Rejestracja i logowanie

Mariola Czechowska oficjalnie rozpoczyna kampanię wyborczą i prezentuje ''jedynki'' na listach [FOTO][FILM]

Wydarzenia 28-09-2018 Autor: magjas
297

Obecnie urzędująca prezydent Mariola Czechowska, jako ostatnia z siódemki kandydatów, dziś oficjalnie ogłosiła swój strat w wyborach. Czechowska będzie się ubiegać o reelekcję z własnego komitetu wyborczego, który wystawił także listy do Rady Miejskiej.

Podczas krótkiego spotkania z dziennikarzami Mariola Czechowska podziękowała za zaufanie jakim została obdarzona cztery lata temu, kiedy to debiutowała na bełchatowskiej arenie politycznej. Podkreśliła, że 4-letnia kadencja, która właśnie upływa, była wypełniona pracą na rzecz bełchatowian i Bełchatowa. Podziękowała za wsparcie ze strony radnych, pracowników urzędu i podległych jej jednostek.

W krótkim streszczeniu opowiedziała też o założeniach swojej kampanii wyborczej. Program na rzecz seniorów z powstaniem na osiedlach miejsc takich jak istniejące już Cafe Senior Raj, inwestycje w infrastrukturę drogową, zwłaszcza na bełchatowskich osiedlach, wsparcie budowy wschodniej obwodnicy miasta, dozbrojenie stref przemysłowych i mieszkania dla osób niepełnosprawnych – to podstawowe, wymienione przez Mariolę Czechowską filary jej wyborczego programu. Podczas piątkowego spotkania zostały także zaprezentowane „jedynki” do Rady Miejskiej z list komitetu Marioli Czechowskiej.

Szczegóły w załączonym materiale video.

 

 

 

 

 

 

komentarze (297)
Dodaj komentarz

Senator Dobkowski popiera ze startującą w wyborach żoną Barbarą też z PiS obecną Czechowską jako niezależną, oficjalnie PiS wystawił Wysockiego - dwie kandydatury związane z PiS, taki manewr, jak jedno wygra to są ustawieni. Ludzie nie dajcie się frajerzyć. Czechowska nieudolna, niekompetentna, osoba, jeszcze te skandale. Ktoś więcej niż tylko prezydent ... dla kogo? emoji , przez lata kadencji nic w Bełchatowie się nie zmieniło. Beszczelnie rondo budują miesiąc przed wyborami, jeszcze źle zaprojektowane - za małe. Żadnych inwestycji. Żadnego pomysłu na miasto. Wielkie NIE dla tej osoby i drugiego niekompetentnego Wysockiego - chyba że chcemy sami się zniszczyć takimi kandydatami. Dobkowski i żona Barbara też tyle lat na stołku są wybierani a nic nie zmienia się - żenada.

Popieram kandydaturę, niech dokończy to co zaczęła

a co zaczęła ?? przecież tu się nic nie dzieje.

M. Czechowska jest piątym i najlepszym prezydentem naszego miasta. Jeśli ktoś ma inne zdanie, to niech wskaże co takiego dokonali Wojtasik, Olszewski, Rozpara czy Chrzanowski. Od Marioli wszyscy bełchatowianie mają bezpłatną komunikację miejską. Czy to mało. W którym innym mieście jest też darmowa?

to jakaś kpina ten komentarz. obudz się czlowieku. - chyba ze jej z komitetu jestes i pozytywne komenty zostawiasz - wstyd.

W większości miast jest darmowa -trzeba czytać prasę!

Tylko patrzec jak wszyscy przy marioli z PIS wylecą . A Sena tor juz raczej nastepnej kadencji nie doczeka. POZDRAWIAM prawdziwych CZŁONKÓW Pisu. Same dziadki i babcie na zdjeciach. Razem maja wiecej niz Egipt.

odezwał się pewnie braciszek starosty lub p.Skorupa

Tak bardzo chce do siebie przekonać , że aż jej jakaś fala na czole wyskoczyła. Minę ma tą zdziwiona jakby sama sobie nie wierzylaemojiemoji Bo wielu już przestało jej wierzyć i ufać. Podobno jej słowa są niewiele warte

To akurat prawda. Tak jak z tym hasłem "bliżej mieszkańców " (w jej przypadku śmiesznym i absurdalnym). Ta prezydent nigdy nie była i nie chciala być blisko mieszkańców i nie będzie. Kolejna sciema. Nie ma co wierzyć w bajki

Niech tam będą kandydaci na radnych którzy chcą. Może i niektórym uda się wejść do rady. Natomiast Czechowska to prezydentem już nie będzie tego jestem pewien. A kto myśli inaczej to za 2 tygodnie no moooooze po 2 turze się przekona.

Jest jeszcze Heniek Makowski, długoletni członek PiS, obecnie przewodniczący RN Wod-kan.

Na listach KWW Czechowskiej do RM to w większości radni PiS i długoletni członkowie tej partii. Wymienię tylko tych których znam, są to Barbara Dobkowska, Krzysztof Pierzchała, Mariola Czechowska, Jan Bednarek, Danuta Król, Andrzej Maciejewski, Adam Czechowski, Krzysztof Kryszczak, Małgorzata Pagieła. Pozostali to w większości sympatycy PiS. Natomiast na liście PiS utworzonej przez Wysockiego i zatwierdzonej przez Macierewicza członków PiS jak na lekarstwo. Reszta to zupełnie nieznani ludzie z łapanki i ci, którzy niedawno zapisali się dla kariery. Porządni PiSowcy nie chcieli kandydować i popierać narzuconego z góry kiepskiego kandydata na prezydenta

to dlaczego wieloletni, wierni członkowie nie wspierają list Pisu, który dostał rekomendacje z nowogrodzkiej? ciekawi mnie dlaczego w takim razie dążą do osłabienia pis w Bełchatowie, widocznie nie są tacy wierni i kierują się wyłącznie własnym interesem

Patrz wpis z 30.09.2018 r. z 06:34 (zdrada) mówiący o zdradzie wyborców z Bełchatowa:"PiS podzielił starosta z wysokimi i miśkami wprowadzając do środka wrogiego PiS-owi Plusa,którego Bełchatów w wyborach pogonił"

Jedzie Grześ Przez kampanię, Worek głosów wiezie, A przez dziurkę Głos za głosem ciurkiem Sypią się za Grzesiem. "Głosów mniej - Jeździć lżej!" Cieszy się Kamperek. Do dom wrócił, Garniak zrzucił; Ale gdzie ten mój sweterek?

