Rejestracja i logowanie

Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM]

Wydarzenia 26-09-2018 Autor: mjs
608

Choć ta informacja była wiadomą od kilku już tygodni, to dziś, na trzy tygodnie przed wyborami Piotr Wysocki oficjalnie został ogłoszony jako kandydat Prawa  i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Bełchatowa. Jego kandydaturę zaprezentował dziennikarzom starosta Waldemar Wyczachowski. 

W kilkunastominutowym wystąpieniu, w obecności kandydatów do rad miasta i powiatu Piotr Wysocki nakreślił kilka punktów swojego wyborczego programu. Zaprosił też mieszkańców do swojego biura wyborczego, by wyborcy mogli przedstawić swoje pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania Bełchatowa.

Pełny materiał video z briefingu prezentujemy poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

komentarze (608)
Dodaj komentarz

Senator Dobkowski popiera ze startującą w wyborach z żoną Barbarą też z PiS obecną Czechowską jako niezależną, oficjalnie PiS wystawił Wysockiego - dwie kandydatury związane z PiS, taki manewr, jak jedno wygra to są ustawieni. Ludzie nie dajcie się frajerzyć. Czechowska nieudolna, niekompetentna, osoba, jeszcze te skandale. Ktoś więcej niż tylko prezydent ... dla kogo? , przez lata kadencji nic w Bełchatowie się nie zmieniło. Beszczelnie rondo budują miesiąc przed wyborami, jeszcze źle zaprojektowane - za małe. Żadnych inwestycji. Żadnego pomysłu na miasto. Wielkie NIE dla tej osoby i drugiego niekompetentnego Wysockiego - chyba że chcemy sami się zniszczyć takimi kandydatami. Dobkowski i żona Barbara też tyle lat na stołku są wybierani a nic nie zmienia się - żenada.

Martwi mnie przyszłość tego kraju jak na was wszystkich patrzę. Pan starosta się kompromituje, co też mówi? Masło maślane wypowiedz kandydata - populista kolejny. 1) jakich mieszkań? gdzie jest wolny rynek?. Inwestorzy są od budowania nie miasto, miasto ma zapewniać meszkania komunalne dla najbiedniejszych i środki dla instytucji typu MONAR. Kto chce i pracuje sam sobie kupi dom czy mieszkanie. 2) Prezydent Bełchatowa chce mieć wpływ na konkurencyjność firm, wspieranie? gdzie ten wolny rynek i przejrzysta konkurencja - absurd. 3) ograniczony budżet - zwolnijcie 30 % urzędników i ze spółek miejskich, pensje obniżcie.- od razu będą pieniądze. 4) basen miejski - Hotelowi Sport, przedsiębiorcy ta inwestycja się nie kalkuluje, ale miasto stac na skarbonke do której będzie wkładac pieniędze których nie ma. My nie ciepła Hiszpania. 5) mniej prac domowych dla uczniów - jakie ma być społeczeństwo, niewykształcone, leniwe, nieodpowiedzialne, niezdyscyplinowane? mówi to osoba której opinia w tej sprawie jest znana - więcej zabawy za to będzie emoji 6)wsparcie osób niepełnosprawnych czy starszych - nawet chodników równo nie układacie czy zjazdów i podjazdów bez krawęznika wysokiego nie umiecie zrobić. Rada jest od tego nie prezydent, mieliście kilka lat na zmiany., ale czego się nie obieca, aby wejść na stołek.

Pytania mam. Czy to kolejny niewykształcony, pcha się do korytka ?? Jaki doświadczony zarządcą? Czlowiek to człwiek jakiegokolwiek sukcesu?? Czy tam nie stoja ludzie, którzy razem się poklepują po pleckach przy wódeczce i robią WŁASNE interesy? .... Co PiS zrobił przez ostatnią kadencje z obecnymi radnymi i prezydentową ?? To beszczelna kpina z wykształconych ludzi, ciężko pracujących, dla których ważne jest życie i rozówj gospodarczy tego kraju ..... żenada. Nawet nie umiał płynnie się wysłowić, wspomagając się kartką. Jedna grupa wzajemnej adoracji.

Kandydaci z PiS to cały zwierzyniec: jeż, gawron, kuc, dudek, itd. Nie dla cyrków!

Pietrek a czymśta w Grocholicach palili ekoeko gumofilcami

Wysocki jak ty mogłeś uwierzyć w to ze w Bełchatowie jest tylu głupich ludzi żeby Ciebie na prezydenta wybrać cymbale..rozumie walczysz dla dobra rodziny o stołeczki PGE..wiem wiem ale kiedyś was to zabiorą..jak zyć ty bedziesz wtedy biedaku

Bo to człowiek wielkiej wiary w piniunżki

Jaki Kandydat na Prezydenta..takie członki..żal na was patrzeć ..kury szczać prowadzać a nie w politykę się pchać

Wysocki a Brunhilda znaczy żuna w PGE (zatrudnili germanistke mierna germanistke na eksperta PR) ile zarabia ..pisali ze cos 40 tys zł na rączkę co miesiąc..smierdzace to troche ..co myslicie wyborcy kochani ?

gościu masz jakiś straszne kompleksy na punkcie wysockiej, może lepiej książkę napisz

Ale za to Wysocki i jego Brunhilda na pewno kompleksów nie ma emoji Nie mają też skrupułów korzystać z bycia przy władzy dla własnych materialnych celów. Nie dla dyrektorskiej pensji Wysockiej w PGE na was głosowałem w poprzednich wyborach. Won ! cwaniaczki !!! Drodzy Bełchatowianie wypłacą wam pensje w wyborach !!!

Przestań ,Brunhilda był szczupła

No i jarała tylko jedną pakę dziennie bo na trzy ją nie było stać , znaczy Brunhilda

Który to Jeż, kto to?

To ten który myśli, że in vitro to pizzernia.

Całe towarzystwo ma takie radosne miny jak na pogrzebie, bo co będzie jak wódz wtopi

Pisowcom gratuluję Yeża. Słyszałem, że Yeż robi herbatę z wody po pierogach.

Brak wykształcenia. Widać i Słychać....

Wyczachowski, nie kompromituj się

Hahaha wszystko z kartki, komedia.

O jak pięknie wszyscy, którzy pluli na PiS dziś są w pisie. Rozliczamy was podczas głosowania. Nie ukryjecie się pod znaczkiem pisu - plus.

Nie musimy tego jeszcze raz przerabiac. Zdecydowanie wystarczy

PiS ale to juz bylo i nie wroci wiecej....

Piotr to konkretny, pracowity i skromny człowiek, czy się to hejterom i przeciwnikom politycznym podoba, czy nie. Nie ma jak to krytykować innych samemu nic nie robiąc albo samemu będąc politykiem i wiedząc , że to wcale nie jest takie łatwe zadanie stać w świetle reflektorów, starać się a i tak ludzie wiecznie nie zadowoleni - hejtować innych polityków. Więcej byśmy zyskali, gdybyśmy wyszli już z tej targowicy, przestali wetować wszystko co się da, bawić w rozbieżne cele i skupili na naszym dobrobycie, współpracy. Razem możemy więcej i lepiej. każdy z nas jest różny, ma różne spojrzenie na świat, różne talenty i pomysły, zamiast się chamrać połączmy siły i zróbmy wspólnie coś dobrego. Narzekanie, obrażanie kogoś (najlepiej anonimowo zza ekranu monitora komputera czy telefonu)- to widać szczyt bohaterstwa dla niektórych.

Gdyby był pracowity, to zdobyłby rzetelne wykształcenie, a nie poprzestał na partyjnych kursach widzenia świata. A gdyby był skromny, z deficytem wykształcenia nie pchałby się na afisz. Ot, i cała prawda o panu kandydacie.

Zawsze ciekawiło mnie, co też takiego hejterzy próbują udowodnić? Co zdziałali? Chcesz zmian, uważasz, że umiesz lepiej, wyjdź do ludzi, przedstaw się, stań na środku i działaj. Nie masz odwagi? masz niską samoocenę i boli cię, że ktoś inny może znać swą wartość, chcieć działać?

Wartość to wy znacie, profitów z partyjnej przynależności, partyjne zera. Ciekawe gdzie byście byli gdyby nie partia która was powdtawiała na etaty. PARTYJNE ZERA.

Czy to ten co powiedzial co to jest 100000tys zl?

Media użyły odpowiednich słów, by oczernić p. Piotra 100 000, ale w skali roku! I podejrzewam, że chodzi tu o brutto. Czyli na rękę na miesiąc ok. 6250 zł. To nie jest jakoś mega dużo jak np. prezesi spółek. Ale wiadomo - mentalność zazdrości - ktoś ma więcej, potrafi tyle zarobić - to ja nieudolny co mam mniej - zgnoję go i każę, by zabrano mu pieniądze.

to tyle zarabiają elektromonterzy bez matury ?? średnia jest powyżej 3 w kopalni i elektrowni, komu ścieme wciskacie.

A to może media jego zonę Wysocką (twu muszę splunąć) na stołek Dyrektorski w PGE wsadziły , media wiedza ile ta miernota tam miesięcznie wyciąga 60 tys ? nie nie rocznie emoji

oj boli cię ta wysocka strasznie, może trzeba wyleczyć kompleksy

Tak sobie tlumacz.. My wiemy...

A co? Nie chcesz zarabiać więcej? Chyba o to walczymy, co? Każdy człowiek zasługuje na godne życie, spokojne i spokojną pewną przyszłość dla swoich dzieci. jedź na Ukrainę na Białoruś do Rosji, zobacz jak biednie tam ludzie żyją!! Na nas burżuje mówią! A.. My tak np. na Niemów, czy Anglików, których zarobki są o nieeebooo większe od naszych. To dzięki prawicy zarabiamy więcej niż Ukraina i Białoruś.. Gdyby nie prawica byłbyś teraz mieszkańcem rosyjskiej prowincji. emoji W stanie wojennym wjechały by ruskie czołgi i do widzenia....

Godne życie? To dlaczego wybiera swoich przydu........?

No słuchaj w krajach rozwiniętych, tej całej naszej Europie , do której tak wszyscy chcemy dążyć (i do zarobków) faktycznie 100 000,00 zł to są śmieszne pieniądze Tam lekką ręką 20 tys. PLN się zarabia. jeśli mamy równać to chyba do góry, nie do dołu. Lubię ludzi, którzy wkładają kij w mrowisko i potrafią wywołać ludzi z marazmu. Moi znajomi w Niemczech, po licencjacie potrafią zarobić ok. 50 000,00 zł. Co ty na to? i TAK, stać ich na wakacje na Hawajach z dziećmi, stać ich na fajny dom i samochód na wygodne życie.. a nas? sam wiesz.... skoro tak się rzucasz

Prawda. jak masz inżyniera w Europie Zachodniej , możesz za 150 000,00zł zarobić. fakt, że żeby mieć trzeba się postarać, zapracować sobie na to... ale ciężką pracą jesteś w stanie to osiągnąć a u nas.. niestety nie.. chyba, że jesteś Kulczykiem na przykład. On dużo zarabiał.

albo politykiem piartii rządzącej

Tyż piękna i zgrabna

Wszystkie Polki są piękne! Najlepsze witaminy, mają Polskie dziewczyny!!! emoji

Tak siostra

A ta bunia za nim, to nie siostra Pani A.W?

