Rejestracja i logowanie

Noworoczne spotkanie z Antonim Macierewiczem. Prezydent Bełchatowa ugościła sympatyków PiS w Muzeum Regionalnym [FOTO]

Wydarzenia 02-02-2020 Autor: rk Foto: rk
189

Członkowie i sympatycy partii rządzącej zebrali się w bełchatowskim muzeum na spotkaniu noworocznym, którego głównym uczestnikiem był Marszałek Senior Sejmu RP i wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości - Antoni Macierewicz.

Około setka osób przybyła w niedzielne popołudnie do sali Muzeum Regionalnego w Bełchatowie. Między zebranymi zobaczyć można było m.in. prezydent Mariolę Czechowską, wicemarszałka województwa - Zbigniewa Ziembę, wojewodę Tobiasza Bocheńskiego, czy przedstawicieli zarządu PGE GiEK.

Podczas przemówienia Antoni Macierewicz poruszał wiele spraw związanych z planami partii rządzącej na rok 2020 r, odniósł się do bieżących działań PiS na tle wydarzeń w Polsce i w kontekście europejskim. Poruszany był też krótko temat Złoczewa, choć żadnych nowych i konkretnych informacji w tym zakresie nie usłyszeliśmy. Podczas kolejnych przemówień m.in. wojewoda łódzki zachęcał gorąco uczestników spotkania do wspierania w nadchodzących wyborach Andrzeja Dudę. 

Na koniec części oficjalnej prezydent Czechowska wręczyła Antoniemu Macierewiczowi bukiet kwiatów w podziękowaniu za spotkanie. Wiceprezes PiS, nie pozostając dłużnym, złożył na ręce Marioli Czechowskiej podziękowanie za ugoszczenie członków i sympatyków partii w Muzeum Regionalnym. Następnie uczestnicy spotkania udali się na zorganizowany poczęstunek, gdzie podczas już części nieoficjalne był czas na luźniejsze rozmowy. 

komentarze (189)
Dodaj komentarz

Wystarczy popatrzeć kto ma zasady....i jak ktos ich nie ma ... to czego się spodziewac ,że w sprawach publicznych nagle się odmieni...nie ma takiej opcji

Jeżdżą za Antonim jak trupa cyrkowa

Toż to zebranie POPISu jest !!!!

Jest Marek Ciapała ...... jest Marek Chrzanowski ..... Ach, gdzież się zapodział ich druh Kaczorowski? ----------- Czy brodę zapuścił, ...... czy tyłem gdzieś siedział, ..... czy o tym zebraniu PO-PiS-u nie wiedział?

Ale polityczne dziadostwo.

No proszę, prezes Ciapała dawniej PO a teraz z PIS? Co stanowisko robi z człowieka.

Czy to Kaziu z małym ma swój come back? Ale eeelita. Kosmos.

Mariolka jest żenująca. Afiszuje się z elektrykiem i jegomisiewiczami z radomska. Pora spojrzeć trzeźwo na świat. Chytra baba z radomska szalony i chorągiewka Mar.

A jeszcze są z Rawy, Wolborza i Wrocławia (były dyrektor kwb). Jak na spotkanie z vice prezesem PiS to bardzo cieniutko.

Mariola tez nie jest z PiSu. Startowała przeciwko kandydatowi PiS i przeciwko kandydatowi PLUSa. Najwiecej jest ludzi z Piotrkowa m.in. Zieba, Drozdz, wice Wodkanu, z Tomaszowa starosta z kolegami, oczywiście z Radomska, chyba tez ze Skierniewic. Brak posła Telusa, innych posłów i żadnego senatora. Z Bełchatowa najwiecej jest z PLUSa, ale dużo mniej niż gości z zewnątrz. Czasy świetności Antoniego minęły, teraz jest zjazd w dół. Zadziwia postawa Marioli, bo bez niej byłaby wielka smuta. Dlatego wzieli ja w środek żeby ratować całkowita klapę. Najważniejsi ludzie byli tydzień wcześniej u senatora i posłanki.