Uśmiechnięte twarze kłamią Uśmiechnięte twarze kłamią A ty wierzysz im !!!!! Bzdurni sztywni politycy Kombatanci, sklerotycy To diabelskiej nacji szczury Oni kłamią, kłamią, kłamią Uśmiechnięte twarze kłamią Uśmiechnięte twarze kłamią A ty nie wierz im !!!!!!

Są różne spojrzenia na świat...i o to chodzi w demokracji.Ale żebyś mógł swobodnie o tym pisać,to właśnie niektórzy działacze(czy politycy-wszystko jedno jak ich nazwiesz) musieli ryzykować i nadstawiać głowy,aby przemóc totalitaryzm.A inni "działacze"im w tym przeszkadzali.I nadal zwolennicy tego pierwszego spojrzenia na świat zmagają się ze zwolennikami tego drugiego spojrzenia.Można to zwać polityką, pluralizmem,różnorodnością światopoglądów lub walką dobra ze złem wedle uznania ,ale przynajmniej mamy to szczęście,że możemy swobodnie to nazywać.

Nie jestem zwolennikiem pani Marioli, ale ogromny plus za banery wyborcze! Piękne, czyste, eleganckie! Profesjonalna robota emoji. Porównując z p. Matyśkiewiczem... yyyy

No grafik w Fotoszopie nieźle musiał się natrudzi, a o wizażystce już nie wspomnę.

Nie mówię tutaj o zdjęciu p. Marioli, a o projekcie emoji. Uczcie się.

# popieram Mariolę

Tej Pani już dziękujemy za dokończenie ciągu pieszo-rowerowego do osiedla Lipy i Nadleśnictwa przy ulicy Lipowej, ani jednego głosu już ta Pani od nas nie dostanie.

Tej Pani już dziękujemy

#popieram Mariolę

Ludzie opamietajcie się. Ile tu jadłu jest. Wrogie wpisy za anonimowym pisarzem. Macie odwagę obrzucać kogoś błotem to pisz imię i nazwisko swoje. Joe chowaj się za klawiaturą swojego komputera czy telefonu. Jak ma się żyć w tej Polsce jak takim jadem od Was jedzie. Mamy demokrację i społeczeństwo zdecyduje. Nie oszukujmy się, zwykły mieszkaniec nie czyta tych ster bzdur, pomówień itd. Miejcie do siebie więcej szacunku. A później w Kosciołach siędzą i świętych udają.

Nagonili seniorow z cafejki, gdzie podzial sie Antek rowerzysta, gdzie samozwanczy wodzu? Pelny nocnik miesza to tu to tam... To on odowiada za jabloniowy sad to jego fanaberie. A do jenerala mariola stracila zaufanie jak do jego synka Radzia?

Wiedz durny, że seniorów z kafejki nikt nie naganiał. Senior Cafe Raj powstała z inicjatywy Pani Prezydent i seniorzy przyszli udzielić poparcia w wyrazie wdzięczności i zadowolenia z włodarza miasta obecnej kadencji.

Durny to Ty jestes. Niby senior a tyle jadu.

co Ty pierniczysz po nocach.Znam senatora i on się nie wtrącał do żadnych inwestycji.Za inwestycje odpowiada magistrat,ale sadząc po stylu to pewno kubeł się,odezwał. Albo wyrzucony Radziu. Apropos emojiopieram sad jabłkowy.Nie słyszałam dotąd o czymś takim,a w mieście jabłka-swietna rzecz i symbol i promocja dla nas(jak syrenka dla Wawy

Matysy....miało być.

Te z maturą w przeciwieństwie do Ciebie

Matury do pisania siadły

Dobkoskie(stare i młode), Zegarek, Pagieła Z kim ta czechowska startuje i po co?

Tylko Darek Matyśkiewicz !!

Żadnych gargameli,szreków,księciunia ani onr-u.Noramalna i fajna Mariola.#wybieram Mariolę

Tylko Matys. Chcemy żeby było normalnie. Tylko Matys.

żeby była kaska i dawny,hermetyczny układzik emojiemojiemoji

Wysocki to jakaś pomyłka, czytał z kartki to co mu napisali a potem "ustawił" dziennikarzy, że on na pytania się nie umowil z nimi ...hahaha...ale się uśmiałam.

Wybieram Mariole

MÓWIMY NIE MARIOLI CZECHOWSKIEJ I KOALICJANTOWI GRZEGORZU GRYCZCE! DOŚĆ NISZCZENIA NASZEGO MIASTA BEŁCHATOWA!

Niestety pozostaje tylko wybor mniejszego zla albo Mariola albo Gryczka.

#popieram Mariolę

to,ze antos (najstarszy dziadek)poparł wysokiego,który w pisie 3 głosy miał,to nie znaczy,ze nagle ludzie oddolnie beda go popierać.A Dobkowscy w PiS-e są wszyscy.Są nadal sobą i maja swój rozum emoji

Myśli, że jak się dziadkami Dobkowskimi obstawiła na zdjęciach to lud omota, że ma poparcie PIS-u. Nic podobnego Dobkowska już dawno nie jest członkiem PIS-u, a i widać Dobkowski chyba też nie, jak lansuje się z Czechowską. Koniec senatorstwa bliski, po wsze czasy.Już raz mu ludzie zaufali że poparł Czechowską. Cztery lata minęły szybko, i nowe rozdanie. I nic tu Dobkowscy nie pomogą. Zresztą pamiętamy Dobkowską jako wiceprezydenta. Wtedy z PIS-u była, teraz popiera Czechowską, czyżby innego wyboru nie było?

to,ze antos (najstarszy dziadek)poparł wysokiego,który w pisie 3 głosy miał,to nie znaczy,ze nagle ludzie oddolnie beda go popierać.A Dobkowscy w PiS-e są wszyscy.Są nadal sobą i maja swój rozum emoji

Wśród wszystkich żądnych władzy gargameli, plusiaków i po-wców : TYLKO MARIOLA! emoji

Jasiński to biedak bo stare bilbordy wiesza im chodzi tylko o sok na Kasę bo ich zarobki się dwukrotnie zmniejszyły a 4 lata temu się kaskom operowało sobie i swoim żołnierzom.

Nic nie zrobila dla miasta.Brud,smród,pozarastane skwery i parki.Gdzie byla przez te lata ???Nie chce takiego prezydenta!!!!

Tężnia solankowa,park jabłoniowy ..... Mam jeszcze wyliczać ???

