Rejestracja i logowanie

Pabianicka. Ciężarówka wypadła z drogi. Kierowca w szpitalu [FOTO]

Wydarzenia 07-02-2018 Autor: mj-s Foto: mj-s
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (7)
Dodaj komentarz

He he. Jak widzę taką cenzurę tablic to mnie pusty śmiech bierze. Na jednym zdjęciu jest a na kolejnym robisz powiększenie obrazu w pełnym oknie i... wszystko widać. Pismakom zależy na temacie to już mają gdzieś cenzurę kolejnych zdjęć. Jak robić to albo porządnie albo nie róbcie wcale...

Jak jesteś takim znawca to ciągnik z naczepa też nie jest tirem bo TIR to oznaczenie ciężarówki do przewozu towarów poza granice Unii Europejskiej

To jest ciężarówka, a nie TIR, nazywajcie sobie zestaw złożony z ciągnika siodlowego i naczepy TIREM, ale nie zwykłą solówke którą wykonuje się dystrybucję lokalną materiałów budowlanych. Pozdrawiam.

Dużo,dużo szczęścia gościu miał, bo w czasie nauki (teraz ferie)sporo dzieciaków o tej porze na rowerach jedzie i ludzi z pracy.Mam nadzieje że był trzezwy.

Wiedzac ze na cos choruje powinien bardziej uwazac.Niewiem w jakim byl wieku ale to bez znaczenia kazdy kierowca powinien przechodzic dodatkowe badania a przede wszystkim w podeszlym wieku.Juz taki niedawno przypadek byl z kierowca osobowki.

Zapewne menel

Stawiam zaslabniecie albo cukrzyce. Obie bardzo podstępne, obie mogą dlugo pozostać w ukryciu i obie potwornie niebezpieczne.

dodaj komentarz