Rejestracja i logowanie

Koronawirus znów w bełchatowskim szpitalu. Zarażony lekarz przyjmował pacjentów w dwóch placówkach

Wydarzenia 03-07-2020 Autor: Emste Foto: poglądowe
35
Koronawirus znów w bełchatowskim szpitalu. Zarażony lekarz przyjmował pacjentów w dwóch placówkach

Jeden z lekarzy, który na co dzień pracuje na oddziale chirurgii w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie jest zarażony koronawirusem. W placówce podjęto już odpowiednie działania – trwa ustalanie osób, które mogły mieć kontakt z chorym na COVID-19.

Koronawirus ponownie pojawił się w bełchatowskim szpitalu. Jeszcze w czerwcu informowaliśmy o zamknięciu oddziału wewnętrznego – możecie o tym przeczytać w artykule Koronawirus w bełchatowskim szpitalu. Zarażeni pacjenci i personel

Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bełchatowie potwierdziła dziś kolejny przypadek SARS-CoV-2. Tym razem chodzi o lekarza, który pracował na oddziale chirurgicznym – zarówno w szpitalu, jak i Bełchatowskim Centrum Medycznym. Wiemy też, że lekarz na kilka dni przed pojawieniem się objawów przyjmował pacjentów. 

Jak informuje bełchatowski sanepid, lekarze oraz pacjenci przebywający na oddziale chirurgii są już po badaniach wymazowych – ich wyniki poznamy wkrótce. Dodatkowo, przeprowadzane są wywiady epidemiologiczne, dzięki nim uda się ustalić osoby, które zostaną objęte kwarantanną – nie znamy jeszcze ich dokładnej liczby.

Sanepid poinformował też, że kontaktował się z chorym na COVID-19 lekarzem. Odczuwa on pewne objawy chorobowe, na chwilę obecną czuje się jednak dobrze, przebywa na domowej izolacji i nie wymaga hospitalizacji.

komentarze (35)
Dodaj komentarz

Tylko czekać jak zostaną zarażeni mieszkańcy DPS. Do tej pory pielęgniarki które pracowały w DPS i na Szpitalu nie mogly przychodzic na dyżury do DPS a od 1.07 juz mogą...... Niby DPS zamkniety , odwiedzin nie ma, ale pielęgniarki zaraz zarazę zaniosą ....

Odwal ta się od pisu

Ludzie, co wy z tak z tą polityką?! Przecież to jest artykuł o kolejnym przypadku koronawirusa w Bełchatowie, o zakażonym lekarzu, który przyjmował pacjentów. Przecież ci ludzie chodzą teraz wśród nas po mieście, po sklepach, po tych samych klatkach schodowych w blokach i mogą roznosić zarazę, a wy tylko wybory, polityka, Adżejek i Rafałek. Ogarnij się się! Są ważniejsze sprawy niż polityka. Niech oni tam w tym sejmie sobie łby nawet urywają nas, zwykłych ludzi to nie dotyczy.

A 500 plus każdy dostaje na dziecko i PiS daje a żeby zagłosować na Dudę to każdy ma to w ****

Tak PIS daje,jak rozumiem ma jakieś tajne fabryki i w nich produkuje te pieniądze Naiwność suwerena jest porażająca Bo PIS owszem ale kupuje głosy wyborcze za pieniądze z budżetu państwa ,z budżetu państwa ,z budżetu państwa z budżetu państwa

Pieniądze, które rozdaje PIS pochodzą z uszczelnienia VAT-u.

Jesteś debikem trew. Zapłaciłeś w tym roku podatki? Więcej było, czy tyle samo niż w poprzednim? A może mniej?

Ale zwykli ludzie tego nie rozumieją...

Sytuacja ta zdecydowanie przeczy słowom premiera, tfu, Morawieckiego, jakoby wirus był w odwrocie ze względu na ciepłe lato. Mateusz, ksywa Pinokio, zdecydowanie zachęca seniorów do tłumnego udania się do urn. Co prawda nie wyjaśnił do jakich, ale jednak zachęca!

Ale pierw muszą oddać swój cenny głos na jednego słusznego kandydata...