Tężnia to większa altana za bagatela...200 tys. zł........... Komentarz potrzebny?

Park Wolności,nowe rondo przy ul.Wojska Polskiego,nowe parkingi,chodniki,nowa nawierzchnia asfaltowa na ul.Reymonta,na os.Przytorze .... Wystarczy,czy jeszcze wymieniać dalej ???

nowe chodniki, nowe nawierzchnie to przez cały czas były robione. Rondo przy Wojska Polskiego dopiero się robi.Przez 4 lata rządów tylko tężnia i jabłoniowy sad ( uratowana dotacja unijna kosztem minusowego salda PGM) ale osiągnięcia.

#popieram Mariolę

Jeszcze miesiac I odejdzie zly gospodarz mamy dosc tej pani I Owczarka z. RADOMSKA WYPAD

Ludzie patrzymy co nam zostało w kieszeni po 4 latach Kadencja spokojna prezencja i reprezentacjia miasta Ok Podatki bez zmian woda śmieci bez zmian mniejszy odór MZK darmowe imprez więcej promocja lokalnych artystów mniej kasy poszło na gwiazdki, więcej miejsc w przedszkolach oraz spokój w urzędzie i brak kręcenia lodów z inwestorami.Nowi inwestorzy .

Ile płacą???

Ekipa niezła na wybory. Szkoda że Pisiory dali się ograć naturalnej. Czekam aż się jej pozbędą z tego starostwa. Żenująca osoba

Mariola jak na debiut to,świetnie się przez 4 lata spisała.Wiele jej inicjatyw będzie miało finał już w nowym roku i później.I na była tyle wiedzy i umiejętności,by w następnej kadencji w pełni rozwinąć skrzydła i stać się najlepszym gospodarzem pod słońcem.GŁOSUJĘ NA MARIOLĘ emoji

Ale laurkę wstawiłas/łeś.... rozumiem, że tekst zaakceptował ktoś więcej niż tylko prezydent?

Najpiękniejsze bilbordy na mieście widnieją naszej p. Prezydent. Gratuluję pomysłu. Czekam na przedstawienie programu. Ogólnie oceniam jej prezydenturę pozytywnie. Im mniej Matysów w mieście to zbawienie dla miasta. Czekam na basen otwarty.

Wiele dobrego sie wydarzyło w mieście za Czechowskiej i poprawił się wizerunek miasta. Minus syf w mieście i brak dworca. Wystarczy, żeby po wyborach jeśli wygra pozbyła się cwaniaka z Radomska.

Dobra kobieta. Popieram

Gdyby ta Pani miała choć trochę rozumu i honoru to by nie kandydowała.

Łukasz.. czego tu szukasz? emoji

PiS podzielił starosta z wysokimi i miśkami wprowadzajac do srodka wrogiego PiS-owi Plusa,którego Bełchatów w wyborach pogonił

Wygląda na to, że senator podzielił PiS. panie Senatorze.. zgoda buduje a niezgoda....

To starosta wespół z plusiakami i wysokimi podzielił PiS wprowadzajc wrogiego im Plusa do wnętrza partii i na 1-ki w wyborach

Prezydent powinien być dla ludzi. Ona niestety nie przyjmowała bełchatowian... emoji

Ładna ta Mariola, miła ale ja jej już podziękuję. Nie o to chodzi w prezydenturze, żeby wyglądać.

Adam & Ewa ale czy.. węża już złapano. Boję się spać po nocach, że się wśliźnie i mnie zje! Pytam, gdzie Ón jest! Złapano go już?

Jak proboszcz ma na parafię przyjść, to każdy parafianin się modli, żeby gospodarny był! emoji Prezydent to taki "proboszczu na mieście"... Gospodarnego tu potrzeba.

Mariola jak na debiut to,świetnie się przez 4 lata spisała.Wiele jej inicjatyw będzie miało finał już w nowym roku i później.I na była tyle wiedzy i umiejętności,by w następnej kadencji w pełni rozwinąć skrzydła i stać się najlepszym gospodarzem pod słońcem.GŁOSUJĘ NA MARIOLĘ emoji

Śmieszy mnie kiedy obraża się odwagę ludzi - wyszedł na środek przedstawił się, chce coś zdziałać, ma pomysł, program to ok., działaj. Masz zrobić tak, żebyśmy byli zadowoleni. Za to ci płacimy. Nie udało się, nie sprawdziłeś się no to trudno, do widzenia i dajmy innym szansę. Niech spróbują , niech się starają, może im lepiej pójdzie. Polityka zaczyna przypominać cyrk. kto ładniejszy, sprytniejszy, szybszy, ładniej sie uśmiechną na pamięć wyrecytował a fakty sa takie, że BRAKUJE TU GOSPODARZA!!!! Pracowitego , bo tu zakasać rękawy i do roboty!!! Nie ma co się bawić w garniaki i pozory, do ROBOTY! Zasłaniają się papierkami, górnolotną mieszanką słów, wyuczonymi na pamięć pustymi sloganami i nie swoimi pomysłami. CZYNY! NIE SŁOWA drodzy Państwo! Chcę polityka pracowitego, gospodarnego!

PiS podzielił starosta z wysokimi i miśkami wprowadzając do środka wrogiego PiS-owi Plusa,którego Bełchatów w wyborach pogonił

Do Rady Miasta kandydują niby z PIS Pani DOBKOWSKA i Pan BRUZDA na kogo tu głosować ? Pewnie wybiorę inne ugrupowanie już cztery lata temu głosowałam na nich co teraz są podzieleni politycznie. O co im poszło chyba o KORYTO.

ON akurat PiS u nas stworzył.Te cwaniaki tam-rozwalili.Na jedynkę wstawił brata,czołową Plusiaczkę i "Przyjaciółkę" drugiego brata .No i siebie oczywiście za wątpliwe zasługi i wylegiwanie na zwolnieniach.

Senator PiS tworzył, a starosta z wysokimi i miskami rozwalili.Starosta najlepsze miejsca rozdał braciszkowi młodszemu i "przyjaciółce" starszego oraz p.Skorupie,która na PiS najbardziej pluła.

o władzę.... kasę masz jak jestes obrotny tak czy inaczej, kładziesz płytki, jestes dobry masz zlecenia, zarabiasz kasę, masz wiedzę dają cie na kierownika i zarabiasz kasę, znasz języki obce, jedziesz na studia za granice i zarabiasz kasę (jak to ty rozumiesz "koryto") tak? ale władza.. to co innego, widać nie dali mu rozwalić, manipulować i kombinować tam to tu się pojawił

Ja głosuję na Piotra Wysockiego, jest skromny, pracowity i konkretny! Mariola jest sympatyczną kobietą, ale za wiele nie udało jej się niestety zdziałać w mieście, inwencja radnych i pracowników z UM tu przeważała niestety. Nie było "męskiej ręki" która prowadziła, rozstrzygała, tu było raczej prowadzenie za rękę.