Raczej u senatora i wójta, a na pewno nie u #kłamczychy posłanki,

No niestety słabo zorientowana jesteś

Jeśli Mariolka ratuje przed klapą, to jest to KLAPA emoji emoji

Z bełchatowskiego pisu co kot napłakał. Nikogo z władz powiatu i komitetów gminnych. Żadnego parlamentarzysty z Bełchatowa i z całego okręgu nie licząc posłanki z Radomska. Brak starosty i nikogo z zarządu powiatu i z rady powiatu. Brak burmistrza Żelowa i wójtów gmin z powiatu. Jest tylko Wyczachowski i Wysocki, którzy przegrali wybory do władz powiatowych pisu i przegrany były wójt gminy.

Autobus ludzi z Radomska, Tomaszów, Skierniewice, Piotrów a z Bełchatowa trochę zagubionych osób ze stowarzyszeń i spora grupa ludzi których kojarzę z PLUSa: Skorupa, Kowalski, Jasiński i oczywiście Chrzanowski. Tworzenie iluzji że to jakaś bełchatowska struktura PiS?

z PLUSa to jeszcze kojarzę Naturę. Startowała do rady gminy czy jakoś tak.

Parówki !!! Wszędzie widzę parówki !!!

Ale kicha z tym lokalnym PiSem, nic nie robią tylko kasę doją. Katastrofa. Bełchatów tonie a ci jak na tytaniku się bawią.

Radny z Piotrkowa wielki prezes wodkanu może ktoś pokaże audyt za czyje jezdził służbowym autem hoteliki na kosz spółki i wikt plus % tyle lat to dopiero teraz krzywda ach może nie blisko ma do sport hotelu to go nakarmią zawsze .

Same asy. Jesteśmy w dobrych rękach.

Nie wyborcy. Wyznawcy

/ A czy ktoś ma wiedzę kto catering robił bo chyba nie ze Sport Hotelu a jeśli tak prosimy pokazać fakturę .

Oooo i jest żona tego Mariusza od Janowskiej...... Dziwne...

tego co to po wyborach miał dostać 4 grupy i nowe stanowisko? miszczu czarnego pijaru?

właśnie ten

Wymyśl sobie własną ksywkę cieniasie

ta jest tak k...sko śmieszna, że nie będę wymyślał innej patollu

Ale pasztet moralny. KOBIETA (a może nie?) WRĘCZA KWIATY TĘCZOWEMU SCHIZOFRENIKOWI I PATOLOGICZNEMU KŁAMCY.

w samo sedno

A gdzie Kubek? Przecież są jego ludzie....

A gdzie Marchewka? Chociaż jego ludzi też nie ma ...

Antek z Wysockim w jednym /pierwszym/ rzędzie z tym, kogo pozbawili emerytury? Komendant się pokajał? Może awans do KRS? Ale żenada. Brawo towarzysze PISowcy!

Kogo masz na myśli, bo chyba ci na oczy padło

Polecam fotografię nr 6 i nr 119. Bardzo ciekawe. Jeszcze raz brawo towarzysze PISowcy.

Kiedy będzie Wenezuela nad Ramówką proszę państwa? Ktoś coś?

Antonio - Sapsik-Scorupka-Niewieczeszał - Niscy sami przyjaciele mariolki - a co to za impreza 100 latnie ur. Banderasa ??

Jak ten zdrajca narodu i zwykły złodziej z gangu jarka nie wstydzi się jeździć po kraju dalej za nasze pieniądze to taka qurwa męska, zawsze udawał cwaniaka a za komuny kapusiem był, jestem starszy od niego i o tym pamiętam !!!

Nie dajcie się nabrać, próbują was znowu załatwić. Ci ludzie niczego już dobrego dla regionu nie zrobią. Mieli czas, nie zrobili to dlaczego teraz mieliby coś zrobić. Tylko chcą nabić kasy, z posłankami i senatorem na czele.

Halo.. Rządzący.. Głosowałem na Was.. Jestem już stary.. Oglądałem dziś przypadkiem TVN o cmentarzu w Brzezinach że drogo.. Podobno zarządza nim kuria łódzka i ten nasz został oddany w dzierżawę na 10 lat.. Boję się bo kto mnie pochowa jak dzieci biedne i czas już iść na drugą stronę powoli a może szybko a takie ceny.. Pomyślcie o starych..proszę

Musisz sobie sam odkładać dziadku.

Kulturalnie nikt Macierewicza o wrak nie zapytał.

Czym aktualnie zajmuje się pan Ładziak, pan Wyczachowski i inne tuzy lokalnej polityki?

