Rejestracja i logowanie

Modlili się o nawrócenie grzeszników. Męski Różaniec wrócił na ulice Bełchatowa [FOTO]

Wydarzenia 06-06-2020 Autor: Greg
103

Mężczyźni z Bełchatowa po raz kolejny manifestowali swoją wiarę. Ulicami miasta, po przerwie spowodowanej epidemią, przeszedł Męski Różaniec. Intencją było „Nawrócenie grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy”.

To już była 9. edycja Męskiego Różańca. Mężczyźni najpierw wspólnie modlili się na mszy świętej, a później przeszli razem z kościoła na osiedlu Dolnośląskim do parafii pw. Narodzenia NMP przy ulicy Kościuszki. Intencją męskiego różańca było „Nawrócenie grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy”.

komentarze (103)
Dodaj komentarz

"Nie trzeba wierzyć w Boga , żeby być dobrym człowiekiem.Nie trzeba w niego wierzyć tak jak powszechnie rozumiemy jego postać.Człowiek może być uduchowiony , ale niereligijny. Nie musisz chodzić do kościoła i dawać na tacę pieniądze. Dla wielu ludzi kościołem może być nawet natura.Wielu wspaniałych ludzi w historii nie wierzyło w Boga . A inni czynili zło w jego Imię. - Papierz Franciszek Podsumowując jego słowa nie popadajmy ze skrajności w skrajność.

rosario - czy należy się cieszyć jak choroba postępuje - A MOŻE TO TYLKO UROJENIA .

Kto cieszy się z cudzego nieszczęścia??

"Błogosławieni jesteście, gdy [ludzie] wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków*, którzy byli przed wami". (Mt 5, 11-12) Męskie Różańce odbywają się w ponad 40-tu miastach Polski, a także w USA, UK i na Litwie. Co miesiąc jest nas coraz więcej :-) Wszystkim oszczercom dziękujemy :-) Wiemy, że dla Was też WARTO! Z Panem Bogiem!

A gdzie w Biblii napisano że należy odmawiać jakiś różaniec ? podaj księgę rozdział i wers.

A gdzie w Biblii jest o Internecie? Masz prawko na osiołka...? Heh, domorosły teologu. A tak na poważnie to uczeń wziął Matkę do siebie i to początek tego nurtu duchowości, który skupia się na kontemplacji Ewangelii.

I co z tego wynika? Grzechów ile było tyle jest. Grzeszników też nie ubywa. Czyli dlaczego warto? Jeden argument. Myślę, że chodzi o to żeby się pokazać.

Koronawirus jak był,tak jest,a przedostatni marsz "Rycerzy Maryi" był intencji ,żeby się cofnął ....

Eeetam, Idzie o świadectwo - autentyczne i wynikające wprost z Ewangelii. Grzesznicy są wszędzie - na Męskim Różańcu i poza nim. Różnica jest jedna - my wiemy, że grzeszymy, ale staramy się "coś z tym robić" (nawracać - każdy potrzebuje nawrócenia, bo to proces i praca na całe życie). Ci inni akceptują swoją grzeszność i nic z tym nie robią. Obrazowo mówiąc - to że ktoś się "nie chce myć", nie znaczy że ja mam chodzić "brudny".

A CZEMU O RAJSKICH OGRODACH W PARAFII NA KOŚCIUSZKI NIE MOŻNA WYRAŻAĆ WŁASNEGO ZDANIA ??? PRZECIEŻ JAK LUDZIE NAPISZĄ PRAWDĘ - TO NIE TRZEBA SIĘ PRZED NIĄ CHOWAĆ -CHYBA ŻE ??? . 

korona party start!

Zasadniczo to zgadzam sie z nimi. Baby sa tylko do yebania.

Niech te komentarze będą ostrzeżeniem dla tych, którzy zamierzają poprzeć lewicę w wyborach. Wyborcy Roberta , który tak płakał w Brukseli, że jest prześladowany pokazali prawdziwą twarz,, milcz śmieciu katolicki, kościolkowe bydlątka" Tak się wyraża elektorat lewacki do ludzi o odmiennych poglądach. Niech zatem Ich wódz hipokryta nie wspomina więcej, że chodzi Im o jakąś równość i wolność, bo chyba tylko kreatyn w to uwierzy .

i vice versa

Taka tolerancja lewicy. Masz popierać zboczenców , ale nie masz prawa mieć własnych poglądów i wiary, bo zaraz będą Ci ublizac. Pod przykrywką ,, antyfaszyzmu" promują nowoczesny faszyzm. Nie będzie mi jakis lewaczyna we własnym kraju dyktował w co mam wierzyć.

Ale ty jestes glupi gosciu. Kiedys byla taka strona żal.pl nadawalbys sie tam.

