Rejestracja i logowanie

PGE GiEK potwierdza koronawirusa w spółce podległej. Kilka osób wysłanych na kwarantannę

Wydarzenia 20-03-2020 Autor: Greg
302
PGE GiEK potwierdza koronawirusa w spółce podległej. Kilka osób wysłanych na kwarantannę

Wojewoda Łódzki potwierdził w piątek wieczorem 9 przypadków zachorowań na COVID-19 w Łódzkiem. Wśród nich jest bełchatowianka, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Zgierzu. Kobieta pracowała w spółce RAMB - jak informuje PGE, na kwarantannę trafiło kilka osób. 

 

Potwierdził się drugi przypadek koronawirusa w Bełchatowie. Bełchatowianka jest jedną z 9 osób z województwa łódzkiego, u których 20 marca zdiagnozowano chorobę COVID-19. Kobieta została dziś rano przewieziona do szpitala w Zgierzu z ostrą niewydolnością oddechową - jej stan jest poważny. O sprawie pisaliśmy w artykule: Druga osoba z koronawirusem w Bełchatowie. Kobieta jest w stanie ciężkim.
 
PGE GiEK poinformowało również, że zarażona kobieta jest pracownicą spółki RAMB. Po wykryciu u niej wirusa SARS-CoV-2, kilka osób zostało objętych kwarantanną.
-Potwierdzamy, że jedna z Pracownic spółki RAMB, która przebywa obecnie na leczeniu szpitalnym, została pozytywnie zdiagnozowana pod kątem zarażenia koronawirusem. Kilka osób, które miały nią kontakt, zostało oddelegowanych na domową kwarantannę, zgodnie z zaleceniem Sanepidu - czytamy w oświadczeniu.
Dodatkowo, PGE zapewnia, że podjęte zostały wszelkie środki ostrożności w celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. Informując też, że zakład jest przygotowany na funkcjonowanie w przypadku nieobecności większej ilości pracowników.
 
- Większość Pracowników biurowych wykonuje swoją pracę zdalnie. Pracownicy, którzy przebywają na terenie zakładu mają zapewnione bezpieczeństwo, w tym niezbędne środki ochrony osobistej i dezynfekcyjne. W Spółce wprowadzono także rozwiązania organizacyjne, które uniemożliwiają przebywanie w jednym czasie grupie osób. Główne ciągi komunikacyjne i miejsca ogólnodostępne są regularnie dezynfekowane. [...]. RAMB ma także opracowany i weryfikowany na bieżąco plan funkcjonowania na wypadek ponadstandardowej absencji - informuje rzecznik PGE GiEK SA. Sandra Apanasionek.

komentarze (302)
Dodaj komentarz

niech żyje **** od roweru

Pani rzecznik mija się z prawdą, niestety.

Poco ściągać dalej darmozjadów i cwaniaczków z zagranicy LOT DO DOMU. Latami mieli naszą ojczyznę w d..... Jak jest dobrze to można szpanować i mądrować się jaki to dobry wybór zrobili że wyjechali i sobie radzą. Poco ryzykować teraz, że zarażają tych co mieszkają w Polsce od dziada pradziada, płaca podatki i są z krajem na dobre i złe. Jeszcze jak będzie trzeba wybierać kogo przyjąć do szpitala to pierwsi staną w kolejce bo to światowi cwaniaczkowie co o ojczyźnie sobie w biedzie przypomnieli. Prawdziwy Polak Patriota (taki co by życie jak dawniej za Polskę oddał) to przeczekał by zarazę i dopiero do kraju wrócił. Szkoda język strzępić na to wszystko ale LOT DO DOMU to najbardziej chybiona i szkodliwa decyzja. Powinno to dotyczyć ewentualnie tych co "zaskoczyło" ich zamknięcie granic i mieli wcześniej już wykupione jako dowód bilety powrotne. Z jednej strony kontrole graniczne, zamykane szkoły, przedszkola, urzędy i wszyscy starają się zachować odpowiedzialnie, a z drugiej strony taki cioś? Z im nie rozmawiam o nikt nie jest wstanie logicznie wytłumaczyć takiego posunięcia, dosłownie nikt!!! Życzę bardziej rozsądnych decyzji w przyszłości.

Nie każdy ma to szczęście i pracuje w kopalni . I nikt nie wskazuje , że pracownicy tego zakładu to darmozjady

Wkop pracuje nie zdalnie, tylko realnie. Jakoś nikt nie poda węgla zdalnie. Ta zaraza koronowa pokazała, bez kogo nie będzie energii. Przodkowi wkopowi pokazali swoją determinację i nie zdezerterowali. Cześć i chwała im za taką postawę. Myślę że dyrekcja nie zapomni

Są już jakieś zabezpieczenia w kopalni? Słyszałem że jest tylko denaturat i jakiś płyn wielkości butelki z syropem. Są maseczki, rękawiczki? Jest badana temperatura? Ludzie są porozdzielani przy wjeździe do wkopu i wyjeździe? Są indywidualne dofinansowania do własnego środka transportu. Jest w łaźniach i szatniach ogólnodostępny płyn dezynfekujący? Kabiny prysznicowe są często dezynfekowane? Coś tam robią s tym kierunku?

Tak naprawdę nic nie pokazali. Dopiero jak się zacznie armageddon, a wtedy zobaczysz jak spierdalają na L4. Na razie jest jeszcze spokojnie bo tylko na kwarantanny pozbierali a jak się okaże że któryś jest zarażony to wtedy ci z biur będą musieli przyjść i kopać węgiel bo operatorów na maszynie jest tyle co palcy u jednej ręki!!!

Już dawno mówiłem o tym że przodowi z maszyn elektryk i mechanik też powinni mieć kursy operatorów porobione!!!!

Że tak zapytam pani rzecznik, jakie środki ochrony osobistej są wydane pracownikom, i gdzie one są... Śmiech na sali, zapewniam że tak nie jest

Serio? Nic nie ma??? To ja idę na chorobowe, bo już mi jest nie dobrze.Do roboty nie wracam!

Czy to prawda ze cała Centrala pracuje zdalnie? Jeżeli tak to urąga to zasadom przyzwoitości. A co to ludzie z elektrowni czy kopalni to horszy drugi sort? Tak się teraz bawią elyty?

Zarząd PGE kłamie . Pracownicy że spółki RAMB z działu elektrycznego gdzie potwierdzone są 2 przypadki COVID 19 cały czas świadczą pracę na terenie ELB. Majster który jest chory PGE opisuje jako opiekę szpitalną a wszyscy z RAMBU wiedzą że jest pod respiratorem

To nadzwyczajna kasta, czego się spodziewać. Najprzedniejszy sort. Póki tacy będą mieć władzę dobrze nie będzie.

Żenada to dokładnie to co napisałeś. Każdy kto może pracowac zdalnie powinien to robic. W centrali , kopalni i epektrowni. To moze zdecydowac o zdrowiu i zyciu wielu ludzi. Jak sie nie rozumie co sie dzieje to lepiej sie nie odzywac. Ale z ciebie pies ogrodnika. .. Smutne. Niby wszyscy Polacy to jedna rodzina. Ale odwtoc sie tylko, to od razu masz wbity noz miedzy żebra. Przykre, ze w Belchatowie mamy takich ludzi jak ten podpisany "żenada".

No właśnie Mis. Czytaj ze zrozumieniem. Dlatego właśnie pytam czemu ludzie z oddziałów nie pracują zdalnie. Ty pewnie dostąpiłeś tego wyróżnienia. I nie używaj powiedzonek których znaczenia nie rozumiesz.

Czytać ze zrozumieniem to kolega chyba jednak nie potrafi. Napisalem, ze powinno to dotyczyc kazdego. W oddziale, urzedzie, spolkach corkach, szkolach, sklepach i firmach roznej masci. To zwieksza szanse na zmniejszenie skali zachorowan. Ja niestety musze normalnie jechac do pracy, jesli tak cie to interesuje i wiedza ta poprawi ci humor. Ale takze dla mojego bezpieczenstwa i moich bliskich wazne jest, by u mnie w pracy bylo jak najmniej ludzi (obsada minimalna). Tak wiec zdrowia zycze Wazniaku i bysmy bezpiecznie przetrwali ten trudny okres...

