Rejestracja i logowanie

Marek Chrzanowski czyta list otwarty do prezydent Marioli Czechowskiej: ''Proszę posprzątać miasto'' [VIDEO]

Wydarzenia 11-10-2018 Autor: magjas
96
Marek Chrzanowski czyta list otwarty do prezydent Marioli Czechowskiej: ''Proszę posprzątać miasto'' [VIDEO]

Marek Chrzanowski, był prezydent Bełchatowa apeluje do Marioli Czechowskiej w liście otwartym. Polityk PLUSa żąda od obecnie sprawującej prezydencki urząd, by ta posprzątała miasto na wybory.

Marek Chrzanowski nie szczędził obecnie rządzącej gorzkich słów krytycznie oceniając jej 4-letnią kadencję. Zwraca też uwagę, że z prezydenturą jest tak jak z hotelowym pokojem, jest się w nim gościem, a to co zastaje po naszym pobycie obsługa świadczy o lokatorze. W liście czytamy między innymi:

- Proszę posprzątać Miasto i doprowadzić jego tereny publiczne do stanu przynajmniej takiego, jaki zastała Pani, gdy przejmowała je w 2014 roku z moich rąk. Czy będzie Pani dane sprawować funkcję Prezydenta Miasta Bełchatowa na następną kadencję zdecydują Bełchatowianie (...). Dlatego proszę wykosić "okrutnie" zarośnięte trawniki na mieście, posprzątać walające się po ulicach i chodnikach uschnięte liście, wyjąć z Ronda uschniętą choinkę z świątecznymi lampkami, proszę przygotować Bełchatów na święto demokracji, na dzień wyborów. Przynajmniej na koniec niech to jakoś wygląda!

Cały list w załączonym poniżej pliku video odczytuje jego nadawca.

 

 

komentarze (96)
Dodaj komentarz

Słusznie p. Marku! Tak brudno w mieście jeszcze nie było! Zaniedbania totalne!!!

A może to tu, w Bełchatowie jest ten polski samochód elektryczny obiecywany przez PiS i Morawieckiego? Bo podobno ciągle w krzakach.

Szkoda, że z kartki, a nie z głowy mówi. Poziom inteligencji tego pana pozostawia wiele do życzenia...

Jedziesz Marek! znaczy Panie Marku. Znaczy Kolego bo przed wyborami przecie jesteśmy. Mój głos masz.

Panie Chrzanowski, pańska wiarygodność jest bliska zera. Miał Pan bliskie relacje z Markiem Jurkiem, który Pana popierał w wyborach i jednocześnie 12 letnią ścisłą koalicję z PO. W radzie powiatu na każdej sesji krytykował Pan starostę Wyczachowskiego, ale kiedy dostał Pan pracę w spółce, to z krytykanta stał się Pan obrońcą starosty. Zanim Pan zaczął krytykować Czechowską to powinien Pan najpierw wytłumaczyć swoją postawę w powyższych i innych sprawach, a w szczególności kiedy podaje się Pan za gorliwego katolika.

Mało tego, jest tam głównym specjalistą od niczego.

Dokładnie i zaczął pracę w spółce w dniu tego głosowania.... Wiem od kumpla, który pracuje w tej firmie.

Swięta prawda

Masz rację. Czechowska produkuje tlen bo oprócz trawy zrobiła sad jabłoniowy i wsadzi dużo roślin na placu żula, który przekształci w ładny park. A Chrzanowski wybetonował Plac Narutowicza, zamiast tlenu mieliśmy smród z oczyszczalni, zamiast bawełnianki powstała budowla, z którą nie wiadomo co zrobić. I ten Pan, który przegrał nawet wybory na radnego miasta z Selerowicz ma czelność zabierać głos i pouczać Czechowską. Nóż się w kieszeni otwiera. Temu Panu, który przez 12 lat był przyspawany do PO i zrywał koalicję w 2007 r. z PiSem już dziękujemy, niech odejdzie w niebyt polityczny. Mamy dość jego złośliwości i pokrętnych zachowań. Nie chcemy słuchać jego pustych złośliwych wywodów. Baj, baj ....