Siostry, szwagry, szwagiereczki- jedna klika

W Chrystusie wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami - jeśli to masz na myśli emoji

zboczeniec

A czy to prawda, że ludzie od W.W i P.W otrzymali wysokie premie w pracy na kampanie?

Łatwo to można sprawdzić. Wystarczy złożyć wniosek o udostępnienie informacji publicznej.

Do Marioli przy okazji o zarobki Zemlaka i Karasia plus ich nagrody za imprezy miejskie emoji

I co jeszcze wymyślicie

Słyszałem że jeż myli Reksia z Krecikiem

Ale ryje się pchają do koryta... Biada Ci Polsko.

Potrafisz tylko marudzić i hejtować, weź się rusz jak ci nie pasuje, wyjdź, stań na środku, pokaż się, przedstaw i działaj, program stwórz.. walcz z ludźmi zapyziałymi jak ty teraz Proszę! Nikt ci tego nie broni przecież. Do krytyki każdy pierwszy, gorzej z działaniami, co? emoji

I jeden ryjek emoji

Ale ryjom sie nie chce ruszyc z za monitora

same nowe twarze, widze ze starych juz nikt nie chce znów dać się skompromitować Waldkowi, szefowi wszystkich szefów, człowieka o ambicjach co najmniej prezydenta RP a nie potrafiacego sobie nawet poradzi ze zwykłym mandatem radnego ..

ty za to masz.. wstyd za TO emoji w domu przed monitorem do wypisywania hardy emoji pierwszy bohater, znawca ludzi, ekonomista, wyśmienity mówca, wspaniały przywódca emoji

Najpierw PLUS, a teraz PiS Skorupki. Czym Skorupka za młodu nasiąknie,tym na starość trąci.....

poziom wypowiedzi zerowy

Brawo ewa, z pewnością jesteś bardzo mądra

W jedności siła. Dwóch idiotów to już siła, plus Skorupa, sorry już trójkę wybierz panie

Osoba Wyczacha dostąpiła zaszczytu

Musiał być znajomy Maciara, na kandydata a ja myślałem że chodzi o jakiegoś znanego rozgarniętego była dobra działaczka Naturalna ale nie została namaszczona przez wielkiego mistrza takie życie

A kogóż to widzę w pisowskich szeregach !! Pierwsza osobistość Rogowca, ekonomista na miarę Nikodema Dyzmy, przystojniak przy którym Brad Pit chowa się pod dywan a niewiasty mdleją jak rażone prądem. Tak to on przytuptał do pisowskiego grajdoła, patrzcie to LEW .... nie to Tygrys ..... zbliża się to.. to... Wilk .... jest coraz bliżej to chyba LIS ...... już jest coraz bliżej o k**wa uciekać to YEŻ !!!!!!!!!

Magnucki gospodarny w Sanikomie

Piotr rozbił bank, ponad 500 komentarzy, przypadek?, Nie sądzę

Z czego 200 o jakimś jeżu. Kto to jest ja się pytam ????

Evemojielina to czerwona rozbawiona dziewczynaemoji

Czyżby się ta dziewucha wzorowała na swojej byłej szefowej J. Pawlikowskiej?

a co, rzuciła cie? emoji

A czy to prawda, że jest jedną z większych intrygantek?

Z Ciebie większy intrygant

Powodzenia Panie Piotrzeemoji Powodzenia Wszyscy którzy nie boją się " ubrudzić" i chcą coś robić, a nie krytykować, ośmieszać ....emoji 'Tak wiele można zdziałać każdego dnia. Możesz kogoś rozbawić, wywołać na jego twarzy uśmiech, dać mu nadzieję albo skłonić go do zastanowienia. Najważniejszym dniem w roku nie jest Boże Narodzenie ani Wielkanoc, Twoja rocznica ani urodziny, tylko ten dzień, który właśnie trwa, więc wykorzystaj każdą minutę. Żeby to zrobić, będziesz się musiał ubrudzić, bo tak działa świat. Owszem, życie to prezent, ale nie licz na pudełko z kokardką. Wiele lat temu pewien ksiądz jezuita zarzucił mi, że staram się żyć zbyt ostrożnie. Powiedział, że zachowuję się tak, jakbym dostała piękną sukienkę, włożyła ją na przyjęcie, a potem siedziała cały czas pod ścianą, żeby jej nie zniszczyć. Jakbym zrezygnowała z ciasta, ponczu i zabaw, żeby się nie ubrudzić. Miał rację. Tak bardzo bałam się cierpienia, porażki- tak bardzo bałam się życia- że obserwowałam je tylko stojąc z boku. Ale to już przeszłość. Już się nie martwię, czy się ubrudzę, tylko bawię się na całego... i bardzo możliwe, że wyjdę z tego przyjęcia jako ostatnia.'

...... poczekajcie zerknę na kartkę .... CIESZĘ SIĘ, A WIĘC CIESZĘ SIĘ!

o, "za Wacki" chciałby być radnym. Pewnie chce długi żony pospłacać.

YEŻ YOU CAN DO IT !!!!!!

Kandydatów wielu. Jeden wybór- tylko Matys

Ale żenada i jąkada.

a we sam wystąp ;]

HURRRAAA!!! BASEN!!! emoji)))))

YEŻ wybudowałby większy basen.

Czyli nowy tylko Marjan. Madz moj glos bracie.

Marian lat 15 emoji i na dorobku emoji

YEŻ YOU CAN !!!!

No i pojawił się !! Przyczajony tygrys ukryty smok ! 

Kto toto jest Yeż

Wygląda na to ze to gość który rozdaje karty w tej grze

A Pani radna Pawlikowska na sesji czy czas w telefonie.....

A Michał Wycza.... Kierownik gdzie?

Tam gdzie wstawił go YEŻ

A ja mam w marzeniach Bełchatów bez prezydenta

ale za to z królem zwierzą w postaci JEŻa

PiS już przerabialiśmy i wiemy jak było. Teraz poklepują się po plecach, a za chwilę zaczną drzeć koty. Dziękujemy za ostatni czas. Jednego nie można zarzucić NIE było nudno przez ostatnią kadencję ale czy tego właśnie chcemy? Oto jest pytanie?

Cieszę sie, ze od wczoraj interesujesz sie polityką

A jednak Jeż?

Dziś mamy kolejnego kandydata!

Mam nadzieję że wygra koalicja obywatelska!!!

Starosta to przynajmniej nauczył się na pamięć to plus.

Zero konkretów. Potrafimy zmienić ale jak konkret, konkret?????? Czytanie z kartki. Masakra!!!! Ktoś mu to napisał i sam nie wie co czyta. Porażka!!!!!!!!!!!!

No i co z tego. Nie widzisz ze JEŻ stoi z nim w jednym szeregu, to tak jakby już wygrał.

Dajcie żyć Jeż na radnego! On powinien być premierem emoji

Tylko ---->JEŻ

Dziś wybierzmy sensownie! Matys to jest jedyny sensowny kandydat

Zgłupiałeś matys jest bez szans, nie ma JEŻA !!!!!!

Przynajmniej jak się nie sprawdzi jako prezydent to będzie można napisać do kaczora a on zrobi z tym porządek a reszta kadydatów po wygranych wyborach było by bezkarne przez pięć kolejnych lat

Tak tak tak kandydaci i kandydaci a liczy się tylko Jeż!!!!

ha i teraz wszyscy wiemy dokąd tuptał nocą JEŻ emoji emoji emoji

YES YES YES !!!!! Jak mawiał klasyk

Chyba Jeż Jeż Jeż

może kompromis ? YEŻ YEŻ YEŻ !!!

A dziś jeszcze będzie gorąco... Panie Grzegorzu niech Pan powie swojemu koledze że warto czasem wylogować się z komputera

Jeż nasz prezydent!!!

Hehe ale że mają Jeża to się chyba nikt nie spodziewał

Ha ha ha. Jesteś w błędzie !!! To YEŻ ma ich !!!

Gdzie konkrety?? Żaden kandydat nie przedstawił na tą chwilę nic ciekawego

To masz szansę! wbijaj sie w luke i walcz o prezydenturę!!!

Hejterzy PiSlandu to napewno Jeżowcy i kandydatka do sejmiku... Ekipę internetowa zebrał pewnie też brat starosty

Jakiś ty mądry emoji Sam startuj na prezydenta *_*

Profesor politolog ekranowy znawca.

Mam pytanie. Gdzie byli ci ludzie ze zdjęcia kiedy Pis nie był u władzy? No właśnie nie było ich. Wiec zastanówmy się czy oddać na to towarzystwo głos.

Taki znawca jestes, ze wiesz kto z kim byl a kogo nie bylo. Trolowa kreatywnosc, ktorą łykają niezorientowani. Gdzie ty byles przez ten czas, wiekszosc z was jest polityka zainteresowana jak sa wybory. Na konsultacje spoleczne przychodzi 25 osób a potem glosno krzyczy 250 ze nie tak, ze mozna inaczej, ze nie w tym miejscu, ze za tanio, ze za drogo. A to sie tak nie da.

Tak jestem znawczynią takich karierowiczów jak ty.

I nie będzie ich kiedy Pis przegra emoji

Jestes zwycięzca

Piotrek, pokaż tym paniczykom gdzie ich miejsce!!!

JESZ na krUla !!!!

u nas to ci sami królowie, dobrze Piotr jeden normalny sie pojawił, bez napinania, z kartka za to uczciwy i normalny HEJTUJCIE BURAKI! emoji emoji emoji śmiało, traćcie czas na jechanie emoji

Piotr na prezydenta!

Piotr na prezydenta grocholic! Won od Bełchatowa!

nikt tego nie wie, ale ja wam powiem, zgadnijcie kto będzie sterował tym Panem z tylnego siedzenia. Tak zgadliście JEŻozwierz !!!!!!!

hehehe jasneee jeże, gołębie i delfiny emoji

"Posły osły se na tory a na torach tłok był spory pobrudziły se kopyta stojąc w tłoku do koryta"

"osły osły se na tory a na torach tłok był spory pobrudziły se kopyta stojąc w tłoku do koryta"

Popieram.Marcina Rzepeckiego... Przedsiębiorca wie jak zarządzać miastem

Podpieraj dalej....