Na Dudę anie na tszaskoskiego

Dziś potwierdził.dziś to wyciekło.miało pozostać w mórach szpitala

Rafałek podobno chce przekupić studentów z wiosek. Już się godzi na 500 plus i nawet obiecał, że pójdzie na Marsz Niepodległości. Coś mi się wydaje , że jeszcze w tym tygodniu się nawróci i syna do komunii wyśle. Ludzie jak można dać się tak oszukiwać bezczelnie....

Ciemny lud to kupi a u mnie na działce w Płocku od prawie roku leci woda z fekaliami i śmierdzi nie do zniesienia. Mam do wyboru albo podlać roślinki fekaliami z chemią różnorodną albo czekać aż uschną. Ahh zapomniała bym i ofc zamiast prezio zrobić coś z spółkami miejskimi żeby wzięły się za ogarnięcie kanalizacji burzowej to lata po Polsce. A ja się zastanawiam czemu w każdy większy deszcz pół mojego Żoliborza jest zalane.

Napisz teraz coś o Adrianie i jego szczerych wypowiedziach do ciemnego ludu!

Słabe te wypociny!

Niestety, ale to ty dajesz się oszukiwać i nawet tego nie rozumiesz

A co do koronawirusa to nie mamy się czego obawiać. Premier wczoraj ogłosił lato i koniec pandemii.

Po wyborach cię w chałupie zamknie, bo już nie będziesz potrzebny

Nieumyty... Zachłanność mu się odpłaciła.

Szyderca slabe to co piszesz

Napisał prawdę, przytoczył słowa Mateusza do ciemnego ludu!

Oglądałem ostatnio wiec wyborczy Anżejka na jakimś zadupiu. Prezydent podniosłym głosem pokrzykuje: "Dziś, dzięki naszym działaniom potaniały podpaski, wkładki higieniczne i tampony..." Na to zebrana na wiecu publika babć i dziadków, średnia wieku 70 lat: "Dziękujemy, dziękujemy!!!" emoji To wcale nie żart emoji

JAK TWOJA ŻONA BĘDZIE MIAŁA 70 LAT TO SIĘ PRZEKONASZ

Cytat z Faktu: Ta wiadomość zelektryzowała opinię publiczną. W marcu b.r. prezydent Andrzej Duda (48 l.) pomógł bestii, która krzywdziła seksualnie swoje dziecko. Prezydent tłumaczy, że zrobił to na prośbę ofiary, bo ta przebaczyła oprawcy. Ale szczegóły sprawy, do których dotarł Fakt, wskazują jednoznacznie: ten człowiek nigdy nie powinien zaznać wsparcia urzędników. A zwłaszcza łaski ze strony najwyższego z organów państwa.

Akurat dzisiaj szukałam info na ten temat i okazuje się że ta córka typa wnioskowała o ułaskawienie. Więc coś jest mocno nie halo z tym stwierdzeniem że gość jest pedofilem.

fakt tfu ścierwo piśmiennicze do podtarcia d upy a Ty gó wno wiesz na temat tej sprawy i szukasz atencji.

A może to dziecko razem z mamuską go wrobily . Ofiara nie przebacza, a tutaj już zapomniała, dziwne

Skoro ofiara przebaczyła oprawcy to chyba został wrobiony w molestowanie. Mamusia z córeczką chciały się go pozbyć i posadzily o ten czyn Dużo takich przypadków jest. Bo nie wierzę, że można przebaczyć za coś tak okrutnego. Trauma by jej pozostała na zawsze. Powinni się teraz zająć tymi paniami, dlaczego nagle tak to bronią . Jestem kobietą i wiem, że niektóre z nas potrafią inną osobę (męża) zniszczyć w ten sposób.

Dopiero sie zacznie po protestach zwiazkowcow pod pge będzie to co na śląsku i odechce sie najazdu na warszawke przed wyborami nie zbyt ładnie to wygląda szkoda ze zwiazkowcy nie powiadomili mediów ogólnopolskich zeby polska usłyszała jaka jest prawda o jedynej słusznej parti

Zamknij te doope s.mieciu pyerdolony!

Spjedajaj do Częstochowy na kolanach,katoliku co niedziela

Kolega jak mniemam, prosto od spowiedzi, gdyż dzisiaj pierwszy piątek miesiąca.

Oo katolik .rasa pańska z pisu sie odezwała swoim katolickim głosem brawo pisowcy bełchatowscy

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także