Rejestracja i logowanie

Marek Belka w Bełchatowie. O czym mówił były premier i szef NBP? [FOTO]

Wydarzenia 17-04-2019 Autor: magjas
26

Marek Belka, „jedynka” łódzkiej listy Koalicji Obywatelskiej w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego spotkał się z bełchatowianami.

Były premier i szef NBP na początku spotkania podkreślał, że do startu w majowych wyborach przekonał go Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD. Ugrupowanie zdecydowało się wejść w szerokie porozumienie Koalicji Europejskiej w lutym tego roku. Tym samym trzech byłych premierów – Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz i właśnie Marek Belka zasilili szeregi KO.

Zarówno Cimoszewicz jak i Belka są jedynkami na tych listach. Włodzimierz Cimoszewicz w okręgu warszawskim, a były szef NBP w łódzkim. Marek Belka otwierając wczorajsze spotkanie w Bełchatowie podkreślał, że od samego początku warunkiem jego startu w eurowyborach było kandydowanie z Łodzi. Jest rodowitym łodzianinem, nadal związany z tym miastem i regionem nie wyobrażał sobie by wejść na listy w innej części Polski.

Spotkanie skupiło się przede wszystkim na zagadnieniach gospodarczych. Marek Belka mówił między innymi o obawach o przyszłość energetyki polskiej i całej polskiej gospodarki. Podkreślał, że niezbędne są europejskie rozwiązania, wspierające przemiany tej gałęzi przemysłu i zahamowanie wzrostu importu, słabszego jakościowo, węgla z Rosji.

 

komentarze (26)
Dodaj komentarz

60% zła przyszło na Polskę z miasta na dwie litery i Belka co przygniata też... Ten kłamca udaje dobrego wujaszka i opowiada bezczelnie, że w Polsce nie ma imigrantów (przybyszy zarobkowych). To kłamstwo do zweryfikowania np. w Eurostat. Polska jest na świecie na drugim miejscu po USA w ilości imigrantów na jednego obywatela kraju. Kłamca PZPR-owski uczestniczył w likwidacji przemysłu stoczniowego i wsparł likwidację (wyprzedaż) polskich banków oddając kontrolę nad pieniądzem w obce ręce.

Np cóż. Widać niektórym komuna przeszkadza, ale na piotrowiczów i jego kolegów głosują

sie trafil nam kandydat w Belchatowie.PZPR mu nie obcy a na tasmach tez dal niezly popis jak korumpowac zycie polityczne....

Niech żyje Jarosław Kaczyński i cały PIS!!!!!!

rzepecki, kuliński ,siedlecki, rupieta to tuzy tej konferencji

Belchatow to pisowska zapyziala dziura tacy ludzie jak belka nie maja tu czego szukac ale torfiorze tez kiedys przemina i w koncu nawet wtakiej dziurze bedzie normalnie

Belka niech spada z tego miasta dobrze mu radze

Fajny ten elektorat, taki nie za młody

Taki z ciebie rodowity łodzianin. Tylko czemu to miasto tak upadło nic. Ie zrobiliscie dla niego jedna wielka dziura większą od kopalni w Bełchatowie

Belka opowiadal o tasmach , w sumie ze mu ta osmiornica nie smakowała ogolnie i ze lubi związek radziecki i nieswoje pieniążki.

Tylko towarzysza Lenina brakuje na tych zdjęciach.

Na zdjęciach widać średnią wieku 60lat zaniżoną kilkoma młodymi ludźmi. To najprawdopodobniej komuniści czyli beneficjenci komuny i postkomuny. Oby te czasy już nie wróciły.

na zdjęciach masa krytyczna o wieku 60+ stanowiąca o wątpliwej przyszłości swoich wnuków

Faktycznie, boję się o przyszłość moich wnuków. Budżet pusty, niewykluczony zjazd gospodarczy i coraz większy populizm obecnego rządu. Niewątpliwe, że wnuki będą harować żeby oddać to, co teraz dostały.

powinnaś babciu być na spotkaniu z Belką, to byś usłyszała,że budżet ma się bardzo dobrze, może trochę sie popsuje jak emeryci dostaną 13-kę.

90%tego towarzystwa to już wieko od trumny goni, gęby rozdziawili i słuchają jak świnia grzmotuemoji

Nie znasz dnia ani godziny...

Strzel sobie liścia w czoło. Może ci się polepszy.

Jak ten człowiek miał czelnośç przyjechać do Bełchatowa przecież nie kto inny JAK BELKA rozłożył lewicę w Bełchatowie już wtedy układając się z Peło

Kuliński, Rzepecki, KOD, PO, SLD - super klimat

To już chłopcy z Bełchatowian Dla Narodu potrafią większy tłum na swoje nudne wykłady ściągnąć

No nawalilo się tak dużo że tłok że starszych. He

Przynajmniej obce rejestacje tłoku nie robią.

Te obce rejestracje traktują Bełchatów jak prywatny folwark.

Na zdjęciach same stare komuchy... Pocieszające jest, że niebawem pójdziecie w pioch...

Fakt tylko że jeszcze wcześniej zdążą zagłosować twierdząc że "co ci młodzi teraz wiedzom ino komputry i gierki, kiedyś to było, się na somsiada doniosło, bimber na lewo popędziło, a teros to już nic ni ma. Tylko młode do roboty lażom i interesujom sie tylko swoimi sprawami. A tak poza tym to skond te młode majom tyle pinindzy, nowy samochut, dum sie buduje, pewno rodzice ze skarpetki wyciungli."

dodaj komentarz
Czytaj także