Rejestracja i logowanie

Pabianicka. Ciężarówka wypadła z drogi. Kierowca w szpitalu [FOTO]

Wydarzenia 07-02-2018 Autor: mj-s Foto: mj-s
7

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło dziś na granicy Bełchatowa i miejscowości Zawady. Z nieznanych dotąd przyczyn kierowca TIRa zjechał z ulicy i taranując samochód osobowy zatrzymał się na płocie jednej z posesji.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15-tej. Z relacji świadków wynika, że TIR jechał od strony centrum Bełchatowa, ulicą Pabianicką w kierunku Zawad. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, wjechał na chodnik, jadąc nim kilka metrów ściął”znak i staranował zaparkowanego na podjeździe jednej z posesji opla. W końcu niszcząc ogrodzenie, zatrzymał się.

Oszołomiony kierowca o własnych siłach wysiadł z auta, ale nie był w stanie wyjaśnić co się stało. Trafił do szpitala. W zdarzeniu nikt poza nim nie ucierpiał.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

He he. Jak widzę taką cenzurę tablic to mnie pusty śmiech bierze. Na jednym zdjęciu jest a na kolejnym robisz powiększenie obrazu w pełnym oknie i... wszystko widać. Pismakom zależy na temacie to już mają gdzieś cenzurę kolejnych zdjęć. Jak robić to albo porządnie albo nie róbcie wcale...

Jak jesteś takim znawca to ciągnik z naczepa też nie jest tirem bo TIR to oznaczenie ciężarówki do przewozu towarów poza granice Unii Europejskiej

To jest ciężarówka, a nie TIR, nazywajcie sobie zestaw złożony z ciągnika siodlowego i naczepy TIREM, ale nie zwykłą solówke którą wykonuje się dystrybucję lokalną materiałów budowlanych. Pozdrawiam.

Dużo,dużo szczęścia gościu miał, bo w czasie nauki (teraz ferie)sporo dzieciaków o tej porze na rowerach jedzie i ludzi z pracy.Mam nadzieje że był trzezwy.

Wiedzac ze na cos choruje powinien bardziej uwazac.Niewiem w jakim byl wieku ale to bez znaczenia kazdy kierowca powinien przechodzic dodatkowe badania a przede wszystkim w podeszlym wieku.Juz taki niedawno przypadek byl z kierowca osobowki.

Zapewne menel

Stawiam zaslabniecie albo cukrzyce. Obie bardzo podstępne, obie mogą dlugo pozostać w ukryciu i obie potwornie niebezpieczne.

dodaj komentarz
Czytaj także