Sama nie wiem na kogo oddać głos. Bełchatów potrzebuje gospodarza a w ostatnim czasie to pomimo wielu wad był nim Chrzanowski.... Na rondzie były kwiaty miasto było czyste a na dniach Bełchatowa grały przyzwoite zespoły... Chce by to miasto żyło siła swoich mieszkańców... Na tą chwilę mało kto ze sobą rozmawia a wszystko dzieje się na portalach... Uspokoimy się trochę info nam dobrze zrobi ... Chce by prawica i lewica pracowali razem dla dobra tego miasta

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera.nie wyższe wyksztalcenie lecz plecy zrobia z ciebie prezydenta...juz to kiedys przerabialismy i dziekujemy...dobrymi checiami pieklo wybrukowane.

nie musi mieć wyższego, ważne żeby kompetentnymi , wykształconymi , takimi co chcą coś zmienić się otaczał co będą go wspierali, potrafili uzyskać wsparcie z funduszy UE a miasto rozkwitnie. Widać że buraków odsunął a ci którzy stoją za nim godnie się reprezentują . Zaskoczyli bardzo pozytywnie, spodziewałem się ludków zaniedbanych, takich nijakich a ci widać że bardzo ogarnięci . Piszcie co chcecie ale człowiek konkretnie mówił - nawet jak czytał ale szczerze o problemach naszych wspólnych bełchatowskich . Hejtujecie bo tyle wam się chce wysilić ale niektórzy z was za +500 fury wzięli na kredyt i mają za co spłacać przez pięć lat .Która partia do tej pory dała taki prezent?? niby tacy źli ale zobaczycie jak głupio zagłosujecie i PiSU nie będzie w przyszłym roku to zobaczycie jak boli mniej w portfelu o te 500+ a niektórzy nawet +1000! Możecie pluć ale PiS i ten kandydat to gwarancja i szacun że ludzie stoją na pierwszym miejscu i widzi największe problemy. Nie jedna nie poszła do pracy bo kasa z +500 załatwia temat opieki nad dziećmi ale fałszywie hejtuje - przekonasz się jak bardzo boli jak nie dostaniesz kasy albo ochłap . Miejcie ludzie rozum i głupio nie głosujcie czasem głupi głos odbierze to co otrzymaliście , a starszym do emerytury będzie brakowało znowu 5 lat!! Tak może się stać , bo już w tym roku dacie tego początek jak PiS wykreślicie - w przyszłym już będzie za późno. Wysocki , będzie dobrym prezydentem - miej swój rozum głosuj na NIEGO!! a nie na oszołomów albo tych co nic do tej pory nie zrobili

o widać sekta hejtuje , solą w oku te fury - a co nie prawda?

Idąc twoim tokiem rozumowania to równie dobrze miastem mógłby rządzić i 19-latek, no bo przecieź też jest wykształcony, kompeteny, a yo że jeszcze nie ma wyższego wykształcenia to oj co tam...a ja uwazam, że powinno w trybie natychmiastowym zmienić sie prawo wyborcze i nkikt kto nie ma chociaż licencjata i skonczonych 30 lat w ogole nie powinien mieć szans i moźliwosci ubiegania się o fotel burmistrza czy prezydenta miasta. A ty glosukacy za piotrem zmien lekarstwa bo pieprzysz jak sałatkę meksykańską.

...o jeszcze jeden wiedzący o życiu !! weź przestań, co za przykład podajesz? to chyba jest logiczne ale jest demokracja czy ekonomista będzie dobrym prezesem ? tak , tylko wtedy jak dobierze sobie kompetentny i chętny do pracy zespół - sam wszystkiego nie zrobi. Więc Piotr na PREZYDENTA!!

A może tak coś o drożejącej żywności i paliwie dzięki 500 plus? oj Chyba niewygodny temat dla pana Piotra i Pisu.

Bo to za pisu ceny nagle ida do gory. W mainstremie ostatnio krzyczeli, ze przez 500+ i inne pomysly pisu prad zdrożeje, tylko nikomu nie chcialo sie poswiecic 5 min i poguglac dlaczego ma zdrozec. Leniwiec nie znawca jestes

pierdu pierdu ja się zdrzemnę.

a co? za poprzedniej władzy to nic nie zdrożało??? emoji

"wsparcie z funduszy UE" po tym jak nas wyprowadzi rządząca władza? Hahaha, dobre! Wtedy Unia jest cacy emoji

hej... ale , ale... my Unii też płacimy.... to jest takie kredyt kredyt ;] wszystkie państwa europejskie maja ten problem jadą po unii ale za razem jest ona pewnym finansowy - gospodarczym wsparciem ;]

ale nie wszystkie chcą wyjść.

A jako mieszkanka tego miasta chciałabym by ktoś zadbał o parki dla zwierząt... Dlaczego czworonogi są pomijane? W każdym.wiekszym mieście coś się dzieje a to specjalne parki czy strefy tu nic.....

skoro obiecują basen, to jeszcze basen dla piesków i węży! emoji

dla dziadków PDO parki już są (tfu, betonują nadal), teraz dla piesków i kotków i chomików karuzelki emoji

To żeś klopo teraz wymyśła. Psa miejsce jest w budzie i na łancuchu.

właśnie !!!! dlaczego CZWORNOGI są pomijane ?????

Postuluję o basen dla czworonogów!

dlaczego czworonogi sa pijane? O.o aaa.. sorrry.. pooomijane.. NO WŁAŚNIE dlaczego żaden kot i piesek nie wystawiły swojej kandydatury?!? :/

jest JEŻ emoji

Kuźwa, są ważniejsze problemy. Choćby brak miejsc pracy, brak mieszkań.

Mieszkania są. Trzeba je sobie tylko kupić. No ale to ponad możliwości przeciętnego socjalisty.

Żądamy nowych budek lęgowych !!!!

co ty pitolisz czworonogi to najczęściej pomijany temat , czujemy się dyskryminowani

Sama prawda

Jedyna szansą dla naszego nieszczęsnego miasta jest napływ inwestycji a tych brak. Pracy jak nie było tak nie ma... Szkoda że kilka lat wyludniony się i będziemy zbierać buraki lub truskawki u Niemca. Tak to niestety działa. Kopalnia upadnie tak jak elektrownia i będą wybory na sołtysa tak będzie zoabzcycie że mam rację. Po co baseny ścieżki jak wszyscy w Warszawie lub Wroclawiu

ale tez trzeba coś zrobić, żeby jednak to miasto zyło a nie tylko źle wróżyć tak to każdy potrafi ale ruszyc 4 literki i cos zadziałac to łuuu, nie koniecznieee ;]

jedyna szansa dla tego nieszczęsnego miasta to JESZ.................

Za kilka godzin może wybuchnąć wielką polityczna bomba!!

tak, Xena wyląduje i powie, że startuje "D

JESZ ogłosi że startuje na prezydenta ?????

Tylko Gryczka!!!

Loda mu już zrobiłeś,trollu?

tylko JESZ !!!!!!!

A jak dla mnie tylko Marjan ma realna szansę zmienić miasto....

Ciekawe co teraz będą jeszcze wszyscy obiecywać?

A Pani Ewa Skorupa to teraz w pisie? No pięknie....

Pewnie, że pięknie, dobrze, że poparła Piotra! Wie co dobre!!!!! Ma wieloletnie doświadczenie w samorządzie o polityce nie wspomnę a ty?! emoji

Ewa to instytucja sama w sobie. Nawet z 10 chłopków jakich kolwiek bądź z jakiego tam chcesz ugrupowania nie da jej rady.

Czy dziś mamy ostatnią sesje? Bo jeśli tak to na bank będzie jakiś cyrk i szopki przedwyborcze.. warto więc albo się wybrać albo oglądać.

fajnie, że interesujesz sie poltyka tylko po to , żeby marudzic i hejtować, sama rusz pupe i weź się i cos zrób emoji negować to prosta sprawa.. najniższa linia oporu jaką mozna obrać

Każdy obiecuje basen? Widać temat na czasie... Szkoda że nikt nie pomyśli o odkorkowaniu ulic i ruszenia trochę strefy ... Pracy z dobrymi zarobkami jak na lekarstwo... Miasto za parę lat będzie duża wioska

A kiedy koniec inwestycji na.przytorzu?

Nikt nie da wam tyle co kandydaci przed wyborami....

Nie prawda emoji TY dasz więcej! emoji

Ja zagłosuje na kandydata który da młodym pracę a na tą chwilę takiego nie widzę

Tylko PLUS zmieni miasto bo postawił na młodych. Mają realny plan na zmianę miasta

No jasne. Pozwalniają innych, żeby dać pracę swoim. Młode wilki głodne i spragnione.

Grzesiu... emoji Plus i PiS to najpoważniejsze akurat ugrupowania w Bełchatowie, choćby faaala hejtu pod tym artykułem o tym świadczy ;]

Ile jeszcze będziemy czekać na jakieś normalne kandydatury?

no właśnie, sam się zgłoś emoji tyś jest wspaniały emoji

Kto to jest ten Jeż????..... Niech mi ktoś opiszę te postać..... Piszecie a połowa ludzi nie ma pojęcia o kim mowa?

Jakim trzeba być leszczem aby niż znać Jeża

ha ha czrny Qń pisu , wuderwaffe wysockich, zbafca Bełchatowa i Rogfca, niekoronowany król fszskiego i fszyskich ....

Na tą chwilę druga tura Gryczka Wysocki Albo Gryczka Matys...

No i **** po wyborach, przecież ten kandydat nie ma szans. Ale cóż to !!!! Widzę w pisowskich szeregach pierwszą postać rogowca. Człowieka o urodzie Ryśka z klanu, elokwencji Lecha Wałęsy i zdolnościach ekonomicznych Ryszarda z Madery. TAK TO ON !!!! Jedyna szansa pisu JEŻozwierz !!!!!! Gdyby tylko on został kandydatem pis miałby fotel prezydenta w garści........

To będzie ciekawe kampania kupuje popcorn

No właśnie a a czy bedzie jeszcze jakiś kandydat?

A co z nimi?

Poczekajcie jescze na Nasz Dom

Czekam na inne konferencje

Dopiero się zacznie wszystko za tydzień dwa...

Będzie podobno dziś wesoło.... Sesja się zbliza

Kiedy reszta wystartuje?

PiS wstawia na młodych do rady! i dobrze! będziemy na nich głosować

Piotrek, czy Broncu już się zabrał za czarny pijar i pisanie komentarzy?

Pamiętaj Broncu, że to wkrótce do Ciebie wróci w takiej lub innej formie. Pamiętaj.

