Rejestracja i logowanie

Mariola Czechowska oficjalnie ogłosiła nazwisko nowego wiceprezydenta Bełchatowa [VIDEO]

Wydarzenia 29-01-2019 Autor: magjas Foto: rk
184
Mariola Czechowska oficjalnie ogłosiła nazwisko nowego wiceprezydenta Bełchatowa [VIDEO]

Potwierdzamy zeszłotygodniową informację o objęciu stanowiska wiceprezydenta przez Dariusza Matyśkiewicza. Dziś prezydent Mariola Czechowska na spotkaniu z dziennikarzami poinformowała, że od 1 lutego funkcję jej zastępcy odpowiedzialnego za sprawy inwestycyjne obejmie polityk PLUSa. Zmiany szykują się też na najważniejszych stanowiskach w miejskich spółkach. Dziś prezydent Czechowska w tym zakresie jeszcze konkretów nie podała.

Mariola Czechowska podkreśla, że wybór Dariusza Matyśkiewicz to efekt drugiej tury wyborów i woli mieszkańców Bełchatowa, którzy oddali spora część głosów na polityka PLUSa.

- Mieszkańcy w równej mierze oddali głosy na moją osobę i osobę Dariusza Matyśkiewicza, a zatem uważamy, że jest wola naszych mieszkańców, abyśmy wspólnie w naszym mieście sprawowali władzę i stąd też ta decyzja – argumentowała Mariola Czechowska

Ponadto jak mówi Czechowska w programie wyborczym jej wyborczego konkurenta pojawiło się kilka wspólnych mianowników, które teraz mają być realizowane dla dobra mieszkańców. Pytana o ewentualną koalicję zawartą między jej komitetem, a PLUSem i PiSem powiedziała:

- Jeżeli mamy tu na myśli jakieś pisemne porozumienie to absolutnie go nie ma. Chciałabym sprawować władze w porozumieniu z wszystkimi radnymi, bo myślę, że głosy każdego z nich są dla naszych mieszkańców ważne – dodała Czechowska

Z początkiem przyszłego miesiąca szykuje się też szereg zmian na najważniejszych stanowiskach w miejskich spółkach. Czechowska dziś pytana o personalne konkrety, czy choćby roszady będące elementem „politycznej układanki” o konkretach mówić nie chciała.

- Myślę, że będą to pierwsze trzy dni przyszłego tygodnia – poinformowała Mariola Czechowska i dodała, że: – Jeżeli jakiekolwiek zmiany nastąpią, to proszę mi wierzyć, że one nie będą następstwem względów politycznych. Postaramy się zrobić zmiany – myślę tutaj o spółkach – w taki sposób, aby rzeczywiście ludzie profesjonalnie do tego przygotowani te funkcje pełnili

Cała konferencja prasowa poniżej:

 

komentarze (184)
Dodaj komentarz

Tak za 5 lat a tymczasem pracuj i płać podatki zbędne dyskusje

Już za 5 lat masz szanse

Niedoprzyjecia

A co z szarą eminencją SEKRETARZEM, który wszystkim kręci od 20 lat, to się w głowie nie mieści...

Mówisz o Arturze K.? On już nawet za Panią Prezydent interesantów przyjmuje

A ja się cieszę. Wreszcie mój wybór się spełnił. W II turze skreśliłem oba nazwiska i proszę emoji

Odzyskaliśmy władzę teraz bełchatów będzie na plus.

Szanujcie ją bo szybko ją stracicie.

czy p.Prezydent i teraz nowy wice.usnęli swoje plakaty wyborcze z okolic ronda wielkiego na krzyżówce Czaplinieckiej i Lipowej oraz na wyjeździe z Grocholic.Czy zostali ukarani mandatami za nie przestrzeganie prawa wyborczego .

Ale cyrk... Czyli rodzinka na swoim.