Tępy, niewykształcony, zarozumiały, oderwany od rzeczywistości beton

Mówi że się coś przez 4 lata nauczyła. A ja myśle że niestety nic się nie nauczyła a za tę naukę jej my płacimy. A przecież 4 lata temu mówiła że jest nauczona i przygotowana. Kłamczucha

Masz racje, prezydentura to nie szkoła. Mamy wybrać kogoś kto jest przygotowany a nie będzie się uczył. czas szkoły dla Pani minął.

Oddam głos na p. Czechowską. Psy szczekają A karawana jedzie dalej.

Ok.. a ja oddam głos na Piotra Wysockiego. ..... i nie zamierzam nikogo obrażać, kto ma inne poglądy na politykę w Bełchatowie. Trochę godności i poziomu utrzymaj.

karawan emoji jedzie i chyba "na cmentarz nas wiezie" ...... emoji

Śmiać mi się chce jak widzę, że Matys wypuścił już swoje psy do pisania negatywnych komentarzy. Majek z USC jako przodownik.

A ciebie skąd wypościli że ujadasz na Matysa? W tym mieście nie tylko Matys kandyduje. Ale nie, Ty jak PiS ciągle PO to i tamto. A ja ci powiem że w Ameryce Murzynów biją.

a ty potrafisz za to.. (hmmm..?) świetnie krytykować polityków, którzy dużo dla miasta zrobili Ciekawe? czy to radni, czy kierownicy z UM, byli prezydenci? emoji a ty cos zrobił, jakież masz osiągnięcia?

ma super MOCE , ma nEtA emoji

Ile tak na rok zarabia SENATOR + Kandydatka do RADY MIASTA -Żona Senatora

Nie pytaj......... emoji

#popieram Mariolę

Końca kadencji Marioli nadszedł czas....

Pierwszej i ostatniej

Bo dobkowski nie miesza się z ludźmi z po tak jak naturalna itd.plus=po

własnie się zmieszał :/

Bardzo fajna,niepretensjonalna i niefarbowana grupa.Normalni ludzie.Głosuję na normalny Bełchatów

rozumiem, że ich znasz?

Nigdy wiecej czechowskiej

Senator jest w PIS ? To czemu nie jest z Wysockim ?.

Jak PiS zamienili w Plus to znaczek nie gra tu roli.Senator zawsze jest sobą.On PiS tutaj tworzył,a wilczki go rozwaliły dla układu z Plusem.Widocznie spore naciski mieli,a że są ciency to ulegli

Senator widać zdradził znaczek i jest tam, gdzie lepszy zwącha interes emoji jak ktoś jest wierny ideałom, to trzyma się znaczka

nie wiesz co pleciesz.IDEAŁOM,A NIE "znaczkowi". Walczy się za ideały, a nie za znaczek.Za PiS=Plus żaden ideowy pisowiec nie da się pokroić emoji

Senator to jeszcze jest w pis - ie bo żona od Pani Marioli a córka startuje z list pisu. Tak się trzeba umieć ustawić.

D.Dobkowska(14 lat w PiS-ie) startuje z 4-go miejsca,dla czołowej działaczki PLUS-a,dla swojego braciszka(którego senator "za friko" 4 lata temu na listę wpuścił-choć nie był w PiS),"przyjaciółki"drugiego brata,którzy nic dla PiS nie zrobili -czołowe miejsca się znalazły.Dobkowskim,którzy byli tu pionierami dobrych miejsc pożałował,ale dla PLUSianki,braci i ich "....(pokryję milczeniem)..." miejsca są .To co to jest?KRADZIEŻ LOGO emoji I wszystko jasne.

szczwony lis emoji

Co zrobiliście przez te 4 lata? Takiego syfu nie było w mieście nigdy. Nie pokoszone trawniki, zarośnięte rowy, brak jakichkolwiek inwestycji teraz przed wyborami kilka parkingów i kawałek drogi przy rakówce na pokaz? Ławki za grubą kasę postawione tam gdzie nikt z nich nie korzysta? Sad jabłoniowy za który można byłoby kupić dla każdego uczmia w szkole codziennie jabłko przez 12 lat? Czy może mega przekręt pod tytułem zniszczmy park za 9 miliardów pln pokażcie kosztorys bo ciekawi mnie kto ile z tego ukradnie.

Dokladnie jedna lawka 8tys. Sad ktory bedzie dawal godne owocee za 10 lat i to przy ruchliwej ulicy nieogrodzone. Dzieciaki beda rzucac jablka na ulice a jak nie to same sie beda toczyc na droge. Oczywiscie bedzie zaniedbanie i smierdzace miejsce zgnilymi owocami pelno owadow a w poblizu boiska dla dzieci. Do tego na luku drogi przejsciie dla pieszych. W takim niewidocznym miejscu. Projjektowal ktos ulomny kasy wzial kupe a efekt bardzo zly. Do tego nasz ukochany park mickiewicza. Stoi od miesiecy zero prac zero postepow. Ja sie pytam ile kasy wycieklo po znajomosci w cudze lapy. To oblesne co robicie. Politycy to najgorszy ttyp czlowieka. Oszczusci klamcy zlodzieje. A zaslaniaja sie prawem i immunitetami.

Tak. A pozostale parki i lawki zniszczone zaniedbane koryta rzeki zapuszczone. Tragedia tak zaniedbanego miasta dawno nie bylo. To samo z dzialalnoscia kulturalna miasta. Zniszczone wszystko co bylo najlepsze lata temu. Jeszcze troche bedzie to miasto starych ludzi zuli i misiewiczow.

