Z pewnością będzie dużo lepszy niż TY. Miłego bezrobocia.

dodaj komentarz
Czytaj także