Europa i świat nam zazdroszczą że KK wytresował i pozbawił mózgu tyle pokornych i tępych małpek

to powinno byc zabronione antifa bedzie robic blokady no pasaran faszysci

Blokady to Oni mają ale w mozgach. Kiedyś to towarzystwo spędzalo czas na dworcach.

Za bilet do teatru czy kina trzeba zapłacić, a tu można pójść za darmo. Oszczędni chodzą.

Jutro poniedziałek może ktoś opuści pge. Trzeba pisać o wygaszaniu i zwolnieniach.

Mieli dac po tysiaku na wakacje a wyszło jak zwykle zero pomocy poszkodowanym Wszystko tylko grabia do siebie

Idę chlac dalej uwielbiam chlac a wieczorem rzniecie hmmm lubię ciasne dziwy

PATRZEM I NIE WIERZE

Najechało się tałatajstwa do Bełchatowa...

Ale bym yebal te wystrojone mamuski co przyszly z dziecmi na komunie. Dobre suki, zwlaszcza ta blondyna w poerwszej lawce daje mi koscieja. Na prwno lubi sie ostro rznac

Ale czym,no pytam,czym ???

Ty to pilnuj swojej kobiety i powiedz jej żeby nie malowała tak bardzo ust bo mi się tęcza już na wacku robi

Z brudu,trzeba myć prącie ....

Andrzej Duda dobrze , że jest . Przecież to hamstwo jakby znowu do władzy się dorwalo to by sprzedali ten kraj a po ulicach by strach było chodzić. Dziwię się tym ludziom którzy chcą takiego życia. Skąd tyle nienawiści do ludzi . 

Jak jestes taki odwazny przyjdz i stan naprzeciwko. To ci salate sprzedam

Jak mnie zobaczysz , kupy ze strachu nie utrzymasz-byles ministrantem otworek luzny...

Zamknij ryja pajacu

Zboczeniaszki w kiecach z krzyzem na piersi co gwalca dzieci biedne. Zabronic Afryk!!!!

Mój grzech jest lepszy niż twój. Dziękujemy.. Dziękujemy.. Dziękujemy!!

Duzo osob pyta o ktorej wylot? Niewiem jeszcze o której mam samolot będę informował na bieżąco Pisać na priw

Mowi madry w sercu swoim „nie ma Boga”.

Prózna jest wasza wiara, prozna jest wiara kosciola. Po smierci nie czeka was nic.

chcą to niech chodzą ich prawo.Każdy może chodzić w swojej sprawie

Ale oni nie chodzą w swojej sprawie tylko nawracaja grzeszników!!

Zabraniam im. Nie chce patrzec na zboczencow na ulicach. Ani tych ani lgbt

Bony turystyczne tylko dla rodziców z dziećmi.Reszta niech zapier..... na zachcianki Dudy..

Dobrze że są takie marsze organizowane. Trzeba wiarę pokazywać ludziom którzy są zablakani w dzisiejszym świecie i modlić się o pokój.

Ty się nie martw o moje zabłąkanie tylko módl się za grzechy kościoła, bo jest za co. I niestety ale to wiara wywołuje konflikty na świecie.

to nie jest portal kościólkowy, jak chcesz takie cuda głosić wejdź na portale łojca derektora.

Naprawde jestes warta grzechu? Jesli tak to daj na siebie jakies namiary.

Do roboty zagonić razem z tym czarnym majstrem

A jaki on majster. Pewnie nawet zarowki nie potrafi zmienic. Dwie lewe raczki

Sprawa wiary jest i powinna być, intymną częścią życia każdego z nas, więc zupełnie nie rozumiem tego epatowania wiarą na ulicach miasta.

w środku pandemii grupują się w niedozwolony sposób i do tego jeszcze spacerują sobie jakby nigdy nic po ulicach miasta, roznosząc wirusa. Policja w Warszawie potrafiła za podobne spacery spacyfikować przedsiębiorców i kandydata na Prezydenta.

No ale w Hamburczykowie vel Bełchatowie,gdzie władza jest bmw (bierna,mierna ale wierna)wzgl.kościólka to katabasy a gawiedżludzka zmamipulowana i zaczadzona pisowsko-kosciolkowym czadem wszystko jest możliwe nawet procesje na BC.

Uczestnicy różańca ostro działają na forach

Stasiek jak tam pomodliłeś się za siebis

Tak za siebie i za Ciebie.

Tajemnica II bolesna. Biczowanie Pana Jezusa Najprawdopodobniej w naszym życiu nie doświadczymy biczowania, które rozerwie na strzępy nasze ciało – takiego, jakie cierpiał Jezus. Biczowanie, które dokonuje się dziś, to znoszenie z cierpliwością ludzi wokół nas, którzy są chamscy, niemiłosierni, ordynarni… Jezu! Pomóż nam znosić to, czego zmienić nie możemy. Pomóż nam zmieniać to, co jest do zmiany, i oddzielać jedno od drugiego.

to nie jest portal kościólkowy, jak chcesz takie cuda głosić wejdź na portale łojca derektora.