Skąd się biorą wojny i skąd kłótnie między wami? Nie skądinąd, tylko z waszych żądz, które walczą w członkach waszych. Pożądacie, a nie macie, żywicie morderczą zazdrość, a nie możecie osiągnąć. Prowadzicie walki i kłótnie, a nic nie posiadacie, gdyż się nie modlicie. Modlicie się, a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie swych żądz. Cudzołożnicy, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga. A może utrzymujecie, że na próżno Pismo mówi: Zazdrośnie pożąda On ducha, którego w nas utwierdził? Daje zaś tym większą łaskę: Dlatego mówi: Bóg sprzeciwia się pysznym, pokornym zaś daje łaskę. Bądźcie więc poddani Bogu, przecizwstawiajcie się natomiast diabłu, a ucieknie od was. Przystąpcie bliżej do Boga, to i On zbliży się do was. Oczyśćcie ręce, grzesznicy, uświęćcie serca, ludzie chwiejni! Uznajcie waszą nędzę, smućcie się i płaczcie. Śmiech wasz niech się obróci w smutek, a radość w przygnębienie. Uniżcie się przed Panem, a wywyższy was.

Oj ty żeś się k u r w a polityczno-ekumenicznie rozwinął. Może jako kaznodzieja swoją przemową pojednał byś tych naszych włodarzy

Właśnie z żądzy niezasłużonych wysokich czy W.W.Oni to karierę dyzia zrobili.I jeszcze pluja na doborodziei.A nie wybaczymy im tego,ze plusami zastąpili starych działaczy.Ze mieszkańcy przegonili plusa,a oni wbrew demokratycznej decyzji podstępem reaktywowali ich u koryta

"A nie wybaczymy im tego,ze plusami zastąpili starych działaczy.Ze mieszkańcy przegonili plusa,a oni wbrew demokratycznej decyzji podstępem reaktywowali ich u koryta" - czyż Pan nie kazał wybaczać?

Można wybaczyc osobiscie, ale w polityce należy ponieść konsekwencje.Jak się zrobiło z PiS wrogiego Plusa,to w polityce"nie ma przebacz"

piszesz jak byś miał z kościołem do czynienia.. grałeś kiedyś w świątyni? ....

Kto by nie był Prezydentem to i tak będzie tak samo..

Czy wiek EMERYTALNY lat 67 Pani Dobkowskiej to jest promocją będzie czy śmiechem WYBORCÓW ?

to jaki chamski gargamel Pisze.na listach prezydent są dojrzali i nowicjusze.A dieta radnego to nie jest olbrzymia kasa.Wysoka czy starosta,to się nachapali bez żadnych zasług

oooo masz leki? nachapiemy się..

Jak Senator wraz z żoną mają reprezentować Panią Prezydent Czechowską to dzięki za takie reprezentowanie się. Ściema z tymi wnukami a jak już tak to Babcia Dobkowska niech wnuki bawi a nie kandyduje do RM. Ta osoba kandyduje tylko dla własnej kariery i kasy.

To Skorupa udaje że dla idei,a wepchała się do PiS-u.Po to W.W>logo wykradł,żeby oddać plusiakom.Dzięki senatorze,ze jesteś sobą.

Oddawanie przedszkoli w prywatne łapy... To już było... Pani Marioli tylko pani na prezydenta

Warto przypomnieć plusiakom... Bawełnianka.... Co zrobił prezydent chrza... By zablokować sprzedaż dworca?? Kto był wtedy przewodniczącym rady powiatu który tą sprzedaż kwitowal podpisem.. Czy to nie E. Olszewski??? Jeszcze warto przypomnieć wtedy sytuację z sanikomem i szybką zmianę prezesów...

KTO TO STOI PRZY PANI CZECHOWSKIEJ , ta osoba powinna schować się nie prężyć.

Pani prezydent ściąga zakłady pracy brawo.. Najlepszy prezydent.. #popieram Mariolę

Mariola to normalna alternatywa dla gargameli i dukaczy,którzy robią czarny pijar!emoji

tak, bo ci płaci emoji

I zeszła Mariola z Olimpu i przemówiła do poddanych, że jest zachwycona mieszkańcami emoji

Pis Bełchatów=Plus Bełchatów.. Brawo panie senatorze że Pan jest nadal sobą.. #popieram Mariolę

Zkim ona chce wygrać mając Dobkowską Zegarka czy Pierzchałe. Tylko korytka

Odpowiedz Zgłoś
104
115

Dobkowscy to ideowcy,.korytkowicze,to farbowany PiS w koalicji z PLUSEM

YYYYY czyli, że tak.. MOI!! a nie bo ...MOI!!!! nieee MOI!!! Tak , to widzę. Debata, że hOOO Hoooo emoji

No dodam jeszcze kompletne DNO Pagiełe

Ona przez cztery lata nic a nic się nie nauczyła. Zegarek jej nie bije do nauki.

Bliżej mieszkańców... chyba Radomska czy Zduńskiej Woli

Najbardziej mnie bawi hasło bliżej mieszkańców.... hahaha ... Pani prezydent przekładająca non stop spotkania aż człowiek zrezygnował emoji

senator jest fajny, ale dlaczego nie w pisie? zdradził swoje logo??? nie fajnie...

To logo zostało skradzione przez cwaniaków.Esencją jest nadal twórca PiS w regionie.I pozostał sobą.

to wilczki żądne szerokich profitów spumknęły się z plusem,miśkiem i oslanka z radomska.przylepili się do logo...ale to esencja stanowi o istocie substancji,a nie nazwa.Senator jest nadal sobą,a rozłamowcy tańczą z plusem

słodcy.. ale Bełchatów ma już cukrzycę przez nich, czas na detoks

tak,same konkrety

Bełchatów , óf óf ..oto te konkrety emoji

bla bla BLA blA BLAAAAAA blaaaaaaaaa - tak to widzę emoji

trza było Łukasz Politańskiego wystawić to by nawet drugiej tury nie było ... eh.

a jak by za jeża sie przebrał .... TO by miał tAkie szanse, że na Prezydenta Polski mógłby startować

Nie chwalcie zbytnio Politanskiego bo będzie miał przesrane emoji Pani Prezydent nie lubi mieć konkurencji w swoim otoczeniu. Już nie jedna osoba się o tym przekonała. Szkoda faceta

Może dlatego zostały przy niej same miernotyemoji

może mierni nie są ale pogubieni.. uwierzyli w bajki i żyją wyobrażeniami nie rzeczywistością, hasają po polityce jak gazele po drucianej łące

racja!!!!! emoji A JAK GO WYWALI TO I HEJT NA NIEGO POOLECI, ŻE JEST CHORY NA UMYŚLE, ŚCIGA MAŁE DZIKI Po LESIE Z ŁOPATĄ, LUDZI OBGADUJE I BIJE STARUSZKI :d

taka prawda emoji

no i pogadali sobie

czAry mAry.. brakuje tam tylko do kompletu.. Chorego Portiera yYyy.. sorry Harego Potera emoji