Trawa, krzaki i inne rośliny pochłaniają CO2, które w dużych ilościach wytwarza pobliska elektrownia a także ogromna ilość sasmochodów i my sami przy oddychaniu. Jak się zniszczy roślinność to skąd weźmiemy tlen? Jestem przeciwko częstemu koszeniu trawy, wystarczy raz albo 2 razy do roku. Rolnik dostaje dotacje jak jeden raz do roku wykosi trawę. Utrzymuje w ten sposób ziemię w kulturze rolnej

Wyjedz na wieś i tam rozkoszuj się dżunglą tu jest przestrzeń miejska!

ma racje Prezydent. To miasto przez cztery lata jest zapuszczone że szok

No to po marioli

Sorry ale Mareczkowi odbiło totalnie. Nie głosujmy na klany rodzinne leszek i marek Chrezanki, dareczek ze sławusiem matyski, stary i młody Morawiec wsparte jasiną naturalną. Sorry nie, nie i jeszcze raz nie

Znajdz mi komitet i listy w których nie ma rodzinnych klanów ? 

Komitet Eli Kudaj. Młodzi, wykształceni ludzie.

Pominąłeś Wysockiego i żonę, zaliczaną do Misiewiczów.

Wysocki i Czechowska (bo to jedna ekipa, PiS rządzący cztery lata miastem) konwencje z Macierewiczem, Dudą i spotkania z wyborcami powinni robić w krzakach. I krzaki w herb Bełchatowa obok jabłka wpisać.

ZAPUSZCZONY TO K..WA MAŁO POWIEDZIANE .TEMAT JEST LEPSZY MIANOWICIE PAAARK POOMMMNIIK PIŁŁSUDSKI NO I PREZYDENT DUDA MIAŁ ODSŁONIC POMNIK W PARKU ZULA BO TEN PARK TAKI EKSKLUZYWNY JAK W DUBAJU U SZEJKA APARTAMENT A IDZMY TAM ZOBACZMY W KOŁO OGRODZENIE HAOS TURKOT MASZYN PRACOWNIKI PIJANE W SIRODKU BAJZER PS KOLEGA TAM KLADZIE KOSTKE NO I CO E NIC TYLKO ON POLORZYL A ELEKTRYCY ŚCIAGAJAĄ POŁORZONA INI KOPIA TAM GDZIE JUZ WYROWNALI ITP JEDNYM SLOWEM MIALO BYC SANFRANCISKO BELCHATOWSKIE A AAA JEST POPROSTU GÓWNO GÓWNO PRZEZ G ,POLE U CHŁOPA ZORANE LEPIEJ WYGLĄDA I WC U SZEJKA ZASRANE W DUBAJU ALE NIE PARK NASZ TAM JEST JAK PO OKUPACJI BOLSZEWIKOW I HITLERA NA POLSKE I TAM MIAL P DUDA PRZYJECHAC PO CO DO CZEGO SIE PYTAM DO GRUZOWISKA CZECHOWSKIEJ.DALEJ DOPISZCIE SAMI.

Jak tak dalej będą prace szły to park ukończą jesienią 2028roku

Obrazasz brlchatowska firme

Dla Matys 2 serce bo mu nie wytrzyma doszła jeszcze naturalna bidok nie wytrzyma

Z Plusa mieli być młodzi a na jedynkach stare dupki

Czy to ten pan tak "przekazał władzę" pani Czechowskiej, że go nie było w urzędzie na zaprzysiężeniu nowego prezydenta?

EMERYTURA PANIE KRZANOWSKI

Pan Piotr razem ze swoją żoną i Czechowską odpowiadają za to zaniedbane miasto. Macierewicz z moskiewskimi koneksjami i dorobkiem zdemolowania armii to idealne wsparcie brudu i rozkładu.

