Rejestracja i logowanie

Mieszkaniec powiatu bełchatowskiego złapany z kilogramem marihuany [FOTO]

Wydarzenia 11-10-2018 Autor: KPP Bełchatów Foto: KPP Bełchatów
9

Policjanci z Zelowa zatrzymali 34-letniego poszukiwanego do odbycia kary, który w miejscu przebywania posiadał prawie kilogram marihuany. Mężczyzna odpowie dodatkowo za uprawę zabronionych prawem roślin, które rosły na terenie jego posesji. Funkcjonariusze zatrzymali także jego 37-letniego kolegę. On również usłyszy zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Grozi im do 10 lat więzienia.

10 października roku zelowscy policjanci rozpoznali poszukiwanego do odbycia kary więzienia 34-letniego mieszkańca gminy Zelów, który wchodził do sklepu przy ul. Kościuszki. Mężczyzna był w towarzystwie kolegi. Kiedy 34-latek wyszedł ze sklepu, został zatrzymany. Zachowywał się arogancko i wulgarnie. W ręku trzymał paczkę zakupionych pustych "dilerek". Nerwowo zachowywał się również jego kolega, który próbował uciec podczas legitymowania. Był to 37-letni mieszkaniec Zelowa. Mundurowi postanowili dokładniej sprawdzić obu mężczyzn.

Przy 37-latku policjanci znaleźli 11 dilerek z marihuaną. To spowodowało, że obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu. Młodszy miał w organizmie 2,5 promila alkoholu, a starszy ponad 1,5. Jeszcze tego samego dnia policjanci przeszukali mieszkania obu zatrzymanych wykorzystując psa służbowego do wyszukiwania zapachu narkotyków. Okazało się, że 37-latek w garażu miał jeszcze schowanych kolejnych 7 dilerek z marihuaną. Z kolei 34-letni poszukiwany, w miejscu przebywania ukrywał znacznie więcej zakazanych prawem substancji. Na terenie posesji funkcjonariusze znaleźli 346 "dilerek" wypełnionych marihuaną, konopie indyjskie rosnące w gruncie oraz pojedyncze ścięte gałązki konopi. Łącznie zabezpieczono kilogram narkotyków. Wszystkie trafiły do policyjnego depozytu. 34- i 37- latek będą odpowiadać za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie oraz uprawę znacznej ilości marihuany grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Po wykonaniu czynności, 34-latek zostanie doprowadzony do aresztu, gdzie odbędzie wcześniejszą karę pozbawienia wolności i poczeka na kolejny wyrok.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Jednak seba to stan umysłu. Szkoda tylko, że tacy się najłatwiej rozmnażają i zostawiają nasienie nieskalane inteligencją

Karma wraca emoji

Ale narkotyki ojeja!!!! A na Belchatowie dalej chodza powypierd.... mefedronem i innymi pysznosciami postaci białego proszku od chemikow z Chin. On miał czysta trawke to medal mu dac a nie do pierdla. Takiej trawy nam potrzeba!!

No tak Lepa ty byś nawet zajadał gówno

10 lat to malo dla teqo zjeba

ZERO TOLERANCJI DLA NARKOTYKOW

Od kiedy marihuana jest narkotykiem , najprawdopodobniej gdyby rząd ci nie powiedział że jest ona "narkotykiem" zresztą ten rząd nie wie nic o marihuanie skoro nie wiedzą czy konopia indyjska = marihuana , więc nie wiesz nawet co to THC , marihuana była używana wieki temu do np ciuchów itd ale o tym też nie wiesz bo przecież rząd i TVN nie powiedział

Przestań jarać. Marihuanen jest takim samym narkołykiem jak cukier. Uzależnia bardziej psychicznie niż fizycznie, ale dalej uzależnia. Jedni są mniej inni bardziej podatni na uzależnienia. Znam takich którym przestało to wystarczać i zaczęli iść krok dalej. Znam też takich którzy jarają 2 razy w roku i nic im nie jest. Faktem jest, że depenelizacja rozwiązałaby pewne problemy, zwłaszcza związane z działaniem policji po znalezieniu 1grama. Poczytaj więcej troszkę, a przedewszystkim naucz się myśleć samodzielnie a nie za pośrednictwem thc.

Jak zwykle Marian podpi e rdolil. Sypnal kolegów jak siedzial teraz sypie na wolności.

dodaj komentarz
Czytaj także