MAGIA KŁAMSTWA - mój ulubiony sezon emoji

8 osób nie wierzy w magię kłamstwa??? emoji

opla... teraz znowu wam nAaaaściemniamy i.. a nóż.. Się nabierzecie- drodzy wyborcy emoji

... pani Dobkowska co tam robi? Bawi wnuczki z dziadkiem Dobkowskim???

tak to jest,że ludzie maja dzieci,potem wnuki.Pani Kudaj też sie wnuczka chwali

To,co Skorupa w farbowanym pisie z farbowanym namaszczeńcem

wiesz.. tak jest, że swoje brudy widzimy u innych... taka paranoja swoista Przefarbował się wąsal i Mariolka na dobrych dla Bełchatowa ;]

senator to tworzył pc i pis dla idei,gdy za działalność groziło mu wyrzucenie z pracy i utrata mieszkania kopalnianego.Te mlode lisy wskoczyły 4 lata temu i ukradły logo.przylepily sie do radomszczanki i antka.karierowiczostwo widać z daleka karierowiczów.Prawdziwy pis jest tu dzisiaj.

racja tu kariery nikt nie zrobił emoji

U długoletnich stażem członków i założycieli nie szło o kariere. Najpierw były ideały i ryzyko.kariera dołączyła po długim czasie.Ale jak ktoś wskakuje gdy PiS jest u władzy,od razu kradnie logo i oddaje plusiakom, a do tego wyrzuca starych działaczy to wyraźnykarierowicz i V-ta kolumna

jaki wykład, ty faktycznie wierzysz, że jak by był wierny pisowi... to... hmmm.. byłby tu a nie z PiSem? dziwne..

No z PiSu nie idą, to akurat masz rację

.. mówią, że to świeża kreF jakiej Bełchatów potrzebuje emoji

prawdziwy pi sto ta krew,a miśki z plusem to gangrena

Prezydentura typu: "nie wiem co robię", "nie wiem o co chodzi... " 

wiem plusiaczki,że przebieracie nóżkami do korytka,ale czas waszych szefów minął.Przyszła nowa krew i jej Bełchatów potrzebuje

Ale to już nie tylko zwolennicy plusa krytycznie oceniają tą prezydenturę. Naprawdę ta Pani zdążyła zarazić do siebie o wiele więcej środowisk. Tu ma sukces i chyba jej jedyny

drakulooo obyś o Marioli nie mówił, ta krew już nie świeża

kadencja wstydu i kompromitacji, kopanie swoich, windowanie obcych

Nie tylko ty to widzisz. Chyba większość belchatowian.

Tylko Pani Prezydet jest ślepa i gluchaemoji albo mieszka w innym mieście emoji

Nie. Po prostu uwierzyła manipulantom ze jest idealna i tkwi w samouwielbieniu. A oni za plecami się śmieją emoji

zduńska, radomsko?

Raz już dałam się na tą kobietę nabrać. Po tych 4 latach wstyd mi samej przed sobą. Najgorszy prezydent w historii miasta. Zresztą to opinia wielu wielu ludzi

najgorszy to był shrek przez tuzin latemojiA ty masz pogląd jego kumpli

co ty chcesz od shreka??

a ja wolę Fionęemoji

Fiona to shrekokształtna istota. chyba że wolisz oszukaną Fionę emoji

Też tak uważam.

4 lata temu też głosowałem na tą Panią bo myślałam że gorzej być nie może. A jednak Pani Czechowska udowodniła że może

Mnie się ta pani podoba i znów na nią zagłosujęemoji

Ty się z nią umów może skoro ci się podoba emoji

To kobieta do rzeczy i widać,że normalna.A niektórzy to jak mafiosi wygladają z tych plakatów.

Znam. Nie polecamemojiemoji Nie wszystko złoto co się swieci

albo gargameleemoji

Gargamel ...to w promocji teraz gra.. na bębnie emoji

do rzeczy.. ale jakich rzeczy?!?

sensownych, a nie do bicia piany

Ja akurat sensu w jej 4 letniej kadencji nie zauważyłem. Można było odnieść wrażenie że momentami sama nie wie co robi

momentami??? emoji ja bym powiedział, że cały czas....

no tak.. od bicia piany ma was emoji

A to czasem nie Pani prezydent koleżanki z sp12 na stołek dyrektorki w sp3 nie poradziła ... kolezanka klase pokazala i teraz wstyd na całą Polsce... Bełchatów z sexu słynie

Ojojoj ... ile ściem poleeeciałoooo

Musi ściemniać, bo chce wygrać ....

Wszystkich szczerych ludzi wykopałam.. podłych zachowałam i awansowałam ;]

ooo i proszę.. długo było czekać? awansowani dają minusy ;]

Minka taka niewinna ze można by sie nabrac. Niestety ta kobieta nie ma ani ciepła ani skromności w sobie. 4 lata inj6z posiadał ogrom wiedzyemoji usmiac się można. Zbyt wysokie mniemanie o sobie i zbyt niż pewność siebie zgubiła już nie jednego. A z tego co słyszałem ona już otwiera szampana bo czuje sie wygrana. Żałosne

i rozdarły się plusiaki z miśkami

Zemlak wracaj do siebie!!!! Dość już się tu z kolega nachapałeś.

ja nie zaden zemlak emoji

no tak .. jest was wielu emoji

Beznadzieja!!! Wieje obłuda i fałsz. 4 lata miała na to żeby być "więcej niż tylko prezydentem ale też partnerem" Dobre emoji) Wyszła po 4 latach do ludzi i próbuje mydlic oczy ze teraz będzie superemojiemojiemoji)

masz racje, nie wiem kiedy ostatnio ludzi przyjmowała... chyba na początku kadencji...

Przyjmuje ale na pewno nie mieszkańców!!! 5 razy przekladali mi spotkanie. Raz podobno jej nie było a widziałem jak zaprasza do siebie inna osobę. Szkoda gadać

włażą po znajomości .... w właściwie gargamel z promocji

"i.. otoczyłam sie podłymi manipulantami " :/

pokazów, wózeczek z wnusiem, staruszki.... granie na emocjach

Przecież tu jest więcej ludzi z PiS niż u Wysockich bo tam to nikogo nie znamy to właściwie jakaś łapanka .