Popełniłeś Broncu w poniedziałek błąd, a ja Ci tego nie zapomne. Nawet więc, postaram się zebys ty nie zapomniał

Anonimowy twardziej. Mam szacunek do takich emoji jak każdy

może leki pomylił, daj mu spokój.. wiesz jakich tu promują aptekarzy emoji

hehe co wy jesteście za ludzie? groźby karalne????? i chcecie do polityki? co on kota ci powiesił?? emoji matkę zamordował.. niieeee to tylko polityka, ale po tym jak niektórzy się do niej napinają widać, że w zyciu nie powinni w tym siedzieć!!!! np. TY jestes doskonałym przykładem politycznego psychopaty -_-

Czarny PR? A kto nabija komentarze? Gryczkowie lub wiecej niż czechowscy

Nie ma czasu kruca bomba na głupoty

Katastrofa gorszy nawet od Kulińskiego. Załamka.

nikt nie jest gorszy od Kulińskiego

Gryczan? emoji

Lepszy prezydent czytający z kartki niż lansujacy się w skórze w godzinach pracy.

Pan Wysocki..po jego lewej stronie Pani Ola z działu komunikacji korporacyjnej, pracownik jego żony z PGE GiEK....przypadek..?

Żaden przypadek, zatrudniona na sekretarke do UM jak Wysocka była vice, mówiła do niej ciociu .Potem razem z Broncelem migracja z UM i kariera w PGE.

Przypadek ze sie ludzie znają, albo otaczaja zaufanymi? Ameryka zostala juz odkryta.

Stara zasada TKM. Ot cała Ameryka...

Też bym wolał się zaufanymi ludźmi otoczyc niż szujom i manipulantom z UM zaufać A jak np. Marka zrobili?!? ;] dał pracę róznym ludziom to go potem zrobili w bambuko

A czy pan kandydat tez będzie rządził z kartki, skoro taki doświadczony i tyle wie o mieście i jego problemach?

Gryczany to wieczny rządzący a przed wyborami nie przyznaje się nawet do samego siebie

Był artykuły o Marysię ziemniaki wylewali zlew pomyj, jest o Wysockim ziemniaki hejtuje, poziom tego środowiska to dno

Basen super, Bełchatów chce basenu i właśnie tam gdzie był stary, tylko żeby nie była to pusta obietnica

Nie trzeba mieć przypadkiem jakiejś szkoły kandydując na prezydenta???

Logistyke w pitrkowie albo wuef?

lepsza teologia, średnie techniczne jest beeee????

No, srednie techniczne to musi byc jakis patol. Ludziom sie jeb*e w glowach

Żebyście się wszyscy nie zdziwili już następnego dnia po wyborach. Nagle okaże się, że nic się nie zmieniło, że poprawiło się tylko wybranym i ich rodzinom. Programy, obietnice...

Widze ze lewa noga sie wstalo.

Aktyw pisowski już nie śpi, już minusuje!

Aktyw pisowski nie zrobil prawie 400 komentarzy, tylko ktos sie zagrożony poczuł

Będę głosowało na Piotra Wysockiego. Podoba mi się program. Czekam na mieszkanie plus i basen. Pani Marioli już dziękujemy.

PIOOOTREK TRZYMAJ SIĘ

Musimy zatrzymać koalicję Gryczka Czechowska dzieki której mamy smród w mieście i trawy jak w dżungli amazonskiej

jestem z PiS, ale znam w tym gronie zaledwie kilka osób. Coście uczynili z tą organizacją? To będzie sromotna porażka. Kandydata Radomska w Bełchatowie.

Ściemniacz!

Dlaczego Grzegorz po raz kolejny robi kampanię w trakcie godzin pracy??.... Jak on tak szybko się przemieszcza? Czy to zasługa Marka GTA?

Czechowska to porażka

Na tą w czarnej kurteczce z mikrofonem to może bym jeszcze zagłosował : ) jak by mi coś obiecała ; )

Mają szanse z taką ekipą, brawo PIS

Dobrze Piotr wypadłeś jesteś wiarygodny

"wszystko dla zysku dla zysku uśmiechy i obietnice kłamców wszytko dla zysku dla zysku cały ten porządek jest dla zysku A ty jesteś potrzebny tylko do pracy aby im pomagać utrzymać się przy władzy cały ten porządek do tego się sprowadza że władza daję kasę a kasa to władza "

Droge masz wolną, jak to taka kasa za nic nie robienie to dlaczego nie ogladam twojego briefingu? Dup* nie chce sie ruszyc tylko narzekac. Porobilbys tak pol roku to bys zobaczyl, ile czasu inwestujesz i ile z tego wyciagasz

Coś mi to przypomina: https://youtu.be/xGsDEAbCaZA

Wszyscy tylko nie PIS w moim rodowitym mieście. Dosyć bałaganu PISowskiego. NIE NIE NIE

To lepiej na ciebie niech będą złodzieje z popopoooo

Oczywiście dla ciebie lepsi złodzieje z własnej partii!

Kto cos ukradł, dawaj nazwiska i opisz sprawe. Przeciez jestes anonimem, nie musisz sie bac odpowiedzialności. Ah, no tak, weryfikacji sie boisz sciemniaczu forumowy

Zgłoszony na kandydata na prezydenta BEŁCHATOWA przez posłankę z RADOMSKA. Po Kopalni i Elektrowni teraz skok na miasto. Nie pozwolimy na to.

Niech próbuje sił w Radomsku

Aha, ludzie stąd maja w radomsku a z radomska w Bełchatowie. Tak juz bylo, czas to zmienić Wysocki!

tak Grzesiu, wiemy emoji

Wypadli dobrze.... mają Ewę, ten cały Piotrek, też widać taki dobry chłop z twarzy, nie udaje.. czytał z kartki a coo... Ważne co czytał i co mówił i jak obiecuja, żeby dotrzymali obietnicy bo program ciekawy, nie powiem.... in ile z tego zrealizują pytam

shit, obejrzałem to i już tego nie odzobaczę. widzisz mary jolko do czego doprowadziłaś? jeden super samorządowiec poleca drugiego jeszcze lepszego ;-) a obu trzeba pogonić na siódmy zagon... musiałoby mnie nieźle pokręcić, żeby zagłosować na tę kandydaturę. i jeszcze basen obiecuje ;-) fantasta

a co złego jest w basenie... moje dzieci latem mi marudziły, że w mieście nie ma na miejscu a kiedys to ponoc był I po co to likwidowali?

Żenada roku

a no słuchaj, idź sam swoją kandydaturę zgłoś program przedstaw... stój z dziennikarzami nawet jak dżdżczy , wieje i wystaw sie na krytykę schowanych pod kocykiem wiecznie niezadowolonych (i tu UWAGA nawet z super pomocji w Lydylu czy Biedrze) Grażyn i Januszy sukcesu emoji emoji ino daj, daj daj ikaryny i Seby i promocje i każdy złyyy, każdy poodły emoji

Nigdy. Nigdy nie zagłosuje na buca, który uważa że 100 tyś zł rocznie wynagrodzenia to mało. Jeśli to dla niego mało, to co dopiero będzie jak się wszkrabie na stołek???

Zemlaka byś wziął pod lupę jak z kolegą nagrody za imprezy miejskie koszą to ŁOOOOO emoji

Wielu młodych ludzi wierzy w Piotra, oby się nie zawiedli!! Piotrze, w tobie nadzieja!

Jacyś tacy bardzo smutni Ci ludzie na tych zdjęciach.... No bo z czego tu się cieszyć, jak połowa z tych ludzi stoi tam bo musi.

smutni, bo lato się skończyło i ZIMNO emoji

Głosując na Plus, Ziemniaki czy pożal się Boże, Nasz Dom, głosujecie na PIS, czyli sitwę kolesi, którzy zrobili totalny syf w tym mieście.

zmień leki.... te sa... z ł e

Zmieniłem. Mam te same co Jarosław.

A najlepsze dropsy ma Antoni.

który? ten nasz bełchatowski? prowadź że do niegooo! emoji

Podaj namiary. Jeden telefon i Misiewicz dowiezie limuzyną.

czyżby? sprawdź że te opakowania emoji

Program wyczesany i koleś wydaje się też kumaty, nie taki paniczyk, co to nie ja, ale taki swojski chłop co i do roboty i do polityki.

Pół roku temu chciałem głosować na Wysockiego. Niestety dowiedziałem się o nim to i owo, jak po znajomości sobie załatwiał kolejne to rzeczy i jestem też pewien, że jego prezydentura nie różniłaby się niczym od Czechowskiej. Jak zaczęła się kampania zastanawiałem się nad Gryczką a Matyśkiewiczem - NO WAY. Zaczęli się żreć, w internecie walczyć, banery zrywać, niszczyć, brakuje, żeby sobie na Narutowicza mordy zaczęli obijać. Widać, że robi się nerwowo bo chodzi o władzę. Dlatego wybieram Marjana. MAM DOŚĆ WAS WSZYSTKICH BEŁCHATOWSCY DYGNITARZE! DOŚĆ!

Marjan jest rzeczywiście dobrym kandydatem, ma dużą wiedzę i widać, że pomysł na miasto ale boję się o jego doświadczenie. Młody jest. Nie wiem czy na niego zagłosuję, raczej wybiorę Grzegorza

te pomysły już za plusa w mieście hulały synku emoji

Marian i Grzegorz.... to jak Marian i .... Hela emoji

To i OWO - czyli plotki znudzonych fanek Klanu i Plebanii Co to plotkowały "a słyszaała pani, pani kochana.. te ludzie, takie tu i tam..." emoji niezwykle wiarygodne i sensowne jak twarde kartony w serialu

Świetna kampania emoji

Jeśli faktycznie zrealizują to wszystko z poparciem finansowym "od góry", to mają mój głos już dziś.

Pani Skorupa PiS i Plus w jednym emoji

to jest kobieta instytucja nasza lokalna Margaret Thatcher

Nie wierzę ani jednej osobie, z tych które tam stoją. A niektóre no cóż mocno w manipulowanie w to przedstawienie.

te osoby które tam stoją to są fajni ludzie.. szczerzy i konkretni.. BARDZO dla s z U j niewygodne emoji

taaaaaaa zwłaszcza starosta, szczery i konkretny, daj se spokój ...

wiem Grzesiu..... będzie lepiej, za rok znowu wakacje.. opalisz się elegancko emoji

Z kartki? Bez pytań? Chłopie co Ty tam robisz.

a idź i wygłos lepiej miszczu emoji

miało być bez pytań, bo na konferencji będą odrębnej a tu czas wyliczony i jeszcze zadania z zakresu rady miejskiej ludzi goniły jak byś (jak widać) NIE WIEDZIAŁ emoji emoji emoji a że z kartki to akurat normalnym ludziom nie przeszkadza, chyba, że jestes nauczycielem polskiego ąę i wymagasz proklamacji jak wierszyków od ludzi emoji

Piotr zrealizuj Mieszkanie Plus i masz głosić całej naszej rodziny

PiS z Plusem w drugiej turze. #polskajestjedna

POPIERAM! Matys z Piotrem są jedynymi konkretnymi kandydatami.. reszta to tani cyrk, który stara się (jak widać tu na forum na przykład) ich zdyskredytować i opluć

A pisów wiele....