I wzajemnie zdrówka i apel do zarządzających tą firmą: oby jak najwięcej ludzi mogło pracować zdalnie nie narażając innych i siebie

Jest potwierdzone 6 przypadków w pow.bełchatowskim Pytanie czy te 6 jest w Bełchatowie?

Podobno wszystko w Bełchatowie. Okrzei, Binków, Dolnośląskie.

Dlaczego w dobie kryzysu lekarze opuscili pacjentow? dlaczego odcieto nas od służby zdrowia? nie mozna sie dostac do zadnego lekarza! wszystkie zabiegi, operacje wiZyty odwołane do nie wiadomo kiedy! nie masz kaszlu i goraczki nie jestes chory wg nowych wytycznych wszystkie inne choroby pzestaly istnieć i nie masz prawa do leczenia! zamknięto przychodnie i szpitale a ludzie sie cieszą jak super dziala nasza służba zdrowia! zenada

dawniej moja lekarka rodzinna nie widziala mozliwosci by mi wypisac recepte na cisnienie bez wizyty u niej! twierdzila ze MUSI mnie zbadac! teraz okazuje sie ze wszystko mozna zaaltwic zdalnie on line porzez telefon nie musze przychodzic wystarczy ze mnie zbada przez tel i jest OK obłuda i hipokryzja wychodzi naj aw

OBYWATELE ! Niestety nasz rząd oszukuje obywateli i przekazuje fałszywe informacje, jakoby maski na twarz miały nosić tylko osoby chore, co jest oczywistą nieprawdą. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że Państwo z Dykty przespało kluczowy moment i w tym momencie brakuje maseczek nawet dla pracowników służby zdrowia i szpitali, i dlatego ludzie są zniechęcani do prób ich zakupu. Brakuje informacji o tym, że jakakolwiek forma ochrony twarzy, nawet głupi szalik jest lepsza niż brak osłony i zmniejsza szansę potencjalnej infekcji. WŁĄCZCIE MYŚLENIE !!

pisałem ci już uPOsledzony dzbanie z UBywateluRP załóż sobie szalik na ****a dzięki temu nie spłodzisz dzieci emoji

Jesteście kretynami. Jedyna maska którą chroni, to strażacka albo przeciwgazowa! Brak podstawowej wiedzy. Żal mi was biedni debile.

Maseczki nic nie dają. Ale tylko tam gdzie ich brakuje.

Dokładnie kretynie. Włącz myślenie a nie celowo wprowadzasz ludzi w błąd! Powinieneś za to beknąć, 5 lat pierdla może by cię nauczyło nie oszukiwać. MASKI baranie SĄ DLĄ CHORYCH! Wiesz co to jest droga kropelkowa debilu? To co ty idioto proponujesz, można porównać do antykoncepcji metodą - prezerwatywę wkładamy do pochwy i heja, jest git. Uważam, że robisz to celowo i powinieneś zostać ukarany. Maskę ma nosić chory, i potencjalnie chory, czyli osoba z największą szansą, że już to złapała. Maska ma zatrzymać ślinę i inne płyny w których znajduje się wirus, przy osobie zagrożonej, czyli już go posiadającej.

Szok jak was słucham

Ty znawco! Na czym się znasz???? Zrozum baranie że każdy nieświadomie nawet, pociera sobie usta i nos nawet kilkadziesiąt razy w ciągu dnia!!!!!! Jak będziesz miał maseczkę to pocierając swój zasmarkany kinol, nie przeniesiesz wirusa ,którego może masz na gumowej rękawiczce!!!!!

Na oczy idioto też maskę masz?

To dlatego Polska zarekwirowała Włochom dostawę maseczek!

Jesteś tak upośledzony umysłowo ,że szkoda nawet jednego słowa na takiego nie do je bańca jak ty emoji No normalnie beton najwyższej klasy . Wiedzy nie posiadasz żadnej cioto i jeszcze grasz mądrego . Sram na twój menelski ryj

Powinno być zarażonej, na koniec. Janusze zobaczyli w tv maskę, uruchomili chłopski rozum i myślą, że są wirusoodporni. Skoro maseczki tak świetnie działają to czemu w chinach i we włoszech tyle zachorowań? Wystarczyło ludziom maseczki dać, a nie jakieś kwarantanny, próby wynalezienia szczepionki itp. Po co to komu? Zakładamy maseczkę i epidemia opanowana w godzinę! Idioto...

W Chinach i Korei nie noszą masek skąd ty się urwałeś cymbale masz ogólnie coś mądrego do powiedzenia bo od pierwszego słowa widać jakiego typu jesteś niepełnosprawnym umysłowo czopkiem do ****.

chyba jednak noszą, pooglądaj sobie relacje z tamtych rejonów to się dowiesz jak jest naprawdę

To był sarkazm emoji Im więcej z nas będzie nosić maski tym szybciej będziemy w stanie wyjść z tego kryzysu, noszenie maski działa lecz nie chroni w 100%. Natomiast kupuje nam najbardziej niezbędną rzecz której mamy obecnie niewiele. Czas. Im wolniejsze jest tempo zarażania tym wydajniejsza będzie nasza służba zdrowia w walce z chorobą. Obecnie we Włoszech każdego dnia lekarze muszą wybierać kto ma przeżyć a kto umrzeć ponieważ łóżek jak i sprzętu jest za mało dla wszystkich. Nie dokładajmy pracy lekarzom, nie stańmy się kolejną ofiarą.

Oczywiście! Chińczycy już dawno ostrzegali Europę żeby przymusowo nosić maseczki! Nasz rząd ma Nas w **** . Liczą się tylko wybory! A nie my obywatele! Do wyborów będą wszystko ukrywać byle by wybory się odbyły! Tylko nie wiem czy zdają sobie sprawę że ich elektorat to głównie emeryci a ich lada chwila zabraknie!

chyba jesteś uPOśledzona! moja cał klasa w LO głosuje na PiS a nasi z**** nauczyciele i nasze babki i dziadki na PO i SLD wiec nie bredź

Niech DDB puści komentarze o jehowcach . To będzie wesoło.

A oni teraz łażą po domach i roznoszą dalej to dziadostwo.

niech żyja pedaly od roweru

A teraz drodzy bełchatowianie zagadka - wykryte przypadki dotyczą osób które zaraziły się ok 12 marca, zarówno u jechowców jak i w RAMBI-e, czyli ok 7-10 dni, tydzień temu w Bełchatowie były tłumy w sklepach i ogólnie szał- więc ile teraz jest z was zarażonych -życzę miłej lektury i odbioru komunikatów z Sanepidu

To w Rambie Virus się szerzy???

A zarząd Rambu co robi, jak zabezpieczył załogę.

NIC! Czegoś takiego nie było nigdy w historii Rambu aby zarząd był tak nieudolny! Ale to ludzie partii nie oddelegowani z kopalni!

Testów robi się mało więc ta podawana liczba zakażonych pewnie nijak ma się do rzeczywistości. Za to przypadki śmiertelne dają jakiś obraz ile może być zakażonych. Zakładając że śmiertelność wynosi 4%, a zmarło siedem osób, to już 2 tyg temu zakażonych było około 180 osób. Teraz mogą to być tysiące już.

Jak będzie więcej testów to będzie więcej wykrytych zakażonych i mogą się nie odbyć wybory, nie rozumiecie. Naczelnik dąży do wyborów, bo koryto ucieka.

Zdefekowałeś się to pisząc?

Wszyscy robimy zrzuty ekranu ważnych i znaczących komentarzy, bo za chwilę ich nie będzie!!!!

DDBełchatów jak zwykle wyłącza komentarze pod artykułami o koronawirusie!! A przecież wiele osób już dowiedziało się dzięki komentarzom że wśród nas są osoby zakażone! Dzięki takiej wiedzy, możemy siebie i innych chronić! Ale redaktorzyna o tym nie wie bo jest tempą palą!!!! Pasowało by pozew sądowy złożyć że w czasie epidemi ukrywają informacje które mogą przyczynić się do choroby u śmierći osób z otoczenia nosicieli koronawirusie!!!!

Świniarnia "pracuje" zdalnie a ludzie w kopalni dostali po spryskiwaczu, jednej parze rękawiczek _jednorazowych_ i jednej gównianej, tandetnej masce z jakiejś siateczki i mamy sobie dezynfekować stanowiska. Chyba żart!

