Rejestracja i logowanie

Kurtyny wodne na ulicach Bełchatowa. Sprawdź, gdzie można się ochłodzić

Wydarzenia 31-07-2017 Autor: J.Grabska Foto: pb
6

W związku z bardzo wysoką temperaturą od godz. 11 strażacy z PSP w Bełchatowie zorganizują dla mieszkańców kurtyny wodne.

Bełchatowianie będą mogli się schłodzić w trzech miejscach:

- przy ul. Dąbrowskiego (okolice SP 1)

- na osiedlu Bińków (niedaleko SP 12)

- w Grocholicach

komentarze (6)
Dodaj komentarz

No dokładnie. Po co dać kurtyny wodne w centrum miasta, gdzie jest najwięcej ludzi. Po co... Przecież i tak są fontanny, z ktorych i tak nie można korzystać, nie tylko ze względów zakazu ale i obaw higienicznych.

Te kurtyny przeznaczone są dla zaledwie garstki mieszkańców Bełchatowa, czyli dla mieszkańców os. Bińków i Grocholic. Być może na Dąbrowskiego posłużą większej ilości. Ale w żadnym z tych miejsc nie przewija się dużo ludzi. Takie kurtyny powinny być w bardziej uczęszczanych miejscach. Chyba nikomu nie będzie się chciało z Przytorza, Dolnośląskiego, czy Wojska Polskiego iść w miejsca gdzie te kurtyny się znajdują...

W centrum miasta są fontanny ;-). A tak w ogóle to powinniśmy być wdzięczni, bo strażacy nie muszą tego robić. Jeśli już ktoś, to UM powinien wpaść na taki pomysł. Ale nasi władcy są konsekwentni: nie dbają o nas zimą, wiosną to i latem też nie będą.

Już niedługo wybory, to nadejdą wielkie obietnice i potem wróci wszystko do normy ^.^

Kiedyś bełchatowianie mogli się chłodzić na fajnym BASENIE otwartym...kto wpadł na pomysł likwidacji? teraz dzieciaki i młodzież w mieście może liczyć na kawałek węża strażackiego i trochę wody haha Przykre to emoji

A na przytorzu niebedziwle w tym roku?

dodaj komentarz
Czytaj także