Rejestracja i logowanie

Pierwsze wnioski prokuratury w sprawie śmiertelnego wypadku na Pabianickiej. Kierowca BMW z zarzutami

Wydarzenia 11-05-2018 Autor: mjs
96

Choć nie ma jeszcze opinii biegłego i raportu z sekcji zwłok, to 7 maja kierowca bmw, które uczestniczyło w wypadku na ulicy Pabianickiej usłyszał prokuratorski zarzut. 25-latek podejrzany jest o czyn artykułu 177 § 2 kodeksu karnego.

To oznacza, że prokurator zarzuca 25-latkowi nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Tego samego dnia, kiedy kierowcy bmw został postawiony zarzut, zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju. Z kolei dnia następnego, 8 maja wydano postanowienie o zatrzymaniu prawa jazdy.

- Zarzut został sformułowany na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego, z którego na obecnym etapie wynika, iż prędkość bmw była znacznie wyższa niż dopuszczalne w tym miejscu 50 kilometrów na godzinę - mówi prokurator rejonowy Piotr Grochulski.

Na tym etapie śledczy mówią, że samochód marki bmw poruszał się z prędkością 120 kilometrów na godzinę.

- Te domniemane 120 km/h wynika z analizy samochodu zabezpieczonego na miejscu wypadku i dokonanych oględzin auta, którym podejrzany się poruszał. Natomiast szczegółowa analiza prędkości obu pojazdów, odległości czy możliwości wykonywania manewru będzie dalszą podstawą do rozważania biegłych - podkreśla prokurator Piotr Grochulski i dodaje: - Materiał dowodowy dawał na ten moment podstawy do postawienia zarzutu. Kwestia jego sprecyzowania jest zadaniem toczącego się postępowania przygotowawczego. Kiedy będziemy mieli protokół z sekcji zwłok z dokładnymi obrażeniami ciała, kiedy będziemy mieli opinię biegłego z zakresu ruchu drogowego, zarzut zostanie stosownie uzupełniony.

Zapisy art. 177 § 2 kodeksu karnego przewidują karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8, ale to oczywiście teoria, bo na ostateczny wymiar kary będzie miał wpływ szereg innych czynników łagodzących bądź zaostrzających jej wymiar. Należy też podkreślić, że postawiony zarzut nie przesądza również tego, kto spowodował wypadek, w którym śmierć poniosła 25-letnia bełchatowianka.

komentarze (96)
Dodaj komentarz

W innym artykule ddbelchatow.pl maja inny problem. Parking na bazarze zamykaja na bagatela 2 miesiace. Jakaś Dzesika lanentuje ze "rynek na tym straci". A co do przejscia dla pieszych - co sie dziwicie ze ludzie przez maski przechodzi jak to w 90% są zamiejscowi ktorzy przyjezdzaja i to oni powoduja korki oraz zagrozenie na drodze. W ich miejscowosciach nie ma przejsc dla pieszych i nie umieja z nich korzystac. Dlatego wlażą pod koła

O Ty prostaku !!!

Niestety Pani ZAMIEJSCOWA taka jest prawda, może nie tyczy się Pani bezpośrednio ale tak jest. Z drugiej strony patrząc na poziom Pani wpisu ... Pozdrawiam emoji

Czemu obraża się "zamiejscowych" ??? To żle ,że przyjeżdżają do Bełchatowa ,z przejść dla pieszych "zamiejscowi " umieją korzystać ,pod koła nie "włażą",słoma z butów im nie wychodzi,więc czemu są obrażani ???

Belchatowianka dobrze powiedzialas, sprawiedliwie. Pozdrawiam serdecznie

Ludzie czy tylko mnie to tak razi czy ktoś jeszcze widzi ten problem. Czemu nie zostanie zlikwidowane to przejście koło rynku (bez świateł). Przecież to co się tam dzieje w np. sobotę to jakaś dzicz jest. Ludzie wbiegają sami pod maskę. Nie patrzą na nic przechodząc przez jezdnię byle by zdążyć. I do tego ten korek który jest spowodowany właśnie tym przejściem. A wystarczy chyba je zlikwidować lub założyć światła.