Ktoś się orientuje co z trzema osobami które przebywały w izolatce w KWB z powodu złego samopoczucia?

Za 9 miesięcy będzie nowy obywatel

To byli panowie plci meskiej emoji

a są panowie płci żeńskiej

Ja się pytam! Gdzie są rodzice tych co piszą te głupie komentarze? TIRY NA TORY!

Gdyby zakwaterowali Was na sloku to nie mieli by pozniej kasy na uczestnictwo w pseudo konferencjach, delegacjach i innych imprezkach integracyjnych. Takze badzcie wyrozumiali dla swoich pracodawcow.

Czytając wszystkie komentarze myślę, że większość piszących to nieudacznicy i elektrownia czy kopalnia oraz spółki pomogły im w swojej nieudolności. Tylko narzekanie i niezadowolenie. Czy naprawdę uważacie, że osoby odpowiedzialne za konieczny rytm pracy nic nie robią? Można, a nawet trzeba zwracać uwagę na niedociągnięcia, ale w tym trudnym czasie dla wszystkich bądźmy sobie bardziej życzliwi a nie zachowujmy się jak wrogowie. Przyjdzie czas na rozliczenia, ale najpierw trzeba przeżyć i pomagać innym.

Przed wszystkim powinni w tak strategicznych zakładach czyli, kopalni, elektrowni i wszystkich spółkach zamrozić bilety pracowniczych przewozów i dopłacać do indywidualnych przejazdów w celu zachęcenia jak największej ilości osób do dojazdu własnym środkiem transportu!!!! To tam szerzyć się może wiele infekcji i przenosić na różne działy!!!!!!! Gdzie jest sztab BHP z tych zakładów??? Czy Marian z Grażyną mają myśleć za służby BHP?????

nie każdy ma możliwość dojeżdżania własnym transportem, nie każdy ma własny transport a ten co ma woli dojeżdżać w pojedynkę, woli dmuchać na zimne. Nie bądź takim egoistą i nie patrz na wszystkich ze swojego punktu widzenia. A do tego zamrożenie biletów to strata dla przewoźników a co za tym idzie utrata wielu miejsc pracy.

bhp i myślenie weź przestań

Ta a w pracy bedziesz pracował w odległości 2 m od kolegi, do sztni wejdziecie pojedynczo i się wykąpiecie a dojazd do pracy zajmie ci 2 godziny bo janusze na ostatnią chwilę pojadą do pracy tego oczekujesz?

Jestem pracownikiem elektrowni i słyszę jakieś pomysły o zakwaterowaniu pracowników po szatniach czy gdzie się da dziwi mnie brak wypowiedzi działu obronności który powinien się chyba tym zajmować a nie kraść Nie zamknięte na zapinkę rowery z pod stołówki i czy do zakwaterowania załogi nie powinny służyć schrony które po to są wybudowane

chorych na syberie..

księży na księżyc - ale idiota

Tak,tak śmiech mnie bierze na to co wy nie zrobicie.Pozwalniacie sie,jesteście niezastąpieni,spanie tylko w hotelu,kawior itp itd.A prawda jest taka że punkt 6:00 całuje rączki panie prezesie..Żenada.Znam takich ludzi pełno.

Zapraszam do pracy do ruchu.. Tu same dziadki przed emerytura.. Będziesz jadł kawior i ośmiorniczki.. Wymagana tylko umiejętność klikania myszką. Możesz zostać obchodowym bloku.. Operatorem.. Automatykiem.. Elektrykiem.No dawaj

A co ty lewaku je...ny wiesz wali..sz tylko dzieci i kozy

Do zwolnienia.

kopalnie zamknonc !!!!!!!!!!!!!! czas na eko

****...y lewak z ciebie a z czego będziesz mieć prąd z paneli fotowoltaicznych ? w nocy albo poza sezonem gdzie sprawność jest na poziomie 10-15% albo z wiatraków jak nie wjeje ? Nie no oczywiście możemy kupić od niemców ! A oni i tak z węgla prąd nocą produkują i 7 z 10 reaktorów atomowych wygasili i otworzyli nową elektrownie węglową i trują ! miejmy nadzieję że takich lewaków Corona 19 doceni emoji

Widać ,że Ty już masz gorączkę Tak ogólnie to się zastanawiam gdzie ci prawacy ,wybitni patrioci czasu pokoju co to dla Ojczyzny wszystko Dlaczego teraz nie zgłaszają się na ochotnika do pomocy gdy Ojczyzna w potrzebie?

Co mnie to obhodzi?prond ma być i koniec!Bedzie potrzeba to kupie se agregat a pozatym mam pszetwornice do auta co mi robi prond z 12/230vw.no i co?można bez kominow i byc eco?

Na jak długo i z jaką mocą ci ta przetwornica starczy ??? Pomyśl

Jestem automatykiem, jest nas 10 w brygadzie i nasz majster powiedział ze choć by moi ludzie siedzieli cały miesiąc i nic nie robili ( a robimy przeglądy i konserwacje) i siedzieli w internecie (nie siedzimy bo s ograniczenia i kontrole) i się opierda...li to przychodzi taki dzień i moment że jak następuje awaria i ma wywalić blok z ruchu i produkcji !To wówczas moi fajterzy w kilka kilkanaście minut działają uruchamiając całą swoja wiedzę i umiejętności co powoduje ze blok nie wypada z ruchu i wówczas mamy oszczędności w setkach tysięcy złotych. Większych niż pensje moich chłopaków prze cały miesiąc albo i trzy ! Tak wiec warto inwestować w ludzi i ich umiejętności i dotyczy to wiele grup z brygad utrzymania ruchu i wytwarzania. A oni chcą nas tanio kupić jakimś pasztetem i konserwą na terenie elektrowni w szatniach w tym huku !!!!

Znam ten ból, też pracowałem na utrzymaniu ruchu. wiem ile się trzeba narobić, żeby nic nie robić. Przeglądy, konserwacja dokręcanie 'srubek' niby rzeczy nieistotne ale niektórzy uważali, że jestem leniem.

Zarząd śpi spokojnej nocy, jutro rządzić nie będzie kim, gdzie się schowacie Europa pełna wirusa jak wasze gacie - demokracja!!!!!!

Idź spać bo wyczuwam alkohol.

Pracuje w jednej z brygad odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu elektrowni i mój kierownik z Dobryszyc z góry założył że jego ekipie wystarczy kwaterowanie gdzieś w szatniach na terenie elektrowni. To niech se sam siedzi ja idę do domu emoji No chyba ze i on z nami będzie siedział ?

Mi kazali zastosować kwarantannę a ja zrozumiałam wannę.3dni siedziałam jak gupia.

Tak tak to się podmyj i czekaj na łapki

Co wy myślicie jak Józek z utrzymania ruchu ze zmia y A ma 58 lat i kupił sobie białego T-roca za 120 tyś to teraz się poświeci i będzie koczował w szatni w elektrowni 24H przez dwa czy cztery tygodnie za to że mu dodadzą do pensji z 1000zł ? Dajcie mu godne warunki w izolacji na Słoku do odpoczynku po pracy to i bez tych dodatków będzie czuwał ! A co mu zależy dzieci odchowane to i poświęci !

który Józek?

Ta i dostarczcie mu środki odkażające zewnętrze i wewnętrzne

Kto jest decyzyjny w PGE? Nikt! Strach! Władza - tak, a gdzie ona w swojej walce o władze zagubiona.....

Pracuję w brygadzie utrzymania ruchu elektrowni. I dziś też byłem w pracy , mamy stan wyjątkowy, dziś w elektrowni byli wszyscy co są niezbędni do tego by energia elektryczna a była wytwarzana bez względu czy wojna czy pokój ! Czyli wszelcy operatorzy bloków i innych instalacji, obchodowi dyżurni elektrycy i automatycy. Cały zespół utrzymania ruchu elektrowni remontowcy dźwigowcy itd pracujący normalnie i sytuacjach awaryjnych. A nie było w tak wyjątkowym dniu nikogo z zarządu władz i biur ??? Bo oni pracują zdalnie ! I co najciekawsze jest taka alternatywa ze w sytuacji pandemii wszystkie te słuzby co odpowiadają bezpośrednio za wytwarzanie energii i utrzymanie ruchu maja być za koszarowane na terenie elektrowni ! Koszarowanie ma być w szatniach i innych dziurach budynkach ! A nie jak było pierwotnie analizowane że maja być za koszarowane na Wawrzkowiznie czy w hotelu na Słoku ! A czemu mają być ludzie koszarowani na ternie elektrowni a nie na w/w obiektach ???? Bo chodzi o koszta ! Bo koszarowanie w wodniku to koszt jakieś 45000-50000 zł na dobę z a 300 ludzi a to zaledwie kilkanaście minut pracy 1 jednego bloku energetycznego ! Ale jeśli chcą nas upodlić i koszarować na terenie elektrowni i karmić najtańszymi konserwami i czerstwym chlebem i zupą z proszku to jak i ich pierniczę i idę na chorobowe ! I niech sobie sam zarząd radzi !