Czy to prawda, że oprócz córki Mariolki to pracują w Kancelarii z nią jej córka i dwie kuzynki? Burda(siostra Motylskiego Rafała) oraz Maksalon(Ładziaka siostra)

Jaki Krzysztof będzie prezesem pgm

Brawo Pani PREZYDENT i PAN MATSKIEWICZ

Matyśkiewicz suchej nitki na niej nie zostawiał, krytyka non stop. Czechowska startowała w 2014 żeby usunąć od władzy Chrzanowskiego z Matyskiwiczem. Dzisiaj jako koalicjanci idą bark w bark. Oszukaliście nas wszystkich. Darek zawiodłeś mnie. Zapłacicie za to!

To tylko i wyłączenie o nim świadczy - mozna kogoś nie lubić ale szacunek sie nalezy - ot trochę kultury

Ciekawe czy kolejnym koleżankom z SP12 wpadnie jakieś nowe stanowisko.

No i proszę, plakat na rondzie wisiał tak długo, aż coś "uwisiał" XD

Jeszcze wisi i straszy

Prezesem PGM będzie kolego Krzysztof

wyrazy współczucia dla pracowników PGM.

a co z pgm? kto na prezesa?

Szanowna Pani Prezydent proszę zaintetesiwać się Naszymi Harcerzami Wspierają każdą uroczystość to wspaniałe dzieciaki - 12 DH TEM

Darek spoko. Cieszcie się że elektryka piotra nie zrobiła wickiem. To byłyby jaja.

precz ze Zuńską Wolą z Bełchatowa!!! nie do um i nie do spółek! niech żebra w kprm hehehe

a co z Zelowem?

Zelów obstawia zdrowie i kulturę

Anka Pawlak to profaesjonalna ? kupa śmiechu Muzeum się cieszy, że się jej pozbyło , trzepok, cudok i donisiciel a jak ma coś zrobic to hałasu naroobi, inni za nią zrobią, ta potem przyleci, krzyku narobi, pokręci się i będzie, że się ona narobiła, taki to fałszywy człowiek...

hahaha.. profesjonalnie przygotowani, czy koncertowo zgrywający profesjonalistów z doświadczeniem?! bo to jednak różnica... emoji tam w um nie brakuje ludzi, którzy grzeją stołki os 12 lat i dłużej więc siłą rzeczy czegoś się tam wyuczyli... ale do profesjonalizmu to im brakuje daaaleko, jedyne co opanowali do perfekcji to intrygi, żeby nadal na stołkach zasiadać ;]

Jeszcze się taki nie urodził co wszystkim by dogodził dajcie już spokój z tymi komentarzami nie zmienimy już tego nie mamy żadnego wpływu na czyjeś decyzję tylko komentując nakręcamy się wzajemnie jeden na drugiego i pytam po co to wszystko tylko wkurzamy się na siebie bo jeden napisze ze jest za drugi jest przeciw i robi się błędne koło

To ma sens na dłuższą metę. Po pół roku Matys aut , a zrzekł się mandatu radnego . I nie będzie Dareczka ani jako vice ani jako radnego. I spokój. Matysek dał się podejść jak małolat. Zaślepił go stołeczek i widmo zatuszowania w wod-kanie.

Od jutra nowa ciemna rzeczywistość. Prezydent który umywa ręce i cwaniak który będzie ni manipulował z uśmiechem na twarzy.

Ludzie Z... i inni nieprzychylni dajcie sobie spokój w ciszy wiecie że to dobre rozwiązanie wiecie że nie ma innego brawo za rozsądek i chęc współpracy dla nich

Najlepsze dziawans Pani Prezydent od czterech lat, Państwo z Ziemi i KO muszą teraz nawalał ale co to da. Muszą czekać z cztery kadencję aż im włosy z siwieją.

A się zdziwisz!!

Pani prezydent może ma zapędy sadomasohistyczne plus cała kampanię jechał po pani jak po łysej kobyle i w nagrodę dostał vice prezydenta

Beltowskie psy szczekają ...A cyfry na kontach rosną... Nie liczy się ogół bo nigdy się nie liczył

To tak jakby Kaczynski wziął na premiera Tuska bo osiągnął drugi wynik w wyborach. Kompromitacja Czechowskiej i Matysa.

to dobry kompromis dla wyborców i Darka i Marioli razem można więcej ale widać ze przeciwnicy nie śpią

dobry jedynie dla wyborców Czechowskiej, proszę nie wypisywać głupot w imieniu wyborców Matyszkiewicza. Boi się referendum to cała prawda.