Pani Ewo powodzenia

Ewy krętacze boją się jak ognia! To jest konkretna polityk. Lubię tą babeczkę!

Ja za to pamiętam gdzie do tej pory pracuje Kopek i Pawlikowska

Pamiętam jak ludzie ziemi ściskali się z Senatorem i Nauczycielka

A gdzie GTA kandydat Gryczka?

O czym ty starosto mówisz o czystym sumieniu? O uczciwości wysockiego bój się Boga. Wasze sumienia są jednakowo czyste.

Hah dobre trollu

Cionglo jest ich patronem, num,er 4 zdaje się na liście do powiatu.

Drodzy wyborcy, pamiętajcie głosując na PiS i Wysockiego oddajcie głos również na Olszewskiego, chrzanowskiego i matyskiewicza czyli na plus gowina...

Grzesiu.... weź nie świruj emoji emoji

Proszę bardzo pani Skorupa co pluła na PiS w pisie. Broncel co z pisem nie chciał mieć nic wspólnego w pisie. Ta miła pani, która ludzi nie zna a znała przefarbowana. Wysocki, który gra na matysa. I inni, którzy wierzą, że im pomoże. Jak tu wierzyć w ludzi?

JAKA sKORUPA?

może po prostu wzięli się ludzie konkretni zebrali, zaprosili młodych konkretnych i chcą zrobić coś dobrego w tym mieście... a ludzi wszędzie poznać można jak się jest komunikatywnym i w porządku! emoji

Mieszkanie plus musi tu powstać

Pan Wysocki na Prezydenta Bełchatowa i suuuuper program wyborczy !! przynajmniej konkrety- mieszania !!

Wysocki jak ty mogłeś uwierzyć w to ze w Bełchatowie jest tylu głupich ludzi żeby Ciebie na prezydenta wybrać cymbale..rozumie walczysz dla dobra rodziny o stołeczki PGE..wiem wiem ale kiedyś was to zabiorą..jak zyć ty bedziesz wtedy biedaku

Suuper jakala i wystrach straszny. Serce zaraz stanie

hehehehe emoji dory jesteś emoji rozbawił mnie ten komentarz Ale wiesz, gość ma tyle na głowie spraw, że z konferencji na jakieś potkania chyba rady miejskiej jeszcze jechał, czy w komisjach jakichś jest... no urobiony po pachy i jak serce stanie to z zarobienia

Nikodem Dyzma przy Wysockim to Pikuś.

To ty nie widziałeś Zemlaka i Karasia (czy jaki im tam.. ) emoji

Moze otworzy w Bełchatowie panstwowy bank energii maciera

jeśli to nam dobrobyt polepszy to nie mam nic przeciwko! emoji

ja znalazłamemoji)))

Reporter emoji emoji emoji

Ilustracje do podręcznika pt. "NEPOTYZM I KOLESIOSTWO" proszę znaleźć jedną osobę na zdjęciach która nie dostała pracy po znajomoći. TO PRAWDZIWA OFERTA PISU W BEŁCHATOWIE.

Pismaker idź coś poczytaj, zrób coś fajnego, nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie

Czytam, robię a żyłka to się raczej tobie napina klakierku pisowski emoji emoji emoji emoji emoji emoji Ja ma niezły ubaw emoji

Weźcie chopaki, noo ja nie mogę! Se siedza i się wyzywają ot polityka!b emoji emoji

Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] Wydarzenia 26-09-2018 Autor: mjs 266 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 1 Choć ta informacja była wiadomą od kilku już tygodni, to dziś, na trzy tygodnie przed wyborami Piotr Wysocki oficjalnie został ogłoszony jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Bełchatowa. Jego kandydaturę zaprezentował dziennikarzom starosta Waldemar Wyczachowski. W kilkunastominutowym wystąpieniu, w obecności kandydatów do rad miasta i powiatu Piotr Wysocki nakreślił kilka punktów swojego wyborczego programu. Zaprosił też mieszkańców do swojego biura wyborczego, by wyborcy mogli przedstawić swoje pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania Bełchatowa. Pełny materiał video z briefingu prezentujemy poniżej. Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 1 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 2 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 3 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 4 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 5 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 6 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 7 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 8 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 9 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 10 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 11 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 12 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 13 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 14 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 15 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 16 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 17 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 18 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 19 Piotr Wysocki ogłosił oficjalnie swój start w wyścigu o fotel prezydenta Bełchatowa [FOTO][FILM] 20 komentarze (266) Dodaj komentarz Pismaker idź coś poczytaj, zrób coś fajnego, nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie Pismakerstop Pismakerstop 21:25, 26.09.2018 Odpowiedz Zgłoś 1 2 Ilustracje do podręcznika pt. "NEPOTYZM I KOLESIOSTWO" proszę znaleźć jedną osobę na zdjęciach która nie dostała pracy po znajomoći. TO PRAWDZIWA OFERTA PISU W BEŁCHATOWIE.

Ilustracje do podręcznika pt. "NEPOTYZM I KOLESIOSTWO" proszę znaleźć jedną osobę na zdjęciach która nie dostała pracy po znajomoći. TO PRAWDZIWA OFERTA PISU W BEŁCHATOWIE.

zaraz ci wypisze inne ugrupowania polityczne i prace po" znajomościach" emoji

Tylko Wysocki gwarantem uczciwości w mieście, nie godzi się na dziwne układy to go teraz chcą co niektórzy oblać wiadrem pomyj

Ilustracje do podręcznika pt. "NEPOTYZM I KOLESIOSTWO" proszę znaleźć jedną osobę na zdjęciach która nie dostała pracy po znajomoći. TO PRAWDZIWA OFERTA PISU W BEŁCHATOWIE.

Cała zjednoczona prawica za Piotrem , kto nie skacze ten z PO

Wpis na poziomie Giertycha

Ilustracje do podręcznika pt. "NEPOTYZM I KOLESIOSTWO" proszę znaleźć jedną osobę na zdjęciach która nie dostała pracy po znajomoći. TO PRAWDZIWA OFERTA PISU W BEŁCHATOWIE.

Ilustracje do podręcznika pt. "NEPOTYZM I KOLESIOSTWO" proszę znaleźć jedną osobę na zdjęciach która nie dostała pracy po znajomoći. TO PRAWDZIWA OFERTA PISU W BEŁCHATOWIE.

robisz kopiuj - wklej? Ej noo weź!!! emoji emoji emoji

wcale nie emoji

wcale, że tak emoji emoji no widze no... emoji

Ilustracje do podręcznika pt. "NEPOTYZM I KOLESIOSTWO" proszę znaleźć jedną osobę na zdjęciach która nie dostała pracy po znajomoći. TO PRAWDZIWA OFERTA PISU W BEŁCHATOWIE.

Ilustracje do podręcznika pt. "NEPOTYZM I KOLESIOSTWO" proszę znaleźć jedną osobę na zdjęciach która nie dostała pracy po znajomoći. TO PRAWDZIWA OFERTA PISU W BEŁCHATOWIE.

Więcej PiSu w mieście! Mało jeszcze narozrabiali w kopalni i elektrowni? To oddajmy im całe miasto...

Broncel co ty tam kurła mać robisz ? 

to akurat sa fajni ludzie, SZCZERZY nie jak te zakłamane panienki co najpierw Otrębie lizały 4 literki a później na nią pluły jak sie władza zmieniła emoji emoji emoji

znajd w um czy w gminie, lub starostwie , lub byłych wśród byłych pracowników tych urzędów choć jedna szczerą osobę, to dam ci swoją 3 miesięczna pensję, zapewniam cię, że nie znajdziesz takowej osoby, skąd to wiem, a stąd, że jeszcze do niedawna sama tam pracowałam. ( nawet ja sama aby przez tyle lat się tam utrzymać musiałam był czasem zakłamana), na szczęście to uz za mną.

a wiesz, że znajdę! tylko nie mówią wszystkiego wszystkim, bo wiedzą jakie gnidy są po urzędach powciskane zresztą tylko idiota skończony wszystko wszystkim mówi

Dziękuję, szczera prawda, ci pseudo politycy łamią ludzi w tych urzędach, zmuszaj do kłamstw, świetni to widac na przykładzie starostwa ...

tu masz racje w UM też, jak ktoś był szczery i uczciwy to go wypeprzali emoji

ma parcie na szkło podobnie jak jego kuliżnaki z um elminowska i szymańska

Z za monitora to ty swiata nie zmienisz. Mądry ten co mu sie poza strefę komfortu nie chce ruszyc. Wyjdz do ludzi, zrob cos, poprowadź, zorganizuj.

Wole z tąd sie wymadrzac

schować głowę pod koc.... i wypisywać WYPISYWAĆ, wYpIsYwAć emoji

ładne są *_*

Grigori to tyle załatwił że Kopek i Pawlikowska w Wod Kanie

To nie PiS tyko ludzie Macierewicza pierwszy raz będzie trzeba głosować na prawicę u Pani Prezydent bo analizując listy to tam są prawdziwymi prawicowcy lojalnościowcy.

Macierewicz to viceprezes PiS, więc kto za nim ten za PiS, a kto przeciw to chyba za PO

no tak.. organista i jego kolega? weźcie chopaki noo emoji bełchatowska pietnastka za pasem, pobiegajcie, brzuchy pozrzucajcie

mam obawy ze ten Wysocki wygra z Gryczka, szkoda, Gryczka okazał się bardzo skuteczny w starostwie, postawił powiat na nogi, masę kasy pozyskał do powiatu, swietnie dogadywał się z gminami, nie pozwolił się odwołać, eh szkoda ...

A kto to Panu pisał? No inni kandydaci to chociaż z pamięci mówią...

Czechwowskiej już dziękujemy

Chciałbym wszystkim przypomnieć, że niema Mariola to również pisowski wynalazek. No cóż pis idzie za ciosem i wystawia kandydata na tym samym poziomie.

pis juz pokazal w ostatniej kadencji jak potrafi marnowac potencjal miasta, wam podziekujemy...

no nie koniecznie, mieli kilku w pisie... niefajnych ludzi to trzeba powiedzieć głośno i dobrze, że ich wywalili!

Plan Gryki; Dem Wam 700 zł na bachora Dem wam ścieżkę rowerową Dem bon do solarium Dem wam wszystko co chceta Z Mariola się.lubie ale teraz się unikamy by ludzie myśleli że mamy zgrzyt

Podobno kandydat ziemniaków do rady miejskiej to ten zbiegly z miejsca wypadku. A były prezes pgm kto pamięta dlaczego został odwołany? A teraz jeszcze na listach ziemi Rudnicki,

za twardy kręgosłup

Ilustracje do podręcznika pt. "NEPOTYZM I KOLESIOSTWO" proszę znaleźć jedną osobę na zdjęciach która nie dostała pracy po znajomoći. TO PRAWDZIWA OFERTA PISU W BEŁCHATOWIE.

