Rejestracja i logowanie

Piękna Ksenia z Bełchatowa walczy o koronę miss. Możecie ją wspierać głosami [ZDJĘCIA]

Wydarzenia 12-06-2019 Autor: r.k Foto: archiwum prywatne
23

Jeszcze przez dwa dni można wesprzeć bełchatowiankę w walce o tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego. O koronę walczy siedemnaście dziewczyn, wśród między innymi Ksenia Andrea Keter z Bełchatowa. Naszą krajankę można wesprzeć w smsowym głosowaniu.

W najbliższy piątek, 14 czerwca odbędzie się gala finałowa konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2019. Impreza ruszy punktualnie o 20.00 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Dziewczyny zaprezentują się w sześciu pokazach mody. Teraz trwają intensywne próby, Ksenia, podobnie jak jej koleżanki pracuje nad szczegółami gali od rana do wieczora.

Ksenia Keter ma 22 lata, jak sama podkreśla jest pasjonatką kulinariów, charakteryzuje ją spontaniczność i żywiołowy temperament. Tegoroczny konkurs Miss Polonia nie jest debiutem, Ksenia była już bowiem w 2015 roku uczestniczką konkursu piękności dedykowanemu nastolatkom.

- Uwielbiam życie, smaki, nowe wyzwania, dobre jedzenie, zachody słońca i szum morza. Kocham zwierzęta. Moim największym marzeniem jest świat bez przemocy - mówi o sobie Ksenia Andrea Keter.

Na piękną bełchatowiankę można głosować do piątku 14 czerwca do godziny 21 wysyłając SMS o treści IGOART.10 na numer telefonu 7248 (koszt 2,46 z VAT)

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Ładnych kobiet nigdy dość, zapraszamy, niech przyjeżdżają. Dla równowagi, jak się komuś nie podoba, może brzydki tzw. "patriota" wyjechać.

Z tym pieknem to przesadziliscie. Normalna zwykla dziewczyna jakich pelno.

Zwykły lachociąg. Nie ma sie czym podniecać. Takich pełno

Polska dla Polaków

Nie powiem ładna dziewczyna ale ta uroda to nie na miss taką urodę ma wiele dziewcząt w Bełchatowie a w tłumie piękności czar pryśnie.

Poprzedniej piękności z Bełchatowa (Felicjańska) nie poszło najlepiej.

Co za patałach wkleił te zdjącia (celowe) tak oszpecić taką dziewczynę!

Przepiękną dziewczyna jest

To ta laska z wykopu?

Dziewczyna jest naturalnie piękna i myślę, że ma duże szanse na wygraną.

Samo imię mówi że ona nie jest z Polski a nasze miasto powinna reprezentować rodowita Belchatowianka

Spokojnie - to tylko zwykła szmata. Proszę sie rozejść. Nic szczególnego

O BOŻE ! TORFY ZNOWU HEJT PEWNIE NAJLEPSZE SĄ WASZE GRAŻYNY PRZY GARACH I JAK TE KROWY DOMOWE A WY TYLKO PIJECIE PIWSKO I PISZECIE KOMENTARZE ... A BRZUCH JUZ JAJA ZAKRYWA POZDRAWIAM

Przygrzało słonko???

Masz mój głos. Pozdrawiam z Gościńca xD

jak ona jest piekna to ja jestem ksiadz proboszcz

Szczęść Bożę Księże proboszczu

W liceum mialem kilka ladniejszych w klasie aczkolwiek nie wiem jakie sa dokladne kryteria oceny

Za to śmieszne imię powinna zająć czołowa lokatę jak Kubica. Głosować na Polki a nie na coś co nawet nie przypomina sam nie wiem co.

rodowite bełchatowianki są ładniejsze

Jaka krajanka przecież ona nie pochodzi z Polski i z Bełchatowa

a jak nazwać kogoś kto od małego mieszka w Bełchatowie? Jeśli mieszka się w Bełchatowie od urodzenia to chyba nie ma znaczenia, że rodzice nie pochodzą z Polski?

Ile to kosztuje?

dodaj komentarz
Czytaj także