A podobno kierownik kadr w elektrowni Tasarz pracuje zdalnie. To ten co go wsadziła do elektrowni poseł Pielucha. Chodzą słuchy, że i tak nie wiele robił, bo na niczym się nie znał. Teraz przynajmniej ma alibi...

I ja pracuję w tej grupie o której mowa wyżej. Mam 57 lat i chętnie się poświecę i w zakoszarowaniu będę pracował 2 i 4 tygodnie ale w godnych warunkach ! A nie to ze kierownictwo mnie skusi tym ze dadzą mi 100 czy 200 zł brutto więcej dziennie za to że będę warował 24H w tych infradźwiękach ! Nie potrzebuje tych pieniędzy tylko bym po pracy mógł odpocząć

Mi dali wek torfiarza,zupkę pomidorową z amino a po robocie dali nawet pojeździć ostrówkiem wkoło komina.

Dostajesz coś za to, czy taki rozczarowany, najpewniej próba zwrócenia uwagi,, jesteś szczery czy....

Kiwetniov, a możesz tak normalnie napisać, czy udajesz?

Faktycznie i ja dziś byłem rano w pracy jestem z brygady utrzymania ruchu i dziś byli tylko ludzie odpowiedzialni za to żeby prąd płynął w w kablach iw sytuacji awarii spece utrzymali działanie elektrowni! To p hu..j nam ten cały zarząd jak w takiej kryzysowej sytuacji wystarczy taki zespół jak dziś by prąd był produkowany ? A oni chcą nas koszarować na szatniach na materacach i karmić konserwami z foremki za 1,50zł a sami wpieprzać specjały na wodniku i dawać sobie nagrody po całej pandemii za dobre zarządzanie ! Doceńcie ludzi odpowiedzialnych za produkcje i utrzymanie !

To nie możecie dorzucić wiencej węgla do pieca i np tydzień wolnego?

to zmieńcie regulator na piecu, ja u mnie tak zrobiłem i groszek lepiej jest dodawany tak ze raz na tydzień dosypuje.

Ania nie spodziewałem się takiego komentarza po tobie łoł

Tak się nie da emoji trza czuwać

Popieram jestem z ruchu i w 100% zgadzam się z tą wypowiedzią ! Jak tak nas zrobią w bambuko to niech sami sobie siedzą za pulpitem ! Ja idę na kwarantannę emoji

To wszystko prawda i was popieram, tylko po co cała reszta jadąca od poniedziałku do piątku na elektrownie i kopalnie. Musicie mieć warunki do pracy lepsze niż na węglowej bo respiratory bez prądu przestaną działać i niech nie mówią, iż mamy system i prąd z zewnatrz, bo przy opracowaniu planu działania najczarniejszy scenariusz to podstawa

Brawo Ullla

Ten niby koronawirus to tylko temat zastępczy. Ale ja pamiętam! Gdzie jest parking pod 315?

W punkt Xd na koronę dają lewe kulczykowe itp miliony to niech ktoś da na parking pod 315 bo sprawa dalej w martwym punkcie hmmm myśli ... może transparenty na wiaduktach itp # parking pod 315 ! Udostępniać i subskrybować Xd piona zakapiory i zdziry Xd

Ramb to gówno

Spółka jak s}półka szału nima jak cała reszta olać ich jak bieda to dla wszystkich

Że jak? Nie mierz synek wszystkich swoją miarą siedząc za biurkiem i jedząc kiełbasę aż kapie ci tłuszcz z pyska na cipke

A Bruce li to ciota.

Sorry , oni już pracują zdalnie, latają dronami

Ojej, ekolodzy siedzą na wsi z zapasami na rok i czekają na koniec epidemii, tego się nie spodziewali co biedni będą robić w dziale bezpieczeństwa ja to wiem pierdzieć w wygodę fotele

Dział bezpieczeństwa elektrowni ma kwarantannę, zero działań, pewnie szykują się na ekologów

Dzisiaj mam nockę i bende fedrowoł koparką to bende pytał co i jak.

Kiwetniov ty nie jesteś taki głupi,,,

Czy ta 3 osoba z powiatu to nie czasem jej mąż??

Nie.To Tosiek od Marka Złotopolskiego który zasiadał w sejmie z senatorem kowalskim co miał żonę Renate i sprzedawała w sklepie u Karabasza na plebanii u Dobrodzieja który znał Paździocha z bazaru.

Dd Bełchatów niech więcej informacji podaje a nie raz na ruski rok!

A czemu autobusy nie sa poddawane dezynsekcji pewnie dlatego ze robotnicy nimi jezdza a szlachta samochodami

To macie robale w autobusach , że wspominasz o dezynsekcji? emoji Grunt to słyszeć, że dzwonią tylko nie wiedzieć w którym kościele i potem udzielać się publicznie ...... Zanim cokolwiek napiszesz poznaj znaczenie słów , którymi chcesz się posługiwać: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dezynsekcja

pieprzysz głupoty dobry.sasiad - siedzę w tym i doskonale wiem jakie są zalecenia - a t y może masz katar i nic nie czujesz - nie podoba się to się przesiądź do swojego samochodu - tylko napisz kiedy ostatnio go dezynfekowałeś - podejrzewam,że nigdy

Kasa pusta temu, akcje dno, początek,,,,,,,,,,,,, końca prosperity

Bo ja za paliwo płacę ze swoich a Tobie szkoda na wachę to ryzykuj.Może zdefekują Ci tego autosana.

Zdalnie jasne jak chcialem to niema mowy tylko dla wybranych dobre jak zwykle

BHP zamknęli się w białym domu szkolenia mają przeprowadzać kierownicy na swoich oddziałach

Ja się pytam! Gdzie w kopalni jest teraz cały sztab BHP???? Wszystko jak zawsze pięknie i ładnie wygląda na papierku a w rzeczywistości nie ma nic!!!! Chwalą się, co to nie oni a jak zawsze mądrzy po szkodzie!!!!

Moi drodzy. Pszyznaje, ze jestem gupi jak bót.

Hej. A może ktoś pomyślał o tej osobie która ją zaraziła? Ile jeszcze osób przez pierwotnego nosiciela zostało zarażonych? Jak ktoś wie to niech da znać.

W BESTGUM jest jeszcze gorzej! To straszne co się dzieje! Wczoraj jak szedłem do pracy, to pozamykane były drzwi od szatni, i strażnicy zwykłym termometrem badali temperaturę u ludzi! Niektórzy dostawali do buzi, a tych co nie chcieli się poddać badaniu, łapali we 4, rozbierali i wkładali do odbytu! Przede mną z 5 osób tak zbadali! Ja termometr do buzi wziąłem, bo nie jestem homo, i żaden facet nie będzie mi nic wkładał do pupy. Mam swoją dumę!

wziąłeś do buzi to, co wcześniej było w pupie, szacun!

Już takich herezji to dawno nie słyszałem. Pracuje w BESTGUMIE. Są termometry bezdotykowe, niestety takich nie bierze się do buzi, ani do d..py. No chyba, ze Warror na Twoje indywidualne zamówienie

Gdzie są te termometry bezdotykowe? tez tam pracuję i dostaliśmy zwykły pod pachę a już wiem na piętrach są bezdotykowe a plebs niech ginie

facet jaja sobie robi a wy w to wierzycie buhahah

Ja w to nie wierzę. Niech ktoś to potwierdzi

Weź paracetamol bo masz objawy gorączki.

Czy ta Pani korzystała z przewozów na kopalnie?

Nie korzysta

Nie, nie korzystała z autobusów.