Potwierdzam tj. dzicz, która biegnie na targowisko nie zważając na nic.

Gbur i cham

Nie wiem czy zauwazyliscie inny fenomen naszego targowiska, otoz punkt spotkan: rodzinnych, koleżeńskich, szkolnych. Spotkają się dwie kumy, staną na srodku i tak wąskich przejść i gadają w najlepsze, a Ty kombinujesz jak je wyminąć. Ba jak staną i stoją. Czasem zdarzą się wyjątkich, które posiadają np. rower. I powiedz tu takiej kumie żeby się zsunęła abyś mogł/mogła przejść. Zabiją cię wzrokiem. Ja rozumiem ze ludzie posiadają dużo wolnego czasu i dla nich punktem zycia jest przyjazd na bazar po to by ludzi spotkać i z nimi pogadać. Tak spędzają kazde dopołudnie w poniedziałki, piątki i soboty. Tym zyją. Korki się tworzą bo na drodze pojawiają się niedzielni kierowcy. Zwykły bełchatowski Kowalski idzie na bazar kupuje najpotrzebniejsze produkty i idzie do domu, klnąc pod nosem ze korki, że ciasno. Przejscie na wysokości Stokrotki powinno być zlikwidowane. Wystarczy to na światłach ale takie aby ludzie mogli przejść oraz auta z Edwardów wyjechać.

XxX to prawda. Ale teraz i tak już mniej jest tego syfu niż pare lat temu w soboty

To Ty nie masz co do roboty,tylko chodzisz i sledzisz ludzi na targowisku ,czy masz taki etat ???

To jak ludzie mają przechodzić ,kladki nad jezdnią przecież nie ma,przejścia podziemnego też nie ma,więc którędy ???

Światła zrobić i tyle

Heh... Prokurator postawił zarzuty- ok. Ale czemu zaraz przez ludzi postawiony jest wyrok? Nie znam ani osoby zmarłej ani kierowcy BMW. Czy wy możecie poczekać z tymi osądami na wyrok ? Sprawiedliwi się znaleźli... Zaraz po wypadku było tyle ludzi którzy pisali jak to było, ile kilometrów jechał, jak się zachował zaraz po zdarzeniu itp. Parę dni później wpis że rodziny zmarłej proszą o zgłoszenie się świadków. To w końcu jak jest? Jesteście Bogami by wymierzać sprawiedliwość? Albo jesteście wszędzie że widzicie co sie dzieje między innymi na Bełchatowskich drogach? Myślę że odpowiedź narzuca się sama, NIE! Zginęła młoda osoba, ciągle podkreślanie że miała plany jest trochę żałosne. Bo któż z nas ich nie ma ? nie tylko młoda osoba tak ma. A kierowca z BMW? Nie ważne jak zadecyduje sąd ale to piętno będzie z nim do końca życia. Śmieszy mnie też takie wasze gdybania, "gdyby jechał z taką prędkością to by się nic nie stało" ok, może by jechał ktoś inny i by się tak stało ?" Nikt nie jest prorokiem aby mówić co by się stało gdyby.... Może by jechał inny samochód marki AUDI ? I co wtedy zdziwienie ? że nie kierowca BMW? Gdyby Ola zabrała się w drogę powrotną z przyjaciółką i by wracała 15 minut dłużej do domu to co wtedy ? przeżyłaby ? Odpowiedzcie sobie sami. Proszę zastanówcie się zanim coś powiecie i czy aby na pewno co mówicie jest prawdą (byłeś? widziałeś? czy powtarzasz bezsensu?). Osądy zostawcie dla siebie. Jak to mówi pismo święte : "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3

Kaznodzieja przytacza cytaty z biblii , może się modli pod figurą a diabła ma pod skórą.Najmadrzejszy we wsi , bajkopisarz.

Dopisz coś jeszcze Kaznodziejo ....

Kim Ty jesteś księdzem czy świadkiem Jechowa ?Lecisz tu wersetami ,a jednocześnie bezdusznym człowiekiem.To matka która ubolewa po stracie córki z którą może o planach codziennie rozmawiały.Ty śmiesz nazywać żenadą ?Masz wogóle dzieci ? Choć twój wpis pokazuje ,że dobrego serca to ty nie masz mimo wszystko życzę ci aby nie spotkało cię to co Tą cierpiącą matkę.