Znajdź mi taką osobę w ogóle w Bełchatowie emoji Z Bogiem sprawa, jeśli są to ludzie... Z BEŁCHATOWA i mają tu pracę, dom, rodzinę, płaca tu podatki a nie.. np. ze Zduńskiej? ;]

dokładnie !!! a wam drodzy frajerzy zrobimy scieżkę rowerową i morda w kubeł że nic nie robimy !!!

czego tak brzydko mówisz.. "morda"? nie można kulturalnie? np. buzia, twarz, usta, aparat artykulacyjny?.. i tym podobnież emoji

Przepraszam, poniosło mnie emoji

Ok.. usprawiedliwiłeś się emoji

dokładnie !!! a wam drodzy frajerzy zrobimy scieżkę rowerową i aparat artykulacyjny w kubeł że nic nie robimy !!!

Goryczka od szesnastu lat przy korycie. Żyjący z poparcia i zawsze jak idą wybory to odcina się od swoich rządów

Kandydat który mówi, a raczej czyta że zna problemy Bełchatowa, po czym milczy w sprawie sytuacji w pgm, to trąci ironią i cynizmem

no tak, powinien przemawiać z BANERÓW a nie przygotowywać sie, pisać przemówienia, robić jakieś spotkania z .. dziennikarzami? BANER! - to jest sukces! i tężnie, więcej tężni, tężyzna jest w modzie emoji

PiS odbił się od dnia na.ktore sprowadził je Wiesiu .... Teraz trzeba pokazać siłę bez zbędnych jednostek... Dla mnie plus niech dogada się z Wysockim i pomachają na dobranoc Gryczce i Czechowskiej którzy doprowadzili miasto do największego syfu w historii. Brud trawa ok smród to wizytówka miasta .... I oczywiście inwestycje typu jabłoniowy sad i pomnik na który doklada PGM ....

Wiesiu wielkodusznie powprowadzał "młodych" na urzędy, a oni się wilkami w owczej skórze okazali i narozrabiali.Bełchatów odrzucił PLUS, a te "młode"lisy farbowane tylne drzwi mu do rządów w mieście otworzyli.O to cała wojna-o niedemokratyczny podstęp wobec wyborców.Przyszedł czas rozliczeńemoji

RACJA!!!!!! trawy po pachy na osiedlach, bród, smród i.. organista? emoji

Pis stawia na mlodych Tak trzymać!!!!!! Do dzieła

Tragedia jeśli to jest kandydat. Bełchatów sięgnął dna.........

Nie, teraz może się już tylko od dna odbić i oby tak się stało. Jedyna szansa dla Bełchatowa to PIS i PLUS synku. Place zabaw, tężnie i kicanie po imprezach organisty to jest dno dna. Tu trzeba mieszkań dla młodych, żeby się usamodzielnili, konkretnych inwestycji...

Tak kretynko, miszkania dla młodych załatwią wszystko. A za co ci młodzi czynsz mają zapłacić, za co mają zrobić zakupy, młodymi sobie mordy nie wycierajcie. Musiałem wyjechać do innego miasta żeby sobie życie ułożyć bo w tym pisowskim grajdole praca jest tylko dala wybrańców ktorzy mają swoich pociotków przy korycie. NEPOTYZM I KOLESIOSTWO tylko tyle macie do zaoferowania frajerom którzy na was zagłosują.

Ty to jestes głupek i nie ogarniasz. Mam firme i znaleźć czlowieka do pracy graniczy z cudem. Moi znajomi chuchaja i dmuchaja na pracownikow zeby zostali bo wiedza ze tu nikogo nie znajda. Praca jest tylko mlodym sie poje*balo, fejsbuk i nowe snikersy w glowie, kierownikiem na dzien dobry najlepiej bez wiedzy. Nieroby tu nie maja pracy

a jaką kasę dajesz, bo jak poniżej 3000 zika na rączkę to bujaj się mareczku i zapieprzaj sam w ten swojej firemce

tak brzydko do babci? wstydź się co za niski poziom prezentujesz sobą

ojej a wcześniej to nie było? emoji można upublicznić wszystko, jak uprzednia "władza" działała emoji

O wypraszamy sobie, raczej bełchatowski pis.....

PIS jest jeden i kilka osób które zostały wywalone z pisu aspirujących nadal emoji

TAAA JEDEN. PIS SENATORA, PIS WYSOCKICH, PIS KUBIAKA, PIS KOCA, PIS W PISIE I PISEM POGANIA

Panie Grzegorzu, wiecej banerów

ale opaaalenizna jest git, to musisz rzec ;]

No cóż, niestety ktoś w pisie, osobiste korzyści i nepotyzm postawił ponad możliwość wystawienia MOCNEGO kandydata. Powiedzmy sobie szczerze, pewien młody APTEKARZ miałby większe szanse od tego Pana.

a tak na marginesie ten czubek młody aptekarz kandyduje do sejmiku wojewódzkiego, a kim on juz nie był, teraz może zapragnie być marszałkiem województwa na może i zechce zastąpić na stanowisku samego dudusia kłecznika albo karakana z zoliborza.

ty.. aptekarza sie strzeż, gdyż może przyjść do ciebie i w nocy....

Dzięki za ostrzeżenie, będę czujny. Wszak wystarczy spojżeć na tego kandydata i już widać, że nocny aptekarz odwiedził pomysłodawcę tej kandydatury..... oczywiście zostawiając pomysłodawcy bezpłatne próbki emoji emoji emoji

Za fantazję masz 5+ zacznij tworzyć dla Disneya, marnujesz swój talent bajkopisarza! emoji

Sorki ale takich bajek jak bełchatowski pis opowiada to nawet Disney by nie wymyślił. A jedyna oferta jaka mają dla bełchatowian to praca po znajomości ot i cała prawda która w oczy kole

Oho, widze zamieszanie, bedzie 2 tura

Liczymy na mieszkanie + zrób to Pan i masz nasz glos

Dam temu Panu Szansę mam nadzieję że wraz z Matysem wyślą w pizduuuu tych karierowiczów od Gryczana i Czechowskiej....

Karierowiczow z PiSu chyba hahahahaha

Dobrze gadasz!

Gryczka mlodzieniaszek 3 raz..... Ale swoich gdzie trzeba powkladal

dobrze, że nie napisałeś, że swoim wkłada... O.o

Waldi jakiś taki nieprzekonany. Sam chyba nie wierzy w to co gada.. Dobrze że z rozpędu nie wygadal się że jego kandydatem jest gryczan

Oj Bolek.. miałeś być od współpracy.. Pamiętaj! Zgoda buduje, niezgoda rujnuje ;]

A za plecami to chyba żona stoi?

Akurat za plecami to jego wyborcy stoją murem! Stoją za nim i popierają.

nie... to akurat jakiś pan z brodą w okularach emoji

Ta z tyłu ładniejsza niż żona uwierz mi

piękna! emoji

Zakochałem się jaki masz nick na fejsbucku

Ale zbieranina. Młode wilczki już nóżkami przebierają, żeby coś skapło z tego kandydowania. Pewnie jakby SLD rządziło to by z ich list kandydowali.

dobrze, że są takie jak powinny być wilczki , a nie jak takie c i p y bez charrakterru i odwagi

NIE WYSOCKI NIE GRYCZKA TYLKO JEŻ JEŻ JEŻ !!!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=-hm2Uo2VYUk

Wysocki ponad 30 lat w kopalni przepracował, nie skakał po stołkach, a teraz nie musi startować, bo może iść na emeryturę, więc te wszystkie zarzuty są warte funta kłaków

To niech idzie na emeryturę a nie zajmuje miejsca młodym

tania odzywka w stylu "brakuje mi argumentu.." więc a tooo niech IDZIE na emeryture emoji ale widzisz woli coś jeszcze zrobić dobrego a przynajmniej spróbować

Jasne, bo belchatow ma czas na eksperymenty

Kandydat PiS i będzie sterowany przez swoich zwierzchników to fakt to żadna tajemnica , Po Kiszczaku też było wiadomo czego się spodziewać

Co takiego? Mam nadzieję że to pierwsze i ostatnie pytanie? Chłopie przecież Ty jesteś od tego żeby Ci zadawać pytania

Ale hejt przeciwników .... To coś znaczy ... Piotr jestem z Toba

Jak mogliscie wystawic kogos gordzego od Czechowskiej. 2 raz nie uda sie.

Dobrze że nie kazał wyjść mediom z tego briefingu

no tak.. Grzes by ich wyściskał emoji

Dobrze, że mediów nie wyprosił jak ostatnio ze spotkania z Macierewiczem.

Panie Piotrze jesteśmy z Panem! Dziękujemy za pomoc w komisji mieszkaniowej

Jedyną kompetencją tego kandydata jest to że jest mężem swojej żony.

Nom, nie zdradzają się , nie rozwodzą.. może to koleć niektórych kandydatów... ojj.. możE emoji

A zes napisal, złotego klakiera mu

Dajcie siana róbcie swoje i tak tymi komentarzami nic nie zrobicie... Grzegorz wracaj do pracy bo znizszasz się do poziomu tego gówniarza z Plusa

akurat PLUS i PIS to najkonkretniejsze ugrupowania w tym mieście, czy się too komu podoba, czy nie!

Plan pisowska rodzina na swoim w wykonani Państwa Wysockich nabiera rozpędy.......

Bo zona to powinna w gsm sprzatac, zebys zadowolony byl

ano tak... lepiej jak rodziny są rozbite.. chłop za granica tyra, mieszkają u rodziców, itp. tak by ci pasowało rozumiem? emoji

Slina ci cieknie po brodzie

a tobie chyba sperma po jajach

Zazdrosc panie. Pornhuba wyłacz bo zajedziesz bystrzaku z gimnazjum

Program konkretny... Czekam na poprawę sytuacji mieszkaniowej.... Bo jak na razie to mi Gryczka ścieżki rowerowe zbuduje by po mieście jeździć i roboty szukać

Jak powstanie Mieszkanie + ma Pan mój glos... Wolę to niż tężnie solankową

i organistę... ze swoim "wikarym" w mieście emoji

ORGANISTA TO ZŁOOOO Piotrek wykurz to chore towarzystwo z UM!!!!

Patrząc po hejcie gość namieszał w tym bełchatowskim gryczano nauczycielowym szambie

Namieszal w tyglu pisowskim. Mogli wygrac wybory a z takim kandydatem to kompromitacja i osttatnie miejsce

psy szczekają - karawana jedzie dalej!! samuśki jadek żmijek i nieudczniczków w kapturkach za monitorkami schowanymi ha, ha, ha Brawo Piotr Wysocki!! na Prezydenta Bełchatowa!!

