Rejestracja i logowanie

PiS przedstawił swoje pomysły na miejską oświatę [VIDEO]

Wydarzenia 11-10-2018 Autor: magjas Foto: mjs
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (66)
Dodaj komentarz

panie Piotrze,wystarczy obejrzeć pańska elokwencje i aktywność na sesjach rady,jest pan żałosny

Czy Patryk Jaki w Warszawie też nie ma matury?

co jak co,ale ekipę to sobie zebrał,jak nie rodzinka ,to inne misiami młode,co to teraz w kopalnianym Pentagonie fachowców strugaja

co mu Antek napisze, to Wysocki przeczyta a raczej wystęka,więc jak powiedział ,że basen będzie ,to będzie,choćby pod łóżkiem pana wysockiego

A poseł z bełchatowskiego pisu z okazji święta edukacji milczy? Przygotowuje się do matury, udziela korepetycji pisowskiemu kandydatowi na prezydenta, czy co?

Ciemny lud będzie glosowal. Bo basen obiecał. Nie ważne, że nie na swoim terenie i za pieniądze ciemnego ludu.

oj a co ziemia naobiecywaała emoji

Każdy dużo obiecuje, byle na niego zagłosowali. Z realizacją jest później różnie, ale to odrębna sprawa. Ale jak się obiecuje nierealne rzeczy to z góry wiadomo jak się skończy.

Oświatowe plany niewykształconego prezydenta?

Jak oni sie ciesza ze maja marzenia emoji bardzie beda sie cieszyc ja za nic beda brac kase z miasta

Propaganda jak zawsze hehe a lykacie jak male pelikany emoji))

NIE WIERZCIE PISOWSKIEJ PROPAGANDZIE!!!

Kolejne nauczycielki chciałyby jak żona Wysocka przez urząd na dyrektorki do PGE bez przygotowania. A w oświacie tylko pan Piotr bez wykształcenia zostanie.

PiS a raczej Macierewicz rozdaje karty w naszym okręgu Tylko masowy udział w wyborach i glosowanie na Darka Matyszkiewicza uchroni nas przed obciachem jakim będzie wygrana Wysockiego. Jestem prawicowy ale takie g...o jakie w Pisie siedzie w Bełchatowie jest nie do zaakceptowania.

jasne a razem z Matysem wypełznie Edek "intelektualista" Olszewski , Marek "trafiona Inwestycja" Chrzanowski i jeszcze jeden koleś z dykcją Sida Leniwca (i o podobnym intelekcie). Wszyscy elokwentni, kompetentni i co najważniejsze SPRAWDZENI emoji emoji emoji Tak frajerzy głosujcie na tych leśnych dziadków.

Lepszy Edek niż ty Wysocki - każdy będzie lepszy od Ciebie Wysocki :emoji)) hahahah

Wybierzcie tego obślizgłego tłustego niedouczonego Nikodemka - Ma jeszcze sporo rodziny do obsadzenia w spółkach miejskich emoji

Dwie panie coś mówią,a ta trzecia tylko wystraszona i się trzęsie.Ludzie nie namawiajcie już jej na występy,bo na zawał serca padnie.

Jednym zdaniem! k... k... łba nie utwierdza...

Na mieście i w sztabach innych kandydatów mówi się, że nikt nie ma szans z Piotrusiem tylko dlatego że będą głosować kopalniaki elektrowniaki I urzędnicy na niego. Ohio nie chcą zmian bo i po co. Gorzej jest U Grześka bo on może stracić zbyt dużo i bez 3 radnych go nie ma i jego ludzi. Plus będzie w koalicji I po jednym z ziemi, nb, I Marjana. Najgorzej z Grzeskiem skoro na spotkanie z ludźmi z rynku przyszło 6 osób. A szkoda bio on dużo robi A takie to miasto.

Karierowicz, który bawi się za nasze pieniądze.

Miał pan moje i mojej duzej Rodziny głosy, ale jak radnymi mają ochotę być ES i UD-N i pan to popiera głosów nie ma! Przez nie pan przegra

przestan sie wypowiadac za swoja rodzine ty islamisto **** zglosze cie na policje ze zastraszasz rodzine pajacu dekly jeden twoj syn corka czy zona zaflosuja jak beda chcieli a nie jak ty im karzez debilu

znowu jesteś na przepustce?