Proszę mądralińskich wyjść na ulice, zwołać media i wypowiedzieć się co komu na sercu leży to samo co tutaj na byłego prezydenta już miasta Bełchatowa. Za konsolą klawiatury przed komputerem to każdy jest mocny i cwany ale żeby to przekazać w cztery oczy to już odważnych brakuje. Na szczęście bełchatów to ponad 50 tyś mieszkańców a nie garstka ludzi co napinają się tutaj w komentarzach.

Spada już matki buszuje po ulicach z tym sercem to była ściema he he zawsze falsz

Bełchatów na PLUS Matyśkiewicz na PLUS

Bez dwóch zdań powinna nie tylko pani prezydent, ale cały PiS na mieście pozamiatać, pozbierać śmieci, posprzątać.

Z jednym dziadek co się chce odmolodzic młoda skórą ma rację... Mariolka Bełchatów zapuściła. Choć ma i dobre zapisli w papierach.

Kto mu napisałten list, skoto on sam go nie potrafi przeczytać ?

Bo najeba

Kto ma ochotę na młodą ****czkę ? 

córka MArka zajęta od kilku lat

Zapomniał Wół jak Cielęciem był...

Marek jesteś już leśnym dziadkiem jak Rozpara i możesz iść na grzyby, a nie do polityki. Nie ośmieszają już PLUSa i odejdź w siną dal. emoji

Dziadek pierdolnij się w głowę łopatą baranie jeden. Twoje komentarze są **** masakryyczne.

Nie da się ukryć, że miasto jest bardzo zaniedbane, brudne, zarośnięte ....

Ha ha i leśny dziadek wypezł spod kamienia. Macie tutaj ogon waszego Matysa, w pakiecie dostaniecie tego elokwentnego jegomości i jeszcze kilku innych debeściaków.

Ha Ha Ha tak ci odpisze bo śmiać mi się chce z ciebie LOL. Czemu wszyscy tylko krytykować potrafią a żaden do polityki się nie nadaje. Gdyby ludzie Chrzanowskiemu nie ufali to by 12 lat u władzy nie był. To mieszkańcy Bełchatowa sami go w demokratycznych wyborach wybierali.

Na Binkowie cały czas śmierdzi!!!!!!!!

Śmierdzi bo ani Olszeski ani Kopek nic z tym nie zrobili czyli za Czechowskiej też śmierdzi. Czechowska nie miała pomysłu na miejsca pracy za godne pieniądze, smród z oczyszczalni, Bawełniankę i dworca nie potrafiła wybudować bo przez 2 lata nie potrafiła rozstrzygnąć prtzetargu.

chrzań się marek

IDA idź łechtaczką się pobaw

bylam swiadkiem tydzien temu ostatnio bardzo natretnie sępił papierosy od ludzi na przystanku naprzeciwko US ponadto wyraznie bylo czuc od niego alkohol :///

Bawełniankę pozamiatał teraz chce miasto posprzątać jaki czyścioszek

To niestety prawda, miasto za pisowskich rządów strasznie zdziadziało i zarosło. Jest nieestetyczne.

Ziemniaki to chamy i każdy o tym wie

w majtach se cięciu posprzątaj,tylko nie za głęboko,bo znowu zacznie smierdziec

Binkowiak daj se siana

Pan Marek po prostu ma żal ,że tak jak dawniej już nie śmierdzi pięknie.

Marek jest świetny! Uwielbiam GO! Cała prawdę wyrzygał jej emoji Tacy ludzie do polityki!

nie nachlał,tylko leki przestały działać i wróciły mi obrazy pełne koszmarów z za jego kadencji

hahaha...chrzanu,czegoś ty nachlał znowu

Niech już lepiej nie zostawia miasta takim jakim odebrala po poprzedniku na binkowie przynajmniej nie śmierdzi a za pana rządów nie można bylo okna otworzyć tylko pani czechowska a pan jakby mial trochę wstydu nie ocenialby pan rządów i nie pogrążał się

Przecież taką choinkę uschniętą ,to by Pan sam dał radę usunąć,to kobieta ma to robić ???