Zapraszamy do bewy ! Mega social bilet z wypłaty za 80 zł i karta multi sport za 120 zł kopalnia to nie wszystko Xd szk

Klimaty kumacz jesteś liderem w komentarzach :-)

Wiem wiem dzięki rzetelne info zawsze z pierwszej ręki xd

Belchatowianie, mieszkam w Bełchatowie od niedawna i wstydzę się za was czytając Wasze wpisy w internecie.Wstyd i groza ile jest w Was nienawiści. Opanujcie się. l

Tesz sie wstydzę za ich fpisy.

Nienawisci wez tam popracuj 20 lat bez podwyzki i niech twoi koledzy za ciebie befa dostawać albo tobie zabiora premie za samodoksztakcenie prze****sy dostana a Ty nic jak odezwiesz to mozesz sie zwolnić

masz rację...chłop wyjdzie ze wsi, ale wieś z chłopa już nie...i taki właśnie jest Bełchatów...

To u nas normalka

A skąd przybyłeś o sprawiedliwy , że się za nas wstydzisz? Z jakiego wielkiegi mista? Czyżby z Radomska ? A może z Pajęczna?

Jestem rodowitą Bełchatowianką i również wstyd mi za ten specyficzny i jadowity syndrom niedowartościowanych osobników, który panuje w tej wsi zwanej miastem.

Najgorszy to ptak co we własne gniazdo robi.

To nie tak, musisz odróżnić nienawiść od troski o to co jest najważniejsze, własne zdrowie.

Prawdopodobnie w Bogatyni też jest kilka osób podejrzanych bądź już zarażonych. Ludzie za bardzo sobie bagatelizują sytuację i lekceważąco. Tylko ciekawe co będzie jak osoby bliskie zachowują i nie daj Boże będą w ciężkim stanie co taka osoba wtedy zrobi i na kogo zwali winę i jak będzie się czuła. Brak mi słów do takich osób i nie rozumiem takiego zachowania

Dyrektor kopalni to już się boi i robi uniki.

Sorry chciałem dać ????

Witam, większość z Państwa wylała swe żale w komentarzach, to nie jest wina państwa czy prezesa że mamy wirus tylko zwykłej Kowalskiej która bała się przyznać że miała kontakt z osobą z zagranicy i przy okazji załatwiła przymusową kwarantannę 26 osobom z personelu medycznego w szpitalu, a oni ilu osobom tego nikt nie wie. Tak więc wyciągnijmy wnioski emoji

Lec po premie z fotka komentarza .

Nie wiesz jak było, to nie zabieraj głosu. Szpital ratuje się jak może, bo wie, że w takiej sytuacji nikt prędko odpowiedzi na ich "komentarz" nie udzieli. Trochę empatii i współczucia.

Znowu ta Kowalska, wszędzie jej pełno. U nas w elektrowni ciężko wytrzymać.

Moze w koncu sprawiedliwosc dopadnie. Urzedasy pierdza w stolek i pija kawke. A zwykly kowalski musi zapierniczac za smieszne pieniadze. Wszedzie pazernosc za wszystko plac wszedzie zdziwrstwo. Moze w koncu wirus to zakonczy. Taka jest prawda

Im sie wydaje ze są rasą lepszą arystokracja na tytaniku tez tak myślała niestety źywioł czy epidemia nie rozróznia czy to pan czy cham wszyscy są rowni takze niech sie oszukuja sprawiedliwosć tą rase lepsza tez dopadnie

Kto Ci nie kazał się uczyć i teraz pierdziec w stołek ? Sam sobie planowałeś życie gościu ,więc nie narzekaj

Nie jeden po studiach pracuje za 2500 bo nie ma "pleców"aby dostać się na stanowisko zgodne z wykształceniem.

Typowe tłumaczenie nieudaczników życiowych

Nie cwaniakuj tak bo nie wiadomo co bedzie jeszcze strasisz swoja posadke to wtedy zobaczysz pajacu. W zyciu nigdy nic nie wiadomo emoji

Typowe tłumaczenie Kogoś komu Ciocia robotę załatwiła......

A do Magamedu nie można sie dodzwonić. Pracują tylko na telefon. Bezpośrednio nie walczą z koronawirusem wiec przychodnia lekarza rodzinnego powinna byc czynna dla potrzebujących. A tu lekarze boja sie najbardziej o siebie. Za co dopłacamy z własnych pensji?

Sporo osób z kopalni i elektrowni jeździło do Włoch jak wirus zaczynał w Polsce zarażać, służby niedługo zostaną powiadomione o tym bo te osoby zatajają tą informacje. Apel do wszystkich osób w elektrownii i kopalnii: dajcie info do sanepidu o tych osobach jak najszybciej, ta Pani prawdopodobnie zaraziła się właśnie w taki sposób!!!

Nie prawda, ta Pani nie była we Włoszech

Również uważam że ludzie są skrajnie Nie odpowiedzialni Nie będę już wnikać w szczegóły że niektórzy nie wiedzą co z pieniędzmi robić i na narty do Włoch wyjeżdżają jakbyśmy swoich gór nie mieli No ale faktem jest to że Pr,przywiezli to dziadostwo przez które niejedna osoba bliskiego człowieka straci a ludzie zagrożeni mus,za w domach jak w więzieniu siedzieć Malo tego to zamiast zgłosić zarazali sobie spokojnie innych ludzi którzy Włochy i Chintyzaledwie na mapie widzieli Za to się kary powinno wymierza anie tylko za niedo trzymanie kwarantanny Brak odpowiedzialności i skrajna beznyslnosc i egoizm !!!

Serio? Jaka jest średnia wieku pracowników na kopalni, czy elektrowni? Jak wirus tam wpadnie, to naprawdę może mieć tam żniwa. Obym się mylił.

Może dyrekcji chodzi o to aby były miejsca dla misiewiczow jak po PDO.

Przestańcie już narzekać, jeszcze trochę i będziecie pracować za 1300 zł czyli 50% minimalnego a reszta na postojowe. Dobrze jest biadolić i brać dobrą kasę. Sztuką jest przeczekać, nikogo nie obrażać i zdrowym być.

Masz rację. Najbardziej psioczą dziadki z zawieszoną emeryturą. Oni powinni zrobić miejsce młodym, po co się stresować i martwić o zarażenia. Pracujący emeryt na elektrowni czy kopalni, to tak jakby ktoś usiadł gołym tyłkiem na jeżu i mówił że to masaż...

Znałem paru takich osobników, odeszli z kopalni na emeryturę a za tydzień już w Rambie pracowali. Też miałem taką propozycję ale nie skorzystałem bo nie poto odchodziłem na emeryturę.

Pracuj, kiedyś i ty będziesz miał ten przywilej!

Wemze kredyt i zmienie prace z rambu do bestgumu. Tam chociaz maja mniejsze szatnie i mozna sie zdezynfekowac.

Przecież w kopalni powołali specjalny zespół na stan wyjątkowy składający się z 30 super fachowców i przez 2 tygodnie poza komunikatami nie zrobili nic. Dali po maseczce na jeden dzień i trochę płynu.. To są środki zapobiegawcze? Śmiech... Przychylność ich taka ze można wcześniej iść na szatnie aby się umyć gdzie wszyscy kiszą się jak ogórki. Zero koordynacji...

Bo im o kasę chodzi a nie o zarządzanie. Nieodpowiedzialny dyrektor na kwarantannie, zastępca-asystent cos działa i tyle. A co to za szef-kapitan, który schodzi pierwszy z tonącego statku... W **** z nim...

Z tego co się czyta to firmy gieksy nie są przygotowane do postępującego zagrożenia. Wydanie oświadczenia panie Prezesie i zakazaniu komentarzy pokazuje poziom zarządzania. Strach pomyśleć co będzie.

Jakby kopalnia nie dała mydła, to by torfiorze się nie myli? Każdy może pojechać do pracy czym chce, ale nie torfiarz. Takiego trzeba zawieść i jeszcze mu się nie podoba.

Ale jakby zrezygnowali z waszych gratów, które nazywacie autobusami, i pks by pozwalniał kilku kierowców, bo nie są potrzebni, to sam byś kopalniane fiuty do gęby brał, żeby wszystko wróciło do normy. Ot taka szczekaczka, co nic nie robi i obraża się, jak ktoś mu coś zrobić każe.