A to dno Motylskie co tam robi. Boi sie ze z roboty wyrzuca. Dno.

Taka sama mundra jak i niskocki.

Ludzie jak takie cos kandyduje to jiz po belchu

Nareszcie konkretny kandydat! Rzeczowy program, jestem na tak

Typiarz czyta z kartki, nie umie odpowiadać na pytania i nie zna ulic w mieście w którym kandyduje. .. daj kamienia

Co ty pierdzielisz, gdyby wystawili Jeża to wygraną by mieli w kieszeni a tak fotel prezydenta przejdzie koło nosa........

Idzie jesień głosuję na JEŻA

Podszedł do sprawy merytorycznie, bez show i cyrku, czekam na więcej

Nawet sie czytac nie nauczyl. Gdzie tu merytoryka

Grzesiu.. wyluzuj emoji

Właśnie

Mowi przepraszam czyta o uczelniach i firmach i widac ze nie ma o tym pojecia.

stoi na zimnie, ma do wygłoszenia swoje i za chwilkę zmyka na radę, więc sorry ale widać że peplasz dla peplania bo znaczek ci nie pasuje emoji gość jest ok, bardzo uczciwy chłop , żeby wszyscy politycy tacy byli to może w końcu byśmy tą zielona wyspą, obiecaną ziemią zostali!! emoji

Tak owieczki się pasą na zielonej wyspie i też tam są strzyżone.

Co to za zoombie. Nawet pytan nie chce uslyszec. Straszny wyploch.

Juz to pisałeś idz na klan

To może być dobry kandydat na prezydenta mam nadzieje , że będzie szanował miejscowe Firmy a nie tak jako obecna władza i spółki. Ma pan mój głos.

Mój też

Jeż byłby lepszy. Pis zmarnował swoją szansę - związkowcy by zagłosowali na swojego.

Jeż widać nie chciał i poparł Piotra ale ty tam wiesz lepiej Alfo i Omego emoji

Mówi się Alfa Romeo

krypto reklama? emoji

przecież obecna władza to też pis pogieło cię czyzyjesz w innej czasoprzestrzeni?

To nie pis, to wiecej niz Czechowska

Dla mnie to samo.

Widać, że kandydat miał trochę tremę, dobrze to o nim świadczy, podchodzi odpowiedzialnie do sprawy no i używa prostych zrozumiałych sformułowań a nie jak PO chce dialogować

Marek GTA Olszewski emoji emoji emoji emoji

Maturę już zrobił? emoji

On ze wszystkimi latał. Najpierw z Chrzankiem, teraz z Czechowską. Ciekawe do kogo teraz się przyklei?

Widze ze ogarniasz temat z za monitora konkretnie. Piątka dla ciebie. Po bułki nie zapomnij siostry wysłać

Jeż na króla Albanii !!!!!!!

ha ha ... w związkowym korytku już za mało miodku, już się jeżozwierz do polityki pcha .....

Ale uwielbiam ziemniaków jak trzeba było to dupkę Senatorowi lizali... Wpiszcie w google Gryczka Dobkowski.... Wtedy solar latał za Macierewiczem jak piesek

Pisowcy was to chyba pogięło !!! Widzę, że macie w swoich szeregach "Pana" Jeża !!! To on powinien być waszym kandydatem. To przecież najwybitniejsza postać na rogowcu !! Człowiek młody, światły wizjoner i ekonomista na miarę Ryszarda Petru. To szaleństwo z waszej strony, że mając tak WYBITNEGO kandydata wystawiliście na prezydenta Pana Wysockiego. Naprawdę nieprzemyślana decyzja. JEŻ TYLKO JEŻ.

Który to jeż?

Uroda Ryśka z klanu, błysk w oku detektywa Colombo, intelekt Ryszarda Pretru i dykcja jak u senatora ..... znajdź

Kurde tyle podpowiedzi a ja dalej nic, powiedz, moze byc rownie poetycznie

Powiedz bom ciekaw ja nie znam KWB związki

Czekamy tylko na ten zlew komentarzy ludzi Ziemii... Co wam **** przeszkadza wykształcenie techniczne??? Jestem zwykłym gościem skończyłem zawodówkę i pracuje na budowie... To oznacza że jestem gorszym czlowiekiem od osób które robią magistra za kasę w prywatnych uczelniach...

a kto powiedział, że jesteś gorsz, ale od kandydata na fotel prezydenta mojego miasta to ja jako mieszkaniec który mieszka tu zuj 40 lat oczekuję co najmniej wykształcenia na poziomie licencjata.. cóż takie są realia, nikt nie mówi, że ten kto ma średnie wykształcenie, czy nawet zawodowe jest gorszym człowiekiem od tego co ma mgr czy dr, ale sorry kolo, na urząd prezydenta to wypadałoby mieć co najmniej licencjata, nie sądzisz?

Wybieraj kogo chcesz. Lepszy świezak co by sie sparzył po miesiacu czy wfista celebryta? Nie czekaj na krola bo w tym roku nie przyjdzie

Co racja to racja, ale zauważ, że komentują ludziska od opozycji i to zestrachani równo bo ten Piotr to dobry człowiek, uczciwy, ma doświadczenie w samorządzie i jest konkretny. emoji a.. i nie kupował sobie magistra jak większość naszych polityków emoji Jak ktoś ma wartość i szanuje siebie to nie musi się zasłaniać magistrami, młodymi kochankami ani niczym tam jeszcze innym emoji

jak on jest dobry to ja jestem św. papa smerf, jak jest dobry to go sobie zjedz na obiad, znam go i do dobroci, tak jak wszystkim pisuarom wraz z jego małżonką gburią furią to mu daleko , oj daleko

pan organista? emoji ile pan dostał kasy (przepraszam... NAGRODY) za imprezy miejskie ? emoji ajjj.. strach, żeby PIS nie wygrał bo sie złodziejom oberwie po dupsku co?

pan zduńskowolski organista jest już na wylocie, wiem to z dobrych żródeł, a skoro ja pisze taki koment to nim nie jestem to chyba jasne nie???, a ty mierny człek ogarnij się weź prysznic, bo pieprzysz jak sałatkę meksykańską.

Jakbys logistyke w piotrkowie skonczyl to byl bys gość. A tak to sory, jestes degenerat

A tam z tyłu to lucyna z kwb? No tak żona szymka kumpla anki osłanki czyli układ maciara. Wykosiliście prawdziwy pis a farbowane liski wokół teraz Won z Bełchatowa. Do radomska.

Lucyna derektor to chyba rodzina z nimi. Uklady układziki stanowiska kasa. A ty głupi wyborco pomagaj im w tej prywacie.

Chyba to nie luśka. Luska jeszcze padkudniejsza. Ale podobieństwo może świadczyć o pokrewieństwie. Obie jak szafa trzydrzwoowa.

Czy masz na myśli zyperyng wel zimering? vel uszczelka?

Yes jej mędżulo rozp.... pis w radomsku teraz chyba synćo do sejmiku kandyduje. Banda nieuków i karierowiczów herbu maciar.

Ten prawdziwy czyli el senatorro? Blagam cie

Merytoryczna pełna pomysłów wypowiedź. Podoba mi się

"Wpowiedź" to za duże słowo . Odczyt co najwyzej

Nie słodz nie słodz

Chyba jedyna osobą na którą jest sens zagłosować. Przynajmniej rządowe projekty wykorzysta a nie ujeb...IE kolejny przetarg

Naprawdę solidny kandydat. Konkrety a nie k.... 700 zł na pierwszoklasistów jak Populista Gryczan

przynajmniej nie należy do innej populistycznej partii która daje w całym kraju 500+

No pięnie i jeszcze jeżozwierz z rozbieganymi oczkami pcha się do polityki !!! Czyżby ten wielki związkowiec chciał się ustawić na drugą nożkę w pisie. Czy to aby nie jest konflikt interesów strona społeczna ręka w rękę z władzą.

Wszystkim zainteresowanym pragnę przypomnieć, że Pan Wysocki jest osobą która zarabia stosunkowo niewielkie pieniadze w KWB Bełchatów. Czyżby chciał sobie dorobić w fotelu prezydenta ???

Spoko żona ma więcej na węglowej i biedy nie klepie. On startuje dla ideji.

Idei sie pisze. Jakbys go znal to bys sie nie zastanawiał, bo to społecznik

Ja pracuję dla idei a on dla ideji dobrze napisałem

No kasa mega za brak życia

Kasa i praca po znajomości za partyje zasługi małżonki. Zresztą małzonka dziwnym zbiegiem okoliczności została dyrektorem w GIEKSIE. Plan RODZINA NA SWOIM w pisowskim wykonaniu. BRAWO !!!!!

Brawo Antoni brawo Gazeta Polska

Ziemii to my już dziękujemy

Człowiek wskazany jako kandydat na prezydenta przez Macierewicza i Milczanowską. Można i tak, tylko czy ludzie są aż tak ograniczeni? JA NIE

Ciekawe czy bedziesz tak gadal jak kase sciagnie do Bełchatowa. Zwlaszcza teraz jak za rok wybory, beda rzucać kase do swoich. Logika panie

To miasto umiera a kasę tylko ściąga posłąnka z Kleszczowa poczekaj aż ci nawalą tej kasy judaszu ja się nie sprzedałem za 40 srebrników tj za 500

starosta z PiS, Czechowska w tej kadencji, pytam się gdzie ta kasę rzucali w tej kadencji ?????

Czechowska to nie pis, a w starostwie ziemniaki rządzą. Gdzie tu pis miałeś? Pis to mial byc ale szefowej odwalilo i sie rozlecialo, potem to juz dramat

Powiedzmy sobie uczciwie, że to się w głowie nie mieści, żeby tak fatalne wystąpienie zaprezentował kandydat PiSu w Bełchatowie. Czyżby naprawdę nie było nikogo bardziej kompetentnego?

Fachowcu, od kiedy kartka świadczy o inteligencji czy wiedzy. Widać ze sie spalil na pierwszym wystapieniu i tyle

jeden czyta z kartki, drugiego w robocie zastać to cud ... wystarczy, dziekuje.

Nie dla kandydata od Macierewicza

boisz się, żeee... twoją teczkę wywleką? emoji

Żeby kandydat PiS czytał z kartki to już jest wstyd i błazenada. To brak szacunku dla wyborców. Nie zagłosuję na Pana. Przykro mi.