Minusujących nie interesuje co robią ci panowie i gdzie? Dziwne...

Grają w dupniaka na zebraniach partyjnych.

W słoneczko...

Kubiak prowadzi.

Eros ...kompleksiki, nieudane pożycie? hahahaha co za niedojda hahaha

Gdyby jurny Darek wiedział co to kondom, to by dalej posłował a nie dłubał w nosie w magazynie. Ha, ha, ha Kubeczku. A pożycie mam wspaniałe. Codziennie jestem ruchaany w duupę przez PIS.

Oj dziewczyno już czas się pogodzić z tym ze Coe noe chciał Widziałaś jego dziewczynę? A teraz patrz na siebie ... jakieś przemyślenia? No widzisz

No i widzę że z nerwami kłopocik i słownictwo ubogie. Taki mały prymitywik. no no żeby ten pis tylko jakiego syfa od ciebie nie załapał bo to nie trudne.

To teraz Nasz Dom B z kim?????

Kamieniakowa wydreptała robotę w Starostwie a reszta była na wycieczce w Brukseli. Przytulą się do tego, kto da więcej.

Mutant znam Wiole kilka lat. To jest osoba która bez problemu znalazła by sobie pracę w dobrze płatnej firmie lub sama by sobie otworzyła działalność gospodarczą. Po drugie chyba to co chciała osiągnąć w życiu osobistym osiągnęła i to raczej Ją skłoniło do tej chorej polityki, sam się dziwię.

I Orzechowski również

no własnie szukają jakiego Pana który sie nimi zaopiekuje ...

Grażynko, ty to byś chciała pana z pejczem prawda?!

Grażyna, zaopiekuj się mną ... nawet gdy nie będę chciał...zaopiekuj się mną ... mocno tak!

Grażyna pomyśl trochę ale z tego co wiem to uciebie jest to nie możliwe he he he tampa dzida.

Dziś Radomszczaki udają Bełchatowian, niedawno udawali Piotrkowian emoji

wasze zachowanie jest wczonsajace

Jeszcze chwila i Antek zacznie bratać się z Donkiem emoji

Ale coś mało kopalnianych kameleonów czyżby przeczuwali klęskę PISu

nie ma mocnych na Mariolę raz jest w PiS-ie senatora a raz w PiS-ie oszołoma

Chrzanuś a gdzie piękna Pati?

Teraz jest Iza...

co za ćwoki. zajrzyjcie do swojej sypialni, bo może was ktoś w ****a robić.

Wal sie. Żona mi z posłem uciekła. Dobry bajer, pięćset plus i po ptokach. A mogłem iść na księdza...

Potwierdza się, żeś ćwok, impotent bez ptoka i d..a wołowa. No to się nie dziw.

czemu my mieszkańcy na to pozwalamy??? to się zastanawiam robią z nas idiotów nie wiadomo kto od kogo kto z pisu z jakiego pisu pajęczańskiego radomskiego czy może dobkowskiegi a może od kubiaka??? ja się pogubiłem matyśkiewicz to już nie wiem czy plus czy kto prezydent przygarnęla matyśkiewicza i ekip echociaż byli konkurentami przy wyborach filmy Barei to pikuś w porown aniu z tym

To jest proste, nieważne czy w plusie, PiS-ie, SLD itd. byle przy korycie

Qrwa !!! Ktoś gwizdnął mi parówki !!!

Brawo lubię kiedy sympatycy PO rosną w siłę. A tu was nie brakuje. Pozdrawiam !!!

Radomsko znów miało wyjazdowe posiedzenie ? Niedawno udawali piotrkowian emoji to już trochę nudne jest. Ale że razem z miłośnikami Tuska się spotkali emoji koniec świata emoji

Dziękuje za obszerną fotorelację. Przy poniedziałku dostałem refluks, sraczkę i turbo migrenę od tych mędrców. Jednak zasada stada Lwów prowadzonych przez Baranów się potwierdza w EBE

Jaki wstyd! Mam nadzieję że sprzątanie z 13 same od siebie były nie że dyrekcja kazała Jaki wstyd

Były wójt z wyrokiem,ex dyrektorka ze szkoły podstawowej w Kurnosie z wyrokiem z synem oczywiście, Milicjant Sylwek i inni co potracili w fuchy w gminie. No elyta normalnie emoji

Widać że dla niektórych są to najważniejsze osoby tego spotkania, ileż jeszcze razy tak będzie , że przy byle okazji będzie się wycierać jęzory tymi osobami, że też się to jeszcze nie znudziło to się bardzo dziwię. Zamiast usiąść na kanapie przykryć się kocykiem poczytać coś ciekawego z życzliwością pomyśleć o innych, to żółć oczy zalewa i mózg wymyśla jakby tak komuś dołożyć, a czy o to w życiu chodzi żeby ciągle zadawać ból drugiemu człowiekowi kiedy życie tak szybko umyka...