DAWID SPAWACZ SIE OPIERDALA Z GOŁABKIEM GŁĄBKIEM

W RAMBIE na hali TKK BRAK MYDŁA W TOALETACH BRAK SPIRYTUSU I DENATURATU RECE MYJE SIE PASTĄ BHP

Ale u prezesa od Pieluchy niczego nie brakuje.

do Megamedu nie mozna się dodzwonić...

Kłamstwo jakie środki ostrożności?????. W szatniach( na stanowiskach robotniczych) brak środków dezynfekcyjnych a o zasadach ostrożności to szkoda slow. ok 100 osób przebiera się w ścisku w szatni. Super warunki . Ale biurowcy i i szefostwo udaje ze tak nie jest. Tak dba się o pracowników szeregowych. Tylko czemu ci z biur mają zapewnione super warunki w domu do pracy zdalnej.

jaka praca zdalna? weź się puknij w łeb swój. Kto mógł to uciekł na zwolnienie

Wszystkich z Kopalnii powinni wywalić za te oszczerstwa i kłamstwa emoji . Niedługo się pożegnacie ze stołkiem emoji

Fachowcy z PO się znaleźli . Jak za waszych czasów roziebaliscie i okradliscie państwo to już się nie pamięta ? Ale jak było dobrze bo można było kraść na prawo i lewo . Dobrze ze teraz władza jakoś rządzi a tego syfu i spółek co za PO narobili to jeszcze z 20 lat nie naprawia

"Jakoś rządzi" jest w Twojej wypowiedzi słowem kluczowym... emoji

Wszyscy narzekają na fachowców od pieluchy czy z radomska a kto ich wybrał kto będzie teraz na prezydenta pisiora głosował który jest marionetka u prezesa ktory dla nas i naszego regionu nic nie zrobił i nie zrobi ???a później naezekanie trzeba pomysleć zanim się znaczekXpostawi.narobiłosię fachowcow z działoszyna gorzkowic jeden piekarz drugi tez jakis niekompetentny rozwalaja zakłady jeden po drugim

Narzekają tylko odsunieci od koryta POWSKIE swiniaki, i dobrze wam tak aż milo sie czyta jak żółć wam wyplywa, pamiętamy jak bylo.za waszych rządów.

Tyś skąd z radomska, pajeczna cxy innej dziury obok ww.?

Aleś ty głupi, prawdziwy pisowiec. Ty i radny, dwa oszołomy.

Oszołomy to się nazywają tacy ludzie jak Ty ... Nie potraficie sobie poradzić ? Nie ma Tuska nie ma skąd kraść ? Hahaha dobrze wam tak

Teraz twoi kradną, szybciej i na większą skalę, ale się dzielą, co???

Haha taka prawda nienachalne mordy z Po

PiS to jeszcze trochę porządzi . Ktoś musi posprzątać syf zostawiony po Tusku i jego inteligentnym Komorowskim co nawet zachować się nie potrafił

Może jeszcze podwyżki chcecie? Wam się w d...ch poprzewracało, w spółkach też. U mnie w firmie prezes już dawno zamówił odpowiednie środki i dalej czekamy na dostawę, to jego wina że nie dotarły? Powiedział że jak ktoś ma prywatne to może przyjść do pracy, inni na wolne. Zapłaci za pracę nie za głupie komentarze, to jest prawo rynku. To nie firma będzie mieć straty, to my nie będziemy mieli pieniędzy na życie. Pomyśleć trochę zanim każdy będzie miał pretensje do wszystkich.

A czyja wina, że środki nie dojechały? Oczywiście, że szefa. Obudził się jak wszyscy zaczęli kupować aż w końcu brakło. Pewnie myślał, ze do nas nie dotrze, to po co kasę wydawać?? Tak samo myślą w Pge i mają skutki. Jak pracownicy zaczęli się buntować to coś tam kupili, pisemka tylko wywieszają... Może wodą święconą nasączone i mają w ten sposób chronić setki pracowników?????

To co w artykule piszą to mydlenie oczu niestety.... Jak zawsze w RAMB kopią studnię jak już się dawno pali.... Ciekawe czy ktoś rozliczy decydentów w tej spółce....

Kto rozliczy prezesik Marcinka, Pielucha?

Widać że katastrofa wisi w powietrzu przy takich władzach firm. Niekompetencja, niedbalstwo, nieudacznictwo. Tylko kasa na konto.

Dlaczego tak późno zostały dostarczone środki dezynfekujące na odziały ruchowe (we czwartek), Jak zwykle robole na końcu, najpierw biuralisci z Pentagonu, gdzie są maseczki FFP3, gdzie są testy dla ludzi z ruchu?

Dyrektor był na wycieczce, to kto miał się tym zająć.

nie zapominaj o kierowcach ( styki , oddziały jedno-dwu zmianowe i system

Już powinni robić testy na wirusa wszystkie z KTZ - tu

Przecież w wywiadzie mówi ,że bohatersko można chodzić do kościoła Szczególnie z obstawą

a śmierdziel kaczyński podkulił ogon zupełnie jak zza stanu wojennego

smierdzi to z cipy kidawy bloninskiej i napletka pedala biedronki PO****

Ot i katolicki głos na forum!

a jak nazwiesz wpis ****Y o nicku: xyz ????????????

Dlaczego myslisz ze jak ktoś napisze innaczej na pis i jego przy****sow jest powczykiem trzeba troche swojego rozumu uzywac i obsrewowac realnie a bo pis to to a za po to tamto czy za tych czy za tych wszedzie jedno dziadostwo

Jak natychmiast prezes Dąbrowski nie ogarnie tego dziadostwa w gieksie to będzie katastrofa w regionie. Pseudo fachowcy rozłożą te firmy w mig. Szczególnie ci od Pieluchy.

No, elbest rozłożony, inwestycje w KWB leżą, Ramb ledwo dyszy, energoserwis tak samo. To "sukcesy" ludzi od Pieluchy.

Bardziej zastanawia mnie sprawa gdzie ta pani z Rambu bywała w mieście w tym czasie gdy jeszcze nie była chora ale już była nosicielem wirusa

To by pewnie wszyscy chcieli wiedzieć...

To małżeństwo to świadkowie jechowi

Osoby w kwarantannie powinny być podawane do publicznej wiadomości a żeby nie chodził po sąsiadach i zakupach i nie roznosiły tego wirusa. A dużo osób to sobie bagatelizuje. We Włoszech też bagatelizowali.

Zgodnie z nowymi przepisami za złamanie kwarantanny do 30 tys kary

Zróbta w tej fabryce jak Anatoil Diatłow w Prypeci.

Spolki to wina zwiazkow. Dostali po kilka grup i pozwolili na to. I stanowiska. Teraz zwykli pracownicy w spolkach wiecej kosztuja kopalnie niz by pracowali normalnie w kopalni. Kazda spolka ma swojego prezesa i cala administracje. To byl skok na stanowiska : Prezes , zastepca , sekretarki , kosztorysanci , kadry , płace , majsterki , kierownicy , specjalisci , technolodzy , no i moga robic zakupy na rynku......... ZWIAZKI POWINNY BUC WYWIEZIONE NA TACZKACH Z KWB I POWINNY POWSTAC NOWE POZA ZAKLADEM

na kopalni nie ma masek nie ma rekawiczek mają tylko w biurach bo wiadomo ELYTA a motłoch niech zdycha

w biurach też nie mają bynajmniej w pentagonie jak nie wiesz dokładnie to nie siej fermentu

dokładnie

Podobno u męża kobiety tez jest potwierdzony koronawirus, ktoś coś wie o tym?

A skad to wiesz? Powiedzial Ci że potwierdzono? Za za banda idiotów.

wzieli gościa na kwarantanne i zobaczymy

wiem że wypuszczani są ludzie z podejrzeniem na miasto. Badania i wio wyniki dostanie pan.pani za pare dni na maila bądź telefonicznie. super! jak zwykle cała niekompetencja zwalana jest potem na szarego człowieka. Z drugiej strony źle się czujesz, zgłaszaj siedź w domu. Sporo osób udaje że to przeziębienie że mnie nie dotyczy itd i zarażają innych,.. Może Ty z tego wyjdziesz ale jak się poczujesz kiedy umrze osoba którą zaraziłeś> ????