Szacunku to cie w domu nie nauczyli. Widac ze spalil sie troche bo chcial ladnie powiedzieć. I tyle a dramat robicie

Powiedzmy STOP koalicji Gryczka Czechowska... Miasto zarosło syfem z oczyszczalni je..bi...e to jest podsumowanie Gryczki I Nauczycielki

No pomysł na prezentację już od Ziemi Bełchatowskiej zapożyczyli. Brak wyobraźnini w tak podstawowym temacie nie wróży dobrze na przyszłość.

Z tego co wiem to Ziemniaki kazali dzieciom z teatru przyjść.... tutaj z tego co widzę pojawiły się osoby z komitetu.... Gryczka zrobił sztuczny tłum, a tutaj prznajmniej mamy rzeczywistych zainteresowanych aa nie biedne dzieci

Wiecie co nie miałem głosować na PiS ale ten Wysocki to zwykły facet który pracuje jak połowa tego miasta... Widzę w nim typowego belchatowianina i to mi się podobaa. PAN Gryczka już rządził z Czechowska i nic nie pokazali... Głos na PiS

Tak tak pracuje po znajomości w KWB i zarabia nędzne 100 tysi. Zwykły szary obywatel.

To już głos na PIS nie jest głosem na Panią Czechowską? Idzie się pogubić. Za 4 lata też tak będzie? Hipokryci

Czechowska odpalila po wyborach i kto bystry to od niej uciekl

Inauguracja kampanii jakby żywcem skopiowania z rozpoczęcia Gryczki moim zdaniem

tyle ze Gryczka dzieci z teatru musiał przyprowadzić.... a tutaj przyszli członkowie komimetu.... (swoją drogą ciekawe co rodzice tych dzieci na to)

Zwykła konferencja co się czepiasz... Gryczka to miał cyrk

ostatnie 4 lata mieli szanse cos zrobic to zmarnowali czas wiec temu panu podzekujemy do widzenia

no.. nie oni ale Mariolka marionetka i senator ..i akurat już nie są w pisie

I co znow wszystkie osoby ktore sa przy kandydacie bedamieliprace w Urzedzi !!!!!!!!!!!!

no widzę, że kandydat pis na prezydenta miasta otacza się samymi sławami jak np. była sekretarka w urzędzie co to spaliła czajnik, były pracownik promocji, znany ONR-nowiec i rasista z bełchatowian dla narodu, była pracownica promocji zmija i s...ka i tępa dzida.... dzięki, ale prędzej zagłosuje na samego diabła z rogami i kopytami niż na was pisowskie ludki.

Cześć kolego. Może powiesz im to prosto w twarz? aaaa nie ... przecież tchórze tego nie potrafią.

wyobraź sobie, że im powiedziałem to już dawno dawno temu i wiesz co: pisowskie ścierki i mierne pisowskie nasienie nic a nic z tego nie zakumało, widać same zakute pały i tępe dzidy w tym pisie

Moim zdaniem swój chłop...jeździ ze mną przewozem ... Kulturalny i konkretny

czyli wysocki wyrasta nam na wałęsę w bełchatowie, tez jest elektrykiem ? tylko życiorys zony trochę inny jak u wałęsówny ...

Tylko gdzie ten płot postawić żeby przeskoczył jakieś propozycje? Może na węglowej żeby żona mogła podsadzić.

przynajmniej ma żonę emoji

No co ty żona już dawno siedzi na węglowej może już niedługo się z nim najeździsz bo poleci do PGE na węglową, taki fachowiec jest tam potrzebny

prezydent mojego miasta ze średnim wykształceniem???!!! dziękuję, ale wybiorę innych, lepszych,

nie musi mieć wyższego, ważne żeby kompetentnymi , wykształconymi , takimi co chcą coś zmienić się otaczał co będą go wspierali, potrafili uzyskać wsparcie z funduszy UE a miasto rozkwitnie. Widać że buraków odsunął a ci którzy stoją za nim godnie się reprezentują . Zaskoczyli bardzo pozytywnie, spodziewałem się ludków zaniedbanych, takich nijakich a ci widać że bardzo ogarnięci . Piszcie co chcecie ale człowiek konkretnie mówił - nawet jak czytał ale szczerze o problemach naszych wspólnych bełchatowskich . Hejtujecie bo tyle wam się chce wysilić ale niektórzy z was za +500 fury wzięli na kredyt i mają za co spłacać przez pięć lat .Która partia do tej pory dała taki prezent, niby tacy źli ale zobaczycie jak głupio zagłosujecie i PiSU nie będzie w przyszłym roku to zobaczycie jak boli mniej w portfelu o te 500+ a niektórzy nawet 1000. Możecie pluć ale PiS i ten kandydat to gwarancja i szacun że ludzie stoją na pierwszym miejscu

opalonych, elegancko ubranych i pięknych proponuję emoji

Prezydent bez matury podobnie jak bolek, odddaj mi moje 100 milionów

Druga tura: GRYCZKA & CZECHOWSKA

hahahahahahahahahahahaha

No to druga tura Wysocki Matys.... A solar z niemowa niech idą do domu

Panie i Panowie, to miały być pogodne twarze. Sama rodzinka. Szwagry, szwagierki, pieski,. Matko uchowaj!

taaaak.. schizofrenia paranoidalna emoji

Nie doliwejta do koryta bo nie zjedzo tyle

Stołeczki już ziemia obsadziła przypomnijmy tylko: - siostra Gryczka do niedawna dyrektor w spółce - żona Gryczka Powiatowe Centrum Sportu - Pawlikowska Wod Jan - Kopek Wod Jan - córka Pawlikowskiej pod Czechowska? - Selerowicz starostwo - Mielus PCS Mało??? Hipokryci rodem z ziemniaka?

Doczytaj, bo większość pracowała wcześniej...

A pis jest prawy i sprawiedliwy i nie obsadził swoich ludzi na stołkach Pieniądze i Stołki

PiS to już przeszłość w Bełchatowie!

Niestety ale chyba masz rację. Popieram PiS. Jestem ich zwolenniczką. Ale to co się teraz wyprawia przechodzi moje najśmielsze wyobrażenia.

Niestety? Raczej stety. Robią to samo co poprzednicy tylko w innym opakowaniu :-/

Mariola, senator i tam jeszcze inni im nabruździli w znaczku i teraz jest tak jak jest.. noo nie jest to wina tych ludzi, tak? chcą cos autentycznie zrobic dobrego, widac, że w to wierzą... ale prawdę mówisz, że sa tacy co napluli po znaczku i to oni zrobili robotę

Myślę że to może być całkiem rozsądny kandydat.

Chłopie nie czytaj z kartki., czytasz i dukasz. Za wysokie progi na kogoś bez matury. Jeszcze z rekomendacją waldusia który pracy siè nie imał. Gdzie jest prawdziwy PiS? Senatorze i pośle wykiwał was babsztyl z radomska. Ale on i tak nie ma szans.

najpierw do urzędu miasta, a później do pge na ciepłe stołeczki

Zemlak?? emoji no tam cie jeszcze nieee byłooo .. i oby tak zostało!

Gratuluję Panie Piotrze

A prezes nie czyta z kartki, bleee te parę zdań mógłby nauczyć się na pamięć.

To jest kompletna masakra, że czyta z kartki. Kolejny partyjniak? Gorszy niż Czechowska...?

no tak.. nie ma sie do czego czepnąć tooo... hmmm? HM(?) aa.. no... TAK! CZYTA Z KARTKI! emoji SZOK!emoji emoji

Jak dla mnie konkret

Brawo Piotr olej hejt ziemniaków emoji

Na hasło Gryczany 50proc. rabaty w solarium emoji

Gryczany emoji

Brawo Radomsko i Pajęczno brawo PIS.

To nie ta ekipa kolego

To właśnie ta ekipa.

dla mnie to samo bagienko

A poseł Kubiak to na kogo zachęca głosować? A senator Dobkowski na kogo? Jakoś nie słychać ich głosu.

na siebie emoji każdy na siebie emoji

Łomatko.. A to co frankensztajn?

Nie widzę Gryczki...

Widzę normalnych ludzi a nie szpoke Gryczka z kobietą z Kleszczowa i dziećmi z teatru. Nikt na siłę nie krzyczał Piotrek!!

Normalni ludzi i dziwny kandydat

Skorupa jak zawsze modlitewna, Bruzda jak zwykle zdziwiony z dziobem na wierzchu, Wyczachowski jak zwykle kwiatek w butonierce, Piotr jak zwykle przeczytam z kartki. Słowem kiepsko i żałośnie. Następna ekipa bez polotu i pomysłu.

Czy widzicie te smutne miny misiewiczów. Ale panowie stołki już rozdane po co się męczyć. Szkoda ze ja muszę żyć w tym pisowskim mieście i pisowskim kraju.

Misiewicze = Zemlak i Karaś ze Zduńskiej

Jestes wolnym czlowiekiem w demokratycznym kraju, narzekasz

Już niedługo guru prezes załatwi demokrację w przyszłości jak już załatwił sądy

Wysocki i Wyczachowski stawiają na pracę a nie blaski aparatu fotograficznego.. lub blask solarium

Masz rację, na pracę po znajomości.

Trzymam kciuki! Budowane z Piotrem ! emoji

Myślalem że PiS słabiutko wybrał a jednak gość wali konkretami... Jeśli basen powstanie masz mój głos... Ale na tą chwilę nikt nie stwierdził za ile gdzie i jak ten basen wybuduje

Loda mu zrób

A gdzie aińczuk i awada no i osłanki z adomska i ajeczna. ocham is i szystko w isdu. I cały misterny plan tez w isdu.

Brawo bolek, widac ze jestes inteligentny gosc z merytorycznym przekazem

Mam nadzieję że z Mieszkanie + się uda bo BTBS to porażka....

A nikt nie krzyczał Grzegorz Gryczka? Dziwne....

Slowa nie umie sie nauczyć

Cienki bolek vel misiewicz a wokół wątpliwej jakości otoczenie . Buc buc buc buc buc bez wykształcenia namaszczony przez radomsko.

Kurła ale przesedzili ten PiS.... Gdzie Kubiok Gdzie Gaduła Senator? nowy PiS wizerunkowo na duży plus

Super prezentacja kandydata na prezydenta

Potrafi czytać, to już coś.

życzę powodzenia, jeśli wysocki ma być tak ambitnym i pracowitym prezydentem jak Waldemar starostą to życzę powodzenia, przyda sie wszytki a głównie mieszkańcom ...

może będzie lepszy i od starosty i od mariolki...

PiS bez Wieśka mi się nawet podoba emoji

#polskajestjedna

a pisów w Bełchatowie trochę więcej

Narescze PiS z normalnymi ludźmi ... Czekałam na to powodzenia emoji

Pis i pis, to ci co sie od czechowskiej odlaczyli jak jej odbilo po wyborach?

jak dla mnie ok

Brawo !! Kandydat z honorem !!

Nie wiem co masz na mysli, ale wypadli nieźle

dodaj komentarz
Czytaj także