Jak ja was ****y nienawidzę I jak ja wami ****y gardzę Jak ja się za was ****y wstydzę Gdy za granicę czasem zajrzę Jak ja się wami ****y brzydzę Jak ja was dobrze ****y znam Jak ja się bardzo ludziom dziwię Którzy wybrali taki chłam To wszystko czego się dotkniecie Od razu obracacie w pył Szarańcza przy was to jest bajka Bo cały kraj już zgnił Rozpasłe mordy, krzywe ryje **** wszędzie tam gdzie wy Jak ja was ****y nienawidzę Jak do was bym z kałacha bił A nawet jak wam plunąć w twarz To wy mówicie że deszcz pada **** wasza partia mać Co mi ojczyznę okrada Nadejdzie kiedyś taki czas Za wszystko ****y zapłacicie W helikoptery wsadze was I nigdy już tu nie wrócicie. Stare a jakże aktualne i jak pięknie pasuje...

Kukliz tego czasami nie śpiewał ????

Rozumiem że pisząc ten komentarz masz przed sobą lustro i patrzysz w nie aby mieć wenę twórczą, sam siebie nienawidzisz dlatego nie szanujesz innych , żal...

Mistrzu głębokich przemyśleń, chyba nie zauważyłeś że to tekst piosenki... Nie jestem aż tak zdolny żeby samemu to wymyślećemoji wy, zwolennicy PiSu bardzo lubicie ubliżać, ale sami na tym punkcie jesteście chorobliwie przeczuleni.

Szyderca to piosenka Piersi, a tytuł, bo tekst znam na pamięć, a Pieśń ponadczaowa. P. S. Takiego cyrku jeszcze nie było,

Zabawne że to była piosenka o SLD, tytuł chyba "wirus SLD". A do dzisiejszych czasów pasuje nie mniej dobrze.

Wyczachowski jaki z niego członek pis? Bez pojęcia o tym co robi, bez godności a podłość z niego cały czas się sączy

Qrwa ten ciapała to wstydu za grosz

Widzimy prawdziwych z prawdziwych?............ hmmmm.... farbowanych lisów?...........

O widać że PLUS dołączył do pisowych nieudaczników.

Wiedzieli ile ludzi było u wójta to zdążyli dowieźć ekipę a i tak im brakło Hahaha darek tez niewiernych ma przy sobie jedni ludzie u antosia drudzy u koca nie ma to jak w rozkroku ino żeby portki nie pękły a tam pózniej wielkie nic

cieżko teraz lojalnych znaleźć. kręgosłupy powyginane w każdą stronę.

Tu Bełchatowa nie ma tylko przyjezdni grabarze i farbowane lisy co miasto sprzedaly wstyd prezydentowa i była wice i pan przewodniczący rafy sprzedawcy stołków zeto honoru byle do koryta a miasto maja gam gdzie słońce nie dochodzi

Tak się zastanawiam po co Mariolka startowała na prezydenta jak przed wyborami wyparl się jej Antek i ratowal ja senator i koledze Wysockiemu prezydenturę zabrała jak i tak rządzi plus co to z po miłość dozgonna mieli a teraz Mariolka ramie w ramie z chytra z ery siedzi psiapsiolki takie

Wicek w Wodkan skąd? Czy przypadkiem nie od chytrej baby z radomska? A za co wyleciał z poprzedniej firmy? Oj Mariolcia z kim ty się zadajesz. Masz lustro w domu?

