Rejestracja i logowanie

Niebezpiecznie na POW. Pourywane koła i utrudnienia w ruchu [FOTO]

Wydarzenia 08-11-2019 Autor: emste Foto: emste
20

8 listopada w Bełchatowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Grota Roweckiego i Kempfinówki. Mimo znacznych zniszczeń pojazdów, osoby biorące udział w wypadku nie odniosły groźnych obrażeń, na miejscu pracowały służby.

 

Do zdarzenia doszło około godziny 13:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Seat, jadąc od strony ul. Czyżewskiego ze znaczną prędkością, nie zatrzymała się na znaku STOP i uderzyła w poruszającego się ul. Roweckiego opla. Siła uderzenia była tak duża, że w obu pojazdach urwały się koła. Na miejscu pracowali policjanci, którzy starają się wyjaśnić dokładne przyczyny zdarzenia. Pojawiły się też dwa zastępy straży pożarnej, aby usunąć skutki wypadku. Na miejsce wezwano pogotowie, jednak szczęśliwie nikt nie odniósł  poważniejszych obrażeń. Skrzyżowanie przez pewien czas było częściowo nieprzejezdne. 

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Powiem tak przejeżdżam na tym skrzyżowaniu co dziennie i nawet parę razy przeszkadzają drzewa nie ma dobrej widoczności oraz samochody jak mają parking przy ulicy a jeszcze jak podjedzie dostawczy do sklepu jak stanie na środku to już w tedy jeszcze gorzej nic nie widać a wieczorem to masakra

... mama myślała że on chory a lekarz powiedział że on głupi .

Szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych skazany. Rafał Gaweł został skazany za oszustwa na szkodę banku, przedsiębiorców i fundacji oraz próbę udaremnienia egzekucji wierzytelności. Najpierw sąd wymierzył mu cztery lata więzienia; sąd apelacyjny obniżył karę do dwóch lat. Sprawa ma tyle wątków i o tylu okolicznościach trzeba by było powiedzieć, by zobrazować życie oskarżonego i naświetlić, jak naruszał on porządek prawny i czerpał z tego przez wiele lat korzyści materialne. Lansował się w mediach jako osoba działająca z pobudek altruistycznych, w interesie społecznym, która działała zgodnie z prawem i nikt nie został przez nią pokrzywdzony. Jest to nieprawda. Naprawdę z wieloma oskarżonymi miałem do czynienia, ale pierwszy raz widzę osobę, która postępując w taki sposób jest w stanie, stając przed kamerą atakować prokuraturę, zarzucać bezprawne działania osobom, które mają status pokrzywdzonych, a siebie wybielać. To jest wręcz niepojęte mówił Sędzia Sławomir Cilulko podczas uzasadniania 1 wyroku. Przestępstwa, których dopuszczał się oskarżony, nie mogą spotkać się z pobłażliwym traktowaniem. Dysponowanie środkami publicznymi wymaga przejrzystości i uczciwości. Tworzył on pozory działalności pro publico bono, a pożyczki i dotacje przyznawane na finansowanie projektów obywatelskich przeznaczał na własne cele - powiedziała w uzasadnieniu sędzia Alina Kamińska. Do dwóch lat więzienia obniżył w piątek Sąd Apelacyjny w Białymstoku karę dla współzałożyciela Teatru TrzyRzecze Rafała Gawła, wraz z innymi osobami oskarżonego m.in. o oszustwa związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Wyrok jest prawomocny. W pierwszej instancji wobec Rafała Gawła (zgodził się na podawanie w tej sprawie przez media jego danych i wizerunku) zapadł wyrok 4 lat więzienia. DOPÓKI DDBELCHATOW BĘDZIE USUWAĆ TEN KOMENTARZ TO BĘDĘ GO UMIESZCZAŁ POD PRAWIE KAŻDYM ARTYKUŁEM. STOP CENZURZE!.

Raz w miesiacu wypadek w tym miejscu. Jeb... pisiory cos z tym zrobcie!!

Ludzie nie przestrzegają przepisów i nie patrzą na znaki. Niestety nie wszędzie jest sens wstawiać świateł, rond itp. Ostatnio czytałem dyskusję na temat spowalniaczy, ludzie wylewali żale, że są ostre, że nie da się jechać od spowalniacza do spowalniacza na jednym biegu - jak tak patrzę to od spowalniacza do spowalniacza ludzie spokojnie osiągają 50-60km/h mimo, że od jednego do drugiego jest 200m... to ile jeździli by gdyby ich nie było?

Trzeba patrzeć na znaki nie stoją tam od dziś

Powinny być progi zwalniające na Kempfinówce. Zbyt często dochodzi tu do wypadków.

I rondo!!!

Te nowoczesne auta to jakieś z papieru są bo zaraz przodu nima i koła odpadają szok ????, gdzie to bezpieczeństwo nie ma to jak stare porządne z lat 90-siatych.

Teraz robią stłuczki oplami zeby BMW troche wybielic emoji

Nic nowego na tym skrzyżowaniu. Jak się nie widzi znaków to takie skutki.

i gupia **** była w szok uzenada odebrac prawk odozywotnio a wrak auta na poczet panstwa [pinda jdna w szok uzal pl

C.h.u.j.d.z.i.k.a. fura

****dzik ,,, tak cie nazwali nie bez powodu Zapracowale sobie u ludzi na to

Nie wiem co ma na celu ten komentarz, bo nie ważne do kogo by należało to auto to najważniejsze że nic nikomu się nie stało, bo samochód naprawdę A zdrówka już przy czymś poważnym możesz nie odratować.

Oooooo ...... ****dzika fura, a tak był ładnie poskładany w niemcach

Jak coś to nie w Niemczech tylko w Danii. Nie wszystkie pojazdy są z Niemiec. Tak dla wiadomości.

Andrzeju, nie denerwuj sie, zdejmiemy z mojego i założymy do Twojego, a jak nie to bobslejem będziesz ślizgi robił

Znowu opel!

Ktoś najwyraźniej robi nagonkę na ople emoji

dodaj komentarz
Czytaj także