Rejestracja i logowanie

Niebezpiecznie na drogach! IMGW wydało ostrzeżenie

Wydarzenia 08-01-2019 Autor: magjas
24
Niebezpiecznie na drogach! IMGW wydało ostrzeżenie

Dziś wieczorem na drogach województwa i powiatu będzie ślisko - IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniem.

Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu oraz deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie od -2°C do -1°C, temperatura przy gruncie -3°C.

Ważność ostrzeżenia: od godz. 22:00 dnia 8 stycznia do godz. 10:00 dnia 9 stycznia. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 proc.

komentarze (24)
Dodaj komentarz

W związku z możliwym pogorszeniem warunków pogodowych IMGW ostrzega, że zima znów zaskoczy drogowców XD

To jak dzis Panowie z PGM odśnieżali przy 137 to rece opadają Panie sprzątaczki uwijały się jak mrówki a Panowie z zielonego auta PGM zamiast pomóc to w piwnicy w 17kl herbatke spijali brawo Panowie no i oczywiscie na chodniku zaparkowali

Przestańcie czepiać sie Pana Polaka on robi co może pracuje sam w całej spółce. Prezes Magin ma wyje..... na to wszystko. Przyjeżdża kiedy chce. Pan Polak czuwa nad wszystkim. Nad finansami, wspólnotami, remontami, odśnieżaniem itd. To najbardziej wartościowy człowiek w całej spółce.

Panie Polak to nie ładnie samemu sobie laurkę wystawiać.Ludzie widzą jak jest. Teraz nie ma na kogo zgonić niepowodzenia, donosić też nie ma , to trzeba się zabrać do roboty i samemu na piaskarkę wsiadać.

Idź Krzysiu spać a nie sobie pochwalne komentarze piszesz no chyba że to któryś z twoich przy****sów się uaktywnił. A skoro tak czuwa nad wszystkim i skoro sam pracuje w całej spółce to po ca ta firma zatrudnia 300 osób. I jak tak czuwa nad remontami i finansami to dlaczego pgm notuje kolejne straty?

Ano dobro prezesa dobrem Narodu

A czy pan dzwon vice prezes łaskawie już zdecydował czy nadal będzie prezesem czy radnym, już dawno powinien z czegoś zrezygnować. Chyba że to prawda o czym śpiewają pszczółki i bzyczą ptaszki,że dla dobra pana prezesa schronisko bełchatowskie przegra po raz pierwszy przetarg w Gminie Bełchatów.

A u nas na Kurnosie jeżdżą.Odśnieżają i sypią nie możemy narzekać

przecież dyrektor musi mieć odśnieżoną drogę w pierwszej kolejności żeby sobie buty nie zmoczył.

mariolka wydaje naszą kase na sady figurki ..... na drogach osiedlowych Bełchatowa lodowisko

Jest przecież zima chłopaku. Śnieg jest rzeczą normalną, więc nie płacz

Odkąd PGM przejął odśnieżanie z roku na rok jest coraz gorzej. Dwa dni słabych opadów a miasto wyglądało jak po nawałnicy. Teraz jeżdżą jak temp. plusowa i samo topnieje a rano pewnie znowu lodowisko. Jaki młot tym kieruje?

do pana dzizzz ciekawe gdzie pan pracuje chyba za biurkiem ?trasa Bełchatów w kierunku łodzi pomiędzy godz 10 a 14 zero jakiegokolwiek sprzętu :piaskarka pług odśnieżający czy tzw solarka zero zero do potęgi entej.Proszę nie pisać bzdur znowu Was zima zaskoczyła

jak ci nie odpowiada zapraszam do pracy zatrudnij sie to po 1 dniu po 1 zmianie zmieknie ci rura i zamkniesz raz na zawsze sawoja po**** morde w kwestii odsniezania drog zima pajacu

a ty szmato stałeś na tej drodze przez te 4 h w jednym miejscu zetak bredzisz? a nie przyszło do twojego pustego łba ze jeden obwód drogowy ma do obsłużenia DW Bełchatów - Pabianice, DW 484 Bełchatów - Łask i DW 483 Szczerców - Łask, DW 483 Szczerców - Nowa Brzeżnica! teraz pomysł zjebku jak 3 pługosoalrki maja znalezc sie wszędzie natychmiast i żeby ja wszyscy debile tacy jak ty widzieli? wiesz ile to kilometrów debilu?

To się weź do roboty i wsiadaj na ten pług czy piaskarkę, zamiast siedzieć w necie i pisać wyzwiska. O co się ciskasz? Ludzie prawdę ci piszą. Coś tam jeździsz, ale efektów zero.

Potwierdzam 0 jakiegokolwiek odświeżania

Rozumiem, że po takim ostrzeżeniu dziś wieczorem na drogi wyjadą solarki? Chyba nikogo to nie zaskoczy.

ty kretynie z****, to zaskoczy ale jak zwykle kierowcow debili takich jak ty! ,my drogowcy pracujemy caly czas debilu uposledzony

Grzeczniej troszke !!!

Ciekawe gdzie? Bo jakoś was nie widać. Pewnie oddzielacie ziarnka piasku od kryształów soli

przyjdz do pracy to przestaniesz pieprzyc idioto jak bedziesz mial odsniezyc i posypac 300km w nocy w najwiekszy mroz i snieg w za kolkiem a rano banda kretynow jak ty bedzie pierdolic ze nic nie robiłes

Widzę wzmożoną aktywność Drogowcu za każdym razem gdy ktoś coś napisze o odsniezaniu miasta... Skoro masz czas odpisywać to pewnie akurat w pracy jesteś i udajesz, że pracujesz. Kilometrów można narobić zwlaszcza jeżdżąc bez sensu po mieście, nie sypiąc i nie odsniezajac. Brawo ty! Drogowiec Roku! Dejta mu premię za przejechane kilometry!

drogowcu masz znawcę tematu za szefa więc wpakuj go na piaskarkę.

dodaj komentarz
Czytaj także