No i co uratują Bełchatów i region, tyle o nim mówili. Teraz możecie znowu głosować na PiS, tyle robi dla regionu. Zapamiętajcie tych judaszy ze zdjęć co sprzedali się.

jak głosujesz na PiS Antoniego i myślisz ze coś zrobi dla regionu oprócz zesłania tu następnych spadochroniarzy to stracony głos na koca psiocza ze ludzi zwalnia a ze to ludzie ladziaka poupychani to juz nikt nie wspomni

Dlaczego nie było księdza a wszędzie był?

był sukienkowy - przypatrz się

Podobno, ważny gość się zapominał i rozpoczął od słów, towarzysze, towarzyszki!!!

Ale jak widać Patron Obłąkanych formie :emojiemojiemoji

dyr. S. M. obok starego wojta

Jakoś tak dziwnie. Bardzo mało ludzi z Bełchatowa. Brak parlamentarzystów stąd, brak Starosty, brak wójtów, mało radnych ? Zjazd ludzi z Tomaszowa, Piotrkowa, Radomska. Dziwne to spotkanie

a gdzie słynny Łukasz? i reszta?

A gdzie ci z Bełchatowskiego Pisu bo widzę tylko przyjezdnych i Platformę o sory znaczy z Plusa

O jest i były prezes z elbestu siedzi obok vice z wodkanu

A mnie nie zawołały

Napisz z nazwiska nie bój sie ŁUKASZ NO CO TY .

I Marek, i Jacek, i brat Jarosława, i reszta tych, którzy nagle stali się, chwilowo, wielkimi zwolennikami partii rządzącej.

Minister wojny jest fisiu fisiu i to sporo

aktyw ZSMP w pełnej krasie z całej Polski z lat 1970-1980. WIESŁAW!!!!!,WIESŁAW!!!!!

Pan Antoni rządową limuzyną przyjechał ???

Chyba już nie przysługuje...

nie przysługuje, ale jeździ!

To zabrać bo nie przysługuje!!!

mgggłee widddze pełnoooo paróóówek wiidze,puuuszki po piiiwie widze i wyyyy wszyyyscy iiiinteleeektualiiiści tteż to musicie widziiiec jużż niedługo dojdziemy do prawdy.PS.mało macie natłuszczone usta wazeliną i jęzor będzie szorstki

Czy Antoni doleciał helikopterem?

Przypłyną rakówką na pokładzie mistrala za 1 euro

Ło matko z ERA to chyba autobus przyjechał emoji reszta to plusiaki emoji jakiś SLDowiec i Antysystemowy Marek .... nie zapominajmy o prezesie Wyczachu i dyrektorce Roszpunce.... piękny obraz „prawdziwego” bełchatowskiego pisu emoji emoji

jeszcze vice z wodkanu

Jak można się upodlic w żebraniu o pracę. Tak powinien brzmiec tytul.

O jakim żebraniu piszesz,tak jakbyś nie rozumiał ,że bez zdecydowanych działań w kierunku rozruchu większych przedsiębiorstw Bełchatów nie ma szans.Nawet kilka intratnych stanowisk (potrzebnych) wiosny nie czyni.Musi być reklama , infrastruktura i inteligentny chwyt od strony naszych wybranych gospodarzy ,którym patrzymy na ręce i życzymy powodzenia.

A ta ciągle swoje...

Chcesz powiedzieć że na tym spotkaniu był ktoś kto zależy na przyszłości regionu i jego mieszkańców...? Nie rozśmieszaj mnie jedyne co zrobili to opanowali spółki PGE i miejskie.

wieść gminna niesie że Wyczach dostał stołek prezesa za wiosłowanie w kajaku z ministrem wojny emoji Sam minister był pod wrażeniam ze dotarł do celu z suchą pupcią emoji Można ? Można ! Uczcie się od Wyczacha jak się robi karierę emoji

To się nazywa (zawiść) ,Każdy może się lansować ,byle by ten lans osobisty nie był za naszą kasę.Inteligencja -to bogactwo.

Akurat ten pan i inteligencja to na jednej łajbie nigdy nie płynęli. Natomiast cwaniactwo i leserstwo do drugie i trzecie imiona tego wioślarza.... no może jeszcze lizus na czwarte pasuje

Oczywiście że każdy może. Ale nie każdemu brakuje godności. Jak widać Wyczach to ta sama mentalność co generał Miś. Dla stołka prezesa nawy ministra na własnych barkach przez rzekę przeniesie .... taki jest za je bi sty (lizus).