A Pan po sobie posprzątał ??? Niech Pan sobie zobaczy jak pięknie teraz wygląda ulica Reymonta na osiedlu Przytorze.Czy za Pana rządów tak ta ulica wyglądała ???

Panie Marku od kiedy z pana taki gospodarz

Oj,ludzie,ludzie.Niedługo byście chcieli żeby Prezydent Miasta sam przyszedł pod wasz blok i zbierał psie kupki. Trzeba ruszyć d*** i zgłaszać problemy zarządcom nieruchomości,wspólnot a przedewszystkim Radnym ze swojego okręgu. Prawda jest taka że w naszym przypadku ul. Słowackiego (Przytorze)kilka lat pisaliśmy i prosiliśmy za czasów Pana Marka o naprawę lub wymianę chodników.Nawet Radny był bezradny.Po zmianie władzy umówiliśmy się na wizytę w UM. Pani Prezydent wraz z v-ce przyjęli nas i po kilku miesiącach mamy nowy chodnik.Następnie (no tu już Radnego trochę wzięliśmy w obroty)udało się poszerzyć część ul.Słowackiego zrobić zatoczkę przy SP13.Trawa,krzaki???nie problem..jeden,dwa telefony i koszą..Tylko jak wcześniej wspomniałem trzeba chcieć. I wybrać takich żeby wcześniej zadziałali, niż zaczniemy skarżyć i narzekać...

Chrzanowski jedno zrobił szybko w swojej kadencji zamknął bawelniankę przeniósł maszyny do zelowa i tam się opłacało a w Bełchatowie wszystkich na bruk taki był i to się nie zmieni niech jedzie do miasta rowerów a teraz klepie kasę na państwowej posadzce bo w normalnej firmie by się nie utrzymał

A KTO TO JEST CO TO ZA ŁYSOL

Marku jak ci źle to weź zawiń rękawy i posprzątaj sam w czynie obywatelskim.

Już nie te czasy, żeby mieszkańcy w czynie społecznym coś robili. Teraz się narzeka, że czegoś nie ma i wymaga od innych, żeby zrobili.

Bez znaczenia kto będzie rządził zawsze było jest i będzie takie samo gó.....o bo obojętnie kto dostanie się na stołek to i tak nic nie będzie nic robił

Czytał, a raczej dukał jak uczeń zerówki W treści też sie nie wysilił Za to wzorowo złośliwy.

NIECH TEN PAJAC ZACZNIE OD SIEBIE!!! JAK STRACIŁ STOŁEK TO CO PAN K. ÓWCZESNY PREZES POSADZIŁ GO NA INNY STOŁEK W SPÓŁCE. A PO NIM DO TEJ PORY SPRZĄTAJĄ I POSPRZĄTAĆ NIE MOGĄ !!!

I ten człowiek to prawa ręka Matyśkiewicza. Chrzan=Matys . Pogrążajcid się dalej.

Galeria Bawełnianka nie mogła ruszyć bo byłaby konkurencja dla obecnej Galerii Olimpii - a tam niektórzy politycy mają swoje udziały!

Jakie góru taki uczeń daleko jabłko nie upadło od jabłoni Żenada!!!!!

Dariusz Matyśkiewicz i Gryczka w II turze wyborów

Oby nigdy tak nie bylo. Matys to to samo co chrzan a ich juz nigdy wiecej u wladzy!!!

Posikać się można czytając te komentarze. Gdyby nie Chrzanowski to byscie nie mieli gdzie wyjść z dzieckiem. Mowa o Placu Narutowicza jedynym miejscu gdzie nas auto nie ****.

Ale rower juz tak.

Potwierdzam. Osobiście spod fontanny zawoziłem do szpitala dziecko jednej kobiety potrącone przez rowerzystę.

