Rejestracja i logowanie

Marek Belka - "jedynka" Koalicji Europejskiej do europarlamentu spotka się z bełchatowianami

Wydarzenia 12-04-2019 Autor: rafkur
47
Marek Belka -

W najbliższą środę, 17 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbędzie się spotkanie z Markiem Belką. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców.

Marek Belka, ekonomista i polityk, profesor nauk ekonomicznych w 1997 i w latach 2001–2002 pełnił funkcję wicepremiera i ministra finansów. 11 czerwca 2004 roku prezydent Aleksander Kwaśniewski powołał Marka Belkę na stanowisko Premiera. 6 maja 2005 roku Belka podał się do dymisji, której prezydent Kwaśniewski nie przyjął. Pełnił obowiązki do 31 października do czasu powołania nowego rządu. 10 czerwca 2010 roku Marek Belka decyzją Sejmu został prezesem Narodowego Banku Polskiego, funkcję tę pełnił do 21 czerwca 2016 roku.

Obecnie Marek Belka jest kandydatem do Parlamentu Europejskiego. Otwiera łódzką listę Koalicji Europejskiej (PO, PSL, SLD, .N, Zieloni).

Spotkanie w Bełchatowie odbędzie się w sali koncertowej MCK 17 kwietnia o godzinie 17.00.

komentarze (47)
Dodaj komentarz

Belka was przygniata - "resortowe dziecko". PiS w osobie pani prezydent zawarł spółkę z lokalnymi komuchami. To koniec Bełchatowa - podział sprowokowany przez Macierewicza.

Możesz wytłumaczyć kwestię spolki i konca Bełchatowa ? Komuchy rozumiem :-) doskonale w skrócie PoPis

Chlop poczyta komentarze i odpuści swój przyjazd.ja nie popieram polityki ,ale co pisiorom wychodzi to ratowanie kopalni i stoczni bo PO wszystko juz niemcom zagwarantowali ;-) pozdrawiam

Marek BELKA - człowiek który ZABRAŁ Polakom część zysku z lokat. To taki sam typ jak Rostowski (piniędzy po prosty nie ma) Kosiniak-Kamysz (emerytura 67 - tak to jego osobiste działo, na zlecenie ale sam dopilnował) no i nie zapominajmy o Grzesiu z uśmiechem przygłupa (który nie potrafi wymienić jakiegokolwiek sukcesu PO) no może jeszcze CHank rephywatyzatohka, warto jeszcze wspomnieć o pewnej minister Muszce co to nieistniejąca ligę hokeja chciała ratować (ba nawet miała juz plany pomocy na biurku).... a i jeszcze Marcinkiewicz (tak ten od Isabelll co to go komornik za alimenty ściga) ....... a nad nimi wszystkimi roztacza parasol prawnego bezpieczeństwa Roman WSZECHPOLSKI - dobry prawniczy duch POKOnanych

i jeszcze my LGBETy+-%^&??xyz Nauka masturbacji od narodzenia !!!!!! Adopcje dla homoseksualistów !!! Tylko homosie wiedzą jak wychować dzieci !!!! Tęczowe szkoły+- !!!

Marek BELKA - anagram - "Marek KABEL" - Merkel i tuska.

Belka, kiedy przyjedziesz nie zapomnij o pieniądzach z OFE, komunistyczny złodzieju, niczym Rostowski.

W sobotę w stolicy Podkarpacia odbyła się regionalna konwencja wyborcza KE Pan Kosiniak-Kamysz zgodził sie na niej z Panem Prezesem Jarosałwem Kaczyńskim że nie nalzey jeszcze DŁUUGO wprowadzać euro do Polski!!! mma nadzieje ze jest to oczywiste i jasne stanowisko CAŁEJ KE prawda Panie Belka? - : "... Koalicja Europejska również mówi o przyjęciu euro "w odpowiednim czasie, nie teraz". "Strefa euro musi poradzić sobie z własnymi problemami i musi wyjść na prostą - i to jest pierwsza rzecz. Po drugie - Polska musi być na odpowiednim poziomie rozwoju i zarobków. Wtedy można rozmawiać o przystąpieniu do strefy euro - nie teraz. To nie jest czas" - powiedział szef PSL.