Menadżer dla oswiaty nie nauczyciel. Pomyśl o tym Panie Piotrze bo inaczej trudno będzie o wygrana, taka rada dobra od pozytywnie myślących nauczycieli

Najlepszym Prezydentem Bełchatowa byłby z zawodu elektryk.......

Do wyboru mamy tylko nauczycieli wszelkiej maści...

Irena, straciłam do Ciebie szacunek!!!

czy Pisu nie bylo stac na lepszego kandydata na prezydenta Belchatowa pytam sie

Wysocki idź do szkoły i najpierw się naucz składać zdania. Co za wiocha z tego gościa. Upadek PiSu w mieście.

o co ci chodzi profesorku z lesnej ****??

Z okazji dnia edukacji życzę naszym szacownym nauczycielom edukacyjnego sukcesu w postaci przygotowania do matury - a może nawet ukończenia studiów - pisowskiego kandydata na prezydenta miasta. Niemożliwe? Niechaj żywi nie tracą nadziei emoji

Czy to prawda , że Pan Piotr Wysocki jest technikiem bez matury ? Jeśli tak to jest to bardzo smutna chwila , że ludzie z takim wykształceniem będą zajmowaię bełchatowską oświatą ! 

Posła też mają wykształconego... A właśnie co tam u niego? Dawno się w mediach nie pokazywał. Schowany do szafy, żeby nie zaszkodził w kampanii wyborczej?

Panie Piotrze moj kandydacie na prezydenta z taka obstawa to raczej wyborow nie wygrasz. Same zGredy.

Wystarczy ze widzę ją na zdjęciu muszę wziąć leki uspakajająceemoji

Wynoooocha!!!!!!!!!!!!!!'

Chodzi o E.S nie dopisałem Sorki

Panie Piotrze z tymi osobami ma Pan słabe szansę wygrać! Niech Pan zapyta pracowników Przedszkola Nr 1 i Szkoły Nr 1 co przeżyli z panią Urszulą Dudek Nitecką!! Do tej pory niektórzy nie mogą ,,dojść do siebie,,. Strach się bać!

Dajcie do szkoły pisiory nowe ławki i krzesła bo dzieci klas 7,8 muszą się ściskać w ławkach klas 4-6. Pisiory zmierzcie wzrost młodzieży w klasach 5,6 i 7,8. Burdel w szkołach, nowe programy o brzozach smoleńskich i innych pierdach, ścisk, brak koncepcji, nowe programy i ogólnie chaos. Szkoda że ćwiczycie to na moich dzieciach. A już za rok we wrześniu witajcie skumulowane roczniki w szkołach średnich i kolejne 3 lata burdelu, potem studia i tak dalej. Już widzę dwuzmianowość w szkołach średnich bo przecież szkoły nie są z GUMY, Ale co tam zgodnie z zaleceniami Pani minister jak było ważenie plecaków to podręczniki zostawiono w szkole. A co do zajęć pozalekcyjnych to obecny chory stan wypracowali sami nauczyciele, którzy zamiast uczyć w szkole wolą dorabiać drugą pensję na korepetycjach. Ja tym państwu dziękuję - nigdy więcej PIS.

Jeśli skorupa na oświacie zna się tak jak na pracy w komisji rewizyjnej to słabo

Ewa będzie nas edukować. Sami nauczyciele pchają się do rządzenia

Pytanie: Kiedy Pani E.S. ostatnio pracowała w oświacie???????????????????????????????????

"Dzień dobry Państwu yyyyyyyyy emoji

Co za głupoty wciskają. Jedynym powodem wzrostu kosztów na jednego ucznia są niestety urlopy na poratowanie zdrowia nauczycieli i i w tym jest największy problem. Nauczyciele idą na urlopy zdrowotne w celu uniknięcia zwolnienia to jest największy powód wysokich kosztów utrzymania szkoły. Wydatki rzeczowe szkół i tak są na mizernym poziomie i w mojej ocenie są wydatkowane w sposób bardzo dobry. Nie można brać pod uwagę danych z jednego roku ponieważ często wzrost kosztów to również inwestycje w szkołach. Nie ma co porównywać szkół, w których nie było inwestycji w danym roku budżetowym z tymi co nie miały inwestycji. Taka ocena to brak znajomości faktów i brak rzetelnej analizy.

