Rejestracja i logowanie

Podróżowałeś tym busem? Sanepid apeluje: obserwuj swój stan zdrowia

Wydarzenia 18-10-2020 Autor: Emste Foto: pixabay/poglądowe
15
Podróżowałeś tym busem? Sanepid apeluje: obserwuj swój stan zdrowia

Sanepid w Piotrkowie Trybunalskim apeluje do osób, które w dniach 12 i 13 października podróżowały autobusem przewoźnika "KACPER", na lini Piotrków - Bełchatów, by zwróciły szczególną uwagę na swój stan zdrowia. Ma to związek z wykryciem koronawirusa u jednego z pasażerów, który w tym okresie korzystał ze wspomnianego transportu.

 

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie Trybunalskim prosi osoby, które podróżowały komunikacją zbiorową BUS Firmy przewozowej „KACPER” w dniach  12.10. i 13.10.2020r. na trasie przejazdowej Piotrków Tryb. – Bełchatów, wyjazd z Piotrkowa Tryb. o godzinie 6:30 oraz z Bełchatowa do Piotrkowa Tryb. o godzinie 15:20, o samoobserwację stanu zdrowia a w przypadku wystąpienia objawów typu: temperatura ciała pow. 38°C, kaszel, brak smaku, węchu, duszności o kontakt z lekarzem POZ (lekarz pierwszego kontaktu). Busem tym podróżowała osoba, u której wykryto zachorowanie na COVID-19 - informuje piotrkowski sanepid.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Oj mylisz się. Bełchatowski sanepid nie odlicza 14 teraz może 10 ale walą pismo i hu... w marcu gościa z za granicy po tygodniu od przylotu skierowali na 14 dni kwarantanny mimo, że powołali się iż lecący z nim tydzień temu miał wirusa więc tydzień powinni odliczyć niestety....

Marzec był pół roku temu. Zachorowań znacznie mniej niż teraz. I dodatkowo wolna amerykanka na jak długo udupić ludzi w domach.

Polska najbardziej opodatkowany kraj na świecie

Bzdury opowiadasz. Poczytaj np. o Danii .

W Danii rząd nie przepierdala tych pieniędzy na nie wiadomo co.

Zgłoś się a my damy ci kwarantannę , posiedzisz sobie w domku i podglądasz tv . Nic nie myśl my ci powiemy jak masz żyć.

samoobserwacja buhahah wole samogwałt

Każdy normalny człowiek obserwuje swoje zdrowie każdego dnia. Po co te komunikaty sanepidu? I tak do lekarza ciężko się dostać, nawet na tele-poradę....

Już to k... Widzę jak się ludzie sami zgłaszają na kwarantannę...

Sanepid już dawno przestał w to wierzyć, dlatego tylko prosi o samoobserwację stanu zdrowia, a nie zgłaszanie się. emoji A z resztą po co ma sobie dokładać pracy skoro kwarantanna tych ludzi skończyłaby się za 4 dni?

Jechałam hehhee ale nie ma możliwości bym się zgłosiła.... To wszystko to jedna wielka ściema.... Wirusy były są i będą... Wolę umrzeć nie mając wpisane covid hehehhe

no to zdychaj

A ty dalej wierz ślepo w całą pandemie....a tu Cię zmartwie czuje się bardzo dobrze. Poprostu dbam o swoją odporność i co najważniejsze nie słucham tej szopki....

A ja słucham tej szopki... Dobry kabaret zawsze na propsie...

"SANEPIT" w Piotrkowie Trybunalskim wzywa autora artykułu do nauki ze słownikiem ortograficznym.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także