Biedne dzieciaczki ktorych gwalca kaplani w kiecach z krzyzem na piersi!!!!!

A kiedy będzie parada lesbijek? Było by co podziwiać hmmmmmm

No nie wiem , bo lesbijki, czy feministki to grube krótko ostrzyzone Berty z takimi twarzami, że strach by się było koło tego obudzić.

Czemu akurat Berty?

A tu takie ładne chłopaczki ???? Już jasne, dlaczego bliższe Ci takie towarzystwo, no i nie strach się obudzić obok ????

on sie budzi pod a nie obok... emoji

Już ten ostatni różaniec w intencji cofnięcia się epidemii koronawirusa bardzo pomógł ..... Teraz o nawrócenie grzeszników,ale których ??? Niech każdy pilnuje swoich grzechów i swojego tyłeczka ......

Pieski szczekają karawana jedzie dalej. Za moment wybory i Duda wygrywając pójdzie śladami Trumpa i zaliczy skrajnie lewicowe agresywne ugrupowania takie jak Antiffa do grup terrorystycznych. Skoro nie umią się przystosować do życia w społeczeństwie i atakują człowieka za odmienne poglądy , czy wyznanie, to chyba nie chcemy w kraju takich zagrożeń.

Ale się kościólkowo-pisowskie pacholątka wsciekają,że im ktos wreszcie prawda w oczy rzucił.też jestem katolikiem ,ale katolikiem myślącym i rozumu używajacym a nie bezmózgowym kmiotkiem na uslugach kalksteina z żoliborza, i czarnej zarazy.coz byla czerwona zaraz wg słow betona jędraszewskiego..teraz jest czarna zaraza wg katolikow myślacych.amen

Jak lewaków tak **** bolą , że wściekle tłuką w klawiaturę, to niech sobie zorganizują kolorową paradę chorych wywrotowców w rajstopach i biustonoszach. Przecież nikt Wam nie broni.

to nie jest portal kościólkowy, jak chcesz takie cuda głosić wejdź na portale łojca derektora.

Lewica wściekle atakując ludzi za wiarę i poglądy właśnie pokazuje jak to rzeczywiście chodzi Im o wolność i tolerancję. Im chodzi tylko i wyłącznie o tolerancję ale idei , które sami nam narzucą. LGBT, transwestyci itp. Hipokryzja pełną parą. Gdyby ludzie z takich kręgów dorwali się do władzy katolicy by byli prześladowani i wyzywani oczywiście pod banderą ,, wolność, równość, tolerancja"

Raczej katolicy wsciekle atakują wszystkich innych za brak wiary i poglądy. W ostatnich latach w szczególności, bo widzą jak władza rządowa i samorządowa siedzi w kościołach.

A może by tak w ramach wzajemnej tolerancji zrobić Różaniec LGBT? Wtedy każdy miałby szansę pokazać jak bardzo jest tolerancyjny emoji

Bardzo dobry pomysł. Zapraszamy. Jaki jest sens się wzajemnie obrzucać błotem ? Nawet jeśli mamy inne poglądy to chyba możemy się wzajemnie szanować ?

I już minusowanie, bo nie ma żadnych merytorycznych argumentów hahah

nie ma to jak modlitwa pod publiczke

Dlaczego dzieci są zmuszane do marszy czarnych pedofilów zamiast uczyć się.

Aa - W Takim Zgrupowaniu - WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ ŻE NIE MA NORMALNYCH KOBIET .///// FAKTY HISTORII MÓWIĄ ZA SIEBIE biskupi na soborze w Macon, głosowali czy kobiety mają duszę. Odo z Cluny powiedział: „obejmować kobietę to tak jak obejmować wór gnoju”. W XIII wieku św. Tomasz z Akwinu powiedział „nic bardziej wadliwego nie było zrobione w pierwszym stworzeniu rzeczy; kobieta nie powinna być wtedy stworzona”.

No a co, zle powiedzieli? Przeciez to prawda.

Wszystko okej. Ale oni muszą się z tym tak afiszowac. Modlitwa raczej nie jest na pokaz. Chcą z siebie zrobić męczenników na siłę? Słabe i trochę mi ich żal. Chlopaczki trochę mają parcie na szkło. I same pisuary

W Tym marszu ,,wojów " widać dzieci ALE ŻADNEJ KOBIETY - DLA NORMALNEGO - MĘŻCZYZNY TO MOŻE BYĆ BARDZO DZIWNE - DLA MNIE TO NIE JEST NORMALNE .

Oczekujesz kobiet na różańcu który nazwano męski ? Gratuluję logiki i myślenia.