No, biorąc pod uwagę uchwałę Komitetu Politycznego PiS zakazującą start w wyborach z list innych komitetów, to u Czechowskiej nie ma nikogo z Pisemoji

a podobno tam wszyscy znani.. każdy wszystko o nich wie najlepiej.. emoji

Normalna kobieta spokój i obycie i mondrze mówi z głową i bez kartki .Inni szkoda gadać a ten pan Dariusz to tylko się bać!!!

tak jak napisane"mondrze" z bykiem ortograficznym takie to mówienie z głowy bez poprawności. Ale jaki kandydat tacy i wyborcy. Inni kandydaci mówią mądrzej i również bez kartki.

co nie znaczy że.... jak damy szanse komuś innemu i nabierze on doświadczenia to kto wie może będzie lepszym mówca od niej i GOSPODARZEM

Masz rację mówi "MONDRZE" czyli tak jak piszesz

Pani już dziękujemy cztery lata właśnie mijają

POPIERAM!!!! Masz rację, 4 latka zleciały i do widzenia!

Usuwaja niewygodne komentarze a prawda w oczy boli co to ma byc Prezydentowa wszystko czego chcieliscie spelnila no ale ziemniaki maja szanse znowu dopasc stolki i stad te oszczerstwa Mam nadzieje ze Pani wygra

Widać,że się boją Czechowskiej. I to dobrze, spokojna prezydentura. Bravo

Oj tak tak. Jest kogo przecież ona taka malutka nibyemoji Boją czy śmieją? Bo to roznica

Bardzo donra prezydentura z porównaniem Matyskiewicza i jego braciszka w sanikomie. Madruje się tylko na sesjach. Popraw Darek bilbordy bo dzieci sie smieją z nich

Komentarz niżej dotyczy stwierdzenia tej pani "pracy na rzecz Bełchatowa i belchatowian". Samo stwierdzenie jest już śmiechu warte w jej ustach.

Pani chyba miasta się pomyliły. Jako belchatowianin tej pracy nie zauważyłem. Nawet na umówione spotkania ta osoba nie miała czasu. Więc lenistwa ciąg dalszy?

Głosowałem na Panią. Niestety słaba Prezydentura.

Bardzo słaba prezydentura, też na nią głosowałam więcej takiego błędu nie popełnię

A czy to prawda, że ludzie od W.W i P.W otrzymali wysokie premie w pracy na kampanie?

Marioli... Zemlak na pewno

Łukasz gdzieś Ty wpakował?

wpakowali GO, fajny jest... a takich sie pakuje emoji

Jest moc, jest potęga...

Jest moc energii i potęga destrukcji

Cieszę się, ze znów startuje,bo to oznacza więcej kultury,ciepła i wrażliwości na naszej scenie.I mniej gadania, a więcej konkretów.Czekam na owoce wielu inicjatyw,które ukażą się już w drugiej kadencjiemoji(dlatego tak wielu ma chętkę)

Rozumiem, że to ironia

jak widać na zdjęciach przedstawicielami komitetu wyborczego są Panie Emerytki.

To tez ludzie i wyborcy

Znajome z pod tężni solankowej pewnie.. i ukradziony radnym projekt dla seniorów

Myślę raczej, że to tytułowe "jedynki"

Brawo Pani Prezydentowa nareszcie ktoś konkretny w tych wyborach aż miło posłuchać i popatrzyć.

W krótkim straszeniu opowiedziała... Normalne strach się bać...

Brawo Pani Prezydent Czechowskiej dlatego że jest sobą i swoje zdanie, teraz nikt już jej nie narzucić kogo ma przyjmować do pracy. Za Wysockim stoi Mielczanowska i jak by nie daj Boże wygrał to pół Radomska gwarantowane

Myślę, że... Myślę, że... Ciągle myśli hmm

Inwestowanie w niższa i średnią klasę społeczną pokazało że zależy jej na wszystkich mieszkańcach.. A nie jak wcześniej klepanie się po plecach z lokalnymi właścicielami firm.. Prawdziwa prezydent wszystkich mieszkańców.. Brawo

Spelnila Pani wszystkie obietnice wyborcze zostal tylko dworzec ktory pan Chrzanowski sprzedal a teraz to Pani wypominaja. Jestem z Pania calym sercem.

Szczera i dobra kobieta.. Popieram

Widocznie słabo ja znasz emojiemojiemoji Ani szczera ani dobra!!!

Brudne miasto. Zadłużone spółki. Nieudolne zarzadzanie. Efekt pracy Pani Marioli Czechowskiej.

o plusiaczki wespół z misiaczkami się wzięły za plusowanie. Ale mieszkańcy wiedzą swoje i nic Wam to nie da.

Zemlak wracaj do Zduńskiej

Jako pierwsza pani prezydent wzięła się za lokale socjalne... Czapliniecka 44, budynek po gazowni budowa tbs.. Brawo pani prezydent.. I mówiła bez kartki...

Ponadto MZK za darmo, to duża oszczędność dla mieszkańców. Inwestycje w szkołach. Nowe oddziały przedszkolne. Powinna jeszcze zlikwidować całkowicie możliwość zarabiania na opiece nad dziećmi przedszkolnymi przez osoby prywatne. To co tam jest to jest nieporozumienie. Opiekę powinno zapewnić w 100% Państwo.

Za darmo to jeżdżą ci co przyjeżdżają np z Zelowa czy Piotrkowa.Kierowcy dostają pensję, kupujw się paliwo i robi przeglądy.Jak myślisz z jakich pieniędzy to idzie?.Z naszych z budżetu miasta!!

darmowe mzk to PiSu pomysł emoji nie jej

I z Moich i z Twoich. Bardzo się cieszę jeśli ktoś kogo nie stać na samochód i niejednokrotnie na MZK-ę może z moich pieniędzy skorzystać i pojechać do lekarza za DARMO!!!!! Bardzo dobrze wydane pieniądze.

Z Twoich prywatnych..... Wszystkich nas sponsorujesz....

Pani Prezydent gdzie mieszkanie plus? Gdzie są inwestorzy? Pani schowana 4 lata w urzedzie. Niedostępna dla mieszkańców belchatowa. Straciła Pani mój głos.

mieszkanie plus w średnich miastach dopiero zacznie wchodzić

No tak, Jarocin to przecież taka metropolia...

mieszkanie plus to dopiero się rozkręca z przyczyn obiektywnych,bo dopiero wchodzi w życie ustawa i spływają do gmin instrukcje rządowe w tym temacie,także wszystko przed nami.

Mówiła z głowy i serca, a nie jak Wysocki z kartki nie wiedząc o czym mówi.

a ty już najlepiej wiesz, co kto wie...

specjalnie wyczekać jej kazał Zemlak, żeby po Wysockim wyskoczyła ;]

Kocham Bełchatów,dlatego właśnie głos na Tą listęemoji

Senator przy Marioli czyli prawdziwy PiS.. Nie pani poseł z radomska czy pani z plusa.. Tylko Mariola...