No fakt 3 czy 2 kadencje na zrobił betonowy park emoji na kolana przed nim

Miasto zostało posprzątane cztery lata temu po 12 latach rządzenia Chrzanowskiego, w tym roku też wyborcy posprzątają miasto.

Ośmieszył siebie i plusa. Co za ciemn....k

A Pan czym zajmował się za swojej kadencji??? Bełchatowianie wszyscy wiedzą!!!

Chrzanowskiego też miasto nie też posprząta a nie krytykuje

Ciemno a kto a kto zrobił takie oświetlenie tamta ekipa

A może by tak przywrócić zakłady BZPB po Panu. Co Pan na to?

Panie Marku, nawet Pana trochę lubię, dlatego wskażę tylko jedną śmieszną rzecz z Pana listu. Przy okazji - mój stosunek do obecnie urzędującego prezydenta tego miasta nie ma znaczenia, choć bardzo zmienił się w ciągu czterech lat kadencji. Ale jeśli składa Pan w Liście do M. Czechowskiej prośbę, by doprowadziła miasto do takiego stanu, w jakim przejmowała Bełchatów z Pana rąk, to pragnę przypomnieć, że pani Prezydent nic od Pana nie przejmowała, bo w czasie, gdy wygłaszała swoje expose, to Pan cichaczem, mało elegancko, Urząd opuszczał - choć i do Pana kierowała ona podziękowania i w sumie ciepłe słowa. W Sali obrad Rady Miejskiej były tłumy, byłem i ja, ale Pana zabrakło. Proszę więc dziś nie kreować się na męża stanu, który stworzył niesamowicie wielki Bełchatów, oddał go na chwilę maluczkim, a dziś wraca jako zbawiciel. Jeśli wtedy czegoś Panu zabrakło (mogę domyślać się czego), by stanąć w sali i przyjąć porażkę z podniesioną głową, to dziś taka prośba w liście do M. Czechowskiej jest po prostu zabawna... Ale to chyba nie pierwszy raz, kiedy swoim wystąpieniem wzbudza Pan wesołość...

Czechowska to nie moj obóz, ale znam sytuacje i to trafny opis.

Za kadencji Pani prezydent na ulicach ciemno jak w d...e ale tanio. Kosze pełne trawa w sezonie po metrze, chodniki nie odśnieżone, smrod . obietnic było i jest wiele rezultatów żadnych. Taka nędza to nasze miasto.

By się chociaż nie ośmieszał.... Och ach jak to było cudownie za jego rządów. Konsekwencje z "niektórych" decyzji do tej pory nie zostały wyciągnięte. Ale grunt to o sobie przypomnieć, myślę że plus już swoje pokazał i na powtórkę nie ma co liczyć emoji

Panie Marku nie pozostaje mi nic innego jak tylko się uśmiechnąć emoji kończ Pan emoji

Rozumiem, że pan Chrzanowski ma wielki sentyment do posady prezydenta miasta, ale treść listu, ktory wystosował moim zdaniem jest na poziomie przedszkolaka. Mam nadzieję, że Bełchatów rządy Plusa ma już za sobą.

Mimo iż nie jestem zwolennikiem PLUSA i mam Swojego/ Swoich kandydatów na rządzenie miastem to jednak Pan Chrzanowski ma rację ! ! Bełchatów za kadencji Pani Czechowskiej jeśli chodzi o porządek wyglądał i wygląda STRASZNIE !! W ciągu okresu letniego na moim osiedlu przy moim bloku tereny miejskie były koszone.... JEDEN RAZ !

Miasto zostało posprzątane cztery lata temu po 12 latach rządzenia Chrzanowskiego, w tym roku też wyborcy posprzątają miasto.

sie **** o stołki biją

dobre.....a dobre .........emoji)) dobre .....

popieram , trawniki nie pościnane i ciemno w**** na ulicach

Co za gość

dodaj komentarz
Czytaj także