Jak nie znasz ani tych ani tych to po co się udzielasz .Tak operujesz wersetami z biblii , że może wyspowiadaj kierowcę bmw ,bo dziewczyny niestety już nie można,

Jest wolność słowa. Każdy może wyrazić swoją opinie. Ja w poście nie wskazuje winnego całego wypadku tylko wskazuje że są organy do tego powołane aby wydać sprawiedliwy wyrok. A wy już daliście wyrok na kierowce BMW. Najlepiej ktoś nie podziela waszych poglądów to zaraz hejt? Gdzie wyrozumiałość, analiza całej sytuacji. Gdyby zginął kierowca BMW a dziewczyna by przeżyła to byście ją hejtowali ?Każdy ma plany nie tylko ona je miała, każdy może wyjść z domu i nie wrócić bo może stracić życie tak jak widać to po zdarzeniu. No właśnie najlepiej oceniać nie? Ludzi z internetu po jednym wpisie że nie mam dobrego serca. Nie znając oceniając spoko. I tylko możecie się w sumie ustosunkować do cytatu Pisma Świętego ? Gdzie u was analiza sytuacji ? Gdyby zginął kierowca z BMW a dziewczyna by żyła to hejt by był na nią ? Bo wymusiła pierwszeństwo ? 

Nie rozumiesz, że jadąc z taką prędkością Ona mogła nie przewidzieć, że jedziesz jak wariat i oceniła, że zdąży i być może nawet uznane zostanie, że wymusiła, ale to Ty jesteś powodem skali Jej obrażeń. Właściwie Twoje auto, które prowadziłeś z kosmiczną prędkością w tym miejscu. Dlatego podejrzewam NIEUMYŚLNE spowodowanie śmierci. Choć dla mnie jazda w tym miejscu powyżej 70 o 21 szej powinna być sklasyfikowana jak zabójstwo. Innymi słowy - jeśli jedziesz w takim miejscu więcej niż 70 winny zgonu jesteś Ty. Kolizji, wypadku ktoś, kto zajeżdża Ci drogę, ale zgonu Ty kolego z beemki.

Cieszę się, że ma postawione zarzuty. Brawo Prokurator. Teraz jeszcze na ile go zamkną. Jeżdżę trochę i niestety stwierdzam, że dużo takich 20sto letnich "bogów" na drogach. Pamiętaj, że karma wraca - to do Ciebie pseudo kierowco bmw (kierowca myśli za innych, a Ty miałeś jedynie uprawnienia, do kierowcy było i jest Ci daleko) karma wraca i nie życząc Ci źle, bo nikomu nie życzę, ale niech do Ciebie to wróci jak najszybciej. Obyś płakał nad kimś bliskim do utraty oddechu. Oby karma wróciła do Ciebie szybko po Twoim aroganckim zachowaniu z pokazaniem środkowego palca bliskiej osobie Zmarłej... Wiesz o czym pisze. Jesteś nie reformowalny, pozbawiony uczuć, empatii i odpowiedzialności. Jesteś złym człowiekiem. Najgorsze jednak jest to, że nie rozumiesz i nie zrozumiesz, że jechałeś zbyt szybko żeby Ona była tylko poturbowana. Nie zrozumiesz nigdy, że gdybyś jechał normalnie - nawet aż 60-70 Ona by ŻYŁA. Życzę Ci, aby karma spowodowała, żebyś znalazł się w sytuacji, w której będziesz miał identycznego przeciwnika jakim sam jesteś.

Przyznać sie tu, z ręką na sercu, kto widzac samochód 100 m przed sobą jadącego z naprzeciwka, czeka az on przejedzie !!! 99% z nas skreci bo nie mysli ze jedzie z przeciwka wariat ktory nas pozbawi zycia. Ile razy mi auto skrecilo przed maską ale zdążylam przychamowac. A moze to Pan z BMW sie zagapil w telefon, zsikal w majtki, tak jak to sugerujecie dziewczynie. Logika

no Kasia Pokazalas ze bab prawka nie powinna miec z taka logioka jak twoja wez nie wsiadaj do auta prosze nie zabijaj

A jaka masz pewnosc kto to jest?smieciem to jestes ty, .,

Co to za jajogłowy śmieć na tym zdjęciu?