Głosowałem na Panią i nadal będę głosował... 90 procent spełniony g obietnic wyborczych to bardzo dużo... Popieram w stu procentach..

Senator pokazuje, że ze swoim uposażeniem od tylu lat potrafił zatrzymać swoje dzieci, które założyły rodziny i mają swoje dzieci. Tak powinni moc wszyscy, ale z tym mają problem wszyscy kandydaci na prezydenta, obiecują że tego dla nas chcą... a 4lata mina i jesteśmy w punkcie wyjścia.

D.D. jest prawnikiem i przeniosła się z Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego(administracja rządowa),gdzie pracowała po stażu w kancelarii adwokackiej(po studiach na UŁ)do UM w Bełchatowie. Wolała Bełchatów,bo kocha to miasto i chce dla niego pracować.Jest prawnikiem.Wszystko odbyło się zgodnie z procedurami i kodeksem pracy.

co za bzdury wypisujesz.Znasz jego dzieci,co o nich wiesz.Ja wiem,ze cięzko pracuja,spłacają kredyty i nikt im niczego nie uposaża.Są państwo wysocy,którzy cały rodzinny zaciąg do pge zrobili i im podobni.Którzy wskoczyli do pis tylko po stołki, skradli logo,dogadali się z plusem,którego bełchatów nie chciał i zrobili rozłam.Tu jest inaczej

Zgadzam się w całości z komentarzem.

Trzy środowiska prawicowe wystawiły 3 różnych kandydatów. NIE POROZUMIAŁY SIĘ MIĘDZY SOBĄ !!! I to jest obraz mijającej kadencji PIS w mieście i powiecie - JRDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE I PRZEPYCHANKI. BRAK PRACY I WSPÓŁPRACY. Śmierdzące sprawa! I dlatego NIE. Zdecydowanie NIE!

Zapomniałeś powiedzieć,że część to rozłamowcy PiS-u,którzy paktowały z przefarbowana plusianką- Naturą, a obecnie ze Skorupa,która zwalczała PiS jak mogła.To ci odszczepieńcy,którzy wdrapali się na plecach senatora,a potem poszli w tango z plusem i miskami.Których wsparł antek i oslanka z radomska.Ale to ,,ze skradli logo,nie oznacza,ze sa esencja PiS.Ta esencja jest senator i jego ludzie.Każdy to wie.Trzeci kandydat,to nie prawica, a farbowane PO

nikt tu sie nie farbował widac na bełchatowskiej polityce znasz sie jak słoń na gwiazdach

Weź sie lepiej za pieśni kościelne a nie politkę podły dziwolągu Lepiej byłoby dla świata jak bys sie zamknął jednak w tym zakonie Powiedz ludziom ile kasy ekstra zgarnąłes za imprezy miejskie oo koledze nie wspomnę

ja dziwolągiem???To ty pewnie Gargamelem z tych banerówemojiemojiemojii jeszcze gracza udajesz

Głosowałem i będę głosować, czekałem na Pani konferencje. Szczera i dobra kobieta.

ale podli i nie szczerzy ludzie za nią staneli i manipulowali nią... wiele fajnych, dobrych ludzi, którzy za nia murem stali wykopali a teraz stoi tam sama otoczona fałszywcami szkoda niektórych, np. Łukasza i Marcina....

"4 lata wypełnione pracą na rzecz bełchatowian i Bełchatowa" - śmieszne ! emoji Gdzie tu niby ta praca była?!

Piękna, wrażliwa kobieta.Włożyła wiele serca w to miasto,większość inicjatyw zaoowocuje już po wyborach,dlatego niejeden chciałby "spić śmietankę"z jej wysiłku.Powinna dokończyć to,co zaczęła.Chrzanowski był tyle kadencji, a cynik nie dorastał do jej wrażliwości.ZASŁUGUJE NA REELEKCJĘemoji

Taki bałagan w miescie jak za Prezydent Czechowską-to nigdy nie byl w Bełchatowie za zadnego Prezydenta,Bełchatowem rządziło Radomsko,Łódz, Skierniewice,Zduńska Wola.

Hmmm serce wlozone w miasto, podczas gdy miasto jest zaniedbane. Rakowka na dni belchatowa brudna i zarosnieta zielenizna. Dawniej chociaz byla czyszczona na taka okazje no ale teraz komu by sie chcialo zawracac glowe takimi bzdurami. Ta pani Mariola wziela sie za robote nagle bo wybory sie zblizaja!

Dzięki tej pięknej i wrażliwej kobiecie mamy nową nawierzchnię asfaltową na ul.Reymonta.

Pani Prezydent, a ja Panią popieram!

A co Pani Prezydent proponuje dla takich żuli jak ja na przyszłość?

I ten skierniewicki prezes spółki miejskiej.

Żal, smutek, beznadzieja. Senator, senatora żona i dzieci ich dzieci. Te mentalne i te prawdziwe. Przyszłość Bełchatowa? Nie wybieram tego.

A to rodzina Dobkowskich już nie jest z PIS-em? Tylko raz ludzie nabrali się na Czechowską, bo zaufali Dobkowskiemu. Teraz widzą jakie to Towarzystwo Czechowskiej "Jedynkę" reprezentuje. Jest tam ktoś z PIS? Czechowskiej PIS nie poparl

Choćby nie wiem ilu antków,osłanek z radomska i miśków namaściło wysockich,to faktem jest,że senator Dobkowski PiS w Bełchatowie założył.Zawsze był i jest wierny dawno obranym wartościom, a nie jak chorągiewki w wydaniu rozłamowców i "złodziei"logo PiS-u(lisów farbowanych tańcujących z Plusem).S koro Dobkowski przy Marioli,to znaczy,ze prawdziwy PiS przy Marioliemoji

ahhhhaaaa czyli, że sami sie mianujecie On jest alfą i omegą emoji ciekawe...

KWW Senior

Liczyłem że nie wystartuje....

o ona mówi?

To bardzo konkretna osoba.Ja wolę takich,którzy dużo piany nie biją,ale działająemoji

a znasz ją?

Fakt, pan z pisu czytał emoji

czyli mamy nowe zasady kampanii... czy ktoś nauczy się wierszyka na pamięć, czy uśmiechnie się, dygnie , ubierze

dodaj komentarz
Czytaj także