A gdzie ich mają trzymać? Jak jest podejrzenie to niech się odizolują od ludzi, siedzą w domu i czekają na wynik, jak będzie pozytywny to się tymi ludźmi zajmą. W szpitalach nie ma tyle środków i rąk do pracy, żeby zajmować się każdym kto miał styczność z osobą chorą... pełno jest takich ludzi, a znaczna cześć z nich może przejść łagodnie lub wcale...

Podobno mu nawet testów nie zrobili.

Podobno To twoim ojcem jest nosiciel eboli z Afryki a matką zarażona kiłą Cyganka z Azerbejdżanu.

Co znaczy SPÓŁKA PODLEGŁA PGE GiEK !!!!! Jak podległa tym, ludziom w głowach namieszano , spółki to jeden wielki przekręt niezgodny z prawem. Stan faktyczny -KWB nie jest podmiotem , nawet spółką, nie ma wpisu do KRS , jest oddziałem , a więc strukturą bez osobowości prawnej, to samo ELB Bełchatów. PGE GiEK jest spółką PGE tak samo jak ELBEST , RAMB , itd, jeden wielki przekręt !!!! Pracuję na Kopalni , pod nadzorem kadry KWB na jej rzecz , lecz na umowie o pracy w spółce, to przecież jest nie normalne. Gdzie są bosowie z ZZ !!!

Zwolnij sie niewilniku taki z ciebie fachura, ze robote lepszą w mig znajdziesz haha

No i? Jaki to przekręt?

Taki przekręt że jedna praca różne wynagrodzenia , przywileje i traktowanie ludzi.

Zgodnie z kodeksem pracy za podobną pracę w firmie a taka jest gieksa powinno być podobne wynagrodzenie. Ale co tam kodeksy jak rządzą pierwszorzedni fachowcy z PiS.

Zgodnie z jakim kodeksem ??? Przygłupa o ksywce TzT ??

Na lotniskach i granicy ludzie chcą się dostać do kraju i czy są zdrowi czy chorzy będą to robić za wszelką cenę. Do pracy nikt z gorączka nie przyjdzie. Ludzie dorośli do sytuacji i są świadomi zagrożenia.

To że jesteś pracownikiem fizycznym nie zwalnia Cię od myślenia. Od myślenia głowa nie boli, od temperatury może boleć. W tym przypadku działania są potrzebne, szczególnie takie które mogą zapobiegać zarażeniom.

A jesli jestes pracownikiem umyslowym to nie znaczy ze myslisz. Tepaki po zaocznych studiach z zarzadzania przyjeci po znajomosci udaja kumatych. A gdy na robocie ktosvkto sie zna na robocie-ma technikum mechaniczne/elektryczne lub nawet zawodowke i maja doswiadczenie i checi gdy zadaja pytanie-taki cwaniaczek wyjmuje telefon ze niby mu dzwoni i ucieka do biura w podskokach a my mamy noe zla beke

A dlaczego w Centrali mogą wszyscy pracować zdalnie? Co równi i równiejsi?

Na szatniach w Chabielicach pozamykali wejścia na szatnie i przy jednym wszystkich ustawili żeby temperaturę sprawdzać głowy kamera termowizyjna.. Gdzie tu logika? Ludzie się tłoczą przed jednym wejściem. Kto z gorączka by przyszedł do pracy? A na kamerach temperatura 35.5, 37.5 i się pytam po co to?

Kretynow nie brakuje... Lepiej niech sprawdzaja temperature i wylapuja glupkow co bu chcieli tak zeby nikt nie wiedzial z goraczka pracuwac

A na lotnisku to każdemu do tyłków wkładają termometr? Termowizja ujawnia nieprawidłowości i pasażerowie sa kierowani na szczegółowe badanie. Przy szatniach też to działa. Widać, nie każdy potrafi korzystać z techniki

Chyba przyszedł czas na branie odpowiedzialności za swoje stanowisko, nie ważne czy ktoś z Radomska, Pajęczna czy innej stolicy. Duża kasa za małe obowiązki się skończą. To w sytuacji zagrożenia pokaż, że potrafisz podejmować trudne decyzje bo na to czekają podwładni. Tyle i aż tyle.

Za moment będziecie na kolanach prosić by Kozioł i Kaczorowskiego wrócił ... sie PiSowców zachciało bez pojęcia ...

Hahaha te stare pierniki to by was wszystkich wysłali na tamten świat, nie liczyli sie z nikim tylko swoimi przychodami PAMIETAMY!!!

Za to teraz masz profesjonalnje.czyli cała centrala oraz znajomki z Radomska i Pajęczna pracują zdalnie i wdzystko mają w d...

Naczelny kadrowy od Pieluchy rozłożył wszystko.

Prawda taka ze ludzi w **** maja, firme powinni na jakiś czas zamknąć

Oni pewnie już pracują zdalnie. I mają wszystkich gdzieś tam poniżej pasa

A powiedzcie mi, gdzie jest dyrektor kopalni, ten nowy?

Ha,ha. Robi uniki, po pisowsku.

J akie srodki ochrony?Na szatniach gdzie przebiera sie Rs1 Rs4 Rs8 iws2 niema zadnych srodkow odkazajacych.Na maszynach takich jak ciagniki.spycharki i ladowarki ez niema.A przeciez te maszyny Pracuja wsystemie .Jeden wysiada nastepny wsiada i tak wkolo.A gdzie dezynfekcja?

Poza tym, sytuacja w Chabielicach jest jak w szpitalach, panie sprzątające dolewają, a przyjdzie taki jeden z butelką po wodzie i sobie odleje...mydło wystarczy, przychodzisz do roboty umyj ręce, w trakcie roboty często myj ręce, źle się czujesz to nie przychodź do roboty, opierdalaj wiejskich brudasów bo to oni będą roznosić zarazki, ile razy to mongoł sra i nawet łap nie umyje

No niestety ale higieny to trzeba człowieka od pieluch nauczyć Starego brudasa nie nauczy się dbania o czystość To trzeba wyssac z mlekiem matki..

Wirusa do Polski nie przywióz raczej zwykły Kowalski a ludzie z dużą kasą , lubiący podróżować. Ggdyby to był inny czas , nie nart , nie byłoby w Polsce tylu przypadków .A to , że Kowalski po wyjściu z toalety nie myje rąk to druga sprawa. Też lubię narty na Madonnie ale w czsie kidy tam było już czerwono od wirusa trzeba być rąbniętym żeby pojechać , nawet jak się zapłaciło .

Mózgu, wystarczy się myć, wirus to nie farba olejna, mydła nie dostałeś?

Pracuje W PGE ELB jestem z grupy pracowników bez których elektrownia nie może funkcjonować i szykują nas do skoszarowania i całkowitego odizolowania. Tylko oni sami jeszcze nie wiedzą czy to bedzie na terenie elektrowni czy na Słoku ? Czy skoszarownie będzie elyty na Słoku a robole na terenie elektowni ? Oby szybko się zdecydowali bo może być zbyt późno jak obsada sie rozchoruję albo bedzie w kwarantannie !!!

Ci którzy uważali ze są niezastąpieni już dawno leżą na cmentarzu. Nawet małpę można nauczyć być operatorem

Taki mądry jesteś to proszę wyszkol w dzień dwa małpę na operatora, automatyka czy innego speaca ! 

Elyty już dawno "pracują" zdalnie w rado.sku i pajęcznie człowieku. I pewnie nie szybko wrócą do pracy.

Ci z Pajęczna to totalni grabarze

Tego goscia co zona byla z mozliwoscia zarazenia ( miala kontakt z chora ) a on mimo to jezdzil do pracy powinni zdjac ze stanowiska ( widac ze nie jest czlowiekiem rozsadnym ay dac o ludzi) Powinien sie zajac tym dzial etyki.

Z tą panią miał kontakt cały dział elektryczny w RAMBIE łącznie z kierownikiem ponad 130 ludzi . Jej mąż pracuje w biurowcu głównym i tam też powinni wszystkich przebadać

no niestety nie tylko dział elektryczny miał kontakt z panią miało 50% pracowników z biurowca Pani miała kontakt z ludźmi z komisji kryzysowej a Ci natomiast z zarządem itd...wiele z tych osób miało kontakt z wszystkimi działami Rogowa z pentagonem na czele. ...a także z innymi spółkami. ...natomiast jeśli chodzi o męża to miał kontakt w całym biurowcu. ...na resztę sami sobie odpowiedzcie. ...jeśli chodzi o środki ochrony.....na chwile obecna brak plynow do dezynfekcji rak maseczek i rekawiczek...niestety pracownicy spółek są drugiego sortu...tak bynajmniej w rambie...widać jak równo traktuje się ludzi w grupie pge. ...