Obstawiam, że na koniec ich kadencji Bełchatów będzie liczył o jakieś 5 tys. mniej mieszkańców niż obecnie. Taki będzie efekt ich rządów.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Super!

Buhaha. Zamieniła sikierkę na kijek. To gwóźdź do trumny politycznej jednego i drugiego asa.

A ja myślę , że to będzie z korzyścią dla miasta . Nie będą jedni drugim robić na złość , tylko realizować plany obu ugrupowań . Kobiety jednak potrafią myśleć! Wydaje mi się tylko, że gdyby Daruś wygrał to Mariolka na pewno nie dostała by takiego stołka.

Pewnie, że ni. Darek ma rozum i wie, że Mariolka jest do niczego.

Chyba odwrotnie, bo gdyby miał rozum to byłby nad nią a nie pod nią!

Dziękuję za to że zrobiono ze mnie idiotę. P i e r d o l ę więcej na wybory nie pójdę.

Dawaj na referendum . 

Popieram referendum, kto za?

A co teraz z J. Owczarkiem będzie ,gdzie posadke dostanie?

obstawiam PEC,bo w PGM za dużo roboty.

Ja obstawiam tę spółkę, która jest w lepszej kondycji finansowej i organizacyjnej. Będzie można ją rozp...ć bardziej koncertowo. I przy okazji zatrudnić więcej czyjejś rodzinki.

Grzesiu odpuść czas pogodzić się z porażką

Hejt prowadzony przez określoną grupę związana z przegranym kandydatem na prezydenta sięga dna. Opqnujcie sie

zgłaszam wszystkie wasze wpisy na słuzby stop nienawiści zgłaszam wasze wpisy Zgłaszam na policje i do prokuratury adamowicz papiezem zglaszam was wszystkich do zamnkiniecia STOP MOWIE naienawisci

PO **** tewybory? ???? PO **** te wybory ????????

Boże, widzisz i nie grzmisz!!!

Czy Radny Miejski będąc Prezesem Spółki Miejskiej musi zrzec się mandatu Radnego ? To zrobi ?

A nie widziałeś Kopka na sesjach za poprzedniej kadencji.

Widziałam, pan Kopek nie był radnym. Na sesjach występował jako prezes miejskiej spółki, min odpowiadał na pytania radnych z zakresu działalności Wod-Kanu.

Jak można było nas tak oszukać?! Nie mogę w to uwierzyć

"Ale to już bylo" i nie chcemy więcej,)emoji

Swiat oszalal Czechowska razem z nim

i tym samym obydwoje pojda w odstawke w nastepnych wyborach po takim podejrzanym mariazu

isztwan wstawaj... zesrałeś się.....

debilu do nauki

Też o tym pomyślałem emojiemoji

Zmieniamy Bełchatów na Nasz BEŁCHATÓW. Dziękujemy Pani Prezydent.

1000 razy lepszy juz od tego Owczarka. Życzę owocnej kadencji panie Darku powodzenia.

ja jestem 1000 razy lepszy jak rucham twoja zone lepszy od ciebie pedale

Po tylu latach nie obecnosci wreszcie pan Darek wrócił do "domu"

Sumienny i uczciwy człowiek. Na pewno sie sprawdzi na tej posadzie

QURWA złodZiej znowu przy korycie!!!! RESZTA w kolejce!!! Pierd.... więcej nie głosuję

Nie obrażaj, bo możesz się zdziwić!

Moze refendum drodzy mieszkancy

Co te darmozjady z Gminy Bełchatów teraz ze sobą zrobią? Brauna to matka w szkole w Kurnosie przytuali, a ten drugi, gburek Pilarczyk ? 

