Rejestracja i logowanie

Mężczyzna zaufał ''sierżantowi bełchatowskiej policji''. Stracił 180 tysięcy złotych!

Wydarzenia 12-02-2020 Autor: Emste Foto: Zdjęcie poglądowe/Archiwum
Mężczyzna zaufał ''sierżantowi bełchatowskiej policji''. Stracił 180 tysięcy złotych!
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (10)
Dodaj komentarz

wcale go nie żałuję jak się dał nabrać na taką sumę

Trzeba było się uczyć na adwokata... 180 tysięcy PLN za wyciągnięcie gościa z aresztu ???? skąd wiedzieli, że akurat ma odłożone 180k? Pewnie synalek maczał w tym palce.

Bardzo dobrze jak mało mądry tak się będzie działo . Jeszcze powinien palom od policjanta dostać może zdarzenie

Ale dzban...

ja niedalbym sie adwokata nielubie wole denaturat a najlepsze dopalacze

Dobry fake news ????????

Nie fake news, ale do mojej babci też w grudniu dzwonił ktoś z podobną historią, tylko że córka miała spowodować wypadek. Jak babcia się rozłączyła to za chwilę był znowu telefon że z policji. Także trzeba uważać. Później było dzwonione na policję i policja powiedziała że jak jest np. jakiś wypadek itp. to jadą bezpośrednio do domu informować o wypadku, nigdy nie dzwonią.

Cóż głupich nie sieją... Z drugiej strony to ci oszuści są mistrzami w aktorstwie. Powinni zastąpić w tv takie beztalencia jak cichopki, mroczki, kudelskie itp.

oszustowi postawilbym pomnik a oszukanego ukaralbym grzywna ze dal sie oszukac tyle sie mowi na temat oszustow w mediach i polijcja a ludzie to bagatelizuja wystarczylo zadzwonic na policje

Był tak zajęty liczeniem i odkładaniem swoich oszczędności całego życia że zapomniał nawet że Teleexpress o 17 tej leci później o 19.30 wiadomość i na koniec panorama o 22 na dwójce teraz chłop pewnie w szoku jest

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.