Mówię o nich niedzielni kierownicy do samochodu też trzeba się urodzić niech jej ziemia lekka bedzie

No głupek z Ciebie, czy tylko grasz idiote?

Najgorsi są tacy gwałtownie hamują brak kierunku jak przeszkoda na drogach i z 90 nagle robi się 40 po za miastem

No właśnie, sa też tacy,którzy w ogóle nie hamują,gdy pojawi sie przeszkoda na drodze np. Citroen C3 walą na pełnej prędkości w tą przeszkodę,w jeszcze inną przeszkodę,w postaci innego auta,w latarnię ....

Mam prawko 30 lat nie raz uniknalem wypadku. Dzięki mojej wyobraźni

Bronie matematyka patrz jak ludzie jeżdżą

Eh, ogromna tragedia to fakt, ale spora wina dziewczyny jest niezaprzeczalna (mimo, że sam nie cierpię takich w starych bmw latających z dużą prędkością). Jej auto dostało w przód, co znaczy, że ledwo wjechała na przeciwny pas. Może się zagapila, może sięgała po klucze, może patrzyła w telefon - nie wiadomo. Żeby NIE ZAUWAŻYĆ auta z naprzeciwka i dostać w sam przód auta to on musiałby jechać chyba 200+, a tak nie było. 120 to jest OCZYWIŚCIE nadmierna prędkość, ale nie niezauważalna, szczególnie na takich odległościach i w NOCY gdzie prędkość auta jeszcze łatwiej zauważyć, jeśli się patrzy na drogę. Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny, ale nadmierne karanie chłopaka na siłę według mnie sensu nie ma w tej sytuacji (poza zabraniem prawa jazdy). I wszyscy mówiący o tym, że się jeździ 50 po mieście.. też trochę ehh, niech 1 rzuci kamień ten co późnym wieczorem, na bardzo długiej, prostej i o takiej porze pustej drodze jedzie 50.. Bo jestem pewien, że 10% z Was jedzie 60, z 50% leci 70, a reszta w przedziale 70-100.

Może jej zgasł samochód? Po to jest ograniczenie prędkości by właśnie w takiej sytuacji bez problemu wychamować lub ominąć przeszkodę na drodze.

Następny sędzia....

Ale się trafił sędzia ,jak czytam te pierdoły to ręce opadają .... Przecież śledztwo jeszcze w toku, a wy jedno i jedno.Zakończy się sprawa to wtedy będą dyskusje i wyrażania swoich mądrości.

Amen mądry człowiek z ciebie

Ludzie pierdolnice sie w lep ile jechał ze bmw ze za duża prędkość by szła czy usiadła i tak jej się świeczka paliła i zgasla takie było jej przeznaczenie i koniec wymusiła jej wina i tyle a prędkość i auto nie mają nic wspólnego zule pod sklepami stoją człowiek traci dziecko jaka jest sprawiedliwość jest tylko jedna śmierć i to każdemu jest pisana czy to biedny czy bogaty nik sie nie wykupi i dajcie juz spokój tek dziewczynie i chłopakowi on żyć bedzie z ta świadomością ze była tak a sytuacja i on bedzie przez sąd najwyższy rozliczany a prokurator tez ma rodzine jak cos można stwierdzić ze 120 km/h jest to nie możliwe ponieważ nie ma nagrania kamery z jednego auta i z drugiego i skończcie pierdolic jeszcze raz o marce auta czy ze był rudy czy lysy koniec wymusiła i tyle niech jej ziemia lekką bedzie

Gościu, mam nadzieję, że nie posiadasz prawka

Może wystarczy godzina z kamery? Inny pojazd w tym czasie się tam nie poruszał , a za chwilę doszło do zdarzenia.