Zachowała się jak kiedyś Tusk nie wspominając przed wyborami o podniesieniu wieku emerytalnego. Gdyby przed wyborami ogłosiła kto będzie wiceprezydentem na pewno by nie wygrała. Bardzo żałuję, że oddałem głos na tą osobę.

czyli było tak - wstaję rano i dowiaduję się, że taśmy wyborczej na kaczora to kicha, czechowska znów dała ciała, a koc pogonił domorosłego fachowca od PR, niejakiego pilarczyka? o słodki panie mój, to musi być sen...

To mi się chyba śni i jutro się obudzę i będzie normalnie.

Krótko mówiąc, Pani Prezydent straciła znaczną część swoich zwolenników i wyborców tym posunięciem. A raczej tych od Matyskiewicza to nie zyska więc strata podwójna. Niech jeszcze spółki obsadzi "plusem" ( bo są zapewne tacy kompetentni) .

Może i obsadzi bo swoich ludzi już nie ma więc da rządzić opozycji.

Dajcie ludzie spokój!!! Aż trudno w to uwierzyć co się czyta. Może i cieszą się zwolennicy Matyskiewicza ale reszta? Wątpię. Ja osobiście wkolo słyszę że ludzie głosujący na obecną prezydent są zniesmaczeni. Delikatnie mówiąc. Krótko się cieszyliśmyemoji

W Bełchatowie praca dla bełchatowian!Precz z zaciągiem z Radomska,Skierniewic i innych łapaczy kasy z moich podatków.

Barani lbie Nie wazne kto bierze pianiadze ale wazne kto jest dobrym gospodarzem Niestety Matyskiewicz ten nie z Belchatowa a z Grocholic juz sporo poprzywlaszczal a nie uczciwie zarobil

Brawo Pani Prezydent

Teraz Bełchatów bedzie żył na nowo. Rozsądna decyzja pani prezydent

Chora kobieto, będzie żył na nowo????????? Był tyle lat i nic nie zrobił, teraz jego główną zasługą będzie gaz w Grocholicach, a w rzeczywistości nic w tym kierunku nie zrobił. A przepraszam wzięli dotację z MJ żeby zrobić ankietę za 50 tyś.

Wspaniała informacja po powrocie do domu. Życze powodzenia panie Darku

Panie Darku my Grocholski czekamy teraz na gaz i ciepło z sieci

Może znowu coś sprzedane zostanie? Może park?

Przemyśl zanim oskarżysz nie jesteś anonimowa, anonimowy

Pani Mariolo dobra zagrywka dobry ruch wielkie wyrazy uznania

Dobry, dobry . Ruch, który Panią pogrąży. Szkoda mi tylko wszystkich naiwnych Pani wyborców.

Skoro kluczem do awansu jest poparcie mieszkańców, to dalej widzę to tak: *II-vice - Piotr Wysocki, ... *Sekretarz - Grzegorz Gryczka, ... *Skarbnik - Partyk Marjan, ... *Prezes PEC - Elżbieta Kudaj, ... *Prezes PGM - Włodzimierz Kuliński. Ten ostatni zdobył 1728 głosów. Którego z prezesów spółek popiera taka rzesza mieszkańców (dowody)? Jeśli tak nie będzie - a nie będzie - to znaczy, że jest inny klucz.

Mało tego. Suma głosów na tych pozostałych bije na łeb wynik Matyska. Dobrze gadasz

GROCHOLOKI też są dumni DAREK zawsze jesteśmy z Tobą

W końcu Pan Koc robi porządki w gminie brawo!

W PGE w Kurnosie koledzy i koleżanki Pana Matyskiewicza ciesza sie sukcesem kolegi aczkolwiek szkoda ze przez najbliższe lata nie bedzie go na codzień w pracy. Darek jesteśmy dumni.

Jestem z rodzina za

Ale najważniejsze ze olała piotra w.

W tym problem że nie olała...

No to olała wyborców w takom razie. Stop kumplom misiewicza w Bełchatowie!

Pani prezydent zjednoczy PiS w Bełchatowie i bedzie jednym z liderów , ma głowe kobitka na karku.

Niech wyeliminuje grupę popierających misiewiczów z radomska a wtedy bedzie super

A niech go bierze. Szybko się zorientuje jaki błąd zrobiła. Przez kilka moesięcy będzie grzeczny misiu a potem pokaże swoją prawdziwą podłą twarz.

Szkoda tylko, że do nas do PGMu przyjdzie Owczarek.☹️

Zastanawiam się czy ona sama wierzy w to co mówi? Jeśli tak to już nie mam żadnych pytań, a jeśli nie to niech się czuje wydy..., jak zresztą połowa bełchatowian. A PiS mając tylu radnych też niech się czuje wydy...

Bardzo odpowiedzialne dla miasta decyzje

znacie tego hita: A na Kurnosie tam, zabawa trwa, dziś Darek po...żegnanie ma

Stara władza wraca do WODKANU

One wszystko pompują i pgm chlopy wszystko ogarną. Watta na wiceprezydenta

Ech, to chyba radny Wata tak w komentarzach pompuje syna do Wodkanu

Pani Prezydent bardzo rozsądnie postąpiła to wielka rozsądna decyzja Zadbała o Radę i 100 % wyborców 2 tury

To się plusiaki zaktywizowali. Ciągnie do koryta.

Bardzo dobra decyzja dla Bełchatowa

Olszewki i watta wodkan ?

Bardzo dobra decyzja

Super. Doświadczenie i wiedza.

To się okaże haha. Karierowicz

Matyśkiewicz mówił ze może współpracować z każdym kto chce dobrze dla miasta i mamy to gratulacje pani prezydent i panie Darku

Bryl Jarosław prezes WODKAN?

Kto to????????

Wodkan rentowny, więc po zmieniać. W PGM zrobią trzesienie ziemi.

To ostatnia kadencja tej pani ,cygan przez wieś idzie tylko raz

własnie idzie już 2 raz...

Tym posunięciem zyskuje Pani mój głos. Tak trzymać.

będzie można madzie puknąć ponownie

Poparł ją senator a ona sie tera bedzie do piotrusia tego od antka wdzięczyć. Żałosne. Chyba że nie...

Szanowna Pani Prezydent dziękuję za zrobienie ze mnie debila!

Skoro głosowałeś na Czechowską to debilem musiałeś być już wcześniej.

I super! Zgoda buduje!

Do straszego pana z siwą brodą - dobry cytat! O sumieniu tych Misiewiczów możemy tu gadać godzinami, ale i tak sprowadzi się ta dyskusja do jednej konkluzji - sumienie tych ludzi jest czarne jak czarna jest przyszłość Bełchatowa. Czarne jak sutanna kanonika, który ich ugaszcza i któremu w pas się kłaniają. Chwilami brunatna, jak węgiel, który sie kończy. Szczam na was sikiem swobodnym.

Całe szczęście że nie piotruś co to z radomskiem trzyma.

Pierwszy powinien wylecieć Polak bo to jest pasożyt

Grzesiu i co teraz... największy przegrany, tak dużo krzyczał tak dużo mówił, wkładał nos gdzie nie trzeba, teraz czas na ciszę grzesiu g

haha. Kto to przegra to się jeszcze okaże. Tylko czekać jak p. D zostanie wyrolowany jak każdy z bliskich ludzi p. MC

Grzesiu, odpuść sobie

o tak, każda z bliskich osób została wyrolowana. no może z wyjątkiem pana Gregorego Watcha, ale to się też może zmienić

Teraz to raczej Pani Czechowska może odczuć "rolowanie". Do tej pory to może i rol9wala innych a teraz może być odwrotnieemojiemoji tylko czekać. Ale to ba własne życzenie

Wojna się skończyła sztabie wyborczy pana Grzesia odpuscie już nie nudzi się wam? Ile to już lat? Ja rozumiem ze każda porażka uczy ale to wyglada już jak kiblowanie kolejny rok w klasie podstawowej emoji

Maluczki Plusiaczku tylko pluć jadem potrafisz... ? i oczerniać innych? No ale w sumie czego się po Was spodziewać, takie gadanie wam najlepiej wychodzi. Bo każdy kto nie jest z Wami jest "niedobry" Kto mieczem wojuje od miecza ginie.......... Pamiętaj KARMA powraca - prędzej lub później ale powraca.....

a co to jest ta karma? to co mój kot je? rzeczywiście, czasem rzyga

swoja drogą, po zatrzymaniu Bartłomieja M. to Roszpunka chyba krople na serce drugi dzień bierze? jak cba dojdzie, że go kawką podejmowała, to i w jej papierach zaczną kopać, nie? Roszpunka, jak myślisz, przyjdą z rana?

To towarzystwo misiewiczów teraz się już do Bartusia M. nie przyzna. Waldek W. nagle zapomni, jak mu teczkę w Toruniu nosił. A i Roszpunka jest gotowa uwierzyć, że fuchę w PGE za wiedzę i umiejętności dostała, a dwaj panowie M&M nie maczali w tym palców. Oni szybko zapominają, jak trzeba. Znam takich, co o tym się przekonali na własnej skórze. Pamięć u nich bardzo selektywna jest. Ale jako inteligent, odwołam się do cytatu z Herberta: naród który traci pamięć, traci sumienie.

Całe Radomsko trzęsie portami. Buhahaha!!!

A ulica Norwida na przytorzu to dramat ...

Ale ruszy teraz armia plusioków na miasto. Olszewski do Wodkanu? Natura do spółki? Trochę ich do obsadzenia jest... Dajcie swoje propozycje kto i gdzie, zweryfikujemy

Radnego Waty syn do PGM ma iść. A tyle krzyczeli pluskwy o synu Pierzchaly Krzyśka.

a reszta spółek?

Wyborcy to debile tylko bojkot wyborów i obrzucić koktajlami mołotowa te urzędy pasożytów polityków urzędników!

Jak Ty się kobieto z tym czujesz? Wroga do domu wpuściłaś.

Zagrywka z serii for deebil hehe

Ale pijacka zagrywka

Nosz Qrwa mać.

Mariolu wiecej na To Dziadostwo nie zaglosud jestes de besd jak moj angielski

Mariola nie pij juz.

Żaden to news, to raczej porwierdzenie smutnej, bełchatowskiej rzeczywistości. Z jednej strony frakcja Misiewiczów (wiecie - Roszpunka w pge, jej mężulek-piździulek-niedoszly-prezyden****ek i całe to przyboczne tałatajstwo poukrywane po kątach), po drugiej stronie nasz senator, czeszący z kopalni majątek, o jakim każdy z nas może jedynie pomarzyć. Rozpieprzona w drobny mak ziemia b., jakieś niedobitki lewicy, skompromitowane platformersy i wańki-wstańki z plusa. To normalne, że muszą się między sobą poukładać. Kasa musi się zgadzać. Rodzina ma mieć dobrze.

A wszyscy oni razem spotykają się przy jednym stole na imieninach u plebana...

Cycuś strzeliłeś w 10.

Chłopaki z PGE w Kurnosie otworzyli szampany.

Ładna inaczej...

to dopiero początek ;-( zobaczymy za kilka dni, jak się stołkami w spółkach obdzielą.

kogo obstawiamy ?!

fajna ta nasza prezydent. taka nie za mądra, nie za ładna...

Ku...stwo polityczne, ale.... lepszy Matyśkiewicz niż Owczarek.

Plotka głosi, że wąsatego buraka chcą wcisnąć na prezesa PGM. Gdzie my, mieszkańcy bloków PGM mamy uciec? Już teraz jest strasznie, a z Owczarkiem będzie kompletna katastrofa! Jeśli p. Czechowska wybór Matyśkiewicza tłumaczy głosami mieszkańców (choć wiadomo o co chodzi naprawdę), to niech dalej nas słucha i pogoni Owczarka z Bełchatowa!

tu mam problem, bo nie moge jednoczesnie minusowac i plusować :-)

Pani Aniu z bełchatowskich Faktów - jak się Pani teraz czuje? Oni wracają do władzy... Znowu sie będą z Pani smiac, że w przykurzonych rajstopkach itd. Dzięki Marjolce.T akiej prezydent miasta sobie Pani wymarzyła?

Co z ulicą Kwiatową? Tyle lat bez remontu! Najgorsza ulica w mieście. Wstyd! Otrząśnijcie się i do roboty!!!

no i na kij było to moje głosowanie przeciw Dareczkowi...

Grzesiu pewnie zawiedziony. Liczył na ten fotel przekazując jej poparcie emoji Nie udało mu się.

Grzusiu jako jedyny ma kręgosłup polityczny. Do końca przeciw plusowi i Matyskowi. Darek pluł i ją obrażał. Najgorsza z najgorszych krzyczał a teraz poszedł z tym złem bark w bark. Po jednych pieniądzach Darek i Mariola.

Grzegorz Gryczka jako jedyny walczył z pluskwami. . Piotr Kopek to menadżer , którego wiedzę chętnie wykorzystają właściciele prywatnych firm. Wodkan pod jego zarządzaniem wyszedł na prostą ale w politycznej układance zabraknie dla Niego miejsca . Strata dla Bełchatowa

W której spółce zasiądzie Natura????

zrobili w ten sposób tylko z ludzi debili...

Pani Prezydent oddając władzę w ręce plusa i PiSu zapewniła sobie przychylność Rady Miasta i oddała władzę w ręce swoich politycznych przeciwników. Czy mieszkańcy miasta faktycznie tego od niej oczekiwali? Chyba nie.

Czy Ty kobieto nie rozumiesz że głosy na Ciebie to głosy przeciwko Plusowi j Matyskiewiczowi? Czuję się zdradzony.

Ulica Reymonta ,na osiedlu Przytorze została pięknie wyremontowana,wiele innych ulic,uliczek,chodników,powstały nowe parkingi na terenie miasta .... Więc nie jest to prawda,że przez ostatnie cztery lata wszystko niszczało ...

Szkoda że o parkingu nikt nie pomyślał, bo jeszcze trochę i na ulicy Reymonta będzie jeden na drugim parkować

Chodniki, parkingi i place zabaw powstały dzięki budżetowi obywatelskiemu, a jeden parking w centrum tuż przed wyborami. Taka mizeria wystarczyła sporej liczbie mieszkańców. Niewiele mniej chciało pozytywnej zmiany. Czechowska nie miała wyjścia, bo nie ma zaplecza, więc ratuje siebie udając przy okazji, że szanuje wolę tych mieszkańców, którzy tłumnie głosowali na Matyśkiewicza.

Napiszę krótko. Katastrofa.

Oszukała wszystkich! Bez komentarza.

Bardzo dobrze!!! Wreszcie ktoś kompetentny na tym stanowisku, może przestaną nas omijać dotacje unijne, a zamiast zniszczeń zacznie się wreszcie dziać coś pozytywnego dla mieszkańców. Wiele dróg i chodników wymaga remontu, bo przez ostatnie cztery lata tylko niszczały. Mam nadzieję, że poprawi się też jakość oświetlenia, bo wiem że ten problem nie jest obcy p. Darkowi.

Chyba zapomniałaś, że takie oświetlenie mamy właśnie dzięki PLUSOWI. To za kadencji Chrzanowskiego i Matyśkiewicza zafundowali nam to dziadostwo. Więc nie licz na cud.

Zapomniałeś za czyjej kadencji włączono to oświetlenie i kto przypisywał sobie całą zasługę. To Czechowska zaczęła wyłączać światła na całych ulicach i nie zrobiła nic z licznymi głosami, że w mieście jest ciemno. Matyśkiewicz mówił, że wie co zrobić, aby to poprawić. Zobaczymy, czy coś się w tej kwestii teraz zmieni.

dodaj komentarz
Czytaj także