Dlaczego nic nie słyszę o przedszkolach, które są fundamentami całej edukacji dziecka. Stare sale, stare podłogi, brak podjazdów.

W szkole jest tak, im większe wykształcenie tym niższa kultura.Pozdrawiam wszystkie Panie sprzątające w szkołach !!!

A jaką sztuką jest to, że jest pani w pisie Ewa S. Przecież tak ładnie pluła pani na PiS w ostatnich wyborach co to się stało? Korytko wyczerpał?

Dzień nauczyciela? Pierwsze słyszę o takim święcie. Chyba Dzień Edukacji Narodowej, tak to jest jak się nie chodziło do szkoły

Matko jaka bieda

A jest w pomysłach na oświatę, żeby prezydent zrobił maturę?

Lecą do urn wybierać swojego, Okradnie tak samo jak każdego innego Dlatego nie głosować ten s****ysyn jest czerwony Wybrać tamtego - dobrze posypał zielonym Rąsia, rąsia cały czas kolesiów rządy Mamy poparcie nic nam nie zrobią tak wynika z sondy Spoko kiedyś spis majątku przedstawię Narazie wypierdalać rządząc świetnie się bawię.

Panie Piotrze, gdyby Pan wygrał Prezydenturę, w co osobiście wątpię skoro zaprosił Pan do współpracy Ewę S, do której bełchatowskie środowisko oświaty ma szczególny stosunek, (wystarczy zapytać żony) proszę absolutnie nie godzić się pod presją czyjąkolwiek, szczególnie z secańskiej na wiceprezydenturę ES . 

Stać nas, 20 tyś to nie tak dużo... To po co zbieracie kasę od rodziców? Na ksero, na papier toaletowy, to kpina. Jawna kpina.

Jeszcze nie tak dawno program oświatowy prezentowała Bełchatowianom żona pana Wysockiego, pamiętacie??? Wybrała ją pani Czechowska na wiceprezydent d/s oświaty właśnie! A potem pani Wysocka, szefowa, że tak powiem klubów gazety polskiej w porozumieniu z Macierewiczem i Milczanowską uciekła do PGE zarabiać prawdziwe pieniądze. Teraz to samo proponuje nam jej mąż, technik. Przypominam, że wcześniej oświatą w Bełchatowie przez dość krótki czas zajmowała się Barbara Dobkowska, żona senatora, która odeszła ze stanowiska z dość wielkim hukiem, zajmując teraz stanowisko gdzieś tam w powiecie za nasze pieniądze. Drodzy mieszkańcy Kaczogrodu!!! Tego chcecie dla naszego miasta??? Zastanówcie się po trzykroć zanim wybierzecie pisowca!!!

To jest Dzień Edukacji Narodowej, a nie dzień Nauczyciela. Czy ktoś pomyślał o uczniach i złożył życzenia?

zamiast życzeń macie prezent: 300zł na książki, ale dla was to za mało!

Dobrze gada, polać mu!

Na co to przyszło, Pani Urszula Dudek-Nitecka obok Ewy Skorupy. Gdy Pani Urszula była Dyrektorem PS Nr 1 doznała dużo "dobroci" od Pani ES

21 min konferencji PISu o sprawach oświaty, 4 osoby , wyłączność na mądrość w posiadaniu Ewy Skorupy w poprzednich kadencjach PLUS. Reszta pyta ES czy może się odezwać. Brawo Panie Piotrze.

Pani Ewo zgodzę sie z Panią co do korepetycji... jako rodzic musze wydac okolo 400 zl na lekcje uzupelniajace...

i dalej będzie Pani wydawać, jak Pani chce aby dziecko coś w życiu osiągnęło.

Hejterzy ziemniaki... Lepsze te propozycję niż kupowanie ludzi za 700 zl

Oświatę w wykonaniu Ewy Skorupy już mieliśmy. Skłócona ze wszystkimi Dyrektorami Szkół i Przedszkoli, nie kończący się konflikt i morze wylanych łez przez podwładnych Pani ES. Wystarczy , to już było . 

Nauka pływania w nowym basenie?

Nie wierzę EWA SKORUPA chce MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ A wydawało mi się, że ona kiedyś nadzorowała wcześniejszą. To co, znów chce i znów chce ją po paru miesicach olać?

dodaj komentarz