Mędrcu można tu przyjąć dwie opcje ,ale kto zawinił orzeknie sąd . Śledztwo jeszcze trwa , może jeszcze jacjś świadkowie się zgłoszą . Poczekajcie nie osądzajcie sami ,może było tak a tak .Od orzekania jest sąd.

Ola młoda dziewczyna miala przed soba plany marzenia jakby bmw jechalo wolniej to ola by zyla byla by stłuczka kara dożywocie życia sie nie zwroci

Gość nerwy puściły ? Ktoś jej ta świeczkę za wcześnie pomógł zdmuchnąć......

Czy wymusiła to się okaże.....

Ciekawi mnie co z ta osoba,ktora podobno uciekla, czy ja zlapali?

Pomału na wszystko przyjdzie czas....

Mordeczka nie pójdzie siedziec

Kara dożywocie

To ty pójdziesz za modreczke?

Po co tu wymyślać historię skoro jest oświadczenie od władz do tego upoważnionych.Koleś lubi manipulować ludźmi , rzuci jakąś historię a ludzie piszą.Najpierw było świadków niema , podjechała , a może on niema czystego sumienia i tak się tu miota ? Ale jak to mówią kłamstwo ma krótkie nogi ,a przyjaźń też się nieraz kończy .

Wynik będzie taki. Wina za wypadek będzie na ś.p. dziewczynę. On zaś dostanie wyrok za nieumyślne spowodowanie śmierci. Z racji prędkości z jaką jechał. A po drugie czy to teraz ważne? Nie żyje człowiek i nic jej już życia nie wróci. Współczuję rodzicom, sam pochowałem córkę, więc wiem co to znaczy. On nawet jak pójdzie siedzieć to w końcu wyjdzie i będzie żyć dalej. Ona już niestety nie

ciekawe...

A nikt nie zastanowil sie ze Oli samochod np w momencie ruszenia mogl zgasnac? Wiec zanim odpalila bmw juz w bia uderzyl. Teori moze byc milion. A czasu ani zycia dziewczyny sie nie cofnie

Debil 25 lat coraz wiecej takich cwaniakow pewniakow. Odstrzelic dla dobra ludzkosci.

Zabil człowieka dożywocie

Witamy w Bełchatowie, mieście gburów i prostaków.

Wymusila,wymusila palanty gdyby gosc jechal 50 to by spokojnie przejechala.

Dokładnie, ale te barany tego nie rozumieją. Nawet, jakby wymusiła, to gdyby typek jechał z normalną prędkością (nawet przekroczoną o 10km/h) to dziewczyna by przeżyła (inna rzecz, że wtedy zdążyłaby skręcić). Ale on zapier*alał jak szalony i jest jak jest. Kondolencje dla rodziny, a wobec tego kozaka mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Pamiętaj, że karma wraca, Michaś emoji

Ale to jest gość "nikt"z rodziny z wyższej półki i co s****ysynyna wypuszczą,bo wujek to ,a ojciec tamto,na układy nie ma rady.

Co nie którzy chyba pomineli się z powołaniem... Czytam i nie wierzę... Ludzie przestańcie pisać jakieś teorie itp... Wina pewnie leży po obu stronach... Ola nie żyje i dajcie jej spokój!! Źle oceniła sytuację, zmęczenie itp... Nikt nie wie jak było i nikt nie ma prawa jej oceniać!! Znałam ją i zawsze była odpowiedzialna miała tyle planów!! Chłopak z bmw.. Na nim też nie ma co wieszać psów.. Póki nie wiadomo dokładnie jak było... Oli życia już nic nie zwróci... ani to że co nie którzy będą tu pisać głupoty.. ani to że....... pójdzie siedzieć.. I kilka słów do tych którzy "tak wiele wiedzą" i hejtuja Ole weźcie się puknijcie w te głupie łby łatwo wrzucać na nią bo już się nie może bronić!! Tyle w temacie.. I serio dajcie jej i rodzinie spokój.