a teraz prawda ... "ależ skąd hihihi naOPOwiadałem tak tylko..małe kłamstewko jak o tym ze niby nie bedziemy karac za mowe nienawisci wobec gejów ze nie bedziemy lobbowac by oddawac im dizeci nikomu nie zaszkodzi oczywiscie ze euro wprowadzimy jak najsszybciej ale nie mozna o tym przed wyborami ludziom PO prostu mowic tak przeciez dzialamy od lat w Po"

Władysław Kosiniak-Kamysz mówił w rozmowie z Konradem Piaseckim na antenie TVN24 o homoseksualnym skręcie PSL. ,,To jest normalna dyskusja w partii" Szef PSL stwierdził też, że on osobiście ,,nie podpisałby'' karty LGBT+, która wprowadza dla najmłodszych dzieci naukę o masturbacji, rozpuście, aborcji i zboczonych związkach, zachęcając nieletnich do seksu. Dodał jednak asekuracyjnie, że nie zrobiłby tego... ,,szczególnie w tym okresie przedwyborczym''. ,,Tęczowe barwy to również barwy spółdzielczości. Spółdzielczość zawsze była związana z ruchem ludowym'' - i dodawał cynicznie. Ludowcy dosłownie coraz bardziej ,,Zieloni''. CAŁA ta KE kłamie w żywe oczy! i ten tu tez przyjedzie i będzie KŁAMAŁ!

no i lux POpieram emoji przed wyborami ostatnimi tez zawitalo do nas zacne grono z kapitanem schetino na czele POopowiadali o swoich niedorzecznych antypolskich antybelchatowskich planach i kandydaci POKO Kulinski i Kudaj zajeli zance ostatnie i przedostanie miejsce emoji

Kodziarze popaprancy go zaprosili Ci sami ci stoją pod sądami wspierają nauczycieli chcą imigrantów itd Chory świat

Bardzo dobrze że wspierają sądy i nauczycieli. Istnieje szansa, że jeszcze będzie normalnie.

taa normalnie to juz bylo za Waszego, Tuska, na wszytko b brakowała i tylko złodziejstwo ...

Dzięki Bogu mnie tam nie będzie....

Szkoda, że Kazimierz Marcinkiewicz nie przyjedzie emoji on jest symbolem wszelkich cnut, uczciwości i sprawiedliwości. A tak na marginesie to PO-KO w Bełku prawie nie istnieje więc na to spotkanie wystarczy jakąś salka parafialna...

Z komuchami się łączą Hańba

Możecie mi chłopacy nalać mleczko z jajek pod blokiem 315 je będę pił

Kretynie przestań te głupie komentarze pisać we wszystkich artykułach bo to jest zbędne gnoju! Będziesz namierzony jak wszyscy więc zamknij ryj gownojadzie! 315 to chyba tam mieszkasz i chcesz po ryju!

najnowsze info z pewnych KODowych źródeł spotkanie odbędzie na parkingu przy 315 na dolnośląskim

Lecz się. Albo nie. Zapisz się do PiSu to ci ulży. Tam używa się dużo wazeliny.

ja już się zapisałem dlatego tak mi odwala.

Marek Belka - człowiek, który znalazł i wprowadził prawny sposób na okradanie obywateli z ich już wcześniej opodatkowanych zarabkow. Z wyjątkiem tych, którzy pieniądze trzymają w skarpecie.

"...Proszę dziś Polki i Polaków o zastanowienie, co jest dla Polski ważne.....Kto spowoduje, że przyszłość naszych dzieci będzie wolna od smogu? Ekipa, która wycina lasy i chce opierać gospodarkę na węglu, czy my?..." - Grzegorz Schetyna na konwencji KE

hahahahahahahah hahah "...- W tym domu mieszka wiele osób, ( o KoalicjiEuropejskiej ) ale wszystkie są z różnych partii i ludzie bezpartyjni. Dom jest jeden. Nasz dom będzie kolorowy, będziemy się spierali, ale dom jest jeden - My, Polska socjaldemokracja, wniesiemy do Europy kolor Europy socjalnej.... Moim marzeniem jest to, by kiedyś w Europie został stworzony pakiet świadczeń dla każdego dziecka.....Marzymy, by osoby starsze miały godną rentę i emeryturę, by nie brakowało geriatrów.....Chciałbym, kiedy będzie to możliwe, stworzyć w Europie pakiet świadczeń dla osób starszych. Chciałbym również, by polscy pracownicy mieli jasno zagwarantowane prawo do godnego wynagrodzenia, bo to im się należy..." Włodzimierz Czarzasty lider sld członek KE na konwencji programowej KE 06.04.2019 r. emoji ciekawe co na to Pan Belka hahahahahahahahahah jak on był przy władzy to robil wszystko na odwrót.

