Rejestracja i logowanie

Piłsudski, rock & roll i moda lat 20-tych w Parku Olszewskich, czyli "Piknik z Marszałkiem" [FOTORELACJA]

Wydarzenia 14-05-2018 Autor: rk
21

W niedzielne popołudnie Park Olszewskich został przeniesiony w czasie w okres dwudziestolecia międzywojennego. W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości odbył się tam "Piknik z Marszałkiem".

Barwne stroje, bicykle, mnóstwo zabawy dla dzieci i dorosłych, a jako gość specjalny sam Józef Piłsudski - takie atrakcje czekały na bełchatowian, którzy licznie uczestniczyli w imprezie zorganizowanej w parku za Muzeum Regionalnym. 

Podczas pikniku wolontariusze zbierali do puszek pieniądze na budowę pomnika, który zostanie odsłonięty 11 listopada na rewitalizowanym pl. Wolności. 

Jak zaznaczają organizatorzy, poza samą zbiórką oraz wymiarem rozrywkowym imprezy, miała ona również cel edukacyjny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

komentarze (21)
Dodaj komentarz

Ale fajna ta Pani z tatuażem

Fajna to fakt, ale niepotrzebnie oszpeciła się tatuażem...

Panie Danielczyk ogarnij sie chlopie bo wstyd !!!!!

Czy w tym miescie nie ma wazniejszych spraw. ??? Pani Prezydent i vice prezydenci to totalna pporazka . panie Owczarek do Radomska!!!!!

A czy ten gruby przy marszałku Piłsudskim to dzielny wojak Szwejk?

Smokey i czemu mi dzień dobry nie powiedziałeś Czy mogę odwiedzić?

Piłsudski gapi się na tańczące laski czy mi się wydaje?

W końcu bardzo fajna inicjatywa z strony mck . Każdy znalazł coś dla siebie , nawet straż miejska potrafiła się zachować ( nie ściągając ludzi pijanych piwo w kulturalny sposób ) belchatowianie pokazali że potrafią spędzić czas w fajny i przyjemny sposób

Opis imprezy emoji wydana kasa by Pan Wodzynski i Owczarek posąg sobie pobudowali. Gdyby nie kasa z miasta czyli z naszych podatków to co najwyżej by im na buty z brązu starczyło. Panie Owczarek ale ile to.juz pieniędzy otrzymało pańskie stowarzyszenie?

Rewelacyjna impreza. Piknik rodzinny jakiego w Bełchatowie jeszcze nie było. Fantastyczne atrakcje, piękny gest jeśli chodzi o osobę Piłsudskiego, a do zaplecze kateringowe w postaci food trucków. W połączeniu z extra pogodą dało niedzielne popołudnie spędzone w fantastycznej atmosferze. Brawo organizatorzy!

Tolek do roboty a nie sam sobie laurki piszesz emoji

A na ostatnim zdjęciu co to? Panie lekkich obyczajów?

Zamknij te **** ****

Nasi lokalni politycy, zwłaszcza kolejny chory antek i pani nauczycielka matematyki co siadła na fotelu i wydaje jej się, że wszystkie rozumy już zjadał cierpią na nieuleczalna chorobę wszystkich polityków- czyli manię grandiosa

To miasto schodzi na psy. Pisowskiej władzy w głowie tylko pomniku Piłsudskich , Kaczyńskich, ławeczki , jabłoniowe sady i inne piedroły, padanie na kolana przed brzuchatymi katabasami, kreowanie miernot-nie tylko politycznych takich jak kolejny szalony Antoni ( tym razem ten nasz lokalny), a gdzie dobro mieszkańców? Czy Bełchatów to tylko składa się z emerytów dla których tworzy się raje- uniwersytety 3 wieku, siłki na powietrzu i inne małpie gaje? A co z młodymi w tym mieście. Kto na tych emerytów będzie pracował, jełki z miasta uciekną młodzi. Pomyśleliście już o tym pioswkie matoły na czele z sucha podwawelska, antkiem baranem wąsiatym radomszczakiem i tym baryła z muzeum?? Zastanowiliście się już co uczyniliście z tego miasta przez 4 lata- 4 zmarnowane lata?

Ile zebrano? Bo coś czuję że mało

w Bełchatowie żyje się Kaczyńskim&Macierewiczem albo historią sprzed 100 lat ;/. miasto umiera, zero inwestycji, główna ulica w Bełchatowie ( Kościuszki) to umieralnia ( 25% lokali to likwidacja lub wynajmę). głosujcie dalej na PiS, a cale kopalnia i elektrownia będzie obstawione przez turów/ zgorzelec. cała kasa tam jest transferowana.

Kilkadziesiąt mieszkańców reszta politykierzy emoji

ależ wspaniała zakochana para na zdjęciu nr 15, jak malowani z międzywojnia!!

to ten słynny bełchatowski farmaceuta, pożal się Boze, on nie musi się przebierać, bo na co dzień siga po mieście jakby wyrwał się ze starego kina z lat 20-tych XX wieku, a mamy przecież XXI wiek, poza tym polityczna i śmieszna imprezka, nawet sam imć gosi-artysta malarz pojawił się, a tak psioczył na pis i to miasto, ale cóż jak głód do doopy zajrzał, to i z pisowską władza się przeprosił, byłe miał co do garnuszka na strawę włożyć, prawda panie mariuszku

Kiedy zmienicie ogladanie zdjęć??? Halooooo?!?!?!?!??!! Redakcjoooooo. Nie widzicie ze cos trzeba ulepszyć

dodaj komentarz
Czytaj także