Ciekawe kiedy ktoś napisze ze dziewczyna wymusiła emoji

ja pierdole jak czytam wasze dretwe komentarze to sie rzygac **** chce. prawda jest taka ze i tak nie pojdzie mordeczka siedziec tylko zawiasy a wy macie **** ból ****. przepisowcom na drodze melexa kupic a nie samochód

Ty jesteś normalnie nienormalny takich psycholi jedynie do furmanki a nie prawko ale i to za wiele niekiedy trafia swój na swojego na drodze lepiej bądź ostrożny bo możesz skończyć tak jak ta dziewczyna a wtedy kto ciebie obroni

To przez takich cweli jak ty dzmato giną na drodze ludzie!!!!.jak chcesz to żygaj i to grubo tylko resztek mózgu nie wywal!

Ja nic nie chcę mówić, ale ostatnio głośno o tych BeeeeEeeemkach. Dzisiaj dwóch laweciarzy widziałem z 5 bmw na kipie ściągnięte z zachodu. Tylko czekać jak znów jakaś młodzież kaszląca odwali wałka...w BMW...

Ty Hondziarzu z kosiarka pod maską nie zazdrość tak tego BMW

Wolę mieć kosiarkę pod maską niż wozić się składanymi Beeeeemwuniami i lansować się jak Gienek w białych skarpetach i klapkach...emoji

120km/h=33 metry/sekundę. Jeśli skręcała, miała do pokonania niecałe 2m szerokości pasa po którym jechało BMW. Zajęłoby jej to jakieś 2-3 sekundy od momentu podjęcia decyzji o skręcie. Dostała strzała w przód, więc BMW realnie w momencie podjęcia przez nią decyzji o przecięciu mu drogi znajdowało się od niej jakieś 40-60 metrów. Który dobry kierowca podejmuje decyzję o skręcie kiedy samochód z naprzeciwka jest tak blisko? Nawet gdyby jechał te przepisowe 50km/h to i tak nie znajdowałby się wiele dalej. Błąd jest ewidentnie jej, może była zmęczona, może patrzyła w telefon, może zwyczajnie cisnął ją pęcherz i chciała jak najszybciej znaleźć się w domu, nie wiem, ale błąd według mnie jest po jej stronie. Nie znam gościa z BMW, nie bronię go, po prostu czysta logika podpowiada, że to nie jego wina. A co do jego zachowania po wypadku to prawdopodobnie był po prostu w szoku, bo nie spodziewał się raczej, że mu ktoś z naprzeciwka nagle zajedzie drogę, co trochę wyjaśnia ten film: https://www.youtube.com/watch?v=Tb2PLxJIBIM

Kretyn, czy tylko źle się czujesz Wielki?

Ona tam mieszkala i nie pierwszy raz podejmowala decyzje zeby skrecic

Matematyk sie znalazl ****

Wielki......pieprz....sz bajki o telefonie o zmęczeniu nawet o siusianiu.A może było całkiem inaczej , skąd wiesz ?Oni wiedzą jak było i mam nadzieję , że będzie im się to śnić co noc. ,, Wielki ekspercie,, od siedmiu boleści.

Koszmary nocne to beda przesladowac kierowce BMW jak kiedys zmadrzeje i dojdzie do niego co i komu zrobil. Narazie jest zadufany w sobie i sie broni nogami i recami by wyjsc z tego jakos. Jej juz nie ma a on bedzie musial z tym zyc. Kiedys to zrozumie.

Tak Panie Wielki - zesrala sie w majki. Albo stwierdzila ze ktos zapiernicza z naprzecieka to sobie dzis do Aniolkow pojde. Boze, z czym Pan sie zderzyl ze polkola mozgu odpowiedzialna za logiczne myslenie przestala dzialas. Az mnie zmuliło jak ten Pana chlam przeczytalam.

A prędkość to co do cholery. Gdyby tak nie zapier.... to by dziewczyna żyła. !!!!!

Pewnie ze tak kto madry tak szybko jedzie jak by wolniej jechal to by sie skonczylo na stluczce a mloda dziewczyna ktora miala plany marzenia nie zyje a mama sracila ukochana corke a bracia siostre takiemu zabrac prawko i kara dozywocie nic go nie usprawiedliwia. Zabil czlowieka.

Nawet jeśli to Jej wina to gdyby BMW jechało 50, no nawet 60 km/h to dziewczyna bu przeżyła. Bo skutki zderzenia byłyby o wiele mniejsze.