Pani Poseł jesteśmy z Pania, wspieramy z całych sił !!! Prosimy nieustanie wspierać nasze miasto. Nikt nie robi tyle co Pani dla naszego kochanego Pajeczna!

podpis to chyba powinien brzmieć mieszkańcy Radomska

Raczej dla radomska.

Co to spotkanie przyniosło dla miasta czy poruszono sprawy regiony odnosniee ratowania upadajacego miasta ??po zakonczeniu odkrywki wegla czy tylko smichy chichy kwiatuszek rąsia i po sprawie mam nadzieje ze chociaź ta z radomska kolejnych posad nie załatwiła dla swoich fachowców chociaź na elektrowni bibloteke likwidują kilka biurek sìę zmiesci

O Samsik wyzdrowiał? A jaki wychudzony!

I nawet się przefarbował z SLD na Atonio PiS

O jest i marian co to masę misiewiczów przyjął do kop. A elektryk to jakby kija połknął taki ważny. A roszpunka tym razem w wersji na ludowo czyli prawie że z gminem:odiridi odiridididi odiridididi uha. A gdzie Zenek M.?

Prawda jest taka. Wiesław nie zrobił nic a jego słowo nic nie znaczy jak to mówił Gryczka. Dobrał sobie posłankę i towarzystwo z Pajeczna i dalej dzielą środowisko... Racjonalnie spójrzmy.. spotkanie Macierewiczow pod względem pokazania siły przebilo spotkanie Koców. Kto był obecny u Koca? Wodziński wyrzekajacy się PiSu w mediach czy Gryczka ?

Nie ma co porównać, dlatego taki jad sączą kocyki, żółć zalewa im oczy, nie mogą poradzić sobie z emocjami, tylko ten ich język powinien być godny człowieka , powinien ale może mają już poza sobą stadium człowieczeństwa ...

Bzdury. U Janowskiej była większa grupa i silniejszą a przede wszystkim tam był Bełchatów a nie same Radomsko.

Bzdury to ty piszesz. Jaki tam był PiS? Gryczka, i ludzie od Posłanki co przykleili się do PiSu rok temu? Według Ciebie twarzami PiSu jest Pani Kamieniak? A może Gryczka ? A nie Wodziński... Kurde nie pewnie Pan Jeż? A może Pan Bakalarczyk?

Głupoty pleciesz to ze ktoś jest X lat w PiS ale sprzedał się jak Waldi Aga i Piotruś pan z mariolcia na czele to jest wielki PiS? Właśnie może najwyższa pora pogonić takich lisów z naszego podwórka! U janowskiej nie było autobusu z pajeczna tak jak u chytrej z całego łódzkiego

Nie łudź się, idą zmiany :-)

Były prezydent miasta Bełchatowa w latach 2002-2014 i były wicestarosta powiatu bełchatowskiego w latach 2010-2014 sympatykami PiS'u. A to dobre xD W kampaniach przed wyborczych jakoś z nie chcieli się bratać z PiS'em ????

Wszyscy tutaj narzekaja biadola a przyjdzie do wyborow to głosuja na pis .macierewicza a ja sie pytam co on ma z nami wspolnego w czym on pomogł miastu regionowi odpowiem sobie sam nicccc i nie rozumie po co ten pan nas tu odwiedza i naciaga na koszty tej imprezy bo chyba nie swoje

Ale tałatajstwa....

PiS bo pis ale twarze z Belchatowa a nie Pajeczna jak u Janowej

Buuhhhaaaa ????

Sprofanowane muzeum.

Drugi dom....

Idealne miejsce dla Antonio...

Przyjechali z Radomska tym PKS-em co go Kubiak obiecał?

Samcik w PiS-ie, niezłe jaja

Jakie szczęście że nenda Scorupco też była, czyżby już się z Marioletką polubiły

Mariolka straciła kręgosłup...

pisu nielubie !!!!!!!!!

Czy ja dobrze rozpoznaję na jednym ze zdjęć byłego komendanta bełchatowskiej policji, czy to tylko ktoś łudząco podobny? Bo jeśli to on, to jestem zdziwiony, co on tam robi. Raczej nie powinno go być wśród sympatyków pis, choć w tym mieście wszystko jest możliwe. Jeśli prawdą jest to, że służył także w SB, to jest ostatnią osobą, która powinna na takim spotkaniu być.