Następny w wyścigu po dużą kasę,gostek ma swoje lata i emeryturę to niech nie zawraca nam młodym głowy,szkoda jego fatygi

A deweloper z Żoliborza to przypadkiem nie jest w wieku emerytalnym? I ten się oczywiście po kasę nie pcha. Kasę naród sam mu daje np ponad miłego z podatków na ochronę. Swoją drogą po co chowa się za plecami ochroniarzy skoro jest taki kryształowy i wszyscy go kochają?

* ponad milion

Nie wiem kto to jest - komuch, liberał czy kodowiec. Zobaczymy kto się będzie fotografował na tym spotkaniu, bo większość mówi że tej formacji nie trawi.

Belka to najgorszy premier po okresie transformacji ,podatek od lokat kolega Sariusza Wolskiego tego który przeszedł zPO DO PIS oraz ten który jako lewicowy premier niszczył ludzi lewicy .w Bełchatowie uważam że to persona non grata

Faktycznie, tylko górnicy mogą się cieszyć. Pojechali do Warszawy, zapalili w centrum opony i Belka zostawił im wszystkie przywileje emerytalne. 1,8 i wiek emerytalny. Bełchatowscy torfiorze też na tym skorzystali. A teraz podatnicy dadzą im jeszcze ekstra 1100 zł.

Belka ty zlodzieju i zdrajco. Polske roz****es a teraz do Nas przyjezdzasz? Won od Belchatowa i jego mieszkancow.

Bełchatowscy górnicy i emeryci z kopalni to powinni witać go kwiatami. Za przywileje.

tu nie warto tu sami pszenno-buraczani szkoda fatygi

Szkoda fatygi to żeby Cię leczyć chłopie.

Nie musiałeś rodziny przedstawiać ale nam również miło - bełchatowskie.

TO ten co zabiera mi złotówkę z każdej lokaty, jak zarobię 2 złote to on zabiera mi złotówkę taki interes ten pan wymyślił dla pislandii, ja dziękuję temu panu, antonni jest chociaż od garmażeryjki i od parówek a ten to mi kase zabiera

kto nie z PiSu ten zdrajca ! 

Co myśli twój członek już wiemy. Teraz pomyśl głową.

Przyjedzie się rozejrzeć, co tu jeszcze można sprzedać Pani Merkel, jak niemcy przejmą naszą elektrownie to zaraz Złoczew ruszy, a Greenpeace będzie polecała lecznicze inchalacje z kominów naszej elektrowni emoji

Panie Marku za Pana rządów jako dziecko chodziłem do szkoły głodny i w podartych butach. Ma Pan jeszcze czelność proponować nam to samo co było? Platforma jest tak samo obywatelską jak Milicja ..

Śmiesznie ma gościu nazwisko - nazywa się jak podatek od lokat.

Hahaha taaa ciekawe kto przyjdzie. Może z dziesiecioro Kodowcow ...

ciekawe co oferuje KE POza zamknięciem kopalni i elektrowni, wprowadzeniem euro i zarobki dla dzieci kopalniokow w niemieckich marketach za całe 2 euro na godzine! po za walką z krzyżem kościołem, rodziną, polską historią a propagowaniem homoseksualizmu, aborcji i eutanazji hhmm ciekawe co jeszcze KE ma do zaoferowania bełchatowianom.

Nie, no dzieci kopalnioków to już namaszczone "pochodzeniem". 4 pokolenia do przodu powinny dostawać 5.000+. Swięte krowy przez wszystkie pokolenia. Rodzice dali przykład, czy się stoi, czy się leży... Jak tu teraz pracowac

1000 plus da na każdego geja to chlopaki z Antiffy będą mieli co do garnka włożyć.

Kwietniu sobie lepsze opony do rowera kupi żeby mógł szybciej na komendę jeździć xD

dodaj komentarz
Czytaj także