Czyli według Ciebie "Wielki" gość z BMW jechał jak najbardziej prawidłowo,z prędkością jaka obowiązuje w tym miejscu ,czy tak ???

Teraz to poniosła Cię ułańska fantazja. Widząc pojazd uśredniając 50m przed sobą to spokojnie zdążysz się złożyć do skrętu nie stwarzając zagrożenia. Już nie przesadzaj, że za każdym razem musisz mieć 100m od nadjeżdżającego samochodu, żeby wykonać manewr skrętu bo w to nie uwierzę.

Wielki ....do ciebie , może masz parcie na mózg i bawisz się w eksperta ,żenada.....

Gość nie powinien się wywinąć Iść siedzieć i dożywotnio mieć zakaz prowadzenia pojazdów Tym bardziej ze kilka lat temu tez spowodował wypadek Wtedy potrącił kobietę na pasach i co.....i dostał tylko zawiasy chociaż na szczęście dziewczyna przeżyła

A co ty za kłamstwa piszesz on nigdy nie spowodował żadnego wypadku to jest pierwszy raz niema żadnych zawiasów

A tu proszę pewnie kolega, albo koleżanka tego dupka. Jak Ci nie wstyd bronić takiego frajera?! Lepiej dla niego i innych ludzi w tym mieście, by go zamknęli na kilka lat. A Ty się tak nie bulwersuj , tylko na przyszłość lepiej odbieraj znajomych.

Jak dostał wtedy zawiasy to tym razem na to liczyć nie może.

Serio? Prawko od razu powinien mieć gnoj zabrane. A po ryju dostać za bezczelne zachowanie zaraz po tym. Z raportem też się nie spieszą.. A kara go i tak dosięgnie. Karma wraca...

gnoj to jest w oborze a po ryju to ty powinienes dostac a moze i wkrodce dostaniesz

Na belchatow.naszemiasto.pl jest krotki filmik prezentujacy jak szanowny kolega "wolno" jechal chwile przed zabiciem tej dziewczyny. Oby wydali sprawiedliwy wyrok i oby poszedł siedziec.

Za taka jazde szybka i ze mloda dziewczyna nie zyje kara dozywocie

Dostanie pewnie zawiasy, bo winę zwalą na dziewczynę - która już w żaden sposób nie może się obronić :/ Chory kraj.

Przeż ona zajechała mu drogę. Nawet gdyby przeżyła nie zmienia faktu że wymusiła przerwszeństwo.

Ale by żyła!

Gdyby jechał prawidłowo to nawet przy wymuszeniu przez dziewczynę skrętu nie doszło by do takiej tragedii. Jeżdżę tamtędy codziennie i widzę jak co niektórzy zapiep...ją i notorycznie wyprzedzają prawidłowo jadących, bo przecież pięćdziesiąt km to za wolno. Nie tak dawno była była stłuczka przy sklepie z akumulatorami ale przy normalnej prędkości skończyło się na uszkodzonych samochodach i kapliczce.

Wytłumacz mi... jeżeli skręcała w lewo i zobaczyła daleko gdzieś światła auta jadącego z przeciwnej strony i oceniła że spokojnie zdarzy ,a on zapier.... to też jest wymuszenie?

Wszyscy znajomi Pana z BMW chociażby "gały srały" i tak bedą go bronic. Bo wymusiła. A tego ze zapitalal z predkością niedozwoloną to nie widzą. Warto sie zastanowic czy chcecie miec w swoim otoczeniu kogos, kto ZABIL. I tak do konca zycis bedzie mial łatkę osoby ( nie boje sie użyć słowa) ktora jest morderca. Zastanowcie sie kogo bronicie.

To czy wymusiła pierwszeństwo to jeszcze nie jest pewne.

Max 8 lat. W rzeczywistości dostanie może z 8 miesięcy w zawieszeniu. Tyle tylko że gdy zostanie uznany winnym to otwiera to drogę dla rodziny oli o odszkodowanie.

śmierć za śmierć !!!!

dodaj komentarz
Czytaj także