W biurowcu glownym rambu czy kopalni pracuje ten gość?

A co na to prezesik Marcinek, kasa idzie na konto a organizacja w firmie?

"Miał kontakt" hue hue hue.

Za tydzien polowa kopalni bedzie na kwarantannie i co dalej juz sie zaczelo domino

Nie wyłączajcie komentarzy jedynie te naruszające dane identyfikacyjne. Często to są istotne informacje mogące ujarzmić nieodpowiedzialność i głupotę.

Komentarze powinny byc dostepne . Wiele osob w komentarzach rowniez pomaga informujac to czego wy szanowna redakcjo nie robicie. Zacznijcie lokowac calkowicie dostep do portalu idiotow typu kwietniow a innym pozwolcie uczestniczyc w zyciu tego miasta i informacji. Komentarze czesto sa przydatne. Dlaczego o elchatowiance nie wiemy gdzie i jak mogla sie zarazic? Moze to y pomoglo nam czytelnikom sie nie martwic ze w niektorych miejscach nie bylismy.

Ludzie zacznijcie nosić maski dbajcie o siebie bo system tego nie dźwignie i pomoc nie nadejdzie. To jest dopiero początek i nie liczcie na cud.

Sam jetes maska. Maski sa dla chorych a ci sa w szpitalach. Chcesz widokiem masek straszyc ludzi? Ssiac zamet dodatkowy i nikomu nie potrzebny? W jakim celu?

Radzę zmienić swoje teorie bo nim zdążysz się ocknąć to bez maski z domu nie wyjdziesz albo jesteś ślepy albo niemyślący. Maski bezwzględnie musi nosić każdy!!! A skoro jesteś mądrzejszy od całego świata to zostań w domu i czekaj aż zło przyjdzie.

W Chinach sobie szybko poradzili z takimi nieśmiertelnymi zuchami. Wyszedłeś bez maski to lincz od tłumu + 14 dni obowiązkowej kwarantanny. Ale tu mamy tylko internet i komentarze, każdego może ponieść fantazja idiotyzmu emoji

A skąd wiesz, że nie jesteś nosicielem? Niektórzy nie mają objawów i zarażają, więc maski powinni nosić wszyscy.

Jak masz w domu osobę ktora jest w grupie ryzyka choroba pluc, choroba onkologiczna to co nie bedziesz nosil maski jak pojdziesz do sklepu ? To nie straszenie tylko ostroznosc i rozsadek

Ochrona dla pozostałych? Jaka ochrona? najważniejszy jest węgiel i wydajność

Poderzewam że od jutra zacznie się wykruszać cała zmiana "B" z koparek g-3 bo większość miała kontakt z tymi wywiezionymi. A do tego codziennie rotacja ludzi pomiędzy koparkami.

Ja pracóje na Ostrówku i czasem na białorusce i mnie to nie dotyczy.

I tak powiem **** kiedy się obudzicie system powinien pracować ewentualnie zwiększona ilością ludzi z pierwszych zmian, pierwsze zmiany na 2 tygodnie do domu wy**** ale nie bo warszawka musi kasę ciągnąć i to jest ważne będzie plaga im wcześniej tym lepiej trzeba mieć jaja żeby podjąć odpowiednie decyzje

Tak . Odizolować , chronić część strategicznych działów .Podzielić bez kontaktu zmian . 

Rozumiem że chcecie s domu siedzieć za darmo bez wypłaty. Inni mają pracować narażać się a święte krowy w domku. Już w dob i niedzielę siedzicie a my w pracy. Święta z rodzinami przy stole z my w pracy. Myślisz że te dodatki to za free mamy? Czemu w system nie chcesz przyjść? Bo wiosną latem przyk o?

Tak myślałem, że jesteś przemądrzałym robolem, który pozjadał wszystkie rozumy. Twój los nikogo nie interesuje ale zdrowie chce mieć każdy.

I co uważasz że ludzie w systemie się nie zarażą jeżdżąc osinobusem w kilka lub kilkanaście osób? Lub będąc wszyscy w szatniach?

A komu teraz zależy na ludziach w systemie. Naprzyjmowali pociotów do biur za bajońskie kwoty a teraz pracują zdalnie. A kto się k...o resztę martwi. Liczą się stołki i kasa. Kto z dyrekcji pracuje?

No dyrektor robi uniki, to my bierzmy wzór. Ryba psuje się od głowy. A prezes gieksy co na to wszystko, pozycja strusia i kasa na koncie.

Pracuje w oddziale i z kilkunastoosobowego wydzialu 30 proc ma pracować zdalnie. Średnią zawyza centrala gdzie wszyscy pracują zdalnie. W oddzialach i spółkach zdecydowana większość pracuje, dojeżdża przewozami i się miesza. O odkazaniu pomieszczeń nie słyszałem...

Kolejnych 3 zwiezli z39 koparki

Możesz więcej info podać?

Proszszsz.... 3 mężczyzn zwiózł kierowca, pojazdem samochodowym z koparki nr 39 w kopalni bełchatów. Nie dziękuj.

Jest jakaś ochrona dla pozostałych?

"Większośc pracowników biurowych wykonuje pracę zdalnie..." Któż takim szczęśliwcem? I skąd? A co z pracownikami produkcyjnymi?

Nie które działy nawet nie mają dostępu do wody bieżącej. A nie mówiąc o środkach do dezynfekcji -nie ma NIC A tak są doborze przygotowani. Masakra

do Pieluch pretensje, to od niej ludzie w "dowodzą"

Boże chroń cały Bełchatów bo źle to widzę

To będzie plaga

To zakłady strategiczne więc pewnie są doskonale przygotowani do sytuacji zagrożenia koronawirusem. Starsi pracownicy sąnajbardziej narażeni na skutki koronawirusa więc powinni być przeniesieni do lracy zdalnej w pierwszej kolejności. Wszak obowiazuje tam kodekse etyki. Nieprawdaż?

Jaki kodeks etyki, pic totalny, pierwszym który go łamie i ma go na końcu przewodu pokarmowego jest naczelny grabarz kadrowy od Pieluchy, a prezesik Robercik udaje że nic się nie dzieje. Dziadostwo i patologia na całego jak nigdy dotąd.

Były plany działań na wypadek ataku biologicznego, terrorystycznego , pracowali fachowcy, bezpartyjni. Plany poszły do kosza ! Teraz swoi i lizo**** główni ci co nosili ulotki działaczom pis. np Pan Prezes Security , przyjaciel Pana Prezydenta , wcześniej żandarm w Krakowie , czego ludzie można oczekiwać? Służby ochrony powinny być w strukturach poszczególnych zakładach, nie w spółkach za psie pieniądze wymagania z kosmosu.

I tak powiem bo wylewny jestem starszych ludzi powinni na emerytury wy**** a nie **** ich chronić pracownik ze spółki zarabia 2 700 zapierdala na 3 zamiany a taka **** stara co go nie powinno już dawno tam byś bierze dyszke gdzie za niego robią **** litości

Buraczku zapier**laj dalej za 2700 jak się nie uczyles zam*mój ry*

Tak rzeczywiście w biurach jesteście bardzo wykształceni studia kończone w ciągu 8 lat widać jaki poziom skoro ukryła że jest w grupie ryzyka zachorowań to świadczy o jej poziomie intelektualnym. Robol za 2700 pewnie postąpiłby inaczej a tchórze to łeb w piach najlepiej.

Niestety w kopalni nie zakulili zdalnie sterowanych koparek , zwałowarek czy sprzętu pomocniczego, to nie fabryka cukierków tylko kopalnia tutaj ludzie nie stoją przy taśmie czy nie siedzą przy komputerach jak to ma miejsce w świniarni

A jaką ochronę zapewniono pracownikom na produkcji?

Żadna. Sprawdzają temperaturę na miejscu i tyle. To jest żałosne.

Boże chroń Polskę

dodaj komentarz
Czytaj także