Rejestracja i logowanie

Nie wiedzieli jak ukraść całe BMW, więc zmienili plany. Teraz mogą posiedzieć 10 lat

Wydarzenia 08-02-2019 Autor: magjas Foto: KPP Bełchatów
5
Nie wiedzieli jak ukraść całe BMW, więc zmienili plany. Teraz mogą posiedzieć 10 lat

Nie mogli ukraść całego auta, więc zadowolili się jego wyposażeniem, tak najkrócej można scharakteryzować przestępczą działalność dwóch mieszkańców Zelowa. 29- i 33-latek już usłyszeli zarzuty. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

- 4 lutego do Komisariatu Policji w Zelowie zgłosił się 26-latek, który powiadomił o włamaniu do samochodu. Podał, że 29 stycznia kiedy jechał ulicą Leśne Sady w kierunku ulicy Harcerskiej w Zelowie uszkodzeniu uległo zawieszenie auta. Nie miał możliwości odholowania pojazdu, dlatego swoje bmw zostawił zamknięte na poboczu. Po samochód przyjechał 4 lutego i wówczas okazało się, że jest on częściowo rozkradziony – wyjaśnia przebieg zdarzenia Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Sprawcy do wnętrza auta dostali się wybijając szybę. Ich łupem padły różne elementy pojazdu, które pokrzywdzony wycenił na 1000 zł.

- Dobre rozpoznanie środowiska przestępczego doprowadziły do zatrzymania sprawców już następnego dnia. Podczas przeszukania policjanci odzyskali też część skradzionych elementów auta – dodaje Kaszewska i dodaje, że w toku postępowania złodzieje tłumaczyli że: - chcieli ukraść pojazd, ale ponieważ nie mieli możliwości jego przetransportowania, to zadowolili się kradzieżą jego elementów.

Mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Macieja i Manuel emoji

Leśne Działy a nie leśne sady!!!!! Ludzie!

Amatorka :-) brakło kaski na dopy lub alko i wpadka.

Psssssss

Zelowscy mafiozi

dodaj komentarz
Czytaj także