Ale dlaczego "męski",bo co ???

A dzieci?

Za wiele od rysia oczekujesz. Hejter nie mysli tylko swoja frustracje wyladowuje. Biedny czlowiek. Pomodlę się ryś w Twojej intencji może nikt tego nigdy nie zrobil i dlatego tak sie zachowujesz. Trzymaj się Bracie.

Wojownik z ciebie jak z koziej **** tromba pekniety dzbanie

Pedofilcie w kiecach sie modla za samych siebie...

Współczesny Bełchatów RÓŻNI SIĘ OD TEGO CO BYŁ PRZED BUDOWĄ ELEKTROWNI , Kiedyś Było Fajne Małe Miasteczko GDZIE WSZYSTKO BYŁO NORMALNE DZIŚ - CIEMNOGRÓD NA SKALĘ ŚWIATOWĄ - PRAWIE WSZYSTKIE WYDARZENIA MÓWIĄ ZA SIEBIE i NIE MA Z CZEGO SIĘ ŚMIAĆ ( BO TYLKO PATRZEĆ JAK BĘDĄ ,, TOPIĆ " CZAROWNICE ) w XXI w.

Precz z dyktaturą kobiet!!!!!!!!

Ale co spore ? Bo raczej mózg malutki.

a gdzie w marszu nasi Bełchatowscy Politycy ? jakby zbliżały się wybory samorządowe to by szli na wyścigi kto w pierwszym rzędzie... Faryzeusze.

Tacy mezczyzni wierzacy to mi sie podobaja super tak trzymac rozaniec to obrona w tych trudnych czasach

Dokładnie. Brawo za wyrarzanie swojej wiary. A ci co chejtują to modlą się pewnie do piwa i gorzały.

Dokładnie, mają odwagę czynić w co wierzą. Łatwiej hejtować i pisać głupoty nietolerancyjnie odnoszac sie do katolikow niż zrobić to co Oni czyli modlić się. Szacunek Panowie dla Was.

Prawdziwe chlopy, o ktorych niegdys spiewala Danuta Rinn.

bp janiak edzio ukrywał pedofilów w kieckach, a teraz żali se na antenie radyja tego oszusta rydzola , że jest na niego nagonka medialna, takiemu to od razu łopatą po plerach przyładować, aby popamiętał.

Fajne chopy, na zicher grubiorze. Wy w tym Chamburgu bezmała nimocne jesteta. Nie filujcie na tego farorza, bo jemu tylko fenole w gowa!

Te wyzwiska uczestników przez środowisko lewicowe tylko obrazuje nam o co tak naprawdę Im chodzi. Nie dajmy się nabrać. Jak sami widzimy nie o żadną równość i wolność poglądów. Jeśli takie osoby by doszły do władzy katolicy zapewne by byli publicznie szykanowani.

Lepiej dalej bawić się w chowanego i nie mówić nikomu. A i modlić się w intencji biskupa Janiaka bo bardzo o to prosi...

Nikt z katolikow nie popiera tu pedofilii obojetnie czyjej. Winni powinni zostać osadzeni i ukarani. Nie buduj wiec falszywej narracji i nie uogólniaj bo nikt normalny nigdy nie pochwali krzywdzenia dzieci bez wzgledu na wiare i poglady.

Biskup, który ukrywał trzech księży pedofilów, prosi wiernych o modlitwę za siebie. Kpina z pokrzywdzonych dzieci. Kpina z wiernych katolików. Biskup bezczelnie wciąga porządnych ludzi w swojej gierki i chce rozmyć odpowiedzialność.

odezwał się pisowsko-kościółkowy mądrala, A wy kaatolicy , a raczej pseudokatolicy na usługać pachnącego wzgórzami Golan Prezesa Kalksteina vel Kaczyńskiego, pampersa Dudusia nie szykanujecie tych co mają inne wartości, inne poglady niż wy??? Obłuda i zakłamanie to cześć mentalności katolicko-pisowskiej. Tak więc..... a ile rozwód i rozwodników jest w PISie, a przecież rozwód nie jest możliwy w KK, więc jak to z wami jest???

średnia wieku tych panów, to chyba już dawno przekroczyła wiek emerytalny, teraz weszli w wiek dinozaurów... a niektórzy to ubrali się jak na grila, a nie do kościoła, w kościele, szczególnie facetowi nie godzi się występować w t-shircie oraz krótkich portach, ale cóż, przecież to Hamburczykowo....o i jest była gwiazda UM SP., a czy jeden ze współorganizatorów pan BP był czy siedział w pracy i zarabiał kaskę??????

W czynie społecznym złożyłem donos na to zgromadzenie jak na katolika przystało

Jeśli nie grzeszysz, to Jezus umarł na darmo.

dodaj komentarz
Czytaj także