Rejestracja i logowanie

Nowi dyrektorzy w miejskich placówkach oświatowych

Wydarzenia 07-06-2019 Autor: magjas/ Miasto Bełchatów Foto: Miasto Bełchatów
Nowi dyrektorzy w miejskich placówkach oświatowych
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (29)
Dodaj komentarz

Plus to mafia!!! Podli wygryzli Ziemię i wygryza Mariolkę, skolowali ją przeciw Ziemi obrócili i tak jest jak jest... Najgorsze, że wykorzystują mlodych niewinnych, czesto dobrych ludzi zeby nimi sobie gęby powycierać a potem maja stanowiska kiepskie a stare dziady chamskie i podle rządzą, szukaja na innych "hakow" a zapomibaja ze sami belki w oczach maja i kazdy je widzi...

Oby nie Jarząbek. My wiemy jak było i co robił. Nie daj Panie Boze.

W 13-stce to dyrektorem chce być Jarzabek. Ciekawe kto mu pomaga?

Bardzo lubię skorupki!

Plus góra. Widać, że chcą więcej stanowisk...

P. Politanski to bardzo dobry Prezydent i świetnie sobie radzi. Piszcie co chcecie my wiemy swoje..

Oświata w naszej wsi to jakaś pomyłka i nie idzie tu o nauczycieli, tylko o dyrektorów niektórych szkół i przedszkoli. Politan to pomyłka na stanowisku wiceprezydenta . DYREKTORA w trójce i trzynastce BRAK - w tych szkołach seks-afera była głośna. w trójce seksowali się nauczyciele ,w trzynastce też się zamykali w gabinetach -wiemy kto. W czwórce dyrektorka zakochana w księdzu , ale oni to na plebanii urzędują . O innych tez można coś napisać , np o dziewiątce i piątce ,ale z tym się poczeka, bo Ci maja inne przewinienia na sumieniu.

Co za brednie wypisujesz...

A dlaczego nikt nie napisał nic na temat szkoły na Przytorzu, tam to dopiero jest bagno.Pełniący obowiązki dyrektora po Nowaku jest na zwolnieniu lekarskim, wicedyrektorki gonią w piętkę, ksiegowa na zwolnieniu ciążowym, ta co ją zastępuje na zwolnieniu lekarskim. A mianowana przez PIS nauczycielka z SP1 z koleżanką dopiero będą urzędować od września, jak królowa podpisze akt powierzenia . Jednym słowem Politański słabo radzi sobie w tej oświacie. Nie wspomnimy o tym, jaki był cyrk z konkursem na dyrektora dwunastki .

Masz bardzo słabe informacje...

A co Politanski ma z Tym wspólnego....

Wspomnijcie co w dwunastce, bo nie wszyscy wiedzą, a powinni.

"tzw dobra zmiana"obsadza swoimi zaufanymi...

(bacaa) Szkoda ,że widzisz tylko "dobrą zmianę" a nie dostrzegasz poprzednich zaufanych -przykład -proszę bardzo MBP -tu dyr. zapuściła już korzenie i nawet buldożer nie ruszy -to się nazywa porozumienie.

Oj... Trzeba było startować w konkursie, nikt nie bronił :-P Wystarczyło tylko spełnić ustawowe/regulaminowe wymagania, przygotować koncepcje, przedstawić przed komisją (nie tylko z urzędu) i też zostać "zaufanym" ;-)

Konkurs -konkursem a sprawiedliwość musi być po koleżeńskiej stronie. A skąd my to znamy.

od bajek to byl kiedys Kobuszewski....

Jeszcze niech zrobią porządek z SOSW!!!

a co Ty masz do SOSW? jakby w każdej placówce było takie zarządzanie jak tam to by nie było problemów

Hahaha jesteś kretynką! Akurat ja wiem co nieco na temat sosw i gwarantuje że gdyby wszędzie było takie "zarządzanie" jak tam to byśmy się posrali...

Pracowałaś tam? Wiesz jaki tam jest klimat? ...bez komentarza I nie przypominam sobie żebyśmy przeszły na Ty...!

Dlaczego nie piszecie o Bronku? tam też zmiana nastąpiła na stanowisku dyrektora.Choć zmiana też nieudolna.Emerytka dyrektorem MASAKRA

Trzecie LO podlega pod miasto, a nie tak jak pozostałe pod powiat?

3 lo to jest dziwny twór.

A co z dyrekcją SP.3?????? SP.3na obecną chwilę nie ma głównego dyrektora jest zastępca. Sprawa ucichła rodzice nie maja żadnej informacjii co dalej. Robi się bagno w tej szkole każdy sobie rzepke skrobie... Panie wiceprezydencie Politański chyba czas zabrać głos w tej sprawie . Rodzicą należą się jakieś informacje,sam pan ma swoje dziecko w tej szkole.

Szkoda gadać kolejne stanowisko obsadzone przez Marysia dyr Mekarska. Kto tu rządzi??

Marysia???????????????????????????????

Jak to kto? PLUS wrócił do władzy w mieście.....

Jaki Plus-Maryś to Plus?

dodaj komentarz