Jeszcze się nie nauczyłeś że komuchy które dzisiaj są w PiSie już nie są komuchami tylko patriotami? Śmierdzą już tylko komuchy z SLD.

To wiem, ale jakoś nie mogę tego zrozumieć.

Ej a podobno Janowska do tej pory myśli że te wszystkie rejestracje pod naszą elektrownią z EPJ oznaczają "Elokwentna Poseł Janowska..." Tak mówią...

HAHAHAHA Potwierdzam. Może tak myśleć!

****e....s

Mariola. Ty teraz z elektrykiem i jego roszpunką. Przecież wylali cie z pisu.

Baba kameleon i chytra baba z radomska to kumpele teraz?

Ok idę spac. Żal i rzygi ludzi od Wiesława i Janowskiej nie zawiodl. Dobrze że środowisko powiedziało won Pani Poseł EPJ

Bełchatowski PiS przebił nalot trotylowo radomskich krzyżaków mała sala chcieli nadrobic żeby wyglądało ze ich duzo ale wam koc z senatorem nosa utarł

Ależ brzydcy i smutni ludzie...

dziwni jacyś...

Aż fałsz kipi od tych ludzi. Tak się rozczarowałem Czechowską.

Wiemy Robert

O iecal mi fuche jako pilot tych nowych f36 jak jusz beda w Polsce i prywatny parki g na moj rower ale bede tylko do faszystow szczelac bo tylko prawicowy belchatow w moim sercu.

no i do tych chomusiof z gejksy

Haha grzmieli ze farbowanych lisów nie chcą a Mariola czołowy lis co pierw z Wiesławem ramie w ramie stała a teraz jak się Plusowi sprzedała to do Antoniego pewnie po jakaś dyrektorska fuchę poleciała jak się kadencja skończy i nagle plusiaki to tez już jest PiS ale jaja chrzanu i reszta wszytko dla stolka

Na koniec jej kadencji i Antek straci władze w regionie więc Mariolka strzeliła sobie w kolano.

Ale spotkanie, belchatowian na palcach jednej ręki można policzyć samo radomsko co autobusem przyjechało akurat jedno spotkanie skończyli i przyjechali na drugie

Widać masz problemy ze wzrokiem czas więc iść do okulisty, ja widziałam tylko samych z Bełchatowa i okolic, bądź choć trochę obiektywny człowieku a nie szczekać byle dalej niosło... Z komentarzy wynika że bardzo nam zazdrościcie tak wspaniałego spotkania , trzeba było przyjść i zobaczyć ...

To jest wielki wudz jak pilsucki kiedyś.

Były Wójt mine mial3jak by chciał kogoś zabic. Strach

Jacy tu PiS-owcy? Czyż nie sami plusioki? Czechowska, Maciaszczyk - wy tu? Żałuję że głosowałem na Czechowska! Sami karierowicze, którzy zajmują stołki w Gieksie, PGE, i innych spółkach.

Jeżeli ktokolwiek mysli ,że polityk ma jakieś zasady to grubo się myli ...tu liczy się interes własny a nie morale i chyba wszystko jasne i to dotczy sfery prywatnej i społecznej....

Już nie przesadzaj że wszyscy nic nie robią oprócz ustawienia siebie i bliskich. Ale co tych tutaj muszę się zgodzić...

Towarzystwo wzajemnej adoracji...smiechu warte

Sami Kononowicze, buractwo i tyle

I Pan Wojciech asystent jest bez swojego przełożonego Dariusza

Dobrze, że go nie pobili.

Panowie wstydźcie sie, Panie stoją a Paniska sie rozsiadły ani myślą miejsca Panią ustąpić ...

Panie to u panów na kolanach mialy siedziec , ale wszystkie cieczki nagle dostały

Chciałyście równouprawnienia, to je macie!

Na reszcie widzę prawdziwych pisiorów . A nie karierowiczów

Gdzie tam była 100 ludzi? Naucz się liczyć.

I ludzie nic nie powiedzą że chytra z Radomska z ludźmi autobusem przyjechała? Widzę znieczulica w mieście a tak na nią narzekają.

U posłanki i senatora więcej ludzi i mocniejsza grupa.

Będą zmiany...

Pan Bóg w niebie za głowę się łapie i modli za łódzki PiS...m

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także