Rejestracja i logowanie

Marek Włóka, radny sejmiku wojewódzkiego z Bełchatowa, bohaterem ''Konwoju wstydu''

Wydarzenia 11-06-2018 Autor: magjas Foto: facebook
19
Marek Włóka, radny sejmiku wojewódzkiego z Bełchatowa, bohaterem ''Konwoju wstydu''

Platforma Obywatelska ruszyła w trasę z akcją bilbordową "Konwój wstydu" . Dziś na drogi w całej Polsce wyjechały samochody z transparentami przedstawiającymi twarze samorządowców z Prawa i Sprawiedliwości i kwotami ich gigantycznych zarobków w spółkach Skarbu Państwa. W kampanii mamy bełchatowski akcent - bohaterem baneru, który już jeździ po Piotrkowie jest Marek Włóka, pracownik bełchatowskiej kopani.

 

Platforma Obywatelska na swoim oficjalnym fun pagu pod filmem prezentującym wszystkich polityków PiSu - bohaterów kampanii napisała:

- Oni wiedzą, że lojalność wobec PiS się po prostu opłaca... po to właśnie poszli do samorządów, po grube pieniądze z kieszeni podatników

W pobliskim Piotrkowie na ulicę wyjechał billboard ze zdjęciem Marka Włóki - to radny sejmiku wojewódzkiego, wieloletni pracownik bełchatowskiej kopalni, obecnie na stanowisku kierowniczym. W marcu 2016 roku otrzymał nominację do zarządu PGE GiEK S.A. w lipcu 2017 roku został z tej funkcji odwołany.

- Za naszymi plecami mamy baner pana Marka Włóki, radnego sejmiku wojewódzkiego. W ciągu tego krótkiego czasu, rządów PiSu okazało się się, że w oświadczeniu majątkowym wykazał on prawie milion złotych - mówiła posłanka PO Elżbieta Radziszewska

Kampanię na parkingu przy ul. POW posłanka przeprowadziła wspólnie z grupką działaczy Platformy Obywatelskiej.

- Skandalem mówiącym o wielkiej chciwości polityków PiS jest to, co związane z dzisiejszą akcją - od zera do milionera. Dzisiaj prezentujemy sylwetki radnych i działaczy PiS, którzy dzięki temu, że przyszła dobra dla nich zmiana nagle w przeciągu roku czy dwóch stali się milionerami - mówiła podczas spotkania posłanka Elżbieta Radziszewska. - Okazuje się, że nie warto grać w totolotka, bo prawdopodobieństwo wygranej jest niskie. Wystarczy być działaczem PiS lojalnym wobec władzy, głosić tezy PiS by zostać milionerem. Jaka płynie z tego konkluzja? Nie ma co się starać robić karierę, uczyć się, studiować, dokształcać, jeździć na zagraniczne studia, dorabiać różne studia podyplomowe... Wystarczy być działaczem PiS.

 

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Ludu!!! Widzisz i nie grzmisz. Wepchnęli się na stanowiska i zabrali "nasze" pieniądze, takie PIENIĄDZE.

Jakie dokonania i jaką wiedzę trzeba mieć aby brać tak potężną kasę. Śmiech mnie ogarnia jak państwo daje grant naukowy 2000 zł miesięcznie gościowi który wymyśla projekt wart miliony dla gospodarki. Ale widać najlepiej na państwowym

Oooo, zabolało. Trole pisuarow w natarciu

"TERAZ K..WA MY BYŚMY CHCIELI!!!!"

Wszystkie grabie grabią do siebie.

Czy z pisu, platformy czy z innego dziadostwa ja będzie dbać o własne wygody i mieć poparcie grupy wzajemnego kolesiostwa to i tak będzie dbać o dobrobyt dla siebie i swojej rodziny. A o innych pamiętać raz na cztery lata jak się wybory będą zbliżać. Przykładem jest lokalna scena polityczna.

Te pieniądze im się po prostu należały!!!!!

Działacze PO nic nie zmądrzeli po obniżkach zarobków posłów. Nienawiść ich zaślepia, dopraszają się o drugi podobny prztyczek.

Świnki do korytka sie nie moga dopychać i boli je dupka emoji SZCZYT HIPOKRYZJI!

Co Włóka też z Ziemi ?

Najlepszy kolega Gryczki i Jewgiejuka . I to właśnie marzenie Gryczki osiągnąć te zarobki jak kolego Włóka.

Akcja bez sensu :/

Dziadek Włóka i pisiewicze mają to w dopieemoji

Odetnij "świnie " od koryta to gnój na "salony" przyniesie ...

Ale niektórzy są [według uznania wstawcie tu co uważacie] ... kiedy przejrzycie na oczy że PIS i PO to jest to samo zło?

a, LUD zachwycony i sie cieszy

A co im przyszło, żadnych sukcesów przez 8 lat, więc druga drogę wybrali jakie to smutne.

Kaczorowski otrzymał z PGE odprawę 5 mln.zł,i cisza jak po śmierci organisty.Hipokryzja w PO.

Kto jak kto ale Pani Elżbieta to wstydu nie ma. Zapomniał wół jak cielęciem był